icon
avatar
viridie
Zpráva byla změněna    31. pro 2021    

Nevim jak vy, ženy, ale já bych šla spát...🤣

avatar

Vykoupu dítě a jdu 😂

31. pro 2021
avatar

My už jsme v posteli a já se snažím uspat dítě.

31. pro 2021
avatar

Ja vcera usnula az dneska ve tri (ze ja krava usinam u audio detektivek a musim zjistovat,kdo je vrah 🙂).Takze bych taky uz klidne sla.Jen ti dva vytrznici chtej videt ty hovnostroje 🙂

31. pro 2021
avatar

Já takyyyy

31. pro 2021
avatar

Já měla krizi už kolem 18hod 🙈 Teď už docela ok

31. pro 2021
avatar

A já už jsem v pelechu, ráno v 5:45 mám nástup na značkách 😂

31. pro 2021
avatar
viridie
autor

@frigule
@deaneira29
@hadruska Tady už drobotina chrní, manžel teď bouchne šampus a asi odpadnu okamžitě...Jó, život s dětmi 🤣

31. pro 2021
avatar

Já půjdu, zítra jdu sloužit dvanactku 😔

31. pro 2021
avatar

Já také, ale nemůžu 😂

31. pro 2021
avatar

Já bych taky šla! Škoda, že mi před dvěma hodinama začala silvestrovsko-novoroční, jistě výživná, záchranková čtyřiadvacítka😂

31. pro 2021
avatar

Já taky usínám u telky

31. pro 2021
avatar

Já bych už taky šla. Jsem nemocná, ale zrovna manžel koupe naší fenku, aby mohla za náma domů, protože prostě všichni střílí, snad preckame půlnoc a půjdeme.

31. pro 2021
avatar

Já taky půjdu, ale děti jsou nabuzene z rachejtli😬

31. pro 2021
avatar

Já taky, ale furt se venku střílí a děcka neusnou

31. pro 2021
avatar

Já bych spala ale 10 měsíční se porad budí, je to tu jak válečná vřava 😓

31. pro 2021
avatar

U nás už se skoro spí

31. pro 2021
avatar

Máme covid, covid dítě bezpříznakový a naštěstí spí, my si ťuknem čajem, zobnem silvestrovskou dávku paralenu a jdem spát

31. pro 2021
avatar

Já taky 🤣 ... Ale tady to bouchá, že stejně neusnu 🙈🤦

31. pro 2021
avatar

To mám vždy na silvestra, jen se premahan, ať vydržím. 😃

31. pro 2021
avatar

Já jdu spát tak v 11 🤣 kluk teď usina. Takže hodka mobil v posteli a jdu na to.

31. pro 2021
avatar

Od včera mám zánět v oku a taky bych už nejraději zalezla. Ale nemám náladu poslouchat chlapovi pindy, tak to do půlnoci vydržím. Dítě letos opět straší s námi

31. pro 2021
avatar

@lachipie At je brzo lip.Uz mi to dobiha... Uz uz stojim u dveri a chci i na pitomej blbej nakup

31. pro 2021
avatar

Taky ležím, ale se synem, který se bojí rachejtlí. A u toho si čtu. No už aby bylo po všem. Loni to teda prospal, ale letos katastrofa.

31. pro 2021
avatar

Já jdu teď a nepřijde mi to vůbec blbý 😀

31. pro 2021