Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #test_truelife2

  Zruš hledání
  sayast
  Zpráva byla změněna    3. pro 2020    

  Testování sice již dávno skončilo, ale stejně mě to ještě donutilo se ozvat. Zapomněla jsem ohrivacku na chalupě a protože si člověk na dobré věci rychle a snadno zvykne,půjčila si dočasně konkurenční značky od švagrové. A v tu chvíli, hned po první noci, jsem pochopila jak moc dobrá ohrivacka od TrueLife je. Protože než co mam půjčenou, tak radši žádnou, jsem úplně hotová. Jakmile jsem klimbla a nechala tam láhev dýl, tak okamžitě byla voda horka a ja zas musela chladit. To nemluvím o tom, že se tam nevešli všechny flašky. Takže s díky vrátím a nemůžu se dočkat mého Pomocníka s velkým P 😍..
  #test_truelife2 a #recenze

  rebe
  17. lis 2020    Čtené 659x

  Testovali jsme zubní kartáček Truelife – necháme si ho, nebo půjde z domu?

  Klasický zubní kartáček, nebo elektrický? A když elektrický, tak oscilační, nebo sonický? Mezizubní kartáček, jednosvazkový, zubní nit, nebo flosy? Nebo všechno dohromady? Čistit před jídlem, nebo až po něm? A po každém jídle, nebo jen dvakrát denně? Nezničím si dlouhým čištěním sklovinu?

  Zubní hygiena mě baví a zajímá, navíc mám v rodině dědictví v podobě parodontózy, tvoří se mi zubní kámen a naše rodinná zubařka je pořádný ras. Ale taky chodím spát hodně pozdě a někdy místo pořádné péče své zuby jen tak "ošmrdlám". Náš koupelnový arzenál už dlouho pomýšlel na sonickou posilu, takže jsem nad přihláškou do testování neváhala. A když jsem ho vyhrála, tenhle krasavec značky Truelife krásně zaplul do mého aktuálního období seberozmazlování.

  Jak se osvědčil?

  Obsah balení

  Asi jsem článek s výzvou k přihlášení nečetla úplně pečlivě, protože jsem byla dost překvapená, že v balíčku byly hned dva kartáčky. K čemu dva, když díky výměnným hlavám stačí jeden kartáček klidně pro celou rodinu? Pravda ale je, že si večer čistíme s manželem zuby spolu, takže o jeden se musíme střídat, a navíc on si asi nikdy nezapamatuje barvu svého rozlišovače – to svůj černý kartáček si s mým bílým nesplete.

  V krabici byly i dvě výměnné hlavy pro oba kartáčky, tedy dvě bílé a dvě černé, nabíječky pro oba kartáčky a cestovní pouzdra. Nikdy dřív mě nenapadlo vzít si elektrický kartáček s sebou třeba na dovolenou. Kartáček mi ale od první dobití vydržel dva a půl týdne bez dobití, takže není důvod ho třeba na týdenní dovolenou nevzít, a to klidně i bez nabíječky. 

  Co mi v balení zásadně chybí, je podrobný návod na použití kartáčku. Myslím tím návod, jak správně čistit, jak přikládat, jak rychle posunovat, jaké pohyby kartáčkem provádět. Spustit kartáček nebo překlikat funkce zvládnu i bez návodu, ale jinak jsem byla dost nejistá. Naštěstí se mi podařilo vygooglit několik názorných videí. Odhaduji ale, že spousta lidí čistí špatně – tak jako na reklamních fotografiích – takže by podrobný návod přímo u kartáčku byl k užitku.

  Vzhled

  Je to prostě kartáček, není moc co popisovat. Ale mně se ten jednoduchý vzhled velmi líbí, je i hodně příjemný do ruky, takže jsem se po vybalení úplně tetelila. Má jediné, kulaté tlačítko, kterým se zapíná, přepíná se mezi funkcemi i se jím vypíná. Čtyři diody, signalizující zvolenou funkci a diodu signalizující potřebu dobití. Trochu nevýhoda je, že kartáček je vhodné zapnout až v puse, aby nenacákal, ale pak už na diody funkce není moc vidět. Naštěstí má každá výrazně jiný zvuk, takže je to problém jen na začátku, než si člověk zvykne.

  Funkce

  Kartáček má čtyři funkce: Kromě klasického čištění režim Sensitive, který je určen pro citlivé zuby, fetsakramentsky se ale hodí i v prvních dnech používání sonického zubního kartáčku, kdy mi jeho vibrace byly hodně nepříjemné, zejména při kontaktu kartáčku se rty nebo jazykem jsem myslela, že se počůrám. 🙂 Jinak ho příliš nepoužívám. 

  Režim Whiten je jakési přeleštění zubů. Žádný bělicí efekt jsem nezaznamenala, ale co vám budu povídat, pokaždé touhle funkcí končím. Jako motivace k prodloužení doby čištění funguje skvěle!

  Funkce Massage je určena k masírování dásní, tu jsem tedy moc nepochopila, myslím, že po čištění správnou technikou jsou dásně namasírované až až, ale nejspíš jen nechápu záměr...

  Časovač

  Časovač má asi každý zubní kartáček. Zvuk či vibrace, která ohlásí půlminutové a dvouminutové intervaly. Jenže tenhle se po dvou minutách vypne! Nemůžu si pomoct, ale děsně mě to štve. Ráda bych si sama rozhodla, jak dlouho si chci čistit zuby, prosím, děkuji! Ulevilo se mi, když jsem z videa zjistila, že se neočekává, že budu mít po těch dvou minutách vyčištěno, ale že znovu zapnu a budu čistit kousací plochy a provádět stírací pohyby. Není to ani kdovíjaký problém, stisknout tlačítko hned vedle prstu. A mnohdy stejně vypnu dřív, abych vyplivla pastu. Ale stejně mě to štve, mně by stačilo zavibrovat.

