Dnes jsou to čtyři roky, co se nám narodilo naše pozdní dítko, které jsme si naplánovali k puberťákum. A jsme tak šťastní, že ho máme!!! Ještě jedna veselá porodní příhoda, na kterou nezapomenu. Manžel je drsňák, klidně by mě odrodil sám 🙂. Pochopila to i PA a nechávala nás o samotě v porodním boxu. Pak už jsem cítila, že se to blíží, manžel mě zkontroloval a běžel pro PA. Od ní jsem se dozvěděla, že chlap jí řekl, že už jdou ven plodové obaly. Ona - jak to víte? Manžel - když jsem rodil krávu, vypadalo to podobně 😀!
Od známé muž dělá v zemědělství, rodila asi před 20 lety, kdy teprve tatínci začínali chodit k porodům, tak musel absolvovat rozhovor s dr. A ten se ho zeptal, jestli má představu, jak porod probíhá? A on odpověděl, že už 2x telil krávu 😀
Ty ale to je boží😂
Zni to strašně ale je to tak😀
jj, manžel taky hospodaří a telí krávy poměrně dost často a když se ho v porodnici PA ptala jestli zůstane u porodu, tak řekl že ne, že krávy rodí každou chvíli, tak že to nepotřebuje vidět ještě u mě...😀
Prácě jsem smíchy umřela. 😂

Tak to mně by se klidně stát mohlo 😀, jen by pak sebou práskl o zem a musela bych to"dotáhnout" sama... mmch - nic, co bych nezvládla 😂
Boží 🙂
Taťka je veterinář a zásadně vypočítává termíny porodu podle kravskych tabulek. Podle něj jsem ani jednoho z kluků neprenasela, prvního vyvolávali 3 dny před jeho výpočtem, Vítek se narodil přesně dle jeho výpočtu. Teta měla od doktora tři termín v rozmezí skoro měsíce a trefil se kdo? Opět veterinář 😀
pobavilo

@petrusew
@betelgeuzz
@verca22k
@blecha94
@kackacka37
@majvik
@mom140
@edeltraut
@jana12369
@apacheee
@zebruska
@gracinka7
@tehulka83
@beruska404 holky, děkuji za milé reakce, bála jsem se, koho pohorším 🙂.

😂