Ahoj,
co mate prosím v plánu kupovat svým maminkam?
Letos jsme si řekli, ze jen tak po skromnu, takže sem si myslela cca do 600,-, ale nemůžu nic vymyslet 🤦🏻♀️
Dostane tedy ještě kalendář, ale to k tomu nepočítám
Já mamce koupila aromadifuzer 😊
Koupila jsem umělecké omalovánky. Jsou tam jako omalovánky slavná díla. (Globus, ale určitě by byly i v knihkupectví)
Vanocni sadu caju od Sonnentoru a oleje do koupele Alverde
Hrnecky. Teda sklenicky s ouskem dvoustenny. Od taty dostame kavovar 🙂
Povlečení
Pecene caje,povleceni,orisky z mixit...
Dostala telefon od nás děti a aby ji to nebylo líto, tak jsem ji koupila kosmetiku Botanico a velkou salu
Parfum a nejaké oblečenie z obľúbeného obchodu. Trebárs sveter alebo halenku 😊
Knížku Karla a každý rok dělám likér a kalendář s fotkami dětí. V lednu má chudák ještě narozeniny
My máme pro mamku šaty šité na zakázku, kabát, sada čajů Sonnentor a sadu krémů na ruce 🙂
My mame kasmirovy svetr, protoze po nem leta touzi, podlozku pod mys, potom nejake drobnosti k pleteni, knizku Ivanky Devate a serum na plet Caneff
Vstupenky na výstavu a kalendář oblíbeného autora.
Moje mamka dostane dózy na mouku a společný dárek s taťkou dostanou voucher Vycházka starou Prahou po stopách slavných kaváren: Pro 2 osoby s dárkovou kávou,a tchýně dostane nože a společný dárek s tchánem fotokalendář
Pro tchyni mame kavove predplatne, sklenene hrnicky na kafe (skladame se), pak jsme nechali udelat kalendar s fotkami od vsech deti. A pro nase mam fotky v ramecku a objednala jsem vanocni sadu vin z rybizaku. Nasi maji radi sladke, tak myslim, ze budou spokojeni.
Předplatné časopisu, který si kupuje nobo TV program na celý rok 😉
poukaz na přírodní kosmetiku a společně s tátou dostanou horkovzdušnou fritézu
Vtipnou skleničku na víno a sadu na dělání domácího Jerky (dost tomu propadla).. a kalendář 😁
Obraz s vnoučaty, měnící hrnicky s vnoučaty, konferenční stolky do obýváku, naramek s iniciály vlastních děti, oblíbenou vonavku, ... korálek na doplnění na naramek, thajskou masaz
Mám pro mamku knížku Karel Gott má cesta za štěstím a drobnosti
Mám koupené opravdu dlouhé pyžamo. Ale mamka nejvíc ze všeho chce právě ten kalendář.
Taky si dáváme letos jen "drobnosti". K fotokalendáři dostane diář od holek 3v1.
Slaný karamel, pořádnou flašku 😅