Novinky

#test_aderma2

denise8
Dnes ve 13:26 Čtené 12x

Už od "puberty" trpím na atopický exém, který se mi dělá hlavně na zádech a rukách. Je jedno jestli je léto nebo zima, pořád se mi ho nedařilo zbavit. A pak přišla A_DERMA a vše se změnilo.

10. ledna mi přišla zpráva ... s radostí ti oznamujeme, že jsi byla vybrána na testování produktů A-DERMA. A já měla fakt radost, protože jsem něčekala že zrovna já budu mít to štěstí. 

Atopický exém už mě trápí okolo 10let a jediné co na to účině pomáhalo bylo koupání v moři a sluníčko. Jenže řekněme si to popravdě kdo má tolik peněz, že může pořád jezdit k moři aby se zbavil exému? :D Když jsem se naposledy vrátila od moře tak jsem zjistila že se nám na dovolené zadařilo děťátko a od té doby jsem měla od exému klid. Začalo to znovu asi když měl malý 6 měsíců. 

Všechny možné přípravky to jenom zhoršovaly a já se škrábala a škrábala. Potom jsem uviděla testování na A_DERMU a řekla si že to zkusím. A vyšlo to! Nemohla jsem se dočkat až začnu testovat. Balíček dorazil ...

Už po prvním použití jsem cítila, že to vážně pomáhá. A tak jsem nutila přítele aby mi tím mazal každý den záda. Popravdě už ho to nebavilo, ale pohled na moje červené doškrábané záda už ho nebavilo víc. Po týdnu jsem byla už bez exému a vůbec jsem se nemusela škrábat. Po měsíci užívání mycího oleje a emolienčního krému jsem měla záda i ruce jako nové, nejde vůbec poznat že bych nějaký atopický exém měla. Fakt paráda!

Plusy

 • velké balení
 • krém má super dávkovač
 • opravdu zatočil s atopickým exémem
 • můžu tím mazat i našeho malého preclíka

Mínusy

 • olej by mohl mít taky dávkovač jako je to u krému
 • zvláštní vůně krému 
 • vyšší cena 

A_DERMU jsem už na instagramu doporučila super insta mámě Lucce (lucie.ouradova), její dcera Ninuška trpí na exémy. Doporučuju je určitě sledovat jsou to super holky i s malou Esterkou, která je stejně stará jako náš Domča. :slight_smile: a A_DERMU doporučuju i Vám všem kteří si tohle čtete :slight_smile: 

#test_aderma2

#recenze

Čti celý článek
erikaviki
Včera v 18:33 Čtené 33x

#test_aderma2

#recenze

 1. Testování výrobků značky A-DERMA k nám přišlo v pravý čas. Jako každou zimu se u dcerky objevil atopický ekzém s příchodem prvních mrazíků. Zkusila jsem štěstí a ono to vyšlo :slight_smile: Byli jsme vybráni na testování zvláčňujícího mycího oleje a emolienčního krému. S velkým očekáváním jsem přebrala od kurýra balíček a těšila se na testování něčeho nového, námi ještě nevyzkoušeného.
 2. Atopický ekzém se u dcerky objevuje pravidelně na zadní straně nožiček, velké ložiska bývají v podkolennich jamkách a postupuje až na zadeček. Letos se poprvé přidal ekzém i na ručičkách.Koupání u nás nepřicházelo v úvahu,pouze jsme sprchovali.
 3. S mycím olejem A-DERMA si dcerka konečně začala užívat koupel s napuštěnou vanou plné vody. Olej úžasně voní,nevysušuje a díky tomu,že neobsahuje mýdlo se dá naprosto v pohodě použít i na obličej. K mycímu oleji mám snad jednu jedinou výtku...a to,že by mohl být také s pumpičkou. Naše dítě se rádo myje samo...a tak jsme museli velmi krotit jeho spotřebu :slight_smile: Jinak nemám jediné mínus-mycí olej je opravdu lehký, nevysušuje, výborná konzistence a ta vůůůně se nedá ani popsat.
 4. Po koupeli následovalo vždy pečlivé natření emolienčním krémem. Krém je krásně hebký, výborně se roztírá,velmi rychle se do pokožky vstřebává a téměř okamžitě po natření přestává pokožka svědit. Velké plus je to,že je v balení s pumpičkou :slight_smile:! Krém je absolutně bez parfemace. A to je jediná věc,která je mi líto. Preferovala bych stejnou vůní jako u mycího oleje. Jinak naprostá spokojenost.
 5. Z počátku testování jsem pořád kontrolovala,zda jde vidět nějaký pokrok. Vše má ale svůj čas...:slight_smile: Po 1,5 týdnu pravidelného používání se začala ložiska zmenšovat. Po 14 dnech už nastalo opravdu velmi viditelné zlepšení. Nutno podotknout,že jsme testovali v průběhu vánočních svátků,kdy jsme trochu privřeli oči nad dietou,kterou kvůli atopu dcerka dodržuje. Kupodivu nedošlo k žádnému zhoršení. A-DERMA nás i v tomto "podržela". V současnosti má dcerka pokožku zcela čistou,bez ložisek atopického ekzému. Zatím se žádné ložisko neobjevilo znovu,což byl dříve nás nejčastější problém. Takže to vypadá,že jsme opravdu konečně objevili ten zázrak co jí pomůže.

