Soutěž k Mezinárodnímu dni žen: Vyhrajte s dm přebalovací tašku/kabelku
Včera byl Mezinárodní den žen a já vám k němu slíbila soutěž. Vím, že se o víkendech spousta z nás snaží nekoukat tolik do mobilů, počítačů a tabletů a raději si užívá společných chvil s rodinou v offline světě, proto soutěž spouštím až dnes🙂
Snažila jsem se najít výhru, která by byla hezká, pro radost a přitom vám třeba i nějak ulehčila běžný život. A doufám, že se mi to povedlo. Ale ještě než se dostanu k samotné soutěži, mám pro vás pár informací o MDŽ, které jste třeba možná ani nevěděly.

Něco málo z historie tohoto svátku
U nás je MDŽ bohužel často spojovaný se zvyky socialistického Československa. K jeho oslavám tehdy neodmyslitelně patřily slavnosti a červené karafiáty. Řada lidí má tak zažitou představu, že je tento svátek uměle vytvořený minulým režimem, a proto ho přestala slavit. Ale tento svátek přitom sahá do mnohem vzdálenější historie.
Mezinárodní den žen vznikl díky stávce švadlen roku 1908 v New Yorku. Newyorské švadleny usilovaly o zkrácení pracovní doby, vyšší platy, hlasovací právo a byly také proti zaměstnávání dětí. Datum svátku 8. března se však ustálilo až po první světové válce.
V některých státech se MDŽ nepřikládá zvláštní význam, jinde se i dnes slaví s velkou pompou. Jednou z těchto zemí je například Rusko, kde vznikl i seznam darů nevhodných pro tento svátek. Zajímalo by vás, co na něm najdete? Jsou tam například erotické pomůcky, kuchyňské náčiní, levná bižuterie, permanentky do tělocvičny či špatně vybrané spodní prádlo🙂
Radost z dm
Nyní už se dostáváme zpět k soutěži. Jako výhru jsem pro vás vybrala přebalovací tašku, která mě osobně naprosto uchvátila, takže věřím, že by potěšila i mnohé z vás.

Jedna z vás se tak může těšit na tašku #babylove ve starorůžové barvě. Pokud vás zajímají detaily, koukněte do eshopu, kde o ní najdete veškeré informace. Součástí tašky je i základní výbava pro péči o malé miminko.

Výhra v této soutěži sice potěší jen jednu z vás, ale pokud i vy další sháníte šikovnou tašku, určitě tuhle zvažte. Je skvělá a je k dostání i v dalších barevných variantách, které můžete zakoupit v eshopu dm. Cena je 579 Kč, což mi přijde super.

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dát lajk tomuto článku
2) Být členem skupiny Ve víru dm mánie
3) Do komentáře přidejte fotku tašky/batohu/kabelky - "prostě zavazadla", které právě nejvíce používáte a napište mi, co ve vaší tašce nikdy nesmí chybět.
----------------------------------------------------------------------------------------
Soutěžíme od této chvíle až do pondělí 16. března - deadline bude v 11 hodin (dopoledne). Ještě ten samý den se pokusím vylosovat výherkyni a oznámit ji na svém blogu.
Tak hodně štěstí 🙂
Doporučujeme
Momentálně nejvíc tuto. Hodila by se ještě jedna, protože pro dvě děti je i tahle velká malá. 😅
Tak vzhledem k tomu, že já jsem už několik let kočárková, tak kabelky moc nenosim😀
Momentálně mám jen tuto tašku, do které se mi jen tak tak vejde peněženka, mobil a klíče.
Můj věrný přítel batoh, jiné zavazadlo si s malým chodícím dítětem momentálně nedokážu představit. Super taky je, že je neutrální, je v něm neustále zabaleno to nejnutnější a podle potřeby si ho střídáme s manželem. A co v něm teď nesmí chybět jsou tyčinky z dmBio. Rychlá pohodlná sváča. A hlavně jsou v jedlém papíru, takže pak nemusím dítě komplet umýt a vysát 😁
Nyní používám tuto tašku od Pinkie, neboť je opravdu velká a vejde se do ní spousta synových krámů bez kterých prostě nemůže odejít z bytu 😅 Neobešla bych se bez vlhčených ubrousků a dezinfekce, toho není nikdy dost 🙂
Asi tak :D Je vazne skvela 🙂 a nikdy tam nesmi chybet chrastitko, nahradni obleceni a latkova plena, pro me voda a neco k jidlu 🙂
Spatny taky je, kdyz nedoplnim papirove kapesniky nebo plenky :/
Aktualne pouzivam pouze prebalovaci tasku na kocarku a chybet v ni tim padem nesmi nic 😂 plenky, ubrousky, desinfekce na ruce, voda, penezenka, pytliky na vsechno mozny a nejaka mala svaca pro me 😊
Momentálně vede batoh, hooodně prostorný batoh,ve kterém nikdy nechybí náhradní oblečení, vlhčené ubrousky, malá svačinka pro prcka a samozřejmě peněženka, klíče a mobil 😉
Aktuálně nejvíce využívaná přebalovací taška. Nesmí chybět hlavně plínky, ubrousky, hračka, kapesníky, krém na ruce a pro prcka na zadek. A peněženka😉
Staroruzova je moc hezká...
