Blahopřeji 🙂 když si představím našich 26.5let...
Snad se toho taky dožijeme 🙏 My teď zrovna vyřizujeme hypo na 25 let
Gratuluju.... Chápu, jak se ulevilo....u nás, pokud to dobře dopadne, prodáme byt, splatíme hypotéku a ze zbytku postavíme náš dům snů😍
gratuluji, máme to podobně. Až starší třeba možná půjde na vysokou, měli bychom mít splaceno, takže asi ještě 15 let 😀
Holka tohle me ceka nekdy okolo roku 2041😂
Také se nám to v létě povedlo...místo do 65 let, jsme splatili hypotéku po 6 letech 🙂 Je to hezký pocit.
To je úžasné!!!
A my az za 21 let,i kdyz mame predstavu max 15😂
Úžasný, gratuluji. 👏 Jestli se toho někdy dočkám, tak si takový dopis snad dám zarámovat. 🙂
Za rok, pokud se nic nepo tak my za rok!!! Odpocitavam mesice.
Úžasný pocit 🍀
musí to být krásný pocit 🙂 na to se velmi těším, ale u nás je to teda ještě hooodně daleko před námi 😀
Krasny dopis!
My jsme ted na startu - pristi mesic nas ceka 1.splatka😕...
Na tenhle dopis se taky moc těším, aleještě si počkám, pravděpodobně už budeme mít i vnoučata 😀
Hmmm ten dostaneme za krásných 26let.....i když treba vyhrajeme ve sportce....
@l_ hele, ale také to má svou daň...nevíme, co je kino, dovolená, zábava...nemáme novou sedačku (asi 30 let starou po našich), v ložnici máme sražené 2 válendy k sobě 😀 😀, staré minimálně také těch 30 let...co 30 let, přesně 39 let, nedodělanou zahradu, nulu na kontě (teď už teda rezervu zase máme), ale víš co....máme splaceno. A teď přijde na řadu to ostatní 🙂
Krásný dopis,nás čeká z 20 let splácet ještě 9 let,těším se,až to budeme mít z krku
@sebestka hm my mame diru ve strese, nemame plot, 1/3 pozemku je sut a bordel otze uz neni za co udelat parkoviste/travnik, nemame jeden pokoj ptze do nej tece tak tam neni strop ani, v kine jsem.byla loni po trech letech jednou, jinak nikam nechodim (jen firemni vecirek jednou rocne kde nic neplatim, obcas s nekym obed..).. Tak nevim co delam spatne😅
My letos už jen šest....mohlo být driv ale život holt někdy ten klacek.pod nohy hodí...ale i tak.v dohledu to je 😎
Juuuu, nádhera. já ještě 28,5 roku. Ale věřím, že to dám dřív.
@sebestka spis zavidim to splaceni😅 ono kdo by nezavidel ze... Jj rekonstrukce od blata v prizemi az po strisku na kominu... Strecha mela byt ok, bohuzel... Finance bysme postavili, ale pozemek bysme museli ukrast😅 ale ja vzdy rikam ze mme kde bydlet, dokonce by se dalo tu i ubytovat treba segru v nouzi a to mi staci... Nez cpat prachy do najmu, radsi hyposka...
Tj pěkný, my to máme za necelých 30... Uaaaa.
My máme hypo na 17 let, náš cíl je 15 let 😀
Tohle je tak krásný dopis... taky se na ten náš těšíme a ještě dalších 20 let se na něj těšit budeme :D Pokud tedy nevyhrajeme ve sportce, pak by se to zadařilo i dříve 🙂
Pekna prace, gratuluju! Nam chybi jeste 7 let a budem mit splaceny byt. Uz se tesim.
Tak k tomuhle dopisu patri poradna oslava!
Gratuluju. Skvělý pocit.❤️
Parádička.... gratulace.... já čekám podobný dopis ..... nad už za 3 měsíce :👏

Tak to je sen😀. Toho se asi ani nedozijeme😅