U výrobků A-DERMA nadále zůstáváme a rozhodně doporučujeme všem, kteří s atopický ekzémem bojují stejně jako my. Naše oslava třetích narozenin se obešla bez ekzému, svědění a s úsměvem :blush:

Čti celý článek
ivuk
18. led 2019
#test_aderma2

Tak jak na potvoru se nám na závěr testování udělalo ložisko atopického ekzému :smirk:
Ale my jsme holky šikovné a znalé a s A-dermou se ničeho nebojíme :muscle:
Takže umyly jsme mycím gelem, namazaly balzámem a atopáku těš se :x::no_entry::exclamation:
Zobraz celou zprávu
nocarka
18. led 2019 Čtené 46x

#test_aderma2 & #recenze

2 roky zpět se synovi spustil atopický exem. Do teď si vybavuji čím to bylo :frowning2: u nás byl spouštěč čokoláda. Čokoláda, kterou domu vůbec nekupuji, protože ji nejime. Bohužel jsem nebyla na návštěvě respektována a během čtvrt hodinky, co jsem si odskočila pro něco do auta mu byla dána snad ta nejlevnější čokoláda :frowning2: od té doby bojujeme s atopickým exemem. Naštěstí jsme ve fázi, ze všichni v okolí ví, že mu jakoukoliv čokošku dávat nemají. 

Exem se mu nejvíce objevuje v koleních jamkách a na zadečku. Mírně ho má i na bříšku a zádíčkách. Zpočátku ho měl na stehnech i lýtkách. Občas ve fázi vzplanutí to má na všech jmenovaných místech zároveň :frowning2:

Díky koníkovi jsme mohli vyzkoušet kosmetiku značky A_derma. Jednalo se o mycí emulzi a emoliční mléko.

Myci emulze krásně voní. Vůni bych přirovnala k něčemu, co je svěží a čisté. Díky emulzi jsem synovi mohla napustit vanu, protože po umyti na sobě neměl vidět žádný flicek, což je pro mě neuvěřitelný úspěch. Šampon krásně pění. Jediná věc, kterou bych vytkla je, že by mohl mít stejný dávkovač jako emoliční krém :wink: ale to je pouze taková “prkotinka”.

Emoliční krém nevoní, neobsahuje žádnou parfemaci. Je vláčný a hezky se roztirá. Na tělíčko malého děťátka stačí opravdu trošku, takže dlouho vydrží. Má super dávkovač. Trochu krému jsem dala i svému tátovi, který po 14-ti dnech prohlásil, že musí poslat mamku do lékárny pro A_dermu :wink:

Za nás A_dermu opravdu doporučuji. Atopický exem máme pod kontrolou a díky této kosmetice už nemusím co každý měsíc hledat nějakou jinou, která by mohla a nebo taky nemusela pomoci. Jak sami všechny víte takové přípravky jsou poměrně drahé. 

