Dnes jsem ve třetím ročníku zadala mluvní cvičení - studenti měli vymyslet souvětí o nejlepším zážitku z prázdnin. Jeden student začal: "Můj největší zážitek byla oslava mých 18 narozenin, protože... (čekala jsem - alkohol tekl proudem, všichni se bavili, ale on mě mile překvapil)... jsem potom mohl jít darovat krev!!!"
Snad si z něj ostatní vzali příklad👍👏
Wow 😍
Tak to cumim...ja to rikam porad, ze s lidma to tak hrozny nebude...klucina je borec 😘😍😍
Taky jsem cekala na18 🙂 supr
tak na tvojí škole chlastala vždycky jen menšina studentů 😀 Ale měla jsem to stejně jako on, i těch 50kg jsem hrubě zalhala :-P
Taky jsem oslavila 18 darovanim krve.
Tak já se sobecky přiznám, že jsem to vždy brala jako volný den v práci 🙂
Super, víc takových! Můj brácha měl ve 20 bronzovou plaketu, jsem na něj pyšná 🙂
to je krásný, máš skvělou třídu
Tééééda
to je ale gympl, že?

Frajer 👍🏽