Za hodinu začne Štědrý den. A já pláču. Pláču už po druhé. Obejměte prosím své děti a řekněte jim jak moc je milujete. Dala bych všechno na světě abych mohla udělat to samé. Nemůžu. Už nikdy nebudu moct. Už nikdy neuvidíme tu jiskru v detských očích. Možná se s tím časem naučíme žít. Ale dnešek je tak těžký. Neskutečně moc moc těžký...
🫂😪
Hodně síly k přežití vaší bolesti 🙏🙏😞😞
❤🍀
🙏placu s vámi,zitra se otevira nebe a andělé nám budou blíž,my jim.
❤️
😢😢😢💙
Před pár dny jsem si na tebe vzpomněla, jak to musí být těžké. 😢
Jednou...to zas bude možné... Do té doby hodně sil 😥
:( posílám hrozně moc síly!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Myslím na tebe, je to hrozně těžké unést tu tíhu 😓
Tolik bolesti... 😭 Drž se, jednou se setkáte ❤
Strasne ti preji, abys byla zase stastna! 😘😘😘
Jo, to si tak člověk uvědomí, jaký řeší blbosti. Vůbec nejsou důležité dárky, ani cukroví, ani uklizený byt, důležitý je pouze počet lidí u štědrovečerní ho stolu.❤️
Hodně síly. ☹️
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
😓😓😓💙💙💙 hodne sil, at je cas milosrdny..
V jednu v noci jsem po bytě vozila už čtvrtou hodinu ročního syna, kterého evidentně něco moc bolelo, nemohl spát a já jsem netušila, co mu je a co mám dělat. Už jsem z toho byla zoufalá. U toho jsem si na zdi prolížela všechny ty krásné stromečky a narazila na tento příspěvek. Okamžitě mi došlo, že o zoufalství nevím vůbec nic. Četla jsem celý příběh a brečela a brečím zas, jak to píšu. Je mi to nesmírně líto. Posílám mnoho sil a přání, aby se bolest stala snesitelnější a měla jsi sílu jít dál. Jsi nesmírně silná žena, drž se 😔.
😢😢😢
Víc nemůžu říct 😢

😢😢😢

Drž se. A posílám sílu na zvládnutí těchto dní 🍀❤