icon

ZOO Hluboká....na internetu jsem se našla samé negativní recenze.Opravdu je to taková katastrofa?Jsme na dovolené v Třeboni a chtěli jsme se tam jít podívat.A teď nevím jestli jet nebo ne ...🙈 Děkuji za odpověďi 💙💙💙

avatar

Byla jsem se synem několikrát a krasna zoo. Dá se k ní jet vlackem, není příliš velika, ale jdeš hned vedle zvířat, takže pro děti ideální , muzes si koupit krmení pro kachny na rybníce, na který vede most ze zoo, ještě u zoo byla minulý rok v muzeu udělana výstava pro děti (ve sklepeni- peklo, vodníci, pohádkové postavy)

27. čer 2020
avatar

Nejkrasnejsi, co znam. Prirodni, zadne trapne skakaci hrady, proste priroda... urcite jedte.

27. čer 2020
avatar

Byli jsme tam nekolikrat a je to tam moc hezké. 👍😊

27. čer 2020
avatar

Nadherna zoo, s jihlavou jsou u nas top! ... Urcite navstivte..

27. čer 2020
avatar

Nám se taky moc líbí..

27. čer 2020
avatar

Za nás taky krásná ZOO, bylo jsme tam už několikrát.

27. čer 2020
avatar

Jedna z nejkradnejsich 😍 jsme z vysociny a do Hluboky musime aspon jednou rocne.. Byli jsme tam cca pred 14ti dny, sice bylo hodne lidi, ale i tak jsme si to uzili. Jen tedy mraveniste bylo zavrene a vnitrky, nevim jak je to ted.

27. čer 2020
avatar

máme ji kousek,je moc hezká.tak vyražte

27. čer 2020
avatar

Zoo v Hluboké mám ráda. Pěkně využili přítomný rybník a dětem se líbilo dětské hřiště s kozama.

27. čer 2020
avatar

Je to naše oblíbená,je tak akorat velka, ze to deti utapou a zvirata fajn 🙂. Bylu jsme tam minuly tyden, zrovna teda dost prselo,ale i tak se nam tam libilo 🙂

27. čer 2020
avatar

Je skvělá!

27. čer 2020
avatar

Nám se moc líbí

27. čer 2020
avatar

Mně se tam také líbilo, byla jsem tam 2x a super 😊

27. čer 2020
avatar

Je hezká.Malinká, ale půvabná. A mraveniště je top, pohlídejte si, ať je otevřené, pro mě to byl opravdu neobyčejný zážitek.

27. čer 2020
avatar

My byli asi tři roky zpátky a moc se nám líbila.

27. čer 2020
avatar

Holky děkuji moc 💙💙💙Ulevilo se mi ,když čtu i něco pozitivního 👍

27. čer 2020
avatar

taky se nám líbila

27. čer 2020
avatar
apacheee
AMBASADORKA

My ji máme moc rádi, byli jsme tam už několikrát

27. čer 2020
avatar

Take jsme byli a moc pekna

27. čer 2020
avatar

Je jen jiná než ostatní ZOO. Taková přírodní a krásneě útulná....

27. čer 2020
avatar

No to je kec.Jezdim tam každý rok a je moooc krásná.Hlavně je u vody.A je po krásné rekonstrukci.Doporučuji.A vedle máš muzeum a ve slepu jsou pohádkové figurky.

27. čer 2020
avatar

Pak můžeš na zámek Hluboká

27. čer 2020
avatar

Negativni recenze nechapu, je to jedna z nejkrasnejsich zoo, co jsem videla.

27. čer 2020
avatar

Jedna z mých nejoblíbenějších zoo,určitě doporučuji ☺️

27. čer 2020
avatar

Máme ji nejblíže a jezdíme tam moc rádi, několikrát do roka. Určitě vyrazte 😉

28. čer 2020
avatar

Hlubokou máme moc rádi 🙂

28. čer 2020
avatar

Je naše nejbližší a máme ji rádi. Je menší, ale super. Jen jsme byli zrovna včera a v tom vedru jsme poprvé neviděli moc zvířat...

28. čer 2020
avatar

My jsme byli loni a bylo tam krásně 👍

28. čer 2020
avatar

Děkuji všem 💙💙💙Dnes jsme tam byli a super.Sice nevyšlo počasí,ale stejně jsme si to užili 👍

29. čer 2020