Výsledky vyhledávání pro slovo “#dm”
Mezinárodní den žen je už skoro za námi, ale ještě vám stíhám popřát 😀
A co by to bylo za svátek bez nějakého hezkého dárku? Takže vám mohu prozradit, že už zítra se můžete těšit na spuštění soutěže právě k MDŽ a budeme soutěžit o něco moc krásného. A tipla bych si, že možná ani netušíte, že se něco takového dá vůbec v #dm pořídit.
Schválně, co myslíte, že by to mohlo být? 😎
Pro ty, co jste byly zvědavé na moje včerejší líčení 😁
Žádnou jinou fotku nemám, vyfotila jsem se jen narychlo před odchodem, mobil nechávám vždy doma a užívám jen offline svět 😉
Líčení bohužel není tolik vidět, dělala jsem výrazné oči, což na fotu není kvůli úhlu skoro vůbec vidět.
Jinak musím zopakovat, že jsem strašně moc spokojená s dekorativkou Trend IT UP (privátní značka #dm). Včera jsem použila komplet právě od této značky:
✔️ Podkladova báze
✔️ Makeup
✔️ Pudr
✔️ Oční stíny (kombinace ještě s jinou značkou kvůli doladění barev, které ještě od TIA nemám)
✔️ Řasenka
✔️ Tekutá rtěnka
✔️ + na závěr fixator (od jiné značky - nepamatuji si název)
Domů jsme dorazili po třetí hodině, tančili jsme do roztrhání těl a malování vydrželo jak čerstvě nanesene. Jen rtěnku jsem musela 2x obnovit 🍀
Je načase udělat z čerta princeznu 😂
A nepokrytě přiznávám, že si to velké večerní líčení vždycky strašně užívám ❤️
Minule jsem vám slíbila, že dám zase vědět, až #dm spustí e kupón, který by vám rozhodně neměl uniknout 😁
A už je to tady, na stránkách www.dm.cz si můžete aktivovat kupon na 200 extra bodů. Ten vám pak přinese reálnou slevu 50 Kč na váš nákup. Což je super, takže pokud jste členem věrnostního klubu, nezapomeňte si aktivovat. Byla by škoda takovou nabídku nevyužít 👏
Před nedávnem #dm pořádalo soutěž - výhrou bylo připsání 1 000 000 bodů na active beuty kartu, což v reálu znamená nákupy zdarma v hodnotě 250 000 Kč. To už je slušná nálož, co?
A to mě přivedlo k další #odpoved_za_srdicko 😎
Holky, co byste s takovou výhrou udělaly? Pro mě to je tak nepředstavitelná částka na útratu, že by mi vystačila na několik let. Každopádně bych vyrazila na velký nákup a udělala trochu zásoby věcí, které běžně používáme, vyzkoušela pár nových věcí a nakoupila spoustu dobrot. Udělala bych stejný nákup i pro mamku, babičku, tchyni a všechny naše blízké. A stejně by mi i tak zbylo na nákupy na několik dalších let mého života.
Ale představa je to moc hezká👏
------------------------------------------------------------------------
Za každou vaši odpověď se můžete těšit na srdíčko pro radost ❤
Nejsem člověk, který hned sahá po lékách. Snažím se hledat vždy spíše jiné varianty a léky dávám, až pokud nezaberou ty. Snad jako každou ženskou a hlavně mámu mě občas bolí hlava a zde se snažím opravdu zvládat bez léků.
Minule jsem o tom už trochu psala a spoustu z vás téma zaujalo. Slíbila jsem, že pořádně vyfotím, co mi pomáhá. Takže plním slib:
Mastičku Kosmín Proti bolestem hlavy kupuju už roky, stojí asi 80 Kč a mají ji u nás v jedné lékárně, kam chodím. Určitě bude ale ke koupi i přes eshopy.
A Roll on tyčinku proti bolesti hlavy seženete pouze v #dm a stojí 69,90 Kč.
