Tvl to je dobrý 🤣🤣🤣🤣

Mne zas dlho trvalo kym som prisla na to, ze co je akoze smiesne na tej fotke. Lebo ja som toho tatinka tam hned videla. Asi preto, ze mam rovnakeho doma 😂
Boze a ja porad, prece to fakt neni prdel...

Sice staré, ale mám z toho pokaždé totální výtlem. 😀
Říkám si....v tom bude nějakej háček...
Koukám na to, kde asi bude ta chyba😂😂😂
Mám doma plešouna, ale taky jsem prvně viděla zadek 😂
boooooooooooooooooooooože..... to trvalo tak strašně dlouho než jsem toho chlapa viděla.... tolik zděšení
Já nevím, ale mě to růžové "očko" fakt dostává 😆
tak kdybyste to nenapsaly, tak bych vůbec nevěděla, že je vidět nějaká prdel 😀 já hned viděla hlavu
Já tu prdel fakt nevidím 🙈
@baskervile jak má chlap ucho, tak je to dírka v pr.eli 😂
@sebestka a jo😂 no, evidentně jsem úplně bez fantazie 🤔
Teda dlouho jsem viděla jen prdel

Sem si říkala co to je za hanbatou fotku 😁😁😁ale pak sem tatínka taky našla 😁
😂😂😂😂ja si říkala proboha coto je😂😂chvilku mi to trvalo.
Mám dost, já tam místo tatínka viděla prdel 😀😀😀
Mazec 😆
Já viděla tatínka hned,ale už vidím i tu prdel...fakt dík 😄😄
Asi jsem slepá, ale prostě vidím prdel 🤣
ja videla tatinka hned. pak jak jsem cetla ze tam vidite zadek, tak jsem ho videla jinde nez ostatni ( jak ma ten chlupaty bok) 🙂

To už jsem viděla 😂😂 a dlouho předlouhou mi trvalo, než jsem toho tatínka našla 😂😂