icon
1 / 1
avatar

Fermentace je kvašení 🙂

5. dub 2017
avatar

Kvašení 🙂

5. dub 2017
avatar

Fermentace neboli kvašeni

5. dub 2017
avatar

Kvašení

5. dub 2017
avatar

Kvašení

5. dub 2017
avatar

Kvašení

5. dub 2017
avatar

kvašení

5. dub 2017
avatar

Kvašení

5. dub 2017
avatar
5. dub 2017
avatar

Kvašení

10. dub 2017
avatar

Děkuji za srdíčka, ale této soutěže jsem se vůbec nezapojovala. Miminko teprve čekám.

18. dub 2017
avatar

Také děkuji za neprávem získaná srdíčka 🙂

18. dub 2017
avatar

dekuji za srdicka,ale neucastnilajsem se

18. dub 2017
avatar

@konik_testuje Děkuji ale asi jste mi poslali srdíčka omylem. 🙂

18. dub 2017
avatar
18. dub 2017
avatar

@konik_testuje děkuji, ale poslali jste omylem, o mlíčko jsem se už nezajímala, mám už oba bezmléčňáky.

18. dub 2017
avatar

Jejda, tak si srdíčka nechte nebo pošlete dál pro krásnější den. 🙂 ❤

@asashley
@amabilis
@lucinkalucka
@elisstischlerova
@bimmka

18. dub 2017
avatar

Koniki, taky jsem se nezucastnila, srdicka mam navic..

18. dub 2017
avatar

@konik_testuje díky, dneska se sněhem to bude potřeba porozesílat;)

18. dub 2017
avatar

jee dekuji za srdicka 🙂 ale ja se neucastnila 🙂

18. dub 2017
avatar

jee dekuji za srdicka 🙂 ale ja se neucastnila 🙂

18. dub 2017