Jak používat:
Oba produkty se používají v podstatě stejně, je potřeba jimi natřít čelo, spánky a pak vzadu na krku směrem k týlu hlavy. V případě potřeby po 10 minutách zopakovat. A pro rychlou úlevu pomáhá i chvíli se ovívat tak, aby na natřená místa lehce foukalo. Pokud to jde, je k tomu ideální i chvíle ticha a tmy. Což samozřejmě ne vždy u maminek jde :(
V 99% případů se díky těmto pomocníkům vyhnu práškům proti bolesti, tak třeba se bude hodit i někomu z vás 🍀
Moji kluci už dávno nejsou malá miminka, ale když si vzpomenu na dobu, kdy byli, tak kromě krásných vzpomínek cítím zpětně i chvíle zoufalství. Oba totiž trpěli na bolavá bříška.
Vyzkoušeli jsme tenkrát snad všechno možné a nejvíce se nám osvědčilo nahrivání bříška pomocí polštářku s hroznovymi jádry. Už ho teda doma nemám, využívala jsem ho pro oba kluky a pak ho vyhodila. Ale včera při bloudění mezi regály v #dm jsem ho potkala a říkala jsem si, že by se tahle rada třeba mohla někomu z vás hodit.
Polštářek se dá nahrivat v troubě, mikrovlnce, na topení a přináší velmi rychlý pocit úlevy, což mám bohužel odzkoušeno víc než mockrát. Myslím, že to bylo mých nejlépe investovanych 99 Kč v celém životě 👏
Nejlepší lék na bolavé nohy na výletech je slíbená svačinka v cíli ❤
Po 14 dnech nemocí bychom už fakt potřebovali zajet na velký nákup. Takový ten tradiční, co děláme jednou za týden, nebo jednou za 14 dní. Jenomže mně se tak strašně nechce, abychom nevypadali jak všichni ti blázni, co teď vykupují obchody 😂😂😂
Pokud se nenalicim tak z domu nevyjdu. Make up, bronzer nebo tvarenka,rasenka,lesk nebo rtěnka ☺️Je to potřeba pokud to vidíte 🙈
Asi by bylo fér ukázat se vám taky😎 Takže tohle jsou #moje_dve_tvare 🙂
Když se ohlédnu zpátky do minulosti, vidím u sebe hned několik období, kdy jsem se nemalovala vůbec a pak období, kdy jsem se malovala furt, i na doma 😝
Postupem času se to srovnalo a teď se maluju většinou jen tehdy, když někam vyrážím. Přijde mi, že když jsem nenamalovaná mám hrozně nevýrazné oči a pusu - ta je vždy taková bez barvy. Nemám problém chodit ven mezi lidi nenamalovaná, ale tímto postem jsem právě porušila svou zásadu, že se nikdy nefotím nenamalovaná a nedávám takové fotky na net 😎
Vím, že na nich není nic zdravého, ale stejně si nedokážu pomoct. A po 10 dnech nechutenství a nemoci jsem dneska konečně dostala chuť na jídlo😁
Bože, já prostě miluju topinky 😂 a ať se to trochu vyváží, tak k nim vždycky přidám něco zdravého, třeba z #dm
Kdysi jsem četla rozhovor s nějakým známým kuchařem a ten říkal, že lidi se dělí na dva nesmiritelne tábory. Jeden topinky miluje a druhý je nesnáší. Jak jste na tom vy?
Můj tábor je naprosto jasnej 😁
Ačkoliv nádobí v ruce myju jen zřídka, protože mám myčku, prostředek na nádobí jsem zkusila. Má takovou opravdu příjemnou vůni, lehce nasládlou. Dobře pění i na mé silikonové houbičce. Zdá se mi, že dost vysušuje ruce, ale to je možná i nezvykem mýt nádobí ručně.
Ale ke složení, opět ty konzervanty...
PHENOXYETHANOL - Může způsobit alergické reakce (vyrážky, ekzémy) a dráždit oči. Má negativní účinky na nervový systém a mozek. Při rozkladu phenoxyethanolu vzniká fenol, který může deaktivovat mechanismus imunitního systému. Škodlivý může být zejména pro kojence a kojící matky. Dospělý zdravý jedinec však nemusí zaznamenat jakoukoliv reakci, zda bude použita koncentrace phenoxyethanolu pod 1 %
POTASSIUM SORBATE - Draselná sůl kyseliny sorbové. Používá se v syntetické podobě. Má antimykotické účinky, zabraňuje tak růstu plísní, kvasinek a hub, ovšem nechrání před bakteriemi, zastavuje množení mikroorganismů a prodlužuje trvanlivost produktu. Nepatří mezi alergeny a jen u extrémně citlivých jedinců bylo zaznamenáno mírné podráždění.
