Čtvrteční Daliboruv špek. První správná odpověď za 💙. Správně odpovedi budu průběžně mazat.
Když mě mas, tak je to fajn.
Já za volant rozhodne patřím.
Taky v nemocnici bývám potřeba.
Nejlíp je mi na hřbitově.
A taky v noci si mě užívás.
A bracha žije v bytě.
Spanek.
16. pro 2021
@natysnovec za volant patří??
16. pro 2021
llluckaaa
autorTeda, jste dobre, já to dnes nedala. Zasekla jsem se u světla a svíčky a nic lepšího mě napadnout nestihlo.
16. pro 2021
Odpočinek?
16. pro 2021
@mitnick to asi ne😂😂
16. pro 2021
čas
16. pro 2021
Energie
16. pro 2021
Ticho.
16. pro 2021
Pořádek
16. pro 2021
Rozum?
16. pro 2021
A brácha je pořádek? 😁
16. pro 2021
@gvendolin brácha bude asi ticho
16. pro 2021
llluckaaa
autor@gvendolin
@velkabublina Bracha je pokoj 😉
16. pro 2021
@llluckaaa no jo vlastně 😂
16. pro 2021
Misto?
16. pro 2021
Klid
16. pro 2021
Ticho