  Příslušenství

  Ke kartáčku se dělají tři typy náhradních hlavic (standard, sensitive a whiten) s různými barvami štětin, což mi přijde praktické i při použití kartáčku více členy domácnosti, v multipacku mají navíc hlavice rozlišovače. Zdá se mi, že jejich dokoupení by neměl být problém, mají je u běžných prodejců. Kámen úrazu se ale zdá být u černého kartáčku, černé hlavice "momentálně" skoro nikde nejsou. Snad nebude muset manžel na černé tělo použít bílé hlavice. 😀  

  Plusy

  + Cena. Dva kartáčky za cenu jednoho kartáčku jiné značky.

  + Design.

  + Snadné použití. Ovládá se jediným tlačítkem.

  + Dlouhá výdrž baterie.

  + Dva kartáčky v balení včetně cestovního pouzdra.

  +++ Pocit perfektně vyčištěných zubů.

  Minusy

  + Nestabilita. Kartáček nepotřebuje stát v nabíječce, ale bez ní je dost nestabilní a několikrát mi spadl. Naštěstí je odolný 😀.

  + Automatické vypnutí po dvou minutách. Nesnáším to!

  + Volba funkce až po zapnutí může být nepraktická, s kartáčkem v puse není na diody indikující funkci vidět.

  Rozsudek

  Tohle testování se prostě povedlo! Musím říct, že první pocity nebyly příjemné, na to vibrující drnčení je opravdu potřeba si zvyknout. Ale hned po prvním použití jsem měla velmi intenzivní pocit perfektně vyčištěných zubů. Po několika použitích se mi dokonce zdá, že při čištění mezizubním kartáčkem jsou mezizubní prostory čistší než dřív.

  Kartáček  se mi moc líbí, dobře se drží a jeho použití je opravdu jednoduché. Jen doporučuji vygooglit některé z videí věnovaných správnému použití sonického kartáčku, abyste opravdu využili jeho schopnosti efektivně odstraňovat plak a nešmrdlali si jen sklovinu na plochách zubů.

  Pokud přemýšlíte nad pořízením sonického zubního kartáčku, ten od značky Truelife mohu rozhodně doporučit. Nám se moc osvědčil a negativa, která jsem na něm našla, moji radost z jeho používání nezmenšují. V jeho prospěch naopak hraje výhodná cena, což je u prvního sonického kartáčku, kdy nevíte jistě, jestli vám bude vyhovovat, hodně velké plus. Mně tedy vyhovuje moc a v naší koupelně určitě zůstane. Děkuji Modrému koníku za možnost jeho otestování!

  #test_truelife2 a #recenze #zkusenosti_truelife

  pegynka
  16. lis 2020    Čtené 115x

  Naše testování ohřívačky TrueLife

  Jednou jsem tak brouzdala poté naší kobylce a ukázala se mi soutěž od TrueLife. Řekla jsem si, že zkusím štěstí a ejhle… Ono se na nás usmálo... V den, kdy mi přišla zpráva, že mi přijde balíček, jsme měli odjíždět k mojí babičce, tak jsme počkali a i s balíčkem vyrazili... 

  Bohužel jsem nemohla dávat plně průběžné zprávy, jelikož jsme měli doma problém s internetem, ale nakonec se mi snad podařilo úkol alespoň z větší části splnit.

  Jelikož je dcerka kojena, řekla jsem si, že tohle bude náš pomocník k ohřátí příkrmů a čajíku... Před prvním ohřátí jsem si přečetla návod a dala se do díla. Dcerka je trošku mlsounek a moc příkrmy nechce, takže mi sní jen půlku.Tudíž tu nám nastává první problém. Jelikož je úzký vstup, dají se dát pouze "úzké" přesnídávkové skleničky, v ničem jiném se jídlo neohřeje..

  Další problém byl, když jsem si v návodu přečetla, že se má dát určité množství vody... Jenže pokud dám skleničku do otvoru pro ohřátí, nevidím pořádně, kam voda dosahuje, tudíž vše bylo pouze odhadem.  

  Nikdy jsem ohřívačku neměla, tudíž nevím, jak dlouho může trvat ohřívání, takže jsem si myslela, že při zhasnutí kontrolky mám ohřáto, ale chyba lávky. Takže jsem vlastně pořád ochutnávala a ochutnávala, jestli je jídlo dostatečně ohřáté, až jsem část příkrmu snědla a musela jsem jej znovu doplnit (a vlastně možná o to šlo, abych nemusela řešit, jak uchovat druhou půlku příkrmu, že? 🤣).

  Ale abych nepsala jen povzdech a negativa. Co se týče ohřívání v lahvičkách nebo jídla ve skleničkách, je tento pomocník úžasný. Když má člověk stejnou lahvičku, stejné množství, naučí se, kolik dát vody na ohřátí a posléze i dobu ohřevu (možná bych přidala ještě případně "minutku" na odpočet času).

  Co se mi líbí, je celkový design (nenajdete zde milion čudlíků, ani velkou krabici kolem ohřívacího otvoru), ale hlavně a to musím vyzdvihnout, ohřívačka má KONCOVKU NA POUŽITÍ DO AUTA. Člověk může odjet a nemusí řešit, jestli bude na místě alespoň mikrovlnka, aby se mohlo miminko najíst, může kdykoliv zastavit a připravit jídlo i uprostřed lesa, pokud tam bude autem. 

  Jak jsem psala, pokud člověk vychytá výše popsané "mouchy", má tento pomocník své čestné místo na lince (případně v tašce do auta na výlety) jisté. I my, ačkoliv nám už testování skončilo, určitě ohřívač využijeme i nadále. 

  Takže pokud se rozmýšlíte, zda si tohoto pomocníka pořídit, určitě ho doporučuji pro své víceré možnosti použití. 