Nestačilo by to jen s tím sorbátem jakožto konzervantem bez negativních účinků na zdraví? 😉
#test_seventhgeneration
Dobré ráno,
slíbila jsem soutěž a je to TADY! Tentokrát bude ryze "holčičí" - tématem i výherním balíčkem. Všechno se totiž bude tentokrát motat kolem dekorativní kosmetiky z #dm 😍
Jak se zúčastnit soutěže?
1) Dát lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu napsat, že se soutěže účastníte - formulace je na vás 🙂
3) Na svou zeď přidat zprávu s #moje_dve_tvare a přidat 2 fotky - jednu, na které nejste namalovaná a druhou, na které jste. A připište pár slov, třeba o tom, jestli se v běžném životě líčíte, nebo ne. Případně, co vaše líčení většinou obnáší🙂
Já jsem si se svými fotkami trochu pohrála a spojila jsem je v 1, vy samozřejmě v klidu přidejte fotky vedle sebe, nebo udělejte koláž pokud umíte. Je to jen na vás 🍂
O co soutěžíme?
O balíček dekorativní kosmetiky v hodnotě 500 Kč- najdete v něm:
🎁 trend IT UP rtěnka Color Protect 015
🎁 trend IT UP lak na nehty Double Volume & Shine
🎁 alverde NATURKOSMETIK báze pod make-up zjemňující
🎁 trend IT UP řasenka Eyeppearance Volume & False Lash černá
🎁 trend IT UP paletka očních stínů Velvet Berry
Soutěž trvá od této chvíle až do 5. března (deadline o půlnoci ze ČT na PÁ). Výherce bude vylosován se všech soutěžících, kteří splnili všechny podmínky soutěže 🎉
A teď už se opravdu moc těším na vaše soutěžní příspěvky a doufám, že vás bude tato fotoshow bavit 🍀
Už zítra se můžete těšit na novou velkou soutěž s #dm, ale ještě než se tak stane, potřebuju si připravit takový oslí můstek a představit vám další privátní značku z "déemka" Schválně jestli uhádnete proč zrovna tuhle?😀
Tou značkou je trend IT UP, o které jste už ode mě párkrát slyšely, protože ji mám fakt moc ráda!
Trend IT UP nabízí komplexní palety produktů dekorativní kosmetiky na tvář, oči, rty, ale i obočí a nehty. Pečlivě vybrané luxusní složení přípravků a pestrá škála barev i nude odstínů – to je trend IT UP.
Ceny jsou podle mého názoru skvělé a jsem moc spokojená i s kvalitou. Mé pleti vážně skvěle sedí. Spoustu dříve používaných produktů o mnoho dražších značek jsem nahradila právě alternativami od #trenditup
V mojí kosmetické tašce už své právoplatné místo našla podkladová báze pod make_up, make-up, nově (díky @magicaetezzz) kompaktní pudr. A zamilovala jsem si i oční stíny, laky na nehty a hlavně jejich rtěnky!
Jsme moc zvědavá, zda značku trend IT UP znáte i vy. Pokud ano, dejte prosím zprávě lajk 🍀
Pamatujete na #dm akci z minulého roku Giving Friday? Tenkrát se dm rozhodlo darovat 2 000 000 Kč díky vašim nákupům na společné aktivity dětí a seniorů.
A právě vy teď můžete pomoci rozhodnout, do kterých domovů peníze půjdou:
https://www.denik.cz/z_domova/dm-drogerie-propo...
A kromě toho si také můžete zasoutěžit o speciální dm boxy. Stačí zodpovědět vcelku jednoduchou otázku, v kolika evropských zemích dm působí, a mít štěstí při losování.
