I vám se stává, že nejste spokojeny se stavem svého prádla po jeho vyjmutí z pračky? Tak to nejste samy. Proto vám přinášíme na testování balík produktů K2r od společnosti Henkel 🙂
Tento týden si můžete zasoutěžit o tři srdíčka. Napište nám, jaké jsou vaše oblíbené produkty od značky Henkel pro domácnost a praní a také nás zajíma, proč je máte rády.
Pište sem komentáře a my už v pondělí 10. 4. 2017 zveřejníme výzvu.
taky peru v přesilu a mám ráda ted sensitiv tekutý, na dvě děti je toho veklá spotřeba a taky mám ráda ty jejich kapsle, a ten červený color cacher jsem dostala vzorek a čekám na vyzkoušení
Něco od Henkel má doma snad každý...😀 Námi nejoblíbenější : Bref "kuličky" do wc, veškerá vlasová kosmetika Gliss Kur a Taft pro mě, zubní pasty Vademecum, Clin na okna je nepřekonatelný jiný ani nekupuji, Rex gel s vůní Japanese Garden a v neposlední řadě vše od Somat do myčky na nádobí....prostě Henkel kam se podíváš 🙂
Pouzivam Persil sensitive,miluju jeho vuni. A somat do mycky,protoze dobre umyva.
Po pravde jsem netusila, ze temer vse, co doma z cisticich prostredku mame, pochazi od spolecnosti Henkel. Nedam dopustit na Persil praci prasek i gel, pro malou jsme vyuzivali i Sensitive gel, jine praci prostredky ani nezkousim. Zaroven jsme si oblibili Bref kulicky do zachodu, po kterych je modra voda. Jen na nadobi mam radsi Jar nez Pur, ale to je hlavne zvykem a zkusenostmi od mamky 🙂
Tablety na praní persil, wc gel bref a čistič na vodní kámen. Nejdéle používám wc gel, protože pěkně voní a dobře čistí.
máme rádi Bref kuličky do wc teď jsme si oblíbili růžovo modré, dále pak bref čištič wc a máme doma i Clin na okna ale je super na více věcí ale přiznám se, že tento už tak často nekupujeme, a nejlepší co používáme jeel g Persil sensitive na prádlo pereme v něm i naše jiný už nekupujeme a nádherně i voní a Pur občas bráváme také na nádobí 🙂
Od te doby, co mame miminko kupuju Persil sensitive gelu, pro nas dospele mam rada Persil sensitive kapsle, vyhovuje mi vune, pradlo je vzdy vyprane podle mych predstav, i kdyz ted zaciname s prikrmy a to je, zda se, vyzva pro kazdy praci prasek.
Procházíme rekonstrukcí bytu, takže mě třeba překvapilo že firma Henkel je i výrobcem spárovacích hmot a silikonů. Jinak ji máme doma zastoupenou hojně od toalety, přez koupelnu a kuchyn až na kosmetický stolek.
Jednoznačně persil - gel a somat tablety do myčky 🙂
Persil,wc bref, kulicky bref fo wc, na nadobi jedine pur
Persil pro deti, bref a pur 😉
Tak jednoznačně persil jak klasika pro nás tak i sensitiv pro malého a zboznuju ubrousky na pohlcování barev ☺
Od firmy Henkel pouzivam nejradeji Persil gelove kapsle, avivaze Silan, ted me uchvatily ty nove vune avivaze Silan Supreme a samozrejme rada pouzivam i vselijake cistice Bref, kulicky do WC a na nadobi levandulovy Pur 🙂
bref kuličky,persil a pur na nádobí.
