Holky, potřebuji poradit. Máme od včerejška tichou domácnost😔
Chlap mi dal 8000,- na vánoční stromeček a výzdobu s tím, že peníze co zbydou si můžu utratit za boty nebo za cokoliv, co uznám za vhodné.
Takže jsem celé odpoledne lítala po městě, sháněla vše, co je ještě potřeba. Jenže chlap přišel domů a nelíbí se mu stromeček, který jsem vybrala. Nechápu, co je na tom špatně? Už jsem ho dvakrát naaranžovala, postavila do všech koutů obýváku a jemu se furt něco nelíbí☹️😡
Prosím, koukněte se na to a poraďte, co mám udělat jinak.
Fotka stromečku je v komentáři.

A já bych ani nekupovala, ale šla urvat pár větví z lesa, naaranžovala do tvaru stromku a veškeré peníze si užila sama😂😂
Nechápu co se mu nelíbí

Ale chvíli jsem tě brala vážně 🤣(i když jsem to už kdysi četla)
Stačí dat trochu doleva a bude to dokonale, i manžel bude spokojený 🤪
Ty a nechtěl jinou vůni? Ale to by zase nebyl zelený, nechápu, co se mu nezdá 🤷🏽♀️😃
A zkousela si ho ozdobit?
Asi byl moc drahý 🙆
Přidala bych nějakou tu ozdůbku 😉
😀 Jsem si rikala, ze to bude nejaky chytak 😀
Kristepane. Vloni jsem se nachytala úplně stejně 🤦♀️ říkala jsem si "doprčic, 8litrů na stromek a výzdobu, to jako fakt někdo dá?" 😂😂 Tak snad příští rok na to už neskočim 💁♀️
Náhodou, takový stromeček, který svět neviděl, je nejlepší, nevím co chlap řeší 😂🤷♀️
Tyy joo ti chlapi, jsou tak nevdečný🤭🤭🤭 a kolik pak je nových bot? 😄
To mě pobavilo😆😆😆😆😆😆
Ty sees 😂😂😂😂😂
Hlavne dlooouho vydrzi a neopadne 😃
Není třeba moc vysoký? 😂 nebo zase malý?
Chybí mu to zdobení, proto je chlap naštvaný 😂
Neni vanilkovej, takze nemam problem 😎
🤪🤪🤪
😀 Hned mi bylo divný, že by vám chlap dával 8000 na stromeček... 🙂 Už vidím jak byste se s ním tahala. 🙂
@prostejina já se taky nechala nachytat a říkala jsem úplně to samé 😂😂 mně to dneska právě ukazovala kámoška, psala tento chyták jedna mamina na FB skupince😁
@daisymaminka no právě 8tis. za stromeček 🙈 jsem si říkala, ti lidi jsou dneska fakt blázni 😁
@camelinka vanilku taky nemám ráda 😁
@denny27 To by mi asi neprošlo, manžel si na živém zakládá 😂 ale když si představím, že bych s tímto došel dom, by ho kleplo😂
@liynks Takže myslíš, že bude problém ve velikosti?🤔😂😂😂😂
@slunecnice7 A to je pravda! 😂👍 Mám argument
@dvoraiv Jsem ráda, že jsem se nenechala nachytat jen já 😂
@kulickakulata že jo?🙄 Na boty moc nejsem, když už bych musela, tak bych je rozfofrovala za šaty 😁 ....
@domcaviky To jsem ráda 😁😉
@blanapa No přesně že?😂 Furt všecko akorát komplikujou😁
@doeik možná ještě nějaké světýlko by to chtělo 😁
@sebestka 😂 si představ, kdyby tohle fakt někdo dotáhl domů 😁🙈
@luciealex já právě dneska poprvé a říkala jsem si, to musím zkusit hodit i na MK, jestli se někdo chytne😂 Na FB to bylo tak 50:50 a teda pak jsme se fakt s kámoškou pobavily u těch komentářů 😁
@madbetka možná tu vanilku🤔 Ale tu já zas nemusím....tady ta je takova ta typická ,, stromečkova,,. Něco mezi parfémem a záchodovou vůní 😂
@mia171717 No máš pravdu! Teď to vidím 🙈😂😂😂
@sudylichozrout 😂 mně to taky hned nedošlo 😂 A ještě jsem si říkala, že ta holka je blázen... Takové šílené peníze za dtromek a výzdobu 😁 Až jsem viděla ten obrázek, tak.mi to docvaklo😁
Jsem fakt čekala nějaký koště. 😂😂😂😂😂
@oveckaluky Teda dík 😂😂😂
@prostejina Já si přečetla 800 a říkala jsem si, jak že to vlastně jde za takový peníze sehnat a že hnusnej chlap 😀.
