Jak kdy. Vetsinou spi kolem 12 - vstava ale brzy. A když do pul druhé neusne, tak už jí spát nenechám. Pak mi tu skáče po hlavě jeste v jedenáct večer.
Od dvou let nespala po obede
Vsechny tri deti prestaly po o spat kolem druheho roku - presne, prevalovani a moje nervy. Takze slus a finitum.
Až v osm večer 🙂
Nespí, až kolem 19.30h usíná
Odpoledni spanek? Nezname od roka a pul 🤣🤣 Ale ve skolce paradoxne spi, strhne ji kolektiv a pry usne. Doma ani za mak. Zas bych nenutila, pokud se hodinu prevaluje, tak asi spinkat nechce a usne pak uz z nudy.
Syn od dvou let nespí po obědě 🙈
je mu 2,5r a chodí kolem půl 1.většinou dobrovolně.řekne "pinkat"a odchází.ale i tak chodíme ven pomalu za tmy odpo
V únoru bude mít 3 roky a spát chodí mezi 12-13hod podle ranního vstávání, usíná záhy co jí položím do postýlky.
nespí po o (starší od 2,5, mladší od 2)
Teda malá má 20 mes a usne ve 14h, ale vstává v 9 rano, bevim jak ji to posunout, změnit, za tmy ven sama chodit nechci
Nejstarsi nespala po o od roka a pul, prostřední od 2. Nejmenšímu zatím nejsou 2,tak ještě spi
Od roku a půl se u nás po o nespí - ve školce jo 🙂
Malý přes 3 roky spí poctivě každý den, ve školce chodí kolem 12 u nás se podaří i o půl hodiny dříve.
Ráno vstává kolem 6.
To už dávno neusinaly přes den vůbec 🤣
Od dvou let nespí přes den. Usíná ve 21 hodin, vstává v 6:00.
V únoru bude mít 3 a usíná mezi půl 1 a půl 2 a nechávám spát dyl jak do 14:45, jinak je to večer mordor
@annacee Když večer do devíti nespí, jsem z toho dost nevrlá :D Pokud by měla chodit spát o půl 11 večer, tak bych ji přes den asi taky nedávala spát 😇
@hadruska Někdy je to jednodušší, ale zatím jsem ráda, že se řadíme k těm spavcům 🙂
Oba přestali ve dvou letech odpoledne spát. Ale to asi slyšet nechceš...
@drzticka81 Máš pravdu - o nervy to někdy je 😒 Ale trpělivosti mě učí ty naše děti! To se jim musí nechat 😅
Usíná mezi 13-14 hodinou. Akorát že někdy spí až do 17 🙈 Už takhle usína kolem 22. Když vstane v 17, tak to půlnoc jistí
@anis87 Wau, tak to můžu být ráda, že vlastně spala v pohodě do 2 let a sedmi měsíců 😅 Já si říkám, že když bude "muset" spávat i ve školce, tak že bych ji ráda ten režim naučila už z domu, aby z toho pak nebyla vykolejená. Výhodou je i chvilka pro mě, když děti po obědě spí 🙏
@marwinmh No, tak takhle bych si to představovala 😅 👍 A v kolik ráno vstáváte?
@jipe A co potom ve školce? Jsou pak v "nespavcích" nebo jen odpočívají po obědě?
@sayast Třeba bude u nejmladšího změna a bude spávat déle 😎 😉
@jolana24 Týjo. Tak to by bylo pro mě peklo. Jak to zvládáš tak dlouho do noci? A kor ještě když máš dvě děti? 😵
Starší kluci čerstvě 2 roky, chodí spát odpoledně kolem 13 : 30, Bohužel mají pravidelně přerušovaný spánek, doba spánku je různá v rozmezí 30 min max 2 hodiny, večer chodí spát v 19 : 00 ale celkově se jim velmi špatně spí, za noc se budí taktéž několikrát vstávají mezi 5 : 15 až 6 : 00.
@petuliiik01 Hele celkem v pohodě, já stejně neusnu dřív než v 11.
Starší nespávala přes den od 16 měsíců, mladší si úplně nevybavím, ale tak cca od dvou let. Ve školce ty první roky spávaly v pohodě, on je ten školkový program unavil. Doma ne, to jen velmi výjimečně.
@petuliiik01 vstáváme nejpozději v 6.05, což není naštěstí nic strašného 😀 ale starší dcera od 3 let nespala po obědě vůbec, ve školce normálně usnula a pak byla do půl 10 večer vzhůru 😅 ale od 8 ležela ve své posteli, jen prostě nespala
od 2 a pul oba nespali. ve skolce jsme resit nemuseli, chodili a chodi po obede. spat ve skolce by znamenalo doma zalehnout tak kolem 11, coz odmitam.
Nasemu budou v breznu 3. Loni touhle dobou mel par mesicu, kdy pres den nespal, ale s covidem v unoru se denni spani vratilo. Jakmile neusne cca do 13:30, tak uz ho spat nedavam, protoze pak i kdyz spi treba jen hodku, tak vecer nechce usnout. Nejlip, kdyz usne kolem poledne, ale i tak ho nechavam spat max hodku a pul.
Doma mi nespi, takze pak vecer usne kolem 20 hod a je to super. Jakmile je ve skolce tak tam usne a ja ji pak uspavam od tech 20 treba hodinu a pul 🤦🏽♀️
Odpoledne v 14:15 😂 do ctyr, vecer chodi o pul desaty, ale mne to tak vyhovuje. Pracuju pak vklidu do pulnoci a rano se vyspim i do osmi 🙂
Dcera má tři roky. Jsem asi jediná, či dává spát až ve tři. Spí tak do pěti nebo půl šesté. Když byla hodně unavená, tak i do šesti. Večer jde spát kolem půl desáté a s usnutím většinou problém nemá. Ráno vstává kolem deváté, někdy až v deset, když se poštěstí. Nám to takhle všem vyhovuje, nenápadně se to pořád posouvalo, až to skončilo takto. Se školkou obavy nemám, však se prenastavíme, když budeme muset vstávat.
@petuliiik01 starší měl tu výhodu, že chodil vždy po obědě domů, mladší má smůlu, ve školce někdy usne, někdy jen odpočívá, ale já z toho nadšená nejsem, když mi tady vesele skáče ještě v 22.hod., protože se vyspinkala ve školce
@petuliiik01 nezlobila bych se 😁
21 měsíců a spí většinou od 11:30-12:00 do 14:00-14:30 a venku jsme nejdřív ve 3 a za tmy je to super, paradoxně víc lidi s malyma detma kolem těch 2 let 16-18 hodinou tady. Mě to přijde praktičtější to odpoledne nebi tak dlouhý. A spát chodí tak v 19:30.
Dvouletá dcera už asi půl roku odmítá odpolední spánek. Někdy mi to tedy dost chybí 🙈
Syn spal do 3,5r po obědě, v 11,30 šel spát, ve 12 tuhý. Od 3,5r se hodinu prevaloval a buď usnul nebo ne. Teď v 3r7m nespí, ale spánek mu chybí.... Vstává brzo ráno, v noci se dost budí, takže je unavený hodně.... A tak ho jednou za týden dávám spát 😴 a to jde ve 12h...
Dvojcata (2,5r) rano vstavaji mezi 6-7, v 11 chodi obedvat a spi cca 11:30-14h. Usnou vetsinou do deseti minut. Starsi syn prestal spat po o az v pulce predskolaka 🤣 Doufam,ze to dvojkam vydrzi taky dlouho🙏

13h