Jednoznačně Persil avivaz Silan a Bref kulicky
Od této firmy máme doma opravdu spoutu věcí. Počínaje kuličkami a gelem do wc přes Pur na nádobí, prací gel Persil a zubní pastou Vademecum nekonče. Nemůžu vybrat jeden výrobek, který patří mezi oblíbené, protože jich je více. Prací gel Persil mám ráda, protože mi nedělá skvrny na prádle jako jiné prací prostředky a příjemně voní. Aviváže od Silanu mám také ráda, protože ať se jedná o jakýkoliv druh, tak se nejedná o agresivní vůni a ať žena sáhne po jakékoliv aviváži od této značky, tak neudělá špatně. A pur na nádobí snáším nejlépe ze všech, protože trpím ekzémem, takže mě neštípe a moc nevysušuje.
Momentalne bref kulicky jen.
Já ráda peru v prášku značky Rex výborně pere a taky voní.
Persil gel s aviváží Silan 2v1 super
Persil sensitive gel mimo jine pro jeho vuni, Bref kulicky a tekuty WC cistic protoze mi prijdou jako nejlepsi pripravky pro wc, stejne tak Clin na okna at uz obycejny nebo s nejakou vuni, obcas mame i zubni pastu Vademecum, z laků na vlasy a tuzidel pouzivam pouze zeleny Taft a dale tuhy antiperspirant Fa
tato značka je doopravdy velmi oblíbená. Vyrábí spoustu věcí, které každá z nás využijeme a používáme rády. U nás v naší domácnosti jednoznačně vede Persil, ať už jako kapsle, tak prášek, naposledy jsme také použily zubní pastu Vademecum- tu přímo milujeme , potom používáme bref kuličky i gel a tužidlo na vlasy taft. Určitě budeme tutu značku kupovat dále, vyhovuje nám
Používám prášek Persil,zubní pastu Vademecum,bref do záchodu a Clin na okna.Jsem s těmito výrobky spokojeny a neměnil bych.
Zkratka tato firma ví co vyrábí a vyrábí to dobře.
U nas doma pouzivame od spolecnosti Henkel Somat gel na myti nadobi v mycce a Bref kulicky na wc, neznam lepsi.
Jako spousta dalších Persil prací gel sensitiv a taky na nádobí Pur
U nám máme rádi prací prášek Rex - vyzkoušený, velká spokojenost, krásně voní a pak Bref WC čistič.
Tyto výrobky jsem si velmi oblíbila.Když byla mala jeste malicka používali jsme tekutý práci gel Persii i avivaz.Používáme práci prášek,čisticí gel do záchodu bref i vůni do záchodu.Na zoubky i pastu vademecum.Určité i něco jiného,ale momentálně si nemůžu vzpomenout,když tak dopisu
Jo a vlastně ještě růžový nebo citronový clin na okna
A pur na nádobí používám ho i když utiram prach
Holky, moc díky za vaše odpovědi. Henkel je značka, na kterou je prostě spolehnutí, že jo?
Zasíláme vám 3 srdíčka a přejeme krásný víkend. Již v pondělí zveřejníme výzvu na testováni K2r právě od Henklu.
@kacakkv, @hilluska, @kjajule, @roofie, @dvoraiv, @8284, @lulufafo13, @elinkal, @wildness, @vagnerova2, @renyb, @domka01, @zuzkaa1, @petbem, @okinkaa, @slunicko217, @kristy31, @lucinkalucka, @ydnevendy, @dadakin, @jane085, @fidorka01, @michaltrinev, @mishutka17, @krteczech, @marcela8, @pomoztekacence
@konik_testuje děkuju 😊
Díky
Diky
Dekuji
děkui též
děkuji
Skvělé jsou Bref kuličky do wc, ty jsou u nás nej. V podstatě na toaletě máme vše této značky. Prášek Persil kapslei prášek. Pokud mám být konkrétnější, tak nedám dopustit na Persil sensitive gel.
peru jen v persilu sensitiv, mám dítě atopika, a tento prášek je pro nás top.navíc většinou vypere i zaschlé skvrnky od příkrmů. za nás velká spokojenost




Jednoznačně Persil - nejen kvalitní a i léty prověřený výrobek. A ten červený color cacher už jsem vyzkoušela a taky paráda🙂