Naše slečna (16 let) je zaláskovaná. Do naší vesnice nejede večer žádný autobus, takže když jde na rande, musí pro ni do města přijet tatínek. V autě mu povypráví, že byla líbačka a tlapkování, kde byli v kavárně, co si dala, kolik to chlapce stálo a co si povídali. Po příjezdu domů to převypráví mně. Je to normální, nebo máme doma přírodní úkaz🙂???
přírodní úkaz.....plně závidím, možná mi to Lucka taky jednou odvykládá, ale divím se, že to tatínek ještě snáší bez brokovnice 😀
Takovy prirodni ukaz bych casem taky brala...me bylo naprosto trapne byt i zminit ze mam rande- to by bylo doma kecu 😊ale u dcery bych si takove otevrenosti moc vazila! Musite mit krasny vztah
Mám to dost podobně a jsem za to moc ráda. V dnešní době moc takových vztahů rodič - dítě není. U nás dnes radost: udělala druhák!!!
Líbačka a tlapkovaní 😅 to je krasny. Co na to manžel, neotočil auto aby se za mladíkem vrátil?
Taky jsem takova byla a porad jsem 😀 mam krasny vztah s rodici a doufam,ze s mojima detma si vybuduji taky takove pouto 🙂
Ségra (20) našim a mně taky říká dost věcí, vesměs jsme veděli vše o jejích klucích, ale hodně v tom hraje i povaha 🙂 Já jsem našim moc věcí neříkala, chránila jsem si své soukromí, ségra "vyblije" na sebe vše, i průšvihy 😀
Já dneska cele odpoledne poslouchala, jak a proč ji Adam miluje, jak je to možný, že spolu obedvali, dal ji ruku kolem ramen,.......Já se v duchu směju, ale zároveň vím, že musím vyslechnout, poradit, posoudit, aby ji tohle milostné sdílení vydrželo co nejdyl, nejlépe na vždy (Andrejka, 7 let)😊
Já jsem našim nikdy nic neřekla, protože mi přišlo, že je to stejne nezajima nebo se mi vysmívají. Budu dělat všechno pro to, aby holky ke mně měly 100% důvěru.
Vám už se to povedlo, gratuluju 😊👏👏👏
máme to s holkou stejně 🙂 je to super, že máme k sobě tak blízko 🙂
je to krásný a doufám, že moje děti se mi budou taky takhle svěřovat.. já se neměla komu svěřovat ☹ a dost mi to chybělo... je to úžasnýý... áách...
S mámou jsem to tak měla taky a mám doteď. Táta by o tlapkování asi slyšet nechtěl😁Budu doufat, že s dcerou to budeme mít stejně❤️ Nikdy jsem neměla ani ten pubertální názor, ze mám úplně trapné rodiče☺️
Tady se alespoň ukáže, kdo jaký má vztah se svými dětmi... já se nikdy s ničím takovým nemohla svěřit 😏 nebylo komu.... vlastně ani teď v dospělosti.. nemám důvěru..za tu dobu nebylo kde ji budovat😏
Máte skvělou dceru a jste skvělá máma 😊
Já to taktoela s mámou.. Ale až po tom co se rodiče rozvedli.. S tátou nic takového nemám..
To je krasny, moc doufam, ze i me bude dcera natolik verit, aby mi tohle vypravela 💙 ja to mamce nikdy nerikala
To je tak krásný... doufám, že až holky vyrostou budeme mít taky hezký vztah a budou se mi svěřovat jako já doteď svojí mamince 🙂 uvidíme... a můj tatínek... ten zbraně má, tedy tam jsem se nesvěřovala 🙂 Ale objetí... pro to si můžu dojít kdykoli 😀
A mělo by to být normální, ale je to spíš přírodní úkaz.
... mám to s lentilkami stejně, vím vše (a strašně si toho vážím...) ❤
Měla jsem to tak a mám to tak dodnes.
Mamka i tatka mi taky rikali intimni veci jejich zivota,ja jim taky.....klidne to v budoucnu reknu i svym detem-a snad i oni me .-)))))
to je pěkný - jak se takový vztah buduje? Já to s rodiči neznám a bojím se, že budu dělat stejné chyby... už teď ve 4 letech kolikrát něco jde dělat potají do pokojíku a nechce abych tam chodila ☹
krásný 🙂 já teda také mám s mamkou hezký vztah a říkala jsem jí hodně
Ta otevřenost a důvěra je moc hezká..ale vyprávět detaily tátovi, to vyžaduje kuráž🙂 zvláště pokud je "tatínkova holčička"..😉
ja to takhle mela s nasima a doufam, ze to takhle jednou budu mit i s Kaci
To je taková nádhera 😻 Já se styděla o něčem takovém vyprávět mamce, takže jsem vše vyprávěla ségře a ona občas mně 💞 Kéž by mi takhle jednou vyprávěli moje dcery, i když ta starší je stydlivka už dnes, takže spíš ne 🙈🙏
My se segrou jsme mamce rikali taky vsechno,meli jsme fakt krasny kamarádsky vztah a jsem za to vdecna. Skoda,ze uz tri roky neni mezi nami😢
Holky, díky za milá slova, jsem moc vděčná za to, jak to máme nastavené a určitě je to i o povaze 🙂. Co se týká tatínka, ten to samozřejmě vydýchává, velkou krizi měl loni, uzemnilo ho, když jsem mu řekla, ať si uvědomí, kolik mi bylo, když kolem mě začal kroužit 🙂.
Moc se mi líbí, jaké máte s dětmi vztahy, kéž by se nám to taky podařilo. Ale teda uff, v 16 letech já ještě tahala kačera, to mi na randění přijde nějak moc brzy 😅
Přesně toto mám doma, akorát syna. 😀 Já v 16 letech se dala dohromady s mím prvním manželem, kterého jsem si v 21 vzala a posléze jsme měli děti 🙂
Přidávám se taky k tem , ktere to tak melí a mají dodnes. Musím přiznat, že moje maminka pro mě je , byla a bude zaroven i nejlepsi kamarádka ❤️
každopádně to podle mě vypovídá o krásném a zdravém vztahu s rodiči 🙂 úžasný....měla jsem to tak s mamkou a nevlastním tátou.