Dětské bradavice, co s nimi?
Syn (5) má ze spodu chodidla bradavici, vodičkami z lékárny už se jí zbavujeme měsíc, takže to je pěkně na prd... na kožní mi teď řekli, že přes prázdniny neberou a navíc to řeší pouze tekutým dusíkem, čemuž bych se chtěla vyhnout pokud možno
Nemáte nějakou zkušenost s něčím opravdu účinným?
Jak vůbec fungují taková ta pera na bradavice, bolí to? Předem díky 🙂
Jak jsi je chtěla řešit jinak? Kožní buď za peníze vypaluje, nebo na chrurgii řežou. Pero by měl být tekutý dusík, jiné metody jsou naleptávání, ale chce to trpělivost a dlouhodobé odtsraňování.
Já měla taky na chodidle. Matlala jsem ruznymi pripravky z lekarny, byla jsem i na vypalovani dusikem a pak jsem to potirala nejakou kyselinou.
Nezabralo nic. Zmizely mi samy po 4 letech
Obyčejný leptadlo z lékárny, tuším duofilm, vyleptat, do měsíce pryč, ale poctivě natirat. Chirurg ji viděl a říkal, že nejlepší, po dusíku to má tendenci se vracet a množit.
Česnek na plátky naložený v octu,to jediné pomohlo synovi na velikou a hlubokou bradavici na patě. Přípravky z lékárny bez efektu.
Já měla na chodidle, ale fakt jsem se jich zbavila až v okamžiku, kdy jsem to trošku přepískla s kyselinou mravenčí a vyžrala si tam v podstatě díru do nohy, že jsem nemohla skoro chodit, pak konečně fakt zmizely.
Jako chemici leptáme kyselinou dusičnou, ale tu normálně neseženete.
Jako dítěti mi na to kožní napsala Verrumal, to zabralo. Jinak mám dobrou zkušenost s propolisem. Dát na kousek tamponu a přes noc zalepit, ráno trochu ostříhat tu mrtvou část, ale chce to trochu času než to zabere...
Zkoušeli jsme vlaštovičník a česnek, ale pomohl až ten dusík.
za mě homeopatika a propolisová tinktura
Dceři pomohl dusík u kožní spolu s mastí na předpis a vystříháváním. Pro sebe jsem si kupovala spoustu věcí z lékárny a zmizely mi až loni v Chorvatsku🤷🏻♀️
Dceři pomohlo až to pero. Před tom několik způsobů vůbec. První cyklus nezabral, ale druhý už druhý den. Vypadla ji při chůzi na boso po koberci. Říkala, že to nebolí.
Nám obvykle zabrala kombinace dusíku a duofilmu a vystříhávání. Kyselina mravenčí koupit jde, ale dítě štípala tak, že řvalo víc jak u dusíku. Dceři kdysi zabral až vlaštovičník, ale u kluků ten vůbec.
Draci krev
Nepomohl duofilm, nepomohl česnek v octu, nepomáhal dusík, nepomáhal vlastovicnik.. Prostě zmizely časem samy.. Teď jsem měla koupenou takovou tyčinku Lapis, která je buď na bradavice, nebo kuří oka (používala jsem ale na něco jiného), tak možná ještě to by mohlo zabrat? Ale nezkoušela jsem
Česnek v octu a jak se to rozezralo, tak duofilm a vždy kus odpadl. U dospělého stačí po česneku to černé, co vyleze odstřihnout.
Nám pomohlo kolodium forte z lékárny. Udělá to takový bílý film a po vrstvách se bradavice začne loupat a mizet. A to měla dcera velkou bradavici, do měsíce byla pryč 👍
Dceři pomohly náplasti na kuří oka. Ale celkem to trvalo
Ja nevim, detem se objevilo a sli jsme na kozni na dusik. Sice je to tu chvilku neprijemne, ale ve vsech pripadech zabralo na prvni dobrou a uz se to nevratilo. Za me lepsi, nez se ti nekonecne dlouho trapit metodou pokus omyl
Sehnat vlastovicnik odlomit stonek a žlutou tekutinou potrit. Synovi takhle zmizela velká bradavice bez jakéhokoliv lékaře. Moje babička se tím taky potirala a opravdovou funguje. Nám tO roste jako plevel na zahradě
Kolodium forte dceři pomohl. Zkoušeli jsme vlaštovičník, česnek, vypalování, end wartnetet pero nebo jak se to jmenovalo a nic nepomohlo.
EndWarts. To nam zabralo a uz se nikdy bradavice neobjevily. Pisou, ze do 14 dnu po aplikaci se to vyloupne. U dcery to bylo sice az za tri tydny, trochu uz jsem hazela flintu do zita, ale nakonec se opravdu krasne vylouply a dobry! Doporucuji! 👌🏼
Mám k dispozici to pero, můžu nabídnout, kdyztak napište a domluvíme se
Zkoušeli jsme také pero, ale přišlo mi to drastické stejně jako u mě kdysi na kožním dusíkem. Navíc je to drahý jako čuba. Pak jsem koupila kolodium forte a pecka, bezbolestné, ale chce to vydržet...potírali jsme dle návodu s pauzou a když jsem viděla, že ještě není celá pryč...tak znovu potírat....asi 5 sérií jsme opakovali, až nedávno, tak po 3 měsících bradavice uplně zčernala a vypadla ven i s kořínky. Chce to vydržet!
Bradavicove mazani od Serafinu, poctive kazdy vecer uchostourem jsem potirala, nechala zaschnout. Po mesici uzivani je prt dni pauza a pak jsem potiralauz jen 5-6 dni a byli pryc. Plus k tomu podporit imunitu, to je taky dulezite.
Verunal napise i pediatr
Endwarts , zmizela asi po šesti týdnech - 6 aplikaci. Nebrala jsem to pero s vodičkou, to štípe, ale jakoby tu fixu. Bradavice měla přes centimetr, zespoda na chodidle a už se nevrátila. Doporučuji všema deseti
Kolodium forte, jednoznačně. Z ostatních volně prodejných nic. Hlavně pozor na kyselinu mravenčí.

Dceri zabral spirularin, ale trvalo to.