  Příkrmům zdar. 🙂

  #test_truelife2   #recenze #zkusenosti_truelife

  sayast
  16. lis 2020    Čtené 134x

  Jak jsem testovala ohřívačku TrueLife 🙂

  Když jsem se úplně poprvé v životě zapojila do soutěže o testování, tak mě nikdy nenapadlo, že bych mohla být vybrána. O to větší šok jsem zažila, když mi přišla zpráva, že se na mě usmálo štěstí 🙂. Jen jsem se musela až smát, já se více hlásila na videochůvičku a nakonec byla vybrána na ohřívačku a my zrovna s manželem par dnů před tím koupili novou termoregulační rychlovarnou konvici, abychom si ušetřili práci s přípravou mlíčka pro našeho nejmenšího 😀. No, tomu se ale říká výzva!

  Hned jak balíček dorazil, tak jsem ho celá netrpělivá rozbalila a nemohla se dočkat až vyzkouším. Vzhledem k tomu, že syn pije mlíčko již jen večer a v noci, tak jsem musela počkat do večera. 

  Vzhledově je ohřívačka moc pěkná a vzhledem k mé nepraktičnosti jsem ocenila jednoduché ovládání. Nastal večer a já celá dychtivá šla ohřívačku vyzkoušet. Musím podotknout, že sice mám 3 děti, ale s žádnou ohřívačkou jsem nikdy nepřišla do styku, tak jsem vůbec nevěděla co mám očekávat. Čekala jsem, že tam dám vodu ve flašce a po zhasnutí kontrolky bude voda teplá. O to větší bylo moje zklamání, když se tak nestalo. No nic, použila jsem naší novou termoregulační konvici jako předchozích pár dnů a šla hledat informace na internet, jak vlastně má (jakákoliv ohřívačka) fungovat, ale nic nenašla 😀. 

  Další den ráno jsem si řekla, že to musím v klidu pořádně prozkoumat. Dala do ohřívačky vodu dle návodu (do půlky úrovně vody ve flašce), zapnula a čekala, zkoumala. Jaké bylo moje překvapení, že ohřívačka udržela vodu ve flašce teplou min. 10 hodin. 

  Tak jsem si na noc připravila 2 flašky s vodou, dávkovač mléka a zkusila její výhody přes noc. Musím ještě podotknout, že máme patrový barák, ložnici nahoře, kuchyni dole a syn pije v noci mléko 2 - 3x. Aby nevzbudil barák, tak mléko dělá manžel. Jaké bylo jeho překvapení a pro mě velká radost, když manžel ráno z práce psal, jak se hezky vyspal 🙂. Od té noci je ohřívačka můj nejlepší přítel na noc 😀.

  Zkoušela jsem i na příkrmy, ale opět vzhledem k dlouhé době ohřátí, tak je to fajn jen když mi ho nesnědl a chtěla jsem ho uchovat teplý, aby si ho dal o chvíli déle. 

  Kvůli covidové době jsem neměla příležitost vyzkoušet v autě, což mě velmi mrzelo, protože jinak jsme zvyklí hodně cestovat, i mimo ČR a určitě by své uplatnění našla. Tak aspoň takto. Do zásuvky šla pěkně, hladce, fungovala bez problému. Na fotce je za řadící pákou, ale při delší cestě bych jí měla nejspíš u nohou spolujezdce nebo co máme zásuvku v kufru. Ale to bych musela vše vyzkoušet v akci, abych mohla věrohodně a poctivě posoudit. 

  Jak bych mé testování shrnula? Asi kdybych neměla možnost vyzkoušet, tak bych jí nebrala jako úplně důležitou věc a nejspíš nepořizovala. Ale možnost jsem dostala a musím říct, že určitě bude své stálé místo mít a ještě dlouho jí využiji. I na ohřívání čajíku, přeci jen, kdo ho má rád studený 😀. Zvlášť ten, komu se dítě v noci často budí na mléko, tak určitě ocení. Jako mínus beru to, že ohřátí trvá tak dlouho.

  Velmi děkuji za možnost testování se zúčastnit 🙂.

  #test_truelife2   #recenze #zkusenosti_truelife

  makacenka
  14. lis 2020    Čtené 153x

  TRABLE S VIDEOCHŮVIČKOU?

  Toto se vám s NannyCam H32 od TrueLife nestane!

  Když mi koník oznámil, že jsem byla vybrána k testování, nevěřila jsem svým vlastním očím. Jupííí! Měla jsem ohromnou radost, a ještě větší radost pro mě byla, že testovací věcí je video chůvička NannyCam H32 od TrueLife.

  Vybrat video chůvičku musí být přece jednoduché nebo NE? 

  Není tomu tak! Pokud tedy nepatříte mezi méně náročné, kteří se spokojí s čímkoli. My jsme se o tomto s manželem mohli přesvědčit. Před nějakým časem (zhruba 2 roky zpět) jsme koupili video chůvičku od jiného výrobce. Patřila mezi ty dražší a tak jsme měli docela veliké očekávání. Jak ale každý dobře ví, cena mnohdy opravdu neodpovídá kvalitě. Chůvičku jsme nakonec vraceli, protože pořád vypadával signál, i když stěny v bytě nebyly vůbec široké, obraz také nesplnil naše očekávání, a navíc chůvička neustále ukazovala chybu. Moc problémů na to, abychom si ji nechávali a tak jsme ji po dvou týdnech zkoušení reklamovali a druhou už jsme si nekoupili.

  Toto ale není případ video chůvičky TrueLife!

  Naštěstí jsem mohla poznat video chůvičku TrueLife. Nejen, že je cenově dostupná, ale pro mě je prozatím rolls royce mezi video chůvičkami! Od prvního dne mi pomáhala ulehčovat každodenní rutinu s dětmi, ať už se jednalo o jejich kontrolu během dne, kdy si hráli v jiné místnosti než jsem byla já, nebo při poledním a nočním spánku.