Tentokrát budu moc vděčná za každý 👍, ať se zpráva dostane k co nejvíce lidem. Děkuji 🍀
Tenhle víkend měl být tak strašně fajn, už několik měsíců jsem se těšila na soukromý ples pro tanečníky, kam jsme úplně nečekaně dostali pozvání. Místo toho ho já i kluci trávíme ve 40 horeckach a v neskutečných zachvatech kašle.
Takže místo krásných šatů a tanečních střevíčku věčně prevlekam propocene pyžamo a střídavě svlikam a oblikam teplé ponožky. Jediné štěstí je, že to zatím nechytil manžel a zvládá se o nás celý víkend ukázkové starat. Fakt si absolutně neumím představit, jak bychom to bez něj zvládli. Dokonce za našich téměř 18 společných let poprvé uvařil oběd - a mimochodem moc dobrý.
Já tak jen ležím v posteli a ve chvílích, kdy to trochu jde, se aspoň snažím číst. Jo, v týdnu jste mě přesvědčily, že si to musím zase přečíst znovu. A zázračným pomocníkem mi je mazání proti bolesti hlavy z #dm. Od rýmy mě hlava bolí tolik, že už vůbec nezabírají prášky. Jediné, co pomáhá ulevit je tenhle zázrak👏
Včera jsem vám představovala značku Profissimo a dnes prozradím svůj další #tip_ambasadorky 👏
Ten se vždy snažím dávat od stejné značky a nejinak tomu bude i dnes. Nevím, jak vy, ale já mám radši léto, teplo a světlo. V zimě to je většinou pravý opak - brzo se stmívá a počet hodin, kdy je tma, tak nějak převažuje. Proto si v zimě užívám alespoň pálení svíček a aromalamp. Snad každý den tak u nás něco hoří 🔥
Už jsem tu párkrát zmiňovala, že miluju vůni citrusů, takže moje volba je většinou dost jasná. Citron, pomeranč, mandarinka, citronová tráva...
Když jsem v #dm uviděla tento éterický olej, myslím, že ani neexistovala možnost, že bych ho nevyzkoušela. A od té doby jej kupuju pravidelně. Nádherně voní a stačí ho jen malinké množství. Cena je 54,90 Kč. Při vytírání kápnu i 3 kapičky do kýble s vodou a provoní vážně celou místnost.
A co vy, najdu mezi vámi taky nějaké "paličky" a pyromanky?
Na fotce je i svíčka od stejné značky Profissimo, ta je bez vůně 🙂
Představení privátních #dm značek pokračuje a dnes se dostávám k jedné z mých nejoblíbenějších - ke značce Profissimo.
Znáte ji? Pokud ano, jako tradičně vás poprosím dejte 👍, ať vidím, jak moc profláklá tu mezi vámi je 😎
V krátkosti můžeme produkty této značky shrnout do sloganu: "To pravé pro krásný a pohodlný domov!"
Mezi produkty tedy najdete všemožné potřeby pro domácnost - jako třeba sáčky všeho druhu, alobal, hnojivo na květiny, pomůcky na mytí nádobí, úklid atd. Dále nesmí chybět sortiment dekorativních výrobků - svíčky, ubrousky, dárkový papír...
Stálá nabídka je navíc během roku rozšiřována o speciální dekorace podle sezóny (Vánoce, Velikonoce, Halloween…)
Věřím, že hodně z vás má s některým z produktů od značky Profissimo zkušenosti a jako vždy budu moc ráda, když se se mnou podělíte o tip na výrobek, který si ve vaší domácnosti našel své jisté místo 👏
Taky tak nesnášíte, když v obchodě něco koupíte a u pokladny pak zjistíte, že vám účtují jinou cenu, než byla psaná v regále? Samozřejmě vyšší!
Pokud by se vám něco takového někdy stalo v #dm a všimli byste si toho, tak se vám to poměrně vyplatí. Stačí totiž využít Záruku správnosti údajů na pokladní stvrzence.
Pokud je na pokladní stvrzence uvedena jiná cena než na regále, obdržíte tento výrobek totiž zdarma.
Za sebe však můžu říct, že i když tam nakupuju už tolik let, nestalo se mi to nikdy.