My máme tuto.
Je to moje nynější zavazadlo/kabelka/taska 🤣🤣
A nosime v ni plenky, ubrousky, náhradní oblečení, cajik, svacinku, kapesniky, gel na ruce, krem na dupku...no určitě tam je i víc 🤣🤣🤣 klíče a peněženka taky Jo a očkovací průkaz 😁😁
Teď mám pořád na zádech tohodle krasavce, který má obsah jako malá krosna, i když tak nevypadá, takže se mi tam vejde všechno. A teď frčí křupky, takže ty tam jsou pořád.
Přebalovací batoh. Všude se mnou, ať už jdu s kočárkem nebo bez. A co v něm nesmí chybět? Peněženka, vlhčené ubrousky a antibakteriální gel.
Na míru, ručně šitá 😊
Používám tašku,která byla origoš ke kočárku. Je sice dost prostorná,ale chybí jí přihrádky,takže se mi vždy vše sesype na jednu hromadu 🙈. A co v ní nesmí chybět? Krom těch samozřejmostí pro mimi určitě bonbonky (či jiné úplatky) pro starší dceru 😂❤
V naší tašce většinou je vni víc věcí pro
děti nemuzou chybět klíče ubrousky peněženka a hlavne hracky🙂
Úplně opravdu nejvíc využívám tento nejobyčejnější organizér na kočárek, kde nesmí chybět peněženka, mobil, nějaká mňamka a čaj. Na delší cesty mám Pinkie tašku, nebo batůžek, ale po této tašce v DM pokaždé pokukuju a líbí se mi moc!
Momentálně tahle kabelka, vždy narvana k prasknutí, ale vydrzi vše, tak ji mám rada. A nesmi v ni chybět vlhcene ubrousky, kapsicka pro prcka, peněženka a balzam na rty.
Já teď nosím tuhle krásku. Ale k mému sportovnímu stylu se priliz nehodí. 😁 O důvod více si koupit podpatky. 😁 A co v ní nechybí? No. Nikdy tam nechybí něco na zub. Jak pro mě tak pro prcka. 😊
Teď nosím tuto šedou, začátkem týdne poloprázdná, koncem týdne plná k prasknutí, někdy fakt nechápu, co v ní všechno najdu. Ale hlavně množství balíčků s kapesníky, loňský a letošní diář, doklady.
Tento batoh. Ma spoustu kapes a vždy tam musi byt kukuřičné křupky. Ty syn miluje
Přes zimu mi dělá společnost batůžek který jsem dostala od Ježíška
Aktuálně nosím tuhle pidi.. nesmí chybět peněženka (plná, samozřejmě 😁), balzám na rty a tic tacy ..a mobil (tím jsem pořizovala tohle foto 😉)
Aktualne tato - v tasce mi nesmi chybet jeleni luj, rukavice pro dceru, penezenka, tasticka se slevovyma kartama, par zapomenutych hracek a obalu od susenek, piticek, klice, papirovy kapesniky, telefon.-)
až se stydím, ale tuto....obrovská...je vní vše (hračky pro 2 kluky, prebalování, chrumky, pití...) ale rozhodně tam není co zrovna hledáte nebo potřebujete 😂
Takže v současné době nejvíce nosím stahovací vak - batoh. A v něm nesmí chybět: peněženka, telefon, klíče, kapesníčky, hygienické potřeby (dámské - nejsou na fotce, dezinfekce), také zubní kartáček a pasta (jooo já vím, trošku divné a jsem asi na zuby trošku úchyl 😂), takže tam je i zubní nit a i párátka, ale ta mi zrovna došla, takže na fotce nejsou. Dále voňavka, kartáč na vlasy, sluneční brýle, diář, sluchátka, psací potřeby, nějaká ta hračka a pytlík s talismany. Pak ještě před odchodem do práce přibaluji svačinu a pití a PC 😂 někdy si přijdu jako Hermiona v Harrym Potterovi a její kouzelná kabelka 🤣🙊
U nas tenhle satkovy batuzek 🙂 Neni prilis maly ani prilis velky. Nikdy mi v nem nesmi chybet nahradni sada obleceni pro dceru, penezenka, Labelo pomada, balicek kapesnicku a nejaka dobrota. Zanedlouho uz ale opet presedlame na prebalovaci tasku (asi rok a pul po narozeni 1.dcery jsem s sebou nemivala jinou), takze tahle vyhra by se akorat hodila 🙂
Ja mam prebalovaci batoh kono. Nic jineho nenosim, takze v nem mam uplne vse. 🙂
V přebalovací tašce nesmí chybět svačinka, peněženka, věci na přebalení a náhradní oblečení pro dítě a nějaké ty krášlící a kosmetické maličkosti pro maminku ☺️.
Momentálně je to batoh, plenky, ubrousky, krém na opruzeniny, svačinu, mlsku, náhradní oblečení, peněženka, brýle, diář, prupiska a foťák 😍
Nejcasteji nosim tuto tasku pres rameno. Nikdy nesmi chybet nejake drobne, aby bylo na mlsku a hlavne vlhcene ubrousky, protoze, dcera je cunce 😁 Momentalne dokonce i oblíbená znacka babylove 🙂
Taška přes rameno, koupená jako Fair trade zboží. Vejde se do ní spousta věcí. Nikdy v ní nesmí chybět balzám na rty. Pak je tam stálý inventář jako peněženka, dokladovka, zdravotní průkaz dítěte, propiska, kapesníčky a bordel 😅
Mam tašku Britax, ve které nesmí chybět plenky, vlhcene a suché ubrousky, krém na opruzeniny, náhradní oblečení, kapsička ovocná, sušenky, antibakterialni gel, náplast, prebalovaci podložka, lžička, krém na obličej, peněženka, mobil a klíče 🤩🤪
Momentálne a zatiaľ táto.... Ale po pôrode určitě stačit nebude :D 🙂
V naší tašce nesmí chybět doklady, plenky lahvička,věci na převlečení,látková plenka,dětský zasyp,přebalovací podložka,vlhčené ubrousky a samozřejmě papání 😊
Tahle dušinka Naděje mi už dva roky visí na rameni a často i na kočárku 😍
Koupila jsem nedávno tuhle tašku a hned se stala naší oblíbenou 😊 no a určitě v ní nesmí chybět jídlo pro moji holčičku, pořád by něco baštila ♥️
Aktualne tuto tasku. A nesmi chybet? Penezenka 🤣
Moje nejoblíbenější kabelka, kterou nosím všude. Je černá, takže se hodí ke všemu a hodně prostorná, což je pro mě důležité. Kromě peněženky, dokladů a mobilu, v ní vždycky nosím diář, kapesníčky, balzám na rty, mini voňavku, skládací deštník a žvýkačky 🙂
Momentálně jako maminka na mateřské všude tahám tuhle krásku. A co nesmí chybět? Věci na prebaleni, nějaká mnamka a piti pro malého, peněženka, klíče, telefon, kapesníky a tehotenska prukazka 🤣 bez toho nevyjdu z domu 🥰
Momentálně u nás vede tato přebalovací taška ke kočárku, ale jelikož jsme vozový park, tak by se druhá hodila 😃 A co je vevnitř? Plenkovník,pláštěnka, náhradní oblečení, papírové kapesníky, peněženka, pití a sušenky zatím jen pro mě a nějaká ta hračka pro dceru 😊
U nás nesmí chybět plenky, náhradní oblečení, vlhčené ubrousky, kapesníky a něco k jídlu pro mě i syna. Jo a ještě láhev s vodou pro mě, která slouží rovnou jako hračka pro syna 🤦♀️ jiné hračky jen zbytečně zabírají místo a hrát si chce jen s lahví 😀 tašku mám od pinkie a nedám na ni dopustit, případnou výhru zřejmě daruji 🙂
Batoh je můj zachránce. Nosím tam snad od všeho trochu. Plenky, ubrousky, naminky, pití, hračky, náhradní oblečení (od bundy, přes rukavice a čepice až k puncochacum a bodicku)😀. Někdy mám pocit, že můj batoh je Hermionina kabelka. 😀😀😀 Batoh je pro mě prakticky, že když jdu nosit, tak jen hodím na záda a nemusím balit další zavazadlo. 😀 A proto bych případnou výhru věnovala kamarádce, která tedka čeká miminko.
Nejčastěji nosím tento přebalovací batoh.
Nikdy v něm nesmí chybět svačinka pro obě děti - ovocné tyčinky Babylove 😉 a pití.
Tak teď, když to vidím pohromadě, si tak trochu připadám, jako DM maniak 🙈😀.
Určitě batoh 🙏 všechno se do něj vejde...a že toho mnohdy není málo... nejvíc se mi líbí , že mi nic nepadá z ramena 🙏 a co uvnitř nesmí chybět? Plenkovnik 😂 další boží záležitost
Momentálně tuto.....je až neskutečné co vše v ní najdu 😁. Od kapesníků, několika svazku klíčů, tabletek, malovátek, hygienických potřeb, peněženky až po žvýkačky, několika gumiček a dezinfekčních gelů na ruce 😆
V moji cestovní tašce musí být vždy:hlavně plena,ubrousky,oblečení náhradní pro mimčo,hračka,křupky atd
Nejvíce nyní využívám svůj velký batoh, ve kterém máme sebou věci na pískoviště, dále vlhčené ubrousky a něco dobrého na zub 🙂
tak u nás nikdy nesmí chybět náhradní kalholky, legínky, pítí, brumík, ovocná kapsička a vlhčené ubrousky 🙂
Momentálně všudypřítomný batůžek, který nedám z ruky... Strašně jsem si ho oblíbila... Nyní v něm nesmí chybět můj těhotenský průkaz s fotkou z ultrazvuku kterou se všude chlubím 😁 strašně se těším
Jako většina maminek, používám i já aktuálně "vak na hady" (manželovi označení), kde se najde vše (náhradní mimi oblečení, plenky, mastička na prdku, opalovací krém, vlhčené ubrousky, ovocná kapsička, křupky,hračka, dudlík, antibakteriální gel,hřeben a žvejkačky pro maminku) 👍
Tohle je můj batoh, opravdu můj, i když jsou na něm dinosauři 🙂. Nikdy v něm nesmí chybět platební karta a trocha hotovosti....
V mé kabelce nesmí chybět vlhčené ubrousky,peněženka a mobil
Momentálně tuto ale na dvě děti malá 🤷♀️😏a hlavně uz se trhají uši 🙈 nesmí chybět věci na přebalovani te nejmenší princezny a náhradní oblečení 💕💕a plenky jedine dm
Kabelka storksak je úžasné prostorna a uvnitř skvělé řešena
aktuálně nejvíc tenhle batoh.a nesmí chybět vlhčené ubrousky,plíny,přebalovací podložka,věci na převlečení pro syna,externí baterka,taška na nákup,peněženka,mobil,jelení lůj,papírové kapesníky.a když jdem někam na dýl,tak 2 termosky-teplá a studená voda,flaška,dávkovač s um,svačina.
Nejčastěji tahám tuto šedou a vždy si musím vzít klíče.
Co nesmí v mé kabelce chybět? Určitě klíče, peněženka, diář, vlhčené ubrousky a dm tyčinka... Jinak dcera říká, že mám kabelku jak Hermiona... prý tam mám vše 😜
Co nesmí chybět? Asi celá taška 🤣. Pro mě peněženka a klíče. Pro malého pití a miska s křupkama 🤣
Uvnitr nosim mobil,klice,penezenku a kapesniky. Vse ostatni je variabilni.
Moje nejoblíbenější kabelka. Je malinká, ale vše potřebné se mi vejde. Klíče, mobil, peněženka, papírove kapesníčky, složená igelitka na případné nečekané nákupy 🙂
Tak ke kocarku uz nekolik let pouzivam softshellovou tasku Peg perego a co tam nesmi chybet? Aquaint mini baleni
Mám originál od britax. Bohužel foto nemám. Plenky a ubrousky jako základ.
Tasku na kocarek uz mam pekne dlouho a je to na ni bohuzel znat, jinak jsem s ni ale spokojena a jako hodne matek nevim, jak si budu zase zvykat na klasickou kabelku 😅 mam ale jeste cas.. nejdulezitejsi veci jsou klice, mobil a penezenka spolu se zakladni vybavou na jedno prebaleni, pitim pro deti a krabickou s malou svacinkou. Semtam se mi v tasce ale nedostava kapesnicku, jeleniho loje nebo rukavic, ktere potom nutne potrebuji daleko od domu 😅
Můj nejčastější pomocník je tenhle baťůžek ,super na procházky a výlety.Vleze se toho do něho hodně pro nás všechny.Svačinka,vlhčené ubrousky,kapesníčky,něco na převlečení a doklady.
S kocarkem nosím kabelku, s nositkem nebo šátkem mám vak. V každé tašce mám papírové kapesníčky, případně vlhčené ubrousky.🙂
My s Adélkou máme tuto. A bohužel je malá ☹ Nekojím a když někam jdeme, mám ji strašně plnou a už se mi nevlezou hračky ani moje peněženka, takže mám vždy tuto a ještě kabelku, kde mám svoje věci a nějaké hračky. Na nákupech je to komedie, než se přes chrastítka dohrabeme k peněžence....Moc by se nám hodila 😊 a samozřejmě tam nikdy nesmí chybět chrastítko ve tvaru sovičky. To Adélka miluje 🙂
Už šest let mi dělá společnost tato původně sportovní kabelka, kterou jsem povýšila na prebalovaci tasku. A jelikož ji těch šest let nosím prakticky nonstop, začíná být už velmi unavená...😀 ale pořád ještě zvládne pojmout ty nejzákladnější potřeby každé matky- plínky, ubrousky, sváča... a peněženka s mobilem🙂
Zdravím, to sú moje dve batožiny, malá na rýchly nákup a veľká na dlhé výlety. V kabelke nemôže chýbať maskrata pre malú, plienky, oblečenie keby náhodou, termoska s čajom a hlavne niečo sladké pre manžela keďže je Diabetik. A ja tam mam jeden balzam.
Toto je naše taška ke kočárku. Dá se nosit i jako kabelka nebo batoh 😊 v současné době v ní nesmí chybět plínky, přebalovací podložka (jedna je i součástí tašky, ale radši používám jednorázové), krém na zadeček a krém do zimy a větru, vlhčené ubrousky, pouzdro na dudlík a látková plena. Pro malou vždy přibalím i náhradní bodýčko, protože co kdyby náhodou... 😊 V tašce mám i vlastní přihrádku na peněženku, deodorant, jelení lůj a krém na ruce 😊 jinak ještě s sebou nosíme antibakteriální gel z dm, ale ten nám již došel a na prodejnách v současné době nemají 🙆
Taska od kocarku Lonex retro. Vecne narvana, ikdyz je velka. Nesmi chybet pliny, ubrousky a trilion hracek 😀
Ja pouzivam tuhle hruzu barevnou. Kdysi jsemnpopletla objednavku. Nesmi chybet dve plinky pro dceru i syna, ovocne kapsicky a piti 🙂 uznejte, ze novou tasku opravdu potrebuji 😃
Momentálně nejvíc využívaný a peckový batoh! 👍 Taška by se hodila na střídačku... 😉 U mě by byla jako v bavlnce a rozhodně by se s námi doma nenudila... 😀 Nikdy doma nenecháme plenky, pití, něco na zub a peněženku... 😂
Teď u mě vede přebalovací taška Pinkie, v ní nesmí chybět náhradní oblečení pro syny, plenka, vlhečené ubrousky, papírové kapesníky, pití, něco na zub, krém na ruce, peněženka, klíče a mobil.
Běháme teď s batohem, ale nepřežil náš nápor zip, nová taška by se tedy hodila. Nikdy nechybí plenky, pití, malá svačinka, kapesníky, krém, peněženka.
U mě je to klasika..... Peněženka, klíče (kopa), mobil, luj, nabíječka, nákupní tašky, reflexní pásy, vlhčené ubrousky, kapesníky ..... Na malé procházky neberu nic moc... Když jdeme dál tak přidám pití a něco na zub, plany atd.... Takový základ 😃 velká taška by se hodila 🤔😃
tak já zatím jen kabelku a nesmí mi chybět kapky do nosu, kapesníčky, klíče, peněženka a mobil:D
Přebalovací tašku budu potřebovat v červnu, kdy se mi má narodit druhá dcera, tahle starorůžová je moc krásná. Momentálně používám tuhle pastelově modrou kabelku - nesmí mi v ní chybět mobil, klíče peněženka, sluchátka pro poslech hudby, sladká dobrota pro dcerku a sponečky pro ni pro případ nouze 🙂
Já na chvilku uklidila přebalovací tašky a vytáhla zase kabelky 😄. V kabelce teď mám vždy těhotenskou průkazku, peněženku, vlhčené ubrousky a nějaké úplatky pro dcerku.
V žádném případě nesmí chybět svačinka pro ty naše dvě malé tasemnicky 😂 a samozřejmě plenky a vlhčené ubrousky pro nejmenší 😎
Se starším synem už kočárek nevozíme, tak využívám velkou kabelku, ve které nemůže chybět mňamka pro prcka a poslední dobou i pro mě 😆 Druhé mimčo si zatím buduje pokojíček v břichu 🤰, tak tašku se všemi náležitostmi využijeme po narození 🙂
Tu nejčastěji používanou má muž v práci, tak pošlu tu moji. Kabelky nevedu (co jsem doma s dětma, tak leží ve skříni). Když jdu do obchodu, dám klíče, peněženku a telefon do kapsy . Tuhle DM tašku miluju, je pevná, velká a unese toho fakt dost. Doma mám DM tašek asi milion. 😆
Já nosím batoh. Když jedu s kočárkem, dám si ho na madlo a když nesu malou v nosítku na břiše, tak batoh mám na zádech. Jako jo, žádná elegance to není, ale teď musím hledět spíš na praktičnost 😀 Mám tam náhradní oblečení, plinky, ubrousky, kousátko a plno další věcí, i dost zbytečných. Ale jak je batoh velký, tak se do něj těch zbytečností vejde dost.😀Teď koukám, co to třeba je: izolepa, sáček čaje, 6x propiska a další 😁
Nejvíce používám tuto je prostorná a to tet potřebují a chybět v ní rozhodně nemůžou vlhcene ubrousky
Taška, kterou jsem dostala před 5 lety od manžela za ukončení VŠ. Nikdy neodcházím bez peněženky, klíčů, mobilu, mňamky pro malou a parfému. V nejbližších dnech ji ale vyměním za přebalovací tašku, protože jsem včera měla TP a druhou holčičku čekáme každou chvíli 😉
Poslední dobou si vystačím s touhle kabeličkou, protože v osmém měsíci s utíkajícím dvouapůlleťákem to už na žádné celodenní výlety není, buď jsme na zahradě, nebo na procházce se psem. V kabelce mi nesmí chybět těhotenská průkazka, protože s ní nejčastěji chodím na gyndu. :D
Nejvíce teď využívám tašku ke kočárku. Nesmí v ni chybět papírové kapesníčky a plínky.
Nejvíc teď nosím tuto tašku, která je krásně prostorná, nesmí v ní chybět něco na zub pro moje kluky, láhev s pitím, náhradní oblečení pro mladšího, vlhčené ubrousky, doklady, peněženka, mobil, klíče 🙂
Tak u mě je to taška na kočár, kde nesmí chybět svačinka pro dceru. Pak samozřejmě náhradní plenky, vlhčené ubrousky, náhradní oblečení, nějaká ta hračka a taška je plná... Takže pro mě se tam už vejde pouze mobil a platební karta 🙂 Najednou už sebou nepotřebuji nosit velké peněženky, šminky, parfémy apod. 🙂
Nejvíce teď používám tašku u kočárku 🙂 a v DM okukuju novou už dlouho😊 a co nám tam nesmí chybět, no přece dudlíček. To by bylo nadělení ho nechat doma🤭 a pro maminku peněženka na to odpolední kafíčko při procházce 😁😊
Nejvíc nosím přebalovací tašku. Nesmí tam chybět hlavně vlhčené ubrousky, pleny, peněženka a 2 lahvičky s pitím (pro 2 děti)
Ahoj pěkný den nevím zda tím splním pravidla soutěže Ale u mě v tom co nejčastěji Nosím rozhodně vede můj čtyřměsíční syn a to ho nosím bud v náručí nebo v šátku😀
A chybět nesmí něha, pusinky, úsměvy, nuchnani a taky pevné ruce 😀
Nejčastěji používám přebalovací tašku od kočárku. A nikdy v ní nesmí chybět láhev s vodou a náhradní plenky 🙂
V mé tašce nesmí chybět vždy nějaká dobrůtka pro děti nebo mě, které na výletech potřebujeme. 🙂
Nejčastěji používám svůj batůžek - kabelku, protože se mi neskutečně líbí a zároveň je praktický, když tlačím kočárek a ještě hlídám dvouletého k tomu 🙂 Nesmí chybět klasická čtverka - peníze, klíče, telefon, taška na nákup 😀 a navíc u mě teda krém na ruce. A pak se vejde vždy ještě navíc, co je zrovna potřeba - něco na zub, nebo plínky kdyby náhodou, očkovací průkazy....
V tašce nosím peněženku, klíče, kapesníky a vše potřebné pro synka-pití, svačinu, náhradní oblečení...
S dvěma dětmi mi dělá společnost tato sportovní taška plná potřebných věci pro oba i pro mě
V mojí kabelce nesmí chybět klíče, mobil, sluchátka, peněženka, bavlněné tašky a sáčky na nákup a balzám na rty.
Tuto tašku teď beru všude. Nesmí v ní chybět peněženka, mobil, klíče, plenky, vlhčené ubrousky, krém, podložky a náhradní oblečení pro malou
Již několik měsíců vede tahle taška🙂 Vejde se mi do kapsy a můžu ji pověsit na golfky. Nezbytnou výbavou posledních dnů je bublifuk, míček, láhev s vodu a nějaké "ňam ňam".
Zatím používáme originál batůžek, který byl součástí kočárku, ale občas by se hodila spíš kabela. Jinak nikdy nám tam nesmí chybět přebalovací podložka, plenkovník, pytlíky na pleny a náhradní oblečení 🙂 Když jedeme dál, tak i nějaká ta hračka 🙂
Aktuálně nejvíce používaný je tento batoh. U nás nesmí chybět voda pro malou a vlhčené ubrousky!
V mé tašce nikdy nesmí chybět pořádný nepořádek, v němž se dá s trochou dobré vůle vždy najít sprej na osvěžení dechu a papírové kapesníčky.
Aktualne pouzivana prebalovaci taska a v ni cela vybava 😉🤣
Tak teď taška k hlubokému kočárku, ke sporťáku by se nějaká hodila🙂 určitě v ní nikdy nechybí vlhčené ubrousky a nějaké dobré bonbóny 😉😋
A ta fotka....hlava děravá...
Moje nejoblíbenější. Nesmí určitě chybět taštička s léky, sluchátka, kabel, power banka, peněženka, kapesníky a složka s věcmi do práce...
Já jsem si před pár lety koupila tuto tašku ke kočárku a pak jsem ji začala nosit i jako kabelku. Je velká, vleze se tam toho dost. Nesmí nikdy chybět papírové kapesníky, krém na ruce a takové klasické věci jako peněženka, mobil a klíče 🙂 jinak podle potřeby 🙂
Moje současná 🙂 A podle váhy by se mohlo zdát, že je v ní půlka domácnosti, ale fakt je tam jen to nutné 🙈. Plenky, podložka, látková plenka, krém na prdelku, ubrousky, kapesníčky, náhradní oblečení, gelík na ruce, peněženka, klíče, mobil, lékárnička, lahev s pitím a krabička křupek 😂
Ja si teda koupila novy batoh a jsem z nej nadsena! Ale manzel by radsi tasku s batohem se mu spatne chodi, bohuzel momentalne nejsou penizky aby jsme kupovali jeste u tasku🤷♀️ Takze vyhra by se moooc hodila😊😊 Jinak nikdy nesmi chybet poradna zasoba plenek jelikoz nase skoro 5 mesicni dcerka je peknej srac😂
Jeee, ta staroruzova je super. Já teď nejvíc nosím tuto tašku od Ježíška 😊 a nikdy v ní nechybí dětské ovocné tyčinky z DM 😁.
Tuto jsem nutně potřebovala, abych si za měsíc koupila Skip Hop batoh, kam se vejde všechno i traktor a hasiči 😉
Nejvíc využívám tašku od Pinkie jako přebalovací i jako kabelku, ale má málo kapes. Když jdeme s nosítkem/šátkem, tak beru batoh. Teď mám 3 týdny starou holčičku a šedý kočárek, takže určitě kouknu do DM i na tuto tašku, barvou by se hodila a vypadá, že vnějších kapes má dost. A v mé tašce nesmí chybět láhev s čistou vodou. Buď na žízeň nebo na umytí.
Momentálně nosím stále tento kabelko-batoh... Vejde se tam opravdu dost věcí a na zádech mi při procházkách s dvěma raubířema nevadí a hlavně nepřekáží 👍 nesmí s něm chybět papírové kapesníčky a vlhčené ubrousky ❗ nově tam přibyl míček a hopik a desinfekční gel na ruce...
Pokud nejdu ven sama a s kabelkou (což je jen sporadicky), většinou střídám tyhle tři záležitosti: tašku na kočárek od Inglesiny (má ovšem rozbitý zip, protože je věru letitá), tašku od Easywalkeru nebo batoh Deuter. Razím-li s kočárkem, tak beru batoh i tašku. Jdeme-li pěšky či čeká-li mne nákup, beru batoh. Uvnitř nikdy nesmí chybět, a podle příležitosti vždy musím přehodit do jiného zavazadla: jelení lůj, vlhčené ubrousky Babylove, papírové kapesníky, desinfekce na ruce, organizér s nejrůznějšími kartičkami (do hračkářství, Costy či TEscomy), taštička, v níž mj. mám hřeben a náplasti, peněženka a telefon, deštník, pouzdro se slunečními brýlemi + ubrousky z DM na čištění brýlí, PET lahev s vodou a žvýkačky. Podle příležitosti pak figurují občas i plenky (v batohu mám vespod, protože jde rozepnout i zespodu), rezervní oblečení pro děti, látková plena, přebalovací podložka, sudocreme, nějaká hračka či malá knížka a něco na zub, nejčastěji kapsičky pro děti 🙂. A někdy i kniha nebo časopis pro mne 🙂.
Tak já si ještě pár měsíců budu užívat nošení normální kabelky..ale s příchodem našeho mimi v červnu budu muset zase "přesedlat" na něco praktictejsiho a většího. 😁👍😍 V kabelce mam teď nejčastěji peněženku, klíče, mobil, těhu prukajdu a nas talismanek pro štěstí, který máme od začátku těhotenství. 👍 Brzy se ten obsah, ale zase rozšíří.. 😍👍
Aktuálně nosím ještě elegantní kabelku a v ní klasické trio peněženka, klíče, mobil + další ženské nezbytnosti. Příští měsíc se ale situace změní. Mám termín porodu a pořádná taška na nezbytnosti pro mne a malou ještě není koupená.
Nejradsi nosim tuhle - sama jsem si ji usila i vymalovala. Folklorni vzor miluju a platene tasky jakbysmet 🙂
V poslední době jsem přešla na batohy, ale bohužel svůj první a "svátkový" batoh vyfocený nemám, takže dávám svoji nejzamilovanější kabelku od Dara Bags. Stoprocentně v kabelce/batohu mám peněženku/klíče/mobil a pak tam najdu často spoustu velmi zajímavých věcí typu tři autíčka hot whels, dudlíky pro baby born, nákrčník co syn ráno nechtěl si vzít na sebe atd...
V kabelce nesmí chybět - peníze,doklady,kapesníky,vlhč. ubrousky,pomáda na rty,ovocná kapsička,hračka,dětské křupky,pití 🙂
Nesmí mi chybět peněženka, mobil, těhotenská průkazka, zprávy od lékařů, diář DiMarci, propiska a balea lůj na rty.
Poslední týdny jsem přešla na zmenšenou verzi přebalovací tašky, dokud v ní ještě chvíli nosím věci jen na jedno plenkované dítko. Kvůli věcně ušmudlané pusince roběte jsem zrušila všechny krásně textilní verze kabelek, co doma mám, a vzal zavděk touto praktickou úpravou. A nesmí mi nikdy chybět gumička, protože si nechávám dorůst vlasy a jsem v té otravné délce těsně pod ramena 🙂
Co mám děti, zatím nosím jen tašku ke kočáru, ale je pravda, že v ní absolutně všechno. Od plenek, přes jídlo a pití pro děti, náhradní oblečení pro děti, očkovací průkazy dětí, po mě osobní věci jako je telefon a peněženka. V tašce mi nesmí chybět jedna náhradní igelitka / látková taška, když jdu znenahla na nákup...
Nejvetsi co mam doma 🙂 v kabelce nesmi chybet piti, jeleni luj a rtenka, nejaka mlska pro malou kdyz jdem na delsi prochazku (ted teda nechodime) a kapesnicky 🙂 a pak klasika jako doklady, penezenka, mobil 🙂 a zapomela bych na latkove sacky na ovoce 🙂
V přebalovací tašce nesmí chybět plenky, ubrousky, svačinka, pití pro dcerku a pro mě a menší hračky. Dále peněženka, klíče a mobil 🙂
Poridila sem si kocarek do mesta a k nemu sem chtela nejakou malou tasku na dulezite veci malemu(plenky,ubrousky,piti,hracku) Dlouho sem nemohla nic sehnat az sem byla v DM a nasla sem to co sem potrebovala😍😀
Aktuálně tato kabelka, která by už zasloužila obměnu.. nesmí v ní nikdy chybět peněženka, pomáda na rty a kapesníčky.
Jelikož máme novorozence, bude brzy vyměněna za přebalovací a tam nesmí chybět plenky a náhradní oblečení.
Momentalne nejvic vyuzivam tasku od kocarku. Mam v ni stale 2-3 pliny, vlhcene ubtoucky, nejakou podlozku nebo aspon latkovou plenku a pripadne i obleceni. Jinak nikdy nesmi chybet vlhcene ubrousky, ty mam snad v kazde tasce.
Nejvíce využívám tuhle tašku. Je prostorná se spoustou kapes a přihrádek. Nesmí chybět moje věci jako peněženka, mobil, diář, klíče. Pro děti pití, dobrota, ubrousky, knížka, náhradní oblečení, hračka. Malou tašku bych nosit nemohla 🙂
Zatím je to kabelka a vždy na první místě byl diář s knihou nebo čtečkou 😍👍🏻 Ale teď je na prvním místě těhotenská průkazky a za pár měsíců tomu bude úplně jinak jak do obsahu tak i tašky 😃
Po DM tašce jsem koukala a nejspíš si jí pořídím i kdybych jí nevyhrála 😊
Když nejsem v práci,tak jednoznačně nejčastěji nosím batoh...mám v něm kompletně náhradní oblečení pro malou, plenky, křupky, kapsičky, vlhčené ubrousky. Dobré je, že se do něj případně vejdou i obě panenky, bez kterých to u nás prostě nejde 😉.
Střídám tyhle dvě a bez klíčů, jeleního lůje a peněženky nevyjdu 🙂
Poslední rok nosím nejradši tento batoh, dostala jsem ho od manžela k výročí 😊 z domu zásadně neodcházím bez náhradní plínky, vlhčených ubrousků a nějaké dobroty, která nám pomůže přežít cestu autem i MHD, mám totiž holčičky, které nenávidí cestování 😅
Tak my máme na kočárku klasickou mou kabelku protože jsem zatím ještě nenašla pořádnou dětskou do které by se vešlo všechno takže nosím tady ten “velký bagan” 😄😄 Samozřejmě nesmí chybět :
• vlhčené ubrousky
• v tuto chvíli krém proti větru
• svačinka a pití pro malého
• antibakteriální gel na ruce
• a pro mě stačí peněženka a nějaká rychlá tyčinka na zakousnutí 😄🍫
žádnou tašku zatím nemám, měla jsem vždy kabelku přes kočárek.
@1993sandra1993, @2017martina, @adzu, @akrrash, @alneka, @ametystka, @andrejkakubik, @anetina90, @anettkah, @annaa78, @anniexxassane, @aquabellla_kr, @areh, @artemis3, @baruna86, @beatka223, @bekinka, @bertoldina, @bessinka, @bigmrkev, @billythekid, @bjakslova, @bludnavila, @broucice3, @cechradka, @chocomorocco, @cokoliv, @cordera, @crashboombang, @dance01, @dendinka, @deniiiskad, @denny27, @donika, @dvoraiv, @eiliko, @elara, @elifida, @elinka89, @elisaela, @evajanouskova, @fouskovi, @gramli, @gumovamedvidka, @gwendolina221, @hajanik, @hannicka32, @hawah, @hhranolka, @ivetaa94, @janahadu, @janccca4, @jesie28, @jitkaem, @kackabis, @kaja2016, @katka91h, @katkamal, @katynecka, @keerka, @krasna_neznama86, @krtcice, @krupik87, @krupka3, @kspp1, @kupynka, @leitlova, @lekky, @lenatko91, @lenkaanov, @levandulina, @llorak, @lmartinkova85, @lucie0777, @lucikg, @lucy1204, @lucy_89, @majjjdam, @majvik, @makiso, @mamkababy, @mandlik, @marhul, @markyszek, @martinka0209, @mexka, @michalka94, @milcamf, @mirinka01, @mirushenka, @misulkams9, @monini88, @morinka7, @movienka, @msusnova, @mutsynka, @mval, @nicedaisy, @nikkki, @nikola38, @nixelka, @o00o, @oliviaaa, @paperilla, @pavlabartova, @pavlavon, @pekosek, @penelopaw, @petarozarka, @petrauhlir, @roseinka, @sabinovotna, @sacherovah, @shesica, @skorapka, @sternliebe, @svolikova, @swan42, @symcca, @syslik91, @toucha, @triskova_v, @tynka9, @vacel1, @vendy_83, @verca5505, @verca_hk, @versva, @verunkanatalka, @wikki07, @xperin3, @zanri, @zrzeckas, @zuzineli, @zuzka151, @zzuzzocka
Tak a jdeme losovat, co nejdříve napíšu výsledky na svůj blog.
Posílám po ❤ a držím pěsti🙂
V mé kabelce nesmí chybět tycinka na rty a momentálně tehotenska prukazka.Taška na kočárek by se mi opravdu hodila protože můj kočárek ma ošklivý a nepraktický kufřík ale s touto prebalovaci taškou by byl kočárek krásný a praktický





































































































































Aktuálně nejvíc používaná taška ke kočárku 😊...... A co tam nesmí chybět? U nás každopádně kapsička pro děti 😜