  Má několik funkcí:

  • obousměrné audio,
  • pouštění uspávacích melodií,
  • noční režim,
  • úsporný režim VOX (lze nastavit citlivost),
  • indikátor teploty,
  • datum, čas a budík,
  • 8 nastavitelných jazyků (mezi nimi i čeština),
  • ukazatel baterie a signálu.

  Teď bych vám ráda upřesnila jednotlivé funkce…

  Přes rodičovskou stanici je možné pustit dětem do kamery příjemné melodie. Hlasitost melodií, mikrofonu a odposlechu se dá dle potřeby zesilovat a zeslabovat jedním tlačítkem, nikoliv však zvlášť pro jednotlivé funkce.

  Obousměrné audio neboli komunikace, funguje na principu vysílačky (když mluvíte do rodičovské stanice odposlech z kamery se vypne, ale zapne se znovu po ukončení hovoru). Totéž platí s melodií, ta se pozastaví jakmile zmáčknete tlačítko pro funkci mikrofon, ale jakmile ho uvolníte, tak hraje dál. Tady ještě podotknu, že i při spuštění melodie na kameře odposlech stále funguje, takže se nemusíte bát, že by jste své miminko neslyšeli. Co se týče zvuku přijímaného z kamery, není určený k tomu, abyste porozuměli, co přesně dítě říká (málo jde rozumět slovům), ale spíš abyste poznali, že se na druhé straně něco děje (dítě pláče, mluví). V tomto však nevidím žádný problém a svůj úkol tímto chůvička krásně plní.

  Kvalita obrazu je výborná jak v denním, tak nočním režimu. Já osobně jsem měla kameru nastavenou od dětí ve vzdálenosti zhruba 4 metry. V nočním režimu jsem neviděla přímo každičký detail v místnosti, ale stačilo to k tomu, abych zahlédla pohyb dětí. 

  Režim VOXCo to je? Režim VOX je úsporný režim, který vám šetří baterii na rodičovské stanici, když ji zrovna nemáte zapojenou do elektrické sítě. Obrazovka stanice se vypne a spustí se v případě, že kamera na druhé straně zaregistruje pohyb nebo zvuk. Musím být upřímná, že mě tato funkce moc nevyhovovala. Několikrát se stalo, že jsem pláč svého dítka zaregistrovala dřív než video chůvička i přesto, že jsem měla nastavenou v tomto režimu velikou citlivost. Nevylučuji ale to, že to bylo právě nastavením veliké vzdálenosti kamery od dětí.

  Díky indikátoru teploty zjistíte, jaká je venku nebo v místnosti, kde dítě spí teplota.  Toto mi mnohdy pomohlo vzpomenout si, že jsem dětem zapomněla zapnout na spaní topení, jelikož přes den v místnosti moc netopíme. Takže i tuto funkci jsem ocenila. 🙂

  Datum, čas a budík jsem nevyužila. Nastavení jazyka je skvělé, pokud máte třeba vícejazyčnou domácnost. Já vyzkoušela chůvičku jak v češtině, tak v angličtině.

  Poslední neméně důležitou věcí, kterou bych chtěla zmínit je dosah video chůvičky. Ten je opravdu skvělí a překvapil mě. Nejen, že zvládne naše tři 30 centimetrové široké zdi, ale na zahradě měla chůvička dosah přes 50 metrů a ukazovala až dvě čárky z celkových čtyř.

  Na závěr bych se chtěla podělit o jednu mou vychytávku. Ne každý uspává děti v dosahu elektrické sítě. Což je docela problém, protože kamera, která dítě snímá, musí být neustále napájena. Jelikož jsem byla zvyklá nechávat spát děti i venku, přemýšlela jsem, jak tuto bariéru vyřešit. A tak jsem použila power banku, na kterou jsem kameru připojila, abych ji mohla dát kdekoli, kde bylo potřeba. Musela jsem ale použít jiný napájecí kabel, který má z jedné strany mini USB a z druhé strany normální USB kvůli výstupu na bance. V tomto vidím u chůvičky menší mínus a raději bych uvítala, kdyby byl napájecí kabel rozdělen na adaptér a propojovací kabel zakončený klasickým USB, abych ho mohla využít i jiným způsobem. Monitorování děťátka by bylo ještě dostupnější. Jakmile jsem ale tento problém vyřešila, byla jsem naprosto spokojena. 🙂

  Celkově hodnotím video chůvičku na 1- jelikož poslední věc vidím jako docela důležitou, protože jak každá maminka dobře ví, děti mnohdy usnou na místech, které bychom nečekali a je potřeba je mít neustále pod kontrolou.

  Moc děkuji za možnost testování a poznání video chůčky H32 od TrueLife. Doporučuji všemi deseti. 🙂 

  #test_truelife2 #recenze #zkusenosti_truelife

  kixi
  10. lis 2020    Čtené 167x

  Můj věrný pomocník - chůvička TrueLife NannyCam H32

  Krásný den 🌞,

  naše testování video chůvičky TrueLife NannyCam H32 se přiblížilo svému závěru a tak bych se ráda podělila o moji zkušenost 😊.

  V podstatě bych se nemusela ani moc rozepisovat, protože po pár týdnech už nedokážu pochopit, že jsem dříve mohla fungovat bez ní. Jsem naprosto spokojený uživatel. Kamkoliv jsem se při spánku naší Viktorky hnula, tam byla chůvička se mnou. Místa to byla různá. 😁 V koupelně získala dokonce svoji vlastní stoličku, na kterou jsem ji odkládala, když jsem si dopřávala horkou (a klidnou) sprchu. Je totiž fakt super, vidět i náznak možného probouzení a tudíž koupel trošku urychlit. 

  Na zahradě chůvička dosáhla bez problému, mohla jsem bez starostí chodit kolem domu a dcerku mít na dohled.

  Večer jsem se ráda v poklidu mrkla na televizi a věděla, že malá hezky spí. Barevný display chůvičky jsem fakt hodně ocenila. Líbilo se mi i to, že jsem měla přehled o teplotě v pokoji, vždy k dispozici údaje o času a datumu (ano, občas si nejsem jistá, co je za den 😁). I ostatní členové domácnosti s ní byli moc spokojeni, syn nejvíc. Neustále jsem slyšela: "Myslím, že se Viky pohnula!". 😁 Melodie jsme zatím moc nevyužili, ale jsem ráda, že jsou tlumené a příjemné. Ještě se určitě budou hodit. Stejně tak mikrofon. Viky je ještě malá na to, abych ji na dálku něco povídala, ale myslím si, že to brzy nastane. Chůvička i kamera jsou malinké, nezaberou žádné místo a jsou tedy fakt praktické. Co oceňuji je volba hlasitosti, přeci jen když už se stane a dítě se rozbrečí, je fajn to trošku ztlumit, než k němu doběhnu 😊.

  Co se týče výdrže baterie, když jsem dávala předchozí příspěvek, některé z vás psaly, že baterka chůvičky moc nevydrží. Musím souhlasit, že se vybíjí docela rychle. Já ale chůvičku vždy nabíjím přes noc a druhý den mi pak bez problémů vydrží nabitá. 

  Chůvička má také velmi přehledné menu, kde naleznete budík, nastavení času, datumu, teploměru, frekvence, podsvícení LCD a nastavení displaye. Chůvičku je také možné nastavit do 10 jazyků.

  Když jsem se o chůvičce zmínila kamarádkám, velmi často jsem slyšela: Jé, tu znám, jé tu mám, ta je dobrá" 😊. 

  Celkově tedy mohu chůvičku Truelife NannyCam H32 doporučit. S ní máte opravdu jistotu, že jsou vaše děti pod 100% kontrolou.

  Děkuji za možnost účasti v testování.

  Mějte se moc hezky,

  Hanka & Viky

  #test_truelife2 #recenze #zkusenosti_truelife

  pegynka
  Zpráva byla změněna    9. lis 2020    

  #test_truelife2
  Omlouvám se, byla jsem teď nějakou chvíli bez netu, tak musíme dohnat resty 😔
  Co se týče ohřívání jídla v ohřívači příkrmů, trošku mi chybí nějaká možnost ohřát jen trošku.. Z dcerky se stal nejedlík, takže mi sní třeba jen půlku skleničky, takže takhle musím přendat do další skleničky, abych ohřála jen část.. Ale zase třeba na ohřátí vody nebo čaje v lahvičce je to super, rychlé a nemusím ohřívat v mikrovlnce 🙏

  #test_truelife2
  Ohrivacku testují víc než týden a myslím, že už si můj pravidelný večerní rituál přípravy na noc neumím bez ohrivacky ani představit 😁. Kdo má patrový barák a dítě, které vyžaduje um několikrát za noc, určitě chápe 😊

  rebe
  8. lis 2020    

  "Kde jsou jako rozlišovače? Tohle se teda soudruhům nepovedlo!" rozčilovala jsem se po rozbalení testovací krabice s kartáčky. K bílému i černému kartáčku bylo po dvou výměnných hlavicích, kdybych ale chtěla testovat i s dětmi, tak bychom si hlavice pletli.
  Naštěstí máme strejdu Googla 🙂 Díky němu jsem zjistila, že v sadě náhradních hlavic už rozlišovače jsou, dokonce existuje několik různých typů hlavic v různých barvách, takže opravdu může stejný kartáček používat celá rodina a hlavice si nikdo plést nebude.
  Jen se mi zatím zdá, že sehnat hlavice k černému kartáčku je o dost obtížnější než k bílému. Málokde je mají...
  #test_truelife2

  Kde uspavate pres den deti? Venku v kocarku nebo doma v posteli? 💤

  Co jsme se nastehovali do domecku a mame zahradu, jsem v lete uspavala mladsiho syna v kocarku a nechavala spat pod stromem na zahrade. Je to docela daleko, pres vic jak 50 metru, tak jsem musela zkusit, jestli chuvicka bude mit signal az tam 🙂 a kupodivu mela!

  Zkousela jsem jaky bude mit dosah i doma a zvladla jednu sadrokartovou stenu a tri 30centimetrove cihlove steny. 4. uz nezvladla a signal se ztratil. I tak je to ale bozi vysledek a ja jsem nadsena 🙂 Pamatuji si jak jsme si koupili videochuvicku asi dvakrat tolik drazsi, ktera stezi zvladala jednu stenu, takze asi pochopite ze jsme ji po tydnu vraceli a dalsi uz nekoupili.

  Takze dosah muzu maximalne vychvalit! ❤️

  #test_truelife2

  (2 fotky)
  rebe
  5. lis 2020    

  Věděli jste, že pokud používáte elektrický zubní kartáček tak, jak ho drží lidé na reklamních fotografiích, používáte ho špatně?

  Já dlouho ne... A když jsem dostala k otestování sonický zubní kartáček truelife a v balení podrobný návod nenašla, googlila jsem. Takže vy už nemusíte 🙂
  Zjistila jsem, že:
  * Nepříjemné pocity z drnčícího kartáčku jsou na začátku normální, po pár dnech přejdou (potvrzuji!).
  * Zatímco obyčejný kartáček držíme pevně a používáme s mírným tlakem, ten eletrický držíme lehce jako smyčec a přikládáme bez tlaku, jen konečky štětin.
  * Nečistíme celé zuby kolmo přiloženým kartáčkem! Kartáček přikládáme pod úhlem 45 stupňů k okrajům dásní a odstraňujeme plak jemným pohybem do stran. Po skončení dvouminutového čištění pak stíravým pohybem dočistíme a očistíme kousací plochy.
  * To, že se po 2 minutách kartáček vypne, neznamená, že máte dočištěno! Zapínáme ho znovu a dočistíme plochy zubů, případně setřeme plak ze zubů.
  * Celé čistění má trvat 2 úseky, tedy 4 minuty, v případě problémů se zuby klidně i 6 minut.
  * Na kartáček nikdy netlačíme! Provádí spoustu pohybů, mohl by poškodit sklovinu či dásně.
  * Čištění sonickým zubním kartáčkem nenahradí použití dalších pomůcek pro vyčištění mezizubních prostor. Je potřeba obojí kombinovat.
  * Na rezonující pohyb kartáčku si rychle zvyknete, ale pocit perfektně vyčištěných zubů přetrvá.
  * Není potřeba mít ho po každém použití v nabíječce. Prý vydrží bez nabití až 18 dní! (to zatím potvrdit nemůžu, mám ho teprve týden 🙂)

  #test_truelife2

  Pohoda, klidek, chuvicka...❤️

  Chuvicku mam sice zatim jen tyden, ale opravdu mi pomaha a prisla jako na zavolanou. Mladsimu synovi zacaly rust stolicky, budi se kazdou chvili a ja muzu vcas na jeho volani zareagovat 🌸
  Obraz videochuvicky je dobry jak v dennim, tak i v nocnim rezimu 🌙 Jelikoz mam dve deti, nemuzu mit kameru od videochuvicky postavenou nablizko, ale musim ji mit danou tak, aby zabirala co nejvetsi plochu pokoje, jelikoz deti lezi dal od sebe. Nejmladsi clen nasi rodiny lezi zhruba ve vzdalenosti 4m od kamery. Pri nocnim rezimu muzu videt pohyb, pri dennim treba i to, jestli je prikryty nebo odkryty perinou.
  Jedine, co mi moc nevyhovuje je display na rodicovskem zarizeni. Jelikoz je LCD je nutne se na nej divat z jednoho spravneho uhlu jinak je obraz hure citelny. Zatim jsem ale spokojena.

  Preji krasny zbytek vecera vsem unavenym mamam deti, ktere prave trapi rust zoubku.... 🌸🌸🌸💤

  #test_truelife2

  (2 fotky)
  kixi
  Zpráva byla změněna    3. lis 2020    

  Krásný den,

  dnes je venku 17 stupňů a mě nic nebrání strávit poobědovou pauzu (30-ti minutovou, kdyby chtěl někdo závidět 😂) na zahradě. Mám s sebou totiž chůvičku TrueLife NannyCam H32, která se během pár dní stala věrným pomocníkem.

  Dnes se podíváme na slíbené funkce:

  🔸Dosah: máme pokojíček do ulice, ale chůvička dosáhne až na konec zahrady, přes 3 nosné zdi. To fakt oceňuji.

  🔸Teplota v pokoji: neustále pod dohledem krom Viky mám i teplotu v místnosti. To se hodí. Mám ráda "studený odchov". Kdo z vás se teď podíval na fotku a hledá indikátor teploty? 😃

  🔸Spuštěná melodie: zvuky, které chůvička vydává jsou příjemné, tlumené tóny. Usne u nich i dospělý.

  🔸Stav baterie: důležité mít nabito! Já nabíjím přes noc a v pohodě vydrží po celý den.

  🔸Mikrofon: ten zatím nevyužívám, nechci si dítě polekat, ale zkouška proběhla a funguje bezvadně.

  🔸Datum a čas: velmi přínosné. Nevím jak vy, ale já momentálně s mimčem a školákem za zády ani nevím co je za den. 😁

  🔸Budík: zatím nevyužívám. Budík je moje Viky.

  Mějte se krásně,
  H&V
  #test_truelife2

  rebe
  2. lis 2020    

  Víte, jak správně držet a používat zubní kartáček? Jak klasický a jak elektrický?

  Já vím, je to takový hloupý dotaz, zuby si přece čistíme od dětství a každý z nás to umí. Ale já se k tomu přiznám. Zatímco čištění klasickým zubním kartáčkem mám v malíku, protože mi to naše zubní hygienistka opakuje při každé návštěvě, ten elektrický jsem ještě velmi nedávno používala špatně a dozvěděla se to čistě náhodou na Instagramu v Deníčku zubní hygienistky. Takže když jsem dostala k testování oscilační kartáček truelife, doufala jsem, že součástí návodu bude i poučení, jak ho vlastně používat. Nebylo, tak jsem chvíli zkoušela metodou pokus-omyl a nakonec začala hledat a internetu. A zase přišlo malé překvapení 🙂
  #test_truelife2

  (7 fotek)

  Halloween s videochuvickou truelife...

  Od te doby, co mam deti, se snazim slavit vsechny zajimave svatky, ikdyz nejsou uplne ceske 😊 jednim z jich je prave Halloween. A tak jsem si pro deti tento den prichystala spoustu aktivit jako dlabani dyne, peceni susenek, lepeni duchu na okno a dalsi. Venku prselo a tak jsme si cely den hrali doma. Odpoledne jsme si postavili bunkr/domecek, ve kterem kluci sledovali pohadku 😊 a prave v tomto pripade jsem si mohla dobre vyzkouset obousmerne audio, ktere videochuvicka umoznuje. Nektere maminky vice deti asi moc dobre znaji obcasne sourozenecke postuchovani. Pro tento pripad jsem umistila videochuvicku do postaveneho domecku a mohla jsem se v klidu v jinem pokoji venovat uklizeni, aniz bych za nimi musela porad chodit a resit jejich drobne roztrzky. Mela jsem je pod kontrolou vizualne i poslechove. Navic jsem s nimi mohla diky obousmernemu audiu komunikovat kdykoli bylo potreba.

