icon
avatar
plksv
Zpráva byla změněna    11. zář 2018    

Dnes jsem ve třetím ročníku zadala mluvní cvičení - studenti měli vymyslet souvětí o nejlepším zážitku z prázdnin. Jeden student začal: "Můj největší zážitek byla oslava mých 18 narozenin, protože... (čekala jsem - alkohol tekl proudem, všichni se bavili, ale on mě mile překvapil)... jsem potom mohl jít darovat krev!!!"

avatar

Frajer 👍🏽

11. zář 2018
avatar
11. zář 2018
avatar

Snad si z něj ostatní vzali příklad👍👏

11. zář 2018
avatar

Wow 😍

11. zář 2018
avatar

Tak to cumim...ja to rikam porad, ze s lidma to tak hrozny nebude...klucina je borec 😘😍😍

11. zář 2018
avatar

Taky jsem cekala na18 🙂 supr

11. zář 2018
avatar

tak na tvojí škole chlastala vždycky jen menšina studentů 😀 Ale měla jsem to stejně jako on, i těch 50kg jsem hrubě zalhala :-P

11. zář 2018
avatar

Taky jsem oslavila 18 darovanim krve.

11. zář 2018
avatar

Tak já se sobecky přiznám, že jsem to vždy brala jako volný den v práci 🙂

12. zář 2018
avatar

Super, víc takových! Můj brácha měl ve 20 bronzovou plaketu, jsem na něj pyšná 🙂

12. zář 2018
avatar

to je krásný, máš skvělou třídu

12. zář 2018
avatar

Tééééda

14. zář 2018
avatar

to je ale gympl, že?

19. lis 2018
avatar
plksv
autor

@madrilena ano 🙂

19. lis 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný