icon

Za hodinu začne Štědrý den. A já pláču. Pláču už po druhé. Obejměte prosím své děti a řekněte jim jak moc je milujete. Dala bych všechno na světě abych mohla udělat to samé. Nemůžu. Už nikdy nebudu moct. Už nikdy neuvidíme tu jiskru v detských očích. Možná se s tím časem naučíme žít. Ale dnešek je tak těžký. Neskutečně moc moc těžký...

avatar

Drž se. A posílám sílu na zvládnutí těchto dní 🍀❤

23. pro 2021
avatar

🫂😪

23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar

Hodně síly k přežití vaší bolesti 🙏🙏😞😞

23. pro 2021
avatar

❤🍀

23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar

🙏placu s vámi,zitra se otevira nebe a andělé nám budou blíž,my jim.

23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar

❤️

23. pro 2021
avatar

😢😢😢💙

23. pro 2021
avatar

Před pár dny jsem si na tebe vzpomněla, jak to musí být těžké. 😢

23. pro 2021
avatar

💙

23. pro 2021
avatar
23. pro 2021
avatar

Jednou...to zas bude možné... Do té doby hodně sil 😥

23. pro 2021
avatar

:( posílám hrozně moc síly!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

Myslím na tebe, je to hrozně těžké unést tu tíhu 😓

24. pro 2021
avatar

Tolik bolesti... 😭 Drž se, jednou se setkáte ❤

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

Strasne ti preji, abys byla zase stastna! 😘😘😘

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

Jo, to si tak člověk uvědomí, jaký řeší blbosti. Vůbec nejsou důležité dárky, ani cukroví, ani uklizený byt, důležitý je pouze počet lidí u štědrovečerní ho stolu.❤️
Hodně síly. ☹️

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

💚💚💚

24. pro 2021
avatar

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

😓😓😓💙💙💙 hodne sil, at je cas milosrdny..

24. pro 2021
avatar

V jednu v noci jsem po bytě vozila už čtvrtou hodinu ročního syna, kterého evidentně něco moc bolelo, nemohl spát a já jsem netušila, co mu je a co mám dělat. Už jsem z toho byla zoufalá. U toho jsem si na zdi prolížela všechny ty krásné stromečky a narazila na tento příspěvek. Okamžitě mi došlo, že o zoufalství nevím vůbec nic. Četla jsem celý příběh a brečela a brečím zas, jak to píšu. Je mi to nesmírně líto. Posílám mnoho sil a přání, aby se bolest stala snesitelnější a měla jsi sílu jít dál. Jsi nesmírně silná žena, drž se 😔.

24. pro 2021
avatar
24. pro 2021
avatar

😢😢😢

24. pro 2021
avatar

Víc nemůžu říct 😢

sticker
24. pro 2021
avatar

😢😢😢

7. únor 2022