Už tady dlouho nebyla #odpoved_za_srdicko a #anketa, tak to musíme napravit. A dneska na vás mám takovou vyloženě "holčičí" otázku🙂
Co vy a rtěnky? Používáte je? Nikdy? Občas?
Za sebe musím říct, že jsem se ke rtěnkám dopracovala vlastně až během posledních dvou let. Dřív jsem je nepoužívala vůbec, nebo absolutně minimálně. Spíš jen na focení a přehlídky, když mě maloval někdo jiný. Ale jak stárnu, nějak objevuju jejich kouzlo 😂
Ale nejvíc rtěnek mám až z adventního kalendáře #dm od značky Trend IT UP a užívám si, že mám na střídačku několik barev, dokonce takových, které bych si sama nikdy nekoupila a jsem překvapená, jak se mi na mě líbí.
Pokud rtěnky používáte, jaká barva je vaše nejoblíbenější?
Za každou odpověď vám ode mě přiletí ❤
Valentýnská soutěž je vylosována a ještě než vám prozradím, kdo se může těšit na poukázku 500 Kč do #dm, chci moc poděkovat všem, které jste se zúčastnily a podělily se s ostatními o své zamilované příběhy ze života. Některé jsou smutné, jiné dojemné, veselé... No prostě se mi to opravdu moc hezky četlo. Vítězka však mohla být tentokrát jen jedna:
"Na diskotéce 🙈 popravdě jsme měli oba celkem popito 🍷🍺🍹😂 druhý den mě začal vypisovat a nahánět... Já to nějak neřešila... Bylo těsně před Vánocema, já se vrátila po 14 dnech v Americe do práce, tak jsem měla jiný starosti... Nakonec jsem na schůzku kejvla, pak na další a další... A doteď si pamatuju, jak seděl naproti mně, ruce si dal za hlavu a já uviděla ty jeho svaly 💪 😂 a řekla sem si že ty mě musí objímat...😂 Jsme spolu už pět let a ty obr svaly už dávno nemá 😂"
Se svým příběhem se podělila i @bjm87 a navíc měla štěstí při losování 🍀
Moc gratuluji 🎉
A na závěr dobrá zpráva pro všechny - už teď pro vás připravuju další soutěž a musím říct, že tentokrát se na ni fakt moc těším. No, však brzy uvidíte 😎
Momentálně "testuju" tyhle #dm šampony a první dojmy jsou skvělé. A ta vůně je absolutní dokonalost 👏
Já vím, že je neděle, takže se to úplně nehodí, ale mám:
✔️ Uvařeno na 2 dny
✔️ Upečenou dokonalou placku (těšte se na recept)
✔️ Vyprané 2 myčky
✔️ Vyprané a pověšene 2 pračky
✔️ A teď se jede na výlet 👏
Při praní jsem si vzpomněla, že se často ptáte na používání #dm ubrousků a na to, jestli se s nimi dají prát všechny barvy společně,tak jsem vám vyfotila jednu svoji typickou várku prádla. Jediné, co peru zvlášť jsou vyloženě bílé "lepší" věci. Takové ty bílé a světlé obyč trička na litacku peru s ubrousky proti zabarvení klidně se všema barvama. Už hodně let a neponicilo se nikdy nic. Na krabici sice píšou, že se mají ubrousky dávat 2, já dávám 1 a naprosto to stačí.
Tak hezký zbytek neděle 🍀

Valentýnská soutěž s dm - soutěžíme o dárkovou kartu
Valentýn je svátek, který budí velké vášně. Společně se mnou teď můžete probudit také velké vášně, ty nákupní - a zasoutěžit si o dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč, kterou můžete uplatnit v jakékoliv prodejně dm v České republice.
Valentýn se točí kolem lásky a kolem lidí, které máme rádi. Pokud se vám podaří vyhrát, bude už zcela na vás, zda uděláte radost sami sobě, nebo potěšíte někoho ze svých blízkých.
Pravidla soutěže:
1) Dát lajk tomuto článku.
2) Být členem skupiny Ve víru dm mánie:
3) Do komentáře pod článkem odpovědět na otázku:
