  Zvuk videochuvicky jsem si mohla vyzkouset i predchozi noc, kdy se probudil starsi syn a zacal plakat. Ihned jsem vedela, ze se neco deje a mohla rychle pribehnout nez stacil probudit mladsiho brasku. Kvalita zvuku je dostacujici na to, aby jste poznali, ze se neco deje. Videochuvicka umoznuje i pusteni prijemnych melodii( samozrejme s nastavitelnou hlasitosti, jejiz rozmezi je dle me tak akorat). Tyto melodie jsme si vsak pousteli pouze pres den, protoze vecer by to me deti nejspise rozptylovalo. Ale dovedu si predstavit vyborne vyuziti teto funkce pro mala miminka, ktere tyto melodie zcela jiste uklidni nebo i uspi.
  Prozatim vidim usnadneni diky videochuvicce ve dne i v noci 🌸

  #test_truelife2

  První věc, kterou tady na chalupě po ránu dělám, je, že dokořán otevřu dveře a ještě v pyžamu vyjdu do trávy a zhlubka se nadechnu. Poslední dobou se ke mně přidávaly i děti, proběhli jsme se po louce a udělali si zvířátkovou rozcvičku. Ale pak přišly plískanice a ještě v pyžamech se nám do dešte nechce. Oni vždycky začnou vřískat, že je zima, a utíkají se schovat do světnice (kde bývá tak o pět stupňů míň). Já mám ale pocit, že ranní rituály potřebuju, abych nabrala síly do celého dne, takže stojím na zápraží, opírám se o zárubně a užívám si. Tady je totiž krásně, i když je sebehnusněji. Teď si sebou ještě beru nového známého, se kterým se snažím zkamarádit, i když mi z něj zatím pěkně drnčí hlava 😀 #test_truelife2

  (2 fotky)

  #test_truelife2
  Tak máme za sebou první noc s ohrivackou od truelife, nejdřív jsem zkoušela nanečisto jen s vodou, abych věděla jak reaguje, vydrží, zda si mohu dovolit ji nechat bez dohledu celou noc v zásuvce a teda bomba. Ač jsem k tomu přistupovala trochu rozpačitě, tak myslím, že máme velkého pomocníka. Teda hlavně manžel, protože ten chodil v noci dělat mlíko dolů do kuchyně 😁😁😁. Hned mi ráno z práce psal, jak se hezky vyspal. Což je po 8 měsících našeho nespani úplný luxus 😍

  kixi
  Zpráva byla změněna    28. říj 2020    

  Večírek kojící matky 😁 🤦

  Syn paří Fortnite na tv, matka se sklenkou vody v ruce místo tv kouká na chůvu 😂.

  Dobře, přiznám se, že mi stačil jediný den, abych chůvičku zařadila mezi své 🔝 pomocníky. Za prvé, obraz je opravdu kvalitní, takže i poznám s jakou náladou se dítě probouzí 😁. Za druhé všechny funkce jsou velmi užitečné. Ale o těch se rozepíši příště.

  Hezký večer 🌛🌛
  H&V

  #test_truelife2

  🌟Krásný sváteční den🌟

  Dnes začínáme s naší Viktorkou testovat chůvičku TrueLife NannyCam H32.

  Už při rozbalovaní balíčku jsem byla překvapena drobností a krásným provedením v bílo / mint kombinaci. Naproti tomu display je velký a už po prvím použití vidím, że má i velmi kvalitní obraz.
  V dalších dnech se zaměřím na funkce chůvičky a její dosah, ten oceníme především v létě, když budeme večer vysedávat na zahradě 😊.

  Dávejte na sebe pozor a mějte hezký den,

  H&V

  #test_truelife2

  (2 fotky)

  Právě mi dorazil balíček z Modrého koníka! Je 17 hodin, první nabití prý trvá 16 hodin – tomu se říká dokonalé načasování do mých ranních rituálů 🙂
  Musím říct, že z výhry testování truelife jsem měla velkou radost a teď mám ještě dvakrát takovou, protože tenhle mazlík je do ruky mnohem příjemnější než náš starý OralB – a ještě si mohu každé ráno vybrat, jestli mám bílou, nebo černou náladu 😀
  #test_truelife2

  Jupiii! ❤️❤️❤️
  Byla jsem vybrana k testovani videochuvicky truelife. Dnes mi dorazil balicek a ja uz se tesim, az si prectu navod a chuvicku nainstaluji do pokoje. 😊
  Asi nektere vite, ze vybrat spravnou chuvicku, zvlaste videochuvicku neni mnohdy jednoduche. Jsem rada, ze ji mohu vyzkouset a podelit se s vami o sve zkusenosti a pripadne i rady.
  Proto pokud tuto vec aktualne resite, nebo se chystate v budoucnu resit, budu rada, kdyz si me pridate do oblibenych, aby vam nic neuniklo 🙂. Zatim muzu napsat, ze chuvicka je nadherna. Esteticky se mi opravdu moc libi. Je bila s prvky mintove barvy, da se postavit, ale ma moznost i na zaveseni. Je malicka, ale zaroven prave tak akorat velika 🙂 (pro predstavu davam fotku porovnavajici chuvicku s dlani)

  A ja jdu zkoumat dal...😍
  #test_truelife2

  (4 fotky)
  pegynka
  Zpráva byla změněna    27. říj 2020    

  #test_truelife2
  Dneska mi dorazil balíček s ohřívačkou příkrmů.. Viktorka si to musela hned zkontrolovat, jestli je tam všechno, jak má být... Jsem na to zvědavá..

