Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. říj 2021    

Naše pračka má dnes wellness day 😂

#dm

A zítra se může těšit kámoška myčka 😎

Ta cestovní BEBA je prostě skvělá! 🙏
O víkendu jsme jeli na jednu noc na chatu u Kašperku a s sebou jsem si vzala jen malé zavazadlo s pár věcmi pro děti. Nechtěla jsem tahat celou velkou krabici mléka, tak jsem vzala tuhle tekutou BEBU, u které mám vyzkoušeno, že vystačí na 3 dávky pro malého. Bohatě to stačilo a malý usnul i v jiném než domácím prostředí hned po vypití. 🙌

Máte s ní také zkušenosti? 😊

#nestle #zdravyzacatek

(2 fotky)

Maminky posílala jste některá trojkombinaci kočárku? Pokud ano, přes koho prosím?

Prosím dotaz pro blbé. Dnes jsem jela pro syna do školy nařízená karantena na 14 dní od zítřka a můj dotaz zní karantena trvá do 19.10(úterý) a do školy půjde 20.10(středa) a nebo až do 20.10(středa) a do školy až 21.10(čtvrtek) ? 20.10 mají mít ve škole přednášku tak jestli jim odpadne a nebo jestli musím nějak ještě letět do školy to zaplatit. Děkuji moc.

Potřeboval bych nějakou inspiraci.. Napište mi dvě, tři nejčastější jídla, které doma běžně vaříte (i pro děti), když nějak nevíte co🤷‍♀️ U mě je to polívka, protože vývar se snažim milt pořád hotový, ale jinak pořád něco vymýšlím, aby to mělo to co nejvíc zeleniny a nakonec to stejně nikdo nejí a mě to vlastně moc nebaví. Možná to moc komplikuju, tak by mě zajímalo, jak je to jinde…

Moje štěstí 😍 strašně by si přál bráchu nebo ségru tak snad brzy 😘

(2 fotky)

Holky Pražačky, mam dva dotazy:
1) cestování v MHD - mám dítě do tří let, já jako doprovod neplatím? (Ona má občanský průkaz, takže průkaz s fotkou mám)
2) syn hledá takové ty putovní kamínky, je reálná šance nějaký najít? Jdeme na klasická turistická místa, ZOO, Petřín, Kbely, Hrad, Karlův most a tak.. syn se hrozně těší, ze někde nějaký najde, tak přemýšlím, jestli je šance, nebo mu mám nějaký vzít z domu a někam mu ho podstrčit 😁

Vyhlášení soutěže o usínáčka koalu

Přeji všem krásný víkend,

přináším vyhlášení soutěže ze skupiny Fisher-Price. Soutěžili jsme o plyšového usínáčka koalu 😉 Stačí stisknout měkké bříško - ono se rozsvítí a rozpohybuje nahoru a dolů v uklidňujícím rytmu. Vypadá to, jako kdyby koala doopravdy dýchala. Její tělíčko je naprosto heboučké a k poňuchňání, avšak jakmile bude umazlené až moc, můžete je jednoduše vyprat 🙂 A teď se pojďme podívat, kdo dnes vyhrál! 🤩

🍀 Kdo měl tentokrát v soutěži štěstí? 🍀

🎁 Koalu vyhrává komentář č. 31 @marcelka311 

Moc Ti gratuluji k výhře! 😍 Věřím, že s miminkem si koala užije mnoho krásných nocí 😉

Sledujte i nadále můj blog a soutěžte každý měsíc o krásné ceny 😍

Ahojky konikovky. Nevíte co to může být. Dvojce otekl obličej i oko ba bolí jí to. Byla na pohotovosti včera večer řekli ji ať si vezme ditiaden a fenistilem namaže. Ráno to bylo horší a Dr má dovču do středy.🤨

Puntík, Kutílek, Malý zajíček. Jaký časopis pro děti 2+ vybrat?

Když je počasí upršené natolik, že dítě už ani nebaví skákat v kalužích, nebo když už podruhé během dvou týdnů musíte léčit sopel, je časopis pro děti ve schránce úplné požehnání. My jsme vybírali předplatné časopisů od dceřiných dvou let a po roce zkušeností přináším i na Koníka náš pohled na tituly, které se nabízejí primárně pro děti od dvou do tří let.

Zdroj fotky

A co od dobrého časopisu v této kategorii očekávám, podle čeho budu hodnotit?

  1. Úkoly a zadání přiměřené věkové skupině dětí do tří let.
  2. Vkusné grafické zpracování rozvíjející estetické cítění dítěte.
  3. Cena.
  4. Dostupnost v běžných trafikách.

Pojďme se tedy podívat na mé 4 TIPY časopisů pro nejmenší děti:

1. Kutílek - časopis pro nejmenší

Věkové určení: 2+

5 věcí, které by měla vědět každá maminka: vědět toto, život by byl krásnější a jednodušší

Dětičky mám nakonec tