Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

Medovníkové kuličky aneb Jak se peče u nás doma

Moje babička pekla vždy mnoho druhů cukroví. Bylo výborné a nádherné, ale vše se dělalo ve stresu, nervech a mnohdy v ne zrovna vánoční náladě. Vnímala jsem to už jako malá holka a někdy v té době si slíbila, že u mě doma, až budu velká, to takhle prostě nebude.

Miluju Vánoce, miluju sníh, miluju přípravy na Vánoce a všechny ty akce kolem. Abych řekla pravdu, tak mám pocit, že ve mně zůstala ještě obrovská část dítěte. Raduju se z maličkostí a i teď se těším jak malá. A jsem za to moc ráda. Chci svým dětem a vlastně celé své rodině připravit POHODOVÉ Vánoce plné smíchu a radosti. Kouzel a zázraků.

Cukroví se u nás doma peče v rozumné míře - děláme asi 5 nejoblíbenějších druhů a pečeme vždy celá rodina. Ano, fakt se u nás zapojuje i můj muž, který se jinak kuchyni (co se týče přípravy jídla) spíše vyhýbá. A věřte, že to je ten nejlepší vyndávač cukroví z trouby - nikdy se mu nic nepřipálí. Na rozdíl ode mě🙂

Pečení s dětmi asi znáte všechny moc dobře. Trvá to s nimi dýl, je to náročnější, všude je více mouky, bordelu a oťapkaných paciček na všem v dosahu 300 metrů. Ale i přesto to za to stojí. Za tu radost, za ty úsměvy, za tu dětskou pýchu, že něco dokázaly. Jo, jsem z toho trochu naměkko🙂

Pojďme už raději k receptu - medovníkové kuličky jsou boží. Děláme je vždycky na Vánoce, ale kolikrát i jen tak v průběhu roku - většinou na různé oslavy. A vždy zmizí raketovou rychlostí a všichni si berou recept, tak věřím, že budou chutnat i vám.

Suroviny

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. pro 2019    

Dobré ráno,
páté okénko adventního kalendáře #dm otevřu již za malou chvilku ve skupině:https://https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Tentokrát jsem při výběru ceny myslela na těhotné a na budoucí maminky. Ale tenhle voňavý olej upotřebíte i mimo těhotenství, protože obsahuje vzácné oleje z oliv a mandlí, které podporují přirozenou ochrannou funkci pokožky. A božsky voní!

Ještě než půjdu soutěž do skupiny spustit, je mou milou povinností oznámit, že včerejší Mikulášský balíček tyčinek babylove vyhrála... @pavlk

Gratuluji a brzy se ozvu s dalšími pokyny ❤

PS: A výběr sněhuláčka opravdu nebyl čistě náhodný, přesně takhle jsem se totiž já s břichem v zimě cítila🙂

K čemu jste se v těhotenství připodobňovaly vy?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. pro 2019    

Od neděle doma velmi poctivě každý den otevíráme příslušné okénko svých adventních kalendářů - já mám svůj kosmetický z #dm a kluci čokoládové. No, radost je prostě na všech frontách🙂

Eli každý den kouká, co tam mám schovaného, a asi 3. den to už nevydržel a povídá: "Ježíši maminko, vždyť tobě tam zapomněli dát čokoládu!"😂

A dnes přišel ze školky s adventním kalendářem od Milky, který tam dostal:
"Já už jeden čokoládový mám, tak si tenhle vezmi ty, abys měla taky jeden s čokoládou".

Jako jo, z toho kosmetického jsem nadšená, protože je naprosto boží, ale tímhle mě chlapec vážně úplně dostal. No, holky kolem něj to jednou nebudou mít lehký, protože on fakt ví, jak na nás ❤ ❤ ❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    5. pro 2019    

Dobré ráno,
dnes tu máme hodně kouzelný den, minimálně pro většinu dětí. Dnes po světě totiž chodí Mikuláš se svou družinou - čerty a andílky - a nosí dětem po celé zemi balíčky dobrot. A o jeden takový mikulášský balíček si zasoutěžíme právě i my v adventním kalendáři #dm. Balíček poskládaný z výborných tyčinek #babylove hledá svého majitele 👦👧

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Skvělé je, že tyhle tyčky nejsou jen pro děti, ale chutnají všem věkovým kategoriím, takže dnes mohou své štěstí zkusit opravdu všichni mlsouni z celého Modrého koníka🙂

Můžete se těšit na tyčinky v příchutích:
🛒 bio obilná tyčinka jablko & mrkev
🛒 bio ovocná tyčinka jablko & aronie
🛒 bio obilná tyčinka hruška & banán

A nesmíme zapomenout ani na vyhlášení výherkyně ze včera - náhodný generátor vylosoval @manssake, takže moc gratuluji a ozvu se kvůli doručení výhry ❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    4. pro 2019    

Dnes ve skupině #dm otevíráme již třetí okénko a čeká tam na vás nádherně voňavá a opravdu úžasná výhra, která se hodí i jako perfektní vánoční dárek - jen tedy pro lidi, kteří mají vanu😂

alverde NATURKOSMETIK dárková sada 3 olejů do koupele

A ještě než ji spustím, musím vyhlásit, kdo vyhrál včera - tentokrát se štěstí usmálo na @whocares
Moc gratuluji a přeji pěkný den všem❤

Pokud se vám #alverde sada líbí, pojďte za námi zkusit své štěstí:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    3. pro 2019    

Dobré ráno,
za malou chvilku otevřu v #dm skupině druhé okénko našeho adventního kalendáře a zasoutěžíme si o Baby emulzi bio bambucké máslo & bio heřmánek. Je skvělá, obsahuje bambucké máslo a heřmánek z kontrolovaného biologického zemědělství a táááák krásně voní❤

💣 Soutěžíme zde: https://www.modrykonik.cz/group/8708/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale ještě, než k tomu dojde, je mou milou povinností oznámit, že včerejší soutěž už má svou výherkyni. Stala se jí @terezfr a může se těšit na svačinové boxíky 🎁 Gratuluji a doufám, že se budou hodit na perfektní svačinky na cesty🚗🚌🚂🚲✈

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    2. pro 2019    

Je to TADY. Dnes začíná ADVENTNÍ KALENDÁŘ S dm!

Postupně se můžete začít těšit na 17 nádherných cen ze sortimentu dm, např.:
🎁 věci pro děti
🎁 balíček čokoládových dobrot
🎁 dárkové sady koupelových olejů, tělových másel
🎁 javorový sirup
🎁 dekorativní kosmetiku
a mnoho, mnoho dalšího...

Již za malou chvíli otevřu první okénko ve skupině #dm a těšit se můžete na dokonalou sadu #babylove svačinových boxů (nejen) pro děti❤

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Komupak by se tyto boxy hodily? 😇

Vánoční nadílka od Ambasadorek: 14 dní soutěží a inspirace

Shánění dárků a stromečku, pečení cukroví, vánoční úklid... Takhle pro většinu z nás vypadá kolotoč, do kterého každé Vánoce nasedáme a nedá se z něj jen tak vystoupit. Na Modrém koníku si však můžete od těchto povinností chvíli odpočinout, inspirovat se recepty na cukroví, pobavit se a možná také něco vyhrát pro sebe, své blízké nebo své nejmenší. Jako každý rok se o to postarají naše Ambasadorky, které si pro vás připravily dvoutýdenní maraton zajímavých článků a soutěží! Vánoční dny s Ambasadorkami začínají! 

Výhry budou pestré a půjde například o kosmetiku, úklidové prostředky, hračky nebo dětskou výživu. Pokud se na vás při soutěži neusměje štěstí, každý den vám Ambasadorky alespoň naservírují inspiraci na vánoční tvoření a pečení s dětmi. Sledujte od 2.12. do 14.12.2019 hashtagy #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. Každý den vyhlížejte od jedné z Ambasadorek článek na téma Pečení s dětmi a každý tento článek bude doprovázet také soutěžní článek od jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte. Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku.

  • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
  • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. lis 2019    

Holky, musím se vám pochlubit, tolik let už připravuju adventní kalendáře pro ostatní na míru a konečně i já mám letos adventní kalendář přesně podle svého gusta ❤️❤️❤️

Adventní kalendář s dekorativní kosmetikou. A mám radost jako malá holka. Velké poděkování letí do #dm, protože si toho strašně vážím. Děkuji 🥰

Když chladem růžovějí se vám tváře,
Když dětem v tvářích úsměv kouzlí barevných světel záře,
Když mráz na okna bílou tužkou maluje,
Tak víte že čas vánoční tu je.

A letos, stejně jako tomu bylo loni,
ambasadorky na Koníku se spojí,
aby v tomhle čase štěstí, radosti a lásky,
na chvíli jste si mohly přestat dělat vrásky,
dvanáct dní zábavy a soutěží se na vás chystá,
bude to opět velký, jsem si jistá.

#vileda
#babydove
#pepco
#dm
#sunar
#zapfcreation
#joie_czsk
#fisherprice
#sterimar
#femibion
#fredandflo
#lassig

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. lis 2019    

"Vzpomínáte si, s kým jste jako malý trávil prázdniny? Nebo, kdo si s Vámi odpoledne hrál, než přišli domů z práce rodiče? Babička s dědečkem nás odmalička často provázeli a předávali nám svou moudrost. S přibývajícím věkem jako bychom na to však někdy zapomněli a začali si moudrosti a hodnoty starších méně vážit. "

Těmito slovy je uvedený speciální Giving box, který je dnes k zakoupení pouze v prodejnách dm. A jakýmkoliv dnešním nákupem v prodejnách i na eshopu přispějete společně s #dm na obnovu tohoto vzácného pouta. Dnes totiž 5% z celého obratu dm věnuje na podporu společných aktivit dětí a seniorů ❤️❤️❤️

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. lis 2019    

Protože 12 je víc než jedna!

Něco se chystá... Asi není potřeba být tajemné, protože už určitě tušíte, proč jsme se všechny spojily. Již velmi brzy začnou #vanoce_s_ambadorkami a bude to největší společná akce v dějinách koníka, tak se těšte ❤️

Každá z nás pro vás má připravenou soutěž a také malé nakouknuti do našich domovů.

Moc se těšíme a máme velkou radost, že do toho jdou všechny naše firmy!

A teď otázka na vás, kdyby jste si mohly vybrat výhru jen od jedné firmy, která by to byla?

#vileda
#babydove
#pepco
#dm
#sunar
#zapfcreation
#joie
#fisherprice
#sterimar
#femibion
#lassig
#fredandflo

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. lis 2019    

V pondělí jsem vám představovala značku #denkmit a dnešní #tip_ambasadorky bude proto denkmitový🙂

Kdybych měla vybrat jen opravdu pár produktů z #dm, bez kterých bych nemohla existovat, patřily by sem stoprocentně tyhle ubrousky proti zabarvení prádla. Zaručuji vám, že to je fakt ZÁZRAK. Stačí do pračky přihodit 2 kusy těchto ubrousků a už nikdy se vám nestane, že by se vám prádlo vzájemně obarvilo. Mám otestováno už mnohokrát a dokonce i na opravdu cenném kousku - na našem nosítku - které bylo černobílé a aby toho nebylo málo, mělo jasně zářivou červenou kapuci. Na praní horor. Ale jen do doby, než jsem zde na koníkovi vyčetla doporučení na tyto ubrousky. V žádném případě už netuším, kdo mi je tenkrát poradil, ale zasloužil by si metál. Od té doby jsem je vnutila už celé širé rodině, mnoha kamarádkám, známým… A víte co? Po jednou vyzkoušení je kupují všechny!

A co vy? Znáte je? Používáte?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
27. lis 2019    

♫ ♫ ♫ Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé ♫ ♫ ♫

Již v neděli tu máme první adventní neděli a to znamená jediné: Vánoce jsou zase tady! A že vám vůbec není do zpěvu? Netušíte, co ZASE koupit manželovi? Rodičům? Dětem? Kolegyním z práce? Nezoufejte! Uvařte si horký čaj, zapalte svíčku, natáhněte vlněné ponožky a sedněte si pohodlně na gauč.

Letos se s vymýšlením dárků totiž rozhodně trápit nemusíte! Ptáte se, jak je to možné? Letos se totiž můžete na Modrém koníkovi těšit na kupu inspirace na vánoční dárky, na recepty na zdravější (a chutné!) varianty cukroví, na návody na výrobu handmade dárků a mnoho dalšího. Já a #dm jsme si pro vás totiž připravili opravdu nabitý a inspirativní advent.

Kromě vánoční inspirace se můžete těšit také na kupu soutěží, ale nepředbíhejme… pěkně hezky pomalu, ať si doma stihnete užít tu pravou vánoční pohodu, o kterou jde přece především🙂

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. lis 2019    

Hezký podvečer, o jedné bohulibé akci jsem vám psala už ráno, ale na druhé myslí i lidé v #dm:

V pátek 29. 11. 2019 se ve všech prodejnách dm uskuteční druhý ročník iniciativy Giving Friday. Letos se společnost dm rozhodla, že jednorázové slevové šílenství (Black Friday) promění v dobročinnou aktivitu, na jejímž konci bude rozdávat radost a pomoc. Z celkového obratu uskutečněného v tento den ve všech prodejnách dm v České republice a na online shopu daruje 5 % domovům pro seniory.

Minulý rok se díky podpoře a nákupům zákazníků darovalo 1,7 milionů Kč.

Manažer komunikace Jiří Peroutka říká: „Naším cílem v tomto ročníku je posílit vzácné pouto mezi dětmi a seniory a podpořit jejich společné aktivity. “
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A já všem příznivcům dm připomínám, že tento den budete mít možnost zakoupit velmi oblíbené DM BOXY. Ty budou k dostání pouze v prodejnách (za cenu 199 Kč) a najdete v nich produkty v hodnotě několikanásobně převyšující pořizovací cenu. Můžete si tak užít oblíbené produkty za zvýhodněnou cenu a jako bonus si vychutnat dobrý pocit, že společně s námi přispějete na dobrou věc.

Více o akci najdete zde:
https://www.dm.cz/nove/giving-friday/?fbclid=Iw...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    25. lis 2019    

To, že dm má 28 privátních značek už pravděpodobně víte. Při představování jsem minule začala s Baleou a dneska jedeme dál.

Tramtadadá, seznamte se s další značkou z řady těch známějších - s #denkmit

Denkmit: To je čistý a voňavý domov!

Denkmit je značka, která zahrnuje prostředky na praní, mytí nádobí, čističe a třeba i osvěžovače vzduchu.

Denkmit dbá na bezpečnost dětí a pokud je to jen trochu technicky možné, jsou produkty Denkmit doplněny látkou Bitrex® - tato látka má velmi hořkou chuť, čímž zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi.

Denkmit myslí i na citlivou pokožku svých zákazníků - a to řadou Ultra Sensitive. Složení těchto přípravků je přizpůsobeno speciálním požadavkům citlivé pokožky a neobsahuje proto vonné, barvicí ani konzervační látky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já vím, že na úklid tu už jednu ambasadorku máme - ahoj Ivčo 😝, ale se mnou to budete mít zase trochu z jiného úhlu pohledu. Zatímco Ivču úklid vážně baví, já patřím spíše k tomu druhému táboru. Tedy k těm, kteří ho berou jako nutné zlo a opravdu rádi uklidí nejen efektivně, ale hlavně RYCHLE.

A ke které skupině patříte vy? Koníček, nebo nutnost?

A pokud tuto #dm značku znáte, poprosím vás zase o lajk, abych si mohla udělat představu, jak moc je na koníkovi Denkmit známý. Děkuji a přeji příjemný večer🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. lis 2019    

Dnes ve 20:00 skončila další soutěž s #dm a slíbila jsem, že vítězku vyhlásím hned v neděli večer, takže...

Tramtadadááááá... tuhle nádhernou sadu od #babylove vyhrává.... (chvíle napětí)
@veru908 🍀

Verče letí velká gratulace a vy ostatní nesmutněte, protože již 2. prosince začíná velký a velkolepý Adventní kalendář s dm, kdy každý všední den až do Štědrého dne bude jedna soutěž. A vlastně ještě bude i něco navíc, ale to si zatím musím nechat pro sebe🙂

Pokud ještě nejste s námi v dm skupině, určitě to napravte, protože převážná část kalendáře proběhne právě tam:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. lis 2019    

Krásné páteční ráno,
doufám, že vám ho zpříjemním další soutěží s #dm 🙂

Dnes si zasoutěžíme o nádhernou jídelní sadu Babylove pro děti:
🎁 příborový set
🎁 bambusový pohárek
🎁 bambusová miska
🎁 bambusový talířek

Jak se do soutěže zapojit?
Je to úplně jednoduché a stačí splnit jen 2 podmínky:
1) lajknout tuto zprávu
2) do komentáře odpovědět na otázku: Jakou první věc z drogerie jste koupily při pořizování výbavičky pro miminko?

Soutěžíme od této chvíle až do nedělního večera do 20:00. Ještě ten den vylosuji za pomoci náhodného generátoru čísel vítězku - každá z vás tedy prosím napište POUZE 1 KOMENTÁŘ. Děkuji🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    21. lis 2019    

Taky tak milujete koupel s pořádným kopcem pěny? Já jo a moje děti to zdědily po mně. Tak aspoň něco že jo🙂

Včera jsem vám představovala značku #balea a proto jsem pro dnešní #tip_ambasadorky zalovila právě v těchto vodách. V minulém tipu jsme se zaměřila na maminky, tak dneska pro změnu doporučím výrobek primárně určený pro děti. Ale bacha na to, tahle pěna voní tak nádherně po meruňkách a jablkách, že jim ji stejně asi budete občas brát🙂

Jako máma oceňuju především jednu věc a tou je způsob dávkování. Po otevření je v hrdle ještě uzávěr, který má pouze malou dírku, a pěna nám tak vystačí víc než na jednu koupel🙂 Možná, že vaše děti jsou distingovanější, ale naprosto v živých barvách vidím, že by Tobi lahvičku stihl do vany vylít úplně celou dříve, než bych se já vůbec vzpamatovala a zasáhla.

- 300 ml
- cena 39,90 Kč
- jemná receptura šetrná k dětské pokožce
- vegan produkt
- dermatologicky testované

Tento produkt se mi líbí natolik, že jsem jej zařadila i do uvítací soutěže, která proběhla minulý týden. Již brzy si tak budete moct přečíst i dojmy od maminky, na kterou se usmálo štěstí a vyhrála právě #dm balíček pro děti.

Moje děti milují koupele s pěnou a Tobi už ji dokonce přestal konzumovat. Hurá🙂

A jak jsou na tom vaše děti?

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. lis 2019    

Venku je ošklivo, tak mě napadlo, že bych vám dnes mohla trochu zpříjemnit den😉

Mám pro vás totiž fantastickou zprávu - v #dm jsem pro vás vyjednala ADVENTNÍ KALENDÁŘ.

Každý všední den v adventu se tak můžete těšit na parádní soutěž o krásné ceny z "déemka".

A protože vím, že toho bude v prosinci hodně a nechci vás štvát, téměř všechny soutěže budou probíhat ve skupině dm:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Tak co, kdopak se těší?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. lis 2019    

Minulý pátek jsem psala o tom, že dm má 28 vlastních privátních značek a postupně vám je všechny představím. Pamatujete? Tak jdeme na to.

Jako první jsem vybrala značku #balea, která patří rozhodně k těm nejznámějším. To bylo hodně vidět i minulý týden v soutěži, kdy jste ve skupině představovaly vaše TOP produkty. Balea prostě zazněla mnohokrát!

Sortiment této #dm značky je velmi různorodý a zjednodušeně se dá říct, že nabízí mycí a pečující přípravky pro každý typ pleti a každý věk od hlavy až k patě.

V rámci značky se pak můžete setkat s jednotlivými řadami: Balea Hair, Balea Bath, Balea Body, Balea Fuβ , Balea Med a Balea Deo.

Kompletní nabídku a více informací o značce Balea najdete zde:
https://www.dm.cz/dm-znacka/balea/

Vyzkoušely jste už někdy nějaký produkt značky Balea - který to byl a jak jste byly spokojené?

A poprosím ty, které značku Balea znáte, dejte 👍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. lis 2019    

Tak jo, přesvědčily jste mě, že si ten vánoční punč musím koupit taky. A zcela konkrétně @alneka, tobě budu posílat účtenky, protože si ho teď kvůli tobě budu muset kupovat pořád! 😂

Je naprosto fantastickej ❤ Vánoce miluju a letos si tu vánoční atmosféru užívám poctivě už od konce října, protože abych stihla nafotit a upravit všechny objednané rodinky, musela jsem začít takhle trapně brzy. Večery teď většinou trávím u počítače a vypadá to, že mám k těm vánočním fotkám parádního parťáka.

...protože Vánoce Vánoce přícházejí, šťastné a veselé!

A pokud nad punčem z #dm uvažujete, určitě ho zkuste, stojí za to❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    19. lis 2019    

Dobré ráno a dobrou chuť, pokud právě snídáte, nebo třeba svačíte🙂

#vedeli_jste_ze dm není jen drogerie, ale nakoupíte zde i například mnoho věcí na vaření, pečení, či dokonce k jídlu?

My si doma z tohoto sortimentu oblíbili #dm_bio Snídaňovou kaši. Najdete v ní 50% pohanky, 23% jahelných vloček, 15% sušeného ovoce (meruňky a jablka), mleté hnědé lněné semínko, mleté zemní mandle a amarant. Tuto směs stačí zalít už jen zvolenou tekutinou - teplou i studenou. Já si nejčastěji zalévám horkou vodou, kluci mají raději variantu s mlékem (všichni 3).

Tip: pro ještě lepší chuť přidávám do hotového pokrmu lžíci javorového sirupu a strouhané jablko, banán, oříšky, kousek čokolády, atd.

A co nejčastěji snídáte vy? A snídáte vůbec?

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. lis 2019    

Dobrý večer,
první #dm soutěž už zná výherkyně svých balíčků. A za malou chvilku je budete znát i vy🙂

Nejprve mi však dovolte poděkovat nejen za ohromnou účast, ale také za kupu inspirace vašimi TOP výrobky privátních značek dm. Děkuji👍

Moc bych přála výhry vám všem, ale to samozřejmě bohužel nejde, takže už se pojďme podívat na to, koho z vás náš mladší notář Tobi vylosoval❤

👏 na balíček RELAXACE se může těšit @alneka
👏 balíček DOMÁCNOST poputuje za @petkasadelkou
👏 balíček PRO DĚTI snad udělá radost @magicaetezzz

Gratuluji.

A vy co jste nevyhrály, nesmutněte a pečlivě sledujte, protože další soutěž spustím hned příští týden. A věřte, že se máte na co těšit, protože tenhle výherní balíček vám "závidím" už teď.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. lis 2019    

Do dnešní půlnoci se ještě můžete zapojit do soutěže o 3 parádní #dm balíčky. Soutěžíme ve skupině:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

A já teda musím říct, že tahle soutěž z mé strany nebyl možná úplně ten nejlepší nápad 😂 V soutěžních příspěvcích jste mi totiž představily TOP produkty, které jsem dosud neznala a pravděpodobně je budu muset vyzkoušet. Takže to vidím tak, že mě ambasadorování pro dm bude stát víc peněz, než si za něj vydělám 😂😂😂

Hezký zbytek víkendu, kobylky ❤

(3 fotky)
Strana