Dcera se chystá do tanečních, otáčí se před zrcadlem, protože dnes jde v šatech bez podprsenky. Po chvíli kriticky prohlásí: "Když se stála fronta na prsa, já jsem stála ve frontě na inteligenci!!! "
Zato já jsem si do fronty na prsa šla evidentně stoupnout několikrát 😏 Ve frontě na inteligenci jsem byla taky, zato ve frontě na lepší ksicht se mi asi stát nechtělo 😀
mám to stejně, ať chvilku vydrží, nabere 10, 20kilo a konečně budou aspoň nějaký prsa :-P
😂😂😂😂😂 tak ať mě dá trošku své inteligence, já ji dám trošku prsou 😂😂😂😂😂
...a proto muze jit plesat bez podprdy. Ja bych si v takovem pripade vyrazila zuby 😜
jo, tak v tom pripade musim byt megainteligentni, protoze ja naopak bez podrpdy ani ranu, aspon ta mi neco udela..
V tom pripade inteligence u me s vekem ubyva..a rostou jine prednosti 😀
...a vzhledem k nadhledu je úspěšná frontová bojovnice🙂
Tak já vždy hlásila ze já stala ve frontě na blbost 🤣🤩
Ale bere to s humorem!
tak na mě nezbylo nikdy nic 😀😀🙄🙄
Holky, díky za milé a vtipné (!) reakce, dcera je naštěstí srovnaná s tím, jak vypadá. Je drobná, štíhlá, má 42 kg, takže si uvědomuje, že k tomu prsa trojky nejdou 🙂. Spíš má problém s kamarádkami a spolužačkami, které touží být jak ona.
Když pámbu dával prsa, stála sem ve frontě na peníze a aj tam na mě nezbylo 😀 😀 😀 Zato inteligence mám na rozdávání, to je fakt 😀 Zdravím slečnu céru a ať si taneční pěkně užije 🙂
@plksv já byla taky celej život zagroškudla, ale že by mi to spolužačky záviděly, to se říct nedá. No a je pravda, že když si vemu nějakou zběsilou pušapku, tak mám pocit, že vypadám jak buldozer, hrozně to opticky přidává kila... Jenomže to zas nechápou výrobci prádla a sehnat 70B bez vycpávek je docela peklíčko 😀
@mon_88017 pokud ti 70B push up udela "buldozer" 😀, tak prsa mas 😀 😀 Mmch, jemne vystuzene v tehle velikosti maji v H&M, Lindex.. Nebo nevystuzene a mega prijemne www.lorii.cz
Céé😳 h*ooovno 😂😂😂
tak to je fakt úžasná hláška, se tu válím smíchy 🙂 😅