  (3 fotky)

  Dneska mi dorazil balíček, moje první testování 😍. Ihned jsem ji musela rozbalit a protože syn byl již po obědě,tak tam dát flašku aspoň zkusmo. No, nejsem blonďatá, ale po 8mi měsících (ne)spánku a dvou probdelych nocích,s dětma za zády to nebyl dobrý nápad 😁. Jinak by mě asi automaticky napadlo zelený "kroužek" z košíku sundat a ne googlit, proč se mi tam nevejde ani Avent, ani Mam 😁😅🙈. Těším se na první zkoušku na ostro 😍. #test_truelife2

  (2 fotky)
  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    15. říj 2020    

  Příjemná chvilka volna jen pro sebe - sen každé maminky 🙂 Na to, abyste si ji užily naplno, stačí skutečně málo. Kromě klidu a jistoty, že vaše děťátko je v pořádku a spokojené, vám k tomu chybí jen...

  a) ... kniha.
  b) ... film nebo seriál.
  c) ... povídání s partnerem či kamarádkou.
  d) ... aktivní odpočinek.
  e) ... káva v ruce a hrobové ticho.

  Doplňte vaši představu chvilky pro sebe a pošleme vám 3 srdíčka ❤ O zbytek se postará tato chůvička TrueLife. Nepromeškejte šanci a zapojte se do testování pomocníků pro každou maminku: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-truelife-z2ucdx/ 🙂

  #test_truelife2

  konik_testuje
  12. říj 2020    Čtené 4024x

  Zkušenosti s TrueLife

  Našim maminkám jsme nechali otestovat sonické kartáčky, ohřívačku mléka a chůvičky TrueLife. Splnily tito pomocníci očekávání maminek a usnadnily jim péči o zdraví celé rodiny? Čtěte dál a dozvíte se. ➡ Zkušenosti s TrueLife.

  Velmi dobře víme, že mámy jsou superhrdinky, které zvládají i tisíc věcí najednou. S láskou se starají, ochraňují, naslouchají, utěšují. Zároveň však víme, že každá maminka by uvítala praktické pomocníky, kteří by jí pomohly s povinnostmi a nástrahami každodenního života. Co byste řekly na sonický kartáček, ohřívačku mléka či chůvičku TrueLife? Pokud je doma ještě nemáte, toto testování vás potěší!

  Co budeme testovat

  Díky značce TrueLife bude péče o zdraví celé rodiny hračkou. Do vašich domovů přináší produkty, které vám usnadní každodenní život a stanou se věrnými pomocníky na cestě za spokojeným spánkem a zdravím všech členů rodiny. Produkty TrueLife jsou vyvinuty podle nejmodernějších technologií, přičemž je samozřejmostí jejich dlouhodobé a zároveň pečlivé testování. Kvalitu produktů TrueLife dokazuje i vícenásobné ocenění Produkt roku.

  Pojďme se však blíže podívat na produkty, které zpříjemní každodenní péči možná právě vám:

  Sada dvou sonických kartáčků SonicBrush Compact Duo

  Dopřejte si díky této sadě, v níž najdete dva sonické kartáčky, čtyři výměnné zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny, exkluzivní zubní péči nejen vy, ale i váš partner. Díky sonické technologii vhání tekutinu do mezizubních prostorů a vysokorychlostní kmitání a vibrace spolehlivě odstraňují plak, zároveň však neničí zubní sklovinu. O maximální účinnost se postarají 4 režimy čištění, o rovnoměrné čištění zase automatický časovač. Věnujte svým zubům a dásním tu nejlepší péči a ukažte zářivý úsměv celému světu.

  Digitální video chůvička TrueLife NannyCam H32

  Tato oceňovaná digitální chůvička se díky přehlednému barevnému 3,2palcovému displeji, kvalitnímu oboustrannému přenosu zvuku, pokojovému teploměru a automatickému nočnímu režimu stane neodmyslitelnou pomůckou při hlídání vašeho prcka. Použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz se postará o bezpečný a stabilní signál, díky čemuž můžete být v klidu a mít jistotu, že vaše děťátko je v pořádku a spokojené.

  Ohřívač mateřského mléka a dětských příkrmů INVIA BW Single

  Ohřívač mléka ocení každá maminka, která ráda šetří čas. Díky vysokorychlostnímu a rovnoměrnému ohřevu i několika úrovním teploty či funkci Keep Warm, která udrží mléko při správné teplotě, bude krmení vašeho děťátka bezstarostné. Ohřívač je navíc jednoduchý na obsluhu a údržbu, tichý a vyroben z kvalitního silikonu bez BPA.

  Koho hledáme

  Na toto testování hledáme maminky, které si díky praktickým pomocníkům TrueLife řady zjednoduší každodenní činnosti a povinnosti. Měly by to být aktivní maminky, které s radostí vítají každý nový den plný výzev. Rovněž by měly být komunikativní, kreativní a měly by nám testování zprostředkovat nejen prostřednictvím slov, ale i fotek.

  Jak se zapojit

  Říkáte si, že sonické kartáčky, chůvička nebo ohřívačka mléka je přesně to, co vám chybí? Pokud vás zaujal alespoň jeden z testovaných produktů, neváhejte se zapojit. Stačí pod tímto článkem zanechat komentář, ve kterém uvedete:

  1) Který z těchto produktů (sada sonických kartáčků, chůvička, ohřívačka mléka) byste chtěly testovat? 

  Klidně můžete uvést i všechny 3 produkty.

  2) Na základě vašeho výběru nezapomeňte zmínit:

  • Sada sonických kartáčků: jaký máte vztah k zubní hygieně nejen vy, ale i váš partner.
  • Ohřívač mléka nebo chůvička: věk vašeho děťátka.

  Přesvědčte nás svým komentářem, že máme vybrat právě vás. Čas na zapojení máte do neděle 18.10.2020 a v průběhu týdne vybereme 5 žen, které potěšíme a oslovíme interní poštou.

  Budeme vám držet palce a těšit se na vaše komentáře.

  konik_testuje