Maminky, pokud se pro A_dermu rozhodnete, ptejte se v lékárně a chtějte tuto kosmetiku. Po zkušenosti, co jsem viděla v lékárně, kdy paní byly nabízeny na atopický exem krémy, které stojí “balík”... Paní jsem poradila, co používáme my, tedy A_dermu, koupila si ji a já věřím, že i jejímu děťátku pomohla.

Doufam, ze jsme Vás se synem inspirovali a že i Vy po vyzkoušení A_dermy budete mít exem pod kontrolou :wink:

Čti celý článek
ivuk
14. led 2019
Myjeme a mažeme a myjeme a mažeme :heart_eyes::woman::girl:
A jelikož A-dermu používáme již dlouho, tak mi teď vrtá hlavou rozdíl mezi balzámem a mlékem? :person_shrugging::female_sign:️ Řekněme si, že vzhledově se dají lehce zaměnit, ale stupnice textury je jiná. Tak kdo mi poradí? Holky co A-dermu používáte, víte?

#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
ivuk
11. led 2019
Otázka za srdíčko :blue_heart:

Čím mažete sebe a vaše dětičky při potížích s atopickým ekzémem? Zkoušeli jste i A-dermu? Já zatím pro dcerku kupovala pouze tuto značku a až na vůni jsem spokojená :thumbsup: ale podělte se prosím i o vaše zkušenosti :wink:

#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
ivuk
5. led 2019
#test_aderma2

Tak 3.tyden testování skoro za námi a pořád spokojenost :thumbsup:
Mycí emulze krásně voní a pění. Tělový balzám se krásně roztírá, nedělá skvrny nebo mastné fleky a stačí opravdu malinko a natřeme celé tělíčko :thumbsup: Jediné co bych mohla vytknout je vůně, nebo spíš nevůně balzámu. Kdyby voněl jako mycí emulze tak je to :top:

Pokožka Nelči krásně hebká, udržovaná v klidové fázi AE, takže co víc si přát?
Zobraz celou zprávu
ivuk
25. pro 2018
#test_aderma2

Všem přejeme poklidné vánoční svátky a my testujeme dál i ve shonu všech těch rodinných návštěv :evergreen_tree::woman::girl:
A protože se to všude jen hemží samým jídlem, je docela možná nějaká ta dietní chyba a atopický ekzém vystrčí růžky :see_no_evil:
Jenže my jsme připravené a nějaké to drobné svědění nám zachrání tělové emolienční mléko od A-dermy, které díky obsahu ovsa zmírní pocit svědění pokožky :wink::thumbsup: takže koupání a mazání zdar :wink:
Zobraz celou zprávu
ivuk
Zpráva byla změněna 19. pro 2018
Holky tak jak bojujete s atopickým ekzémem vy? Co se vám osvědčilo? Znáte A-dermu?

Když to postihlo nás, tak mi velkou pomocnicí byla @novotinka, která již měla zkušenosti se svou princeznou a doporučila A-dermu na mazání tělíčka, díky jejímu obsahu ovsa, který snižuje pocit svědění :wink: a já to považuji za zázrak, který vážně funguje :thumbsup::clap: a hlavně jsme díky tomu mohli omezit používání kortikoidů :pray:

#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
ivuk
19. pro 2018
Taaaak první koupání v mycím gelu A-derma za námi a musím dát palec hore :thumbsup:
- krásně voní ( jemná vůně, přîjemná )
- není mastný, jako některé olejové mycí gely
- vytvoří jemnou pěnu

#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
ivuk
Zpráva byla změněna 15. pro 2018
Třikrát hurá, tak už i nám dorazil balíček A-dermy k testování :blush: Od pondělka začínáme a už se těším na výsledek :thumbsup:
#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
6. pro 2018 Čtené 1003x

Trápí Vás nebo Vaše dítě atopický ekzém? Přečtěte si následující článek a využijte možnost vyzkoušet přípravky EXOMEGA CONTROL od lékárenské dermokosmetické značky A-DERMA, specialisty na suchou a křehkou kůži atopiků celé rodiny.

