icon

I vaše děťátko má mlsný jazýček a dobrotu nikdy neodmítne? 😋 Ať už doma, na procházce, nebo na cestách? Někdy umí být takový "snack" doslova záchranou. Která dobrota nejvíce potěší vaše malé jedlíky? 🙂

a) Ovoce, zelenina a ovocné kapsičky
b) Křupky
c) Ovocné tyčinky
d) Sladké sušenky
e) Mléčné produkty

Odměna v podobě 3 srdíček je samozřejmostí ❤ Už možná tušíte, že další testování se bude nést v chutném duchu produktů z tohoto království dětských dobrot. Tentokrát si pochutnáme na nových svačinkách Sunar BIO ;)

#test_sunarbio

avatar

U nás je správná odpověď za a) 😋

5. říj 2020
avatar

U nás je to a) které těsně stíhá b).

5. říj 2020
avatar

a), b), c). 😂

5. říj 2020
avatar

Teď jsme objevili sušenky s příchutí banánu a ty chutnají i manželovi 😂

5. říj 2020
avatar

Honzík je velký jedlík, různé snacky přímo zbožňuje a je mu jedno zda je to ovoce, křupky či dětské sušenky (ne přeslazene ani se zřízenými tuky) takže za nás A) B) C) D) a pokud jsou potraviny v bio kvalitě tak jsem spojo i já 🤗

5. říj 2020
avatar

U nás zatím a)

5. říj 2020
avatar

a,b,c,d - musí se to střídat ne? 😂

5. říj 2020
avatar

Všechny 😀

5. říj 2020
avatar

a,b,c☺️

5. říj 2020
avatar

U nás A a hned v závěsu B😁

5. říj 2020
avatar

U nás a,b,c,d,e....naše děti spořádají úplně vše...jsou to milovníci jídla😄😄😄 ale nejvíce asi a

5. říj 2020
avatar

U nás a,b,c,d 😊😊hezky střídáme..

5. říj 2020
avatar

U nás jsou všechny odpovědi správné.. Malému kombinujeme všechno a on všechno rád spucne 🤭

5. říj 2020
avatar

Za a) a b) 😊

5. říj 2020
avatar

Za nás určitě a)

5. říj 2020
avatar

Malá má ráda A C a E..

5. říj 2020
avatar

U nás za A) a za E) 😁

5. říj 2020
avatar

U nás a) a b)

5. říj 2020
avatar
5. říj 2020
avatar

A, b, c, d, e, jen je občas těžké trefit se do toho, na co má zrovinka chuť 🙂

5. říj 2020
avatar

My máme doma dva čerstvě dvouleté jedlíky a bez svačiny nesmíme odejít z domů. U nás vede vše k jidku, ale nejvice A, B a C. 😊

5. říj 2020
avatar

a) ❤️

6. říj 2020
avatar

Dobry den, za nas ie to a).

6. říj 2020
avatar

A) + B) a ty máme nejraději hráškové lusky od sunaru 😊

7. říj 2020
avatar

A) +B) +E)

7. říj 2020
avatar

Jednoznačně e) ✅

7. říj 2020
avatar

U nás určitě B a C 😊

8. říj 2020
avatar

a) Ovocné kapsičky 🙂

8. říj 2020
avatar

A + B + C + D + E. Opravdu i E - oba vyloženě zbožňují tučný bílý tvaroh od Madety 😁

8. říj 2020
avatar

U nás a) a b)

9. říj 2020
avatar

U nás a, b, e 🙂

9. říj 2020
avatar

A a E😉

11. říj 2020
avatar

A a B

11. říj 2020
avatar
23. říj 2020