Ráno mrzne, puberťák vyráží bez čepice. Na mou otázku, proč ji nemá, odpovídá, že v ní vypadá jak nasazený prezervativ!
Naprosto chapu, nenosim ji ze stejneho duvodu 😂
Pravdu di tvé dítě😂vzpomeň si,jestli ty jsi ji nosila...já ne,až doteď.ted je mi jedno,že vypadám jako guma,hlavně,že je mi teplo😂holt jako máma už mám své jisté a frajeři a musí jít stranou😂
vždy si vzpomen na sebe🙂
Já jsem si v pubertě ani bundu nezapínala 😂
Chápu. Taky jsem čepice nenosila. Ale čelenka nebo skládaný šátek to "jistili".
Bez čepice vydržím venku v mrazu a lehce nad nulou max. minutu. Takže za mě čepicím zdar!!! 👍
@jasminajasminova jsem na tom stejně 🤣🤣🤣
Čepice nenosim, i když jednu mam.. vadí mi, jak mě to na čele škrtí 😁😁
V pubertě jsem taky nenosila čepice, protože jsem "v ní vypadala jak debil"...teď budu klidně za debila, ale čepici si vezmu 😀 Po té dvacítce se priority změnily a navíc dnes je tolik slušivých hezkých čepic...že jen málokdo nenajde tu svou (samozřejmě jsou typy lidí jako třeba moje mamka, kteří si na sebe oblečou cokoliv a fakt budou vypadat "jako debil" 😀)
Holky, taky čepici nemusím, ale to mu říkat nebudu🙂!


😅