Co testujeme

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a malých dětí. U 80 % případů se atopický ekzém (atopická dermatitida) začíná projevovat v prvních měsících života. Na atopickou dermatitidu neexistuje lék. V lepším případě v dospělosti vymizí, ale bohužel existují i případy, kdy se s ní pacient potýká po celý život. Atopická dermatitida je chronické, svědivé a zánětlivé onemocnění kůže, které se projevuje červenými ložisky, někdy mokvajícími, velmi suchou kůží a silným svěděním. Klíčem ke zmírnění svědění není pouze užívání kortikoidů předepsaných od lékaře během fází vzplanutí, ale také používání emoliencií a hydratačních dermokosmetických přípravků, které se aplikují každý den.

Nyní máte možnost vyzkoušet přípravky, které s atopickým ekzémem zatočí. Dopřejte pokožce to, co potřebuje:

Zvláčňující mycí olej nejen šetrně myje, ale zmírňuje pocity podráždění a zároveň obnovuje kožní bariéru. Neobsahuje mýdlo, lze jej použít na obličej i tělo a je vhodný jak pro miminka, tak pro děti a dospělé.

Emolienční krém zklidňuje suchou a atopickou kůži a stejně jako olej jej mohou používat i miminka. Dokonce i s jednou aplikací denně docílíte prodloužení fáze klidu a zmírnění pocitu svědění. Neobsahuje parfemaci, a i když má výživnou konzistenci, snadno se roztírá a rychle se vstřebává.

Již zmíněná dermokosmetická značka A-DERMA, specialista na suchou a křehkou kůži atopiků celé rodiny, pěstuje v srdci Jihozápadní Francie v regionu Tarn jedinečný rostlinný druh, bio oves Rhealba:registered:. Do přípravků řady EXOMEGA CONTROL určených pro suchou a atopickou kůži A-DERMA používá výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba:registered:, neboť právě ty obsahují veškerou sílu budoucí rostliny a mnohem více vzácných aktivních látek, než je obsaženo v zrnech (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže), a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění. Maximální koncentraci aktivních látek obsahují výhonky ovsa Rhealba:registered: okolo 12. týdne „života“. Jelikož tato koncentrace netrvá věčně, musí se sklizeň uskutečnit co nejrychleji, během 3-4 dní. Přípravky EXOMEGA CONTROL dokáží díky inovovanému chytrému složení „držet kontrolu“ nad atopií, přesněji bojovat i proti mikrozánětu, který v pokožce probíhá i v období fáze klidu.

Koho hledáme

Hledáme 10 žen, které by chtěly tyto produkty vyzkoušet ať už doslova na vlastní kůži nebo na kůži svých ratolestí.

Měly by to být ženy, které chtějí dát kožním problémům „stopku“, rády píšou, fotografují a jsou ochotné se podělit o svoje zkušenosti.

Jak se zapojit

Chcete se zapojit do testování balíčku produktů A-DERMA? Stačí nám do komentáře pod tímto článkem napsat, koho z vaší rodiny trápí atopický ekzém. Popište, jak bojujete s těmito nepříjemnostmi a nezapomeňte napsat, proč bychom měli vybrat právě vás nebo vaše děťátko. 

Čas na napsání komentáře máte do 9.12. V pondělí 10.12. vybereme 10 žen, které se mohou těšit na produkty, které poskytnou potřebnou péči právě atopické pokožce.

Držíme palce a těšíme se na vaše komentáře.

Váš konik_testuje

#test_aderma2

Čti celý článek
konik_testuje
5. pro 2018
Kůže je největší orgán lidského těla, proto si zaslouží naši pozornost a péči. Prozraďte nám, jaký typ pokožky máte vy a my vám poděkujeme 3 srdíčky.

A) Normální
B) Suchou
C) Se sklonem k atopickému ekzému

#test_aderma2
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další