Nevim jak vy, ženy, ale já bych šla spát...🤣
My už jsme v posteli a já se snažím uspat dítě.
Ja vcera usnula az dneska ve tri (ze ja krava usinam u audio detektivek a musim zjistovat,kdo je vrah 🙂).Takze bych taky uz klidne sla.Jen ti dva vytrznici chtej videt ty hovnostroje 🙂
Já takyyyy
Já měla krizi už kolem 18hod 🙈 Teď už docela ok
A já už jsem v pelechu, ráno v 5:45 mám nástup na značkách 😂
@frigule
@deaneira29
@hadruska Tady už drobotina chrní, manžel teď bouchne šampus a asi odpadnu okamžitě...Jó, život s dětmi 🤣
Já půjdu, zítra jdu sloužit dvanactku 😔
Já také, ale nemůžu 😂
Já bych taky šla! Škoda, že mi před dvěma hodinama začala silvestrovsko-novoroční, jistě výživná, záchranková čtyřiadvacítka😂
Já taky usínám u telky
Já bych už taky šla. Jsem nemocná, ale zrovna manžel koupe naší fenku, aby mohla za náma domů, protože prostě všichni střílí, snad preckame půlnoc a půjdeme.
Já taky půjdu, ale děti jsou nabuzene z rachejtli😬
Já taky, ale furt se venku střílí a děcka neusnou
Já bych spala ale 10 měsíční se porad budí, je to tu jak válečná vřava 😓
U nás už se skoro spí
Máme covid, covid dítě bezpříznakový a naštěstí spí, my si ťuknem čajem, zobnem silvestrovskou dávku paralenu a jdem spát
Já taky 🤣 ... Ale tady to bouchá, že stejně neusnu 🙈🤦
To mám vždy na silvestra, jen se premahan, ať vydržím. 😃
Já jdu spát tak v 11 🤣 kluk teď usina. Takže hodka mobil v posteli a jdu na to.
Od včera mám zánět v oku a taky bych už nejraději zalezla. Ale nemám náladu poslouchat chlapovi pindy, tak to do půlnoci vydržím. Dítě letos opět straší s námi
Taky ležím, ale se synem, který se bojí rachejtlí. A u toho si čtu. No už aby bylo po všem. Loni to teda prospal, ale letos katastrofa.
Já jdu teď a nepřijde mi to vůbec blbý 😀
Vykoupu dítě a jdu 😂