icon

Čtvrteční Daliboruv špek. První správná odpověď za 💙. Správně odpovedi budu průběžně mazat.
Když mě mas, tak je to fajn.
Já za volant rozhodne patřím.
Taky v nemocnici bývám potřeba.
Nejlíp je mi na hřbitově.
A taky v noci si mě užívás.
A bracha žije v bytě.

avatar
16. pro 2021
avatar

Spanek.

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@natysnovec za volant patří??

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Teda, jste dobre, já to dnes nedala. Zasekla jsem se u světla a svíčky a nic lepšího mě napadnout nestihlo.

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Odpočinek?

16. pro 2021
avatar

@mitnick to asi ne😂😂

16. pro 2021
avatar

@mitnick hele, v rádiu se rozvinula vtipná debata, jestli ta volant patří svíčka 😀

16. pro 2021
avatar

čas

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
16. pro 2021
avatar

Pořádek

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Rozum?

16. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@gvendolin jee, napsala jsem to a pak mi naskočil tvůj komentář 🙂 Neopisuju 😀

16. pro 2021
avatar

A brácha je pořádek? 😁

16. pro 2021
avatar
16. pro 2021
avatar

@gvendolin brácha bude asi ticho

16. pro 2021
avatar

@gvendolin
@velkabublina Bracha je pokoj 😉

16. pro 2021
avatar

@llluckaaa no jo vlastně 😂

16. pro 2021
avatar

Misto?

16. pro 2021
avatar

Klid

16. pro 2021