icon

Ahoj Lidičky prosím Vás mám na Vás otázku jelikož mám z toho divný tušení a nevím dělala jsem si test a vyšel pozitivní ale na gynekologii jsem ještě nebyla protože si myslím že je to hloupost.. Jím strašně moc a zvětšuje se mi bříško když jsem si stáhla jednu aplikaci těhotenství tak mi to ukazuje že jsem v 15.týdnu co mám teď dělat..?? pomůžete mi někdo.?? Bříško vypadá takhle co si myslíte vy o tom..??

avatar

A proc nezajdes k dr kdyz jsi urcite na 100% tehotna? Vsak bricho je totalne tehotenske🙏🏻🙈🤦🏼‍♀️

21. čer 2021
avatar

Pokud je test pozitivni, tak jit prece k dr.

21. čer 2021
avatar

A test byl pozitivní kdy? Aplikace ti 15.tt ukazuje na základě čeho?

21. čer 2021
avatar

No tak klido je mozny ze sis nevsimla dvou vynechanych menses a jsi v 15tt;) co by si s tim chtela delat? 🙂

21. čer 2021
avatar

Test byl jasně pozitivní? A kdy to bylo? Já ti nevím, ale z břicha těžko něco poznáme.

21. čer 2021
avatar

No... A co si dojít na gynekologii? 🤷‍♀️

21. čer 2021
avatar

🤔 kdypak byla poslední ms?

21. čer 2021
avatar

To jako fakt?! 🤦🏻‍♀️

21. čer 2021
avatar

😂🙈

21. čer 2021
avatar

udělat si ještě jeden test a jít na gyndu?

21. čer 2021
avatar

Nejlepší jít na gyndu

21. čer 2021
avatar
21. čer 2021
avatar

Prosím vás kdybych já vám sem dala.svoje břicho tipujete tak 28tt🤣🤣🤣

21. čer 2021
avatar

@leniczka23 U mě večer i 32tt 😂

21. čer 2021
avatar

@leniczka23 přesně. Já jsem žížala, ale břicho mám úplně stejné a to nejsem těhotná. 🤣

21. čer 2021
avatar

Troll jak hrom, já měla takový břicho až kolem 30. TT. Pokud si souložila, můžeš být těhotná

21. čer 2021
avatar

😂😂😂

21. čer 2021
avatar

Pokud jsi měla nechráněný pohlavní styk a vynechala ti menstruace, tak jsi s největší pravděpodobností těhotná. Pokud ne, máš jen velké břicho 😉

21. čer 2021
avatar

Chvilku pockej, musim si vylestit vesteckou kouli

21. čer 2021
avatar

😬😬😂

21. čer 2021
avatar

@triskova_v Tak u jednoho z mých bejvalých jeho máma měla 2 MS ještě jako těhotná. A ségry jsou od sebe 11 měsíců - máma kojila, že je těhotná zjistila taky docela pozdě. Jsou holky, co mají MS tak 2x do roka. Takže ono vše je možný.

21. čer 2021
avatar

Taky mi vyšel pozitivní tt, zavolala jsem na gyndu a v pátek jdu na kontrolu. Tukový prstenec na břiše mám celoživotně tak na 4-5 měsíc 😅 Nevím, co tu chceš vymyslet....🤷‍♀️

21. čer 2021
avatar

Tady si Sednu💺😁

21. čer 2021
avatar
21. čer 2021
avatar

@te_reza i já 😁😁

21. čer 2021
avatar

Jinak teda jestli aplikace ukazuje 15 týden,tak můžeš pomalu koukat po výbavičce,nic moc jinýho asi nepůjde 😂

21. čer 2021
avatar

@leniczka23 já ho mám jednou takové než na fotce a když ho vyvalím, mohla bych jít z fleku rodit😂

21. čer 2021
avatar

Ja jsem tes taky v 15tt. Termin mam 20.12. Pockej cca do Vanoc a kdyz porodis, taks byla tehotna a pokud ne, tak se jenom prejidas a proto mas velke brisko 🙂

21. čer 2021
avatar

@aurum4 👍🏻🤣

21. čer 2021
avatar

@tinaprofi geniální, až ho najdeš, prosím, poděl se 🙏😂😂😂
To je dotaz jak do Bravo girl 🤦‍♀️

21. čer 2021
avatar

🍿🥤🧐

21. čer 2021
avatar

Nooo...

sticker
21. čer 2021
avatar

Co to zase je? 😅

21. čer 2021
avatar

🍿🥤😎

21. čer 2021
avatar

@missinek troll 😂😂😅

21. čer 2021
avatar

🍟🍺

21. čer 2021
avatar

To je z toho vedra.

21. čer 2021
avatar
21. čer 2021
avatar

Asi bych mela casteji cist diskuze 😉

21. čer 2021
avatar

@aurum4 Počkej do Vánoc.😂😂😂 Možná přijde Ježíšek.😂😂😂

21. čer 2021
avatar

To jako fakt?

21. čer 2021
avatar

Podle dotazu nejsi svéprávná, tak si zajdi za tim, kdo je za tebe zodpovědný a jděte k dr.

21. čer 2021
avatar

A to si člověk myslel že už tu četl skoro všechno 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

21. čer 2021
avatar

🍩☕

21. čer 2021
avatar

@aurum4 tvl skoro som spadla to stolicky 🤣🤣🤣🤣

21. čer 2021
avatar

@stef9328 podla coho urcujes co je tehotenske brucho? To ma naozaj zaujalo 😁 som nevedela, ze sa to da ako takto naisto urcit

21. čer 2021
avatar
21. čer 2021
avatar
21. čer 2021
avatar

😳

21. čer 2021
avatar

@kevi1 nevim prijde mi😁😁😁😁 takto nejezene prece byt nemuze ne🙈😁

21. čer 2021
avatar

@aurum4 nebo aspoň měsíc, na pohyby 🤓 to asi z jidla nebude

21. čer 2021
avatar

👣👓

21. čer 2021
avatar

Na ten 15.týden jsi přišla jak? Respektive podle čeho ti to ta kalkulačka spočítala? Jestli podle data poslední menstruace, tedy nemáš menses a máš pozitivní test, tak je to jasné, ne?

21. čer 2021
avatar

Někdo s nadějí loví duchy na testu ještě před MS, někdo má pozitivní test ale jít na gyndu? Hloupost 🤔🤔? Ehm... mezi nejčastější příznaky těhotenství patří vynechaná MS a pozitivní test. Předpokládám, že jsi dospělá a svépravná žena a tak se ptám...proč jsi ještě nebyla na gynekologii???

21. čer 2021
avatar

no, tak už se někdo dopátral výsledku, jestli je to reálný?😂

21. čer 2021
avatar

@luciza posledni souloz? 😂

21. čer 2021
avatar

Už je v prosincovkách 2021, kdo tam je taky? 😀

21. čer 2021
avatar

@te_reza já 😃

21. čer 2021
avatar

@te_reza si zahráváš 😂 nepamatuješ si, jakej jsme měla trapas, když jsem se omylem cvakla do nějaké skupinky těhotných? 😂😂😂

21. čer 2021
avatar

@malenka3 já se nikam cvakat nebudu, ještě bych se na jaře divila, že jsem vrhla 😂

21. čer 2021
avatar

@te_reza 😂😂😂😂😂😂😂😂

21. čer 2021
avatar

Pockej par tydnu, zahada se vyresi sama 🤣

21. čer 2021
avatar

@aurum4 top komentář 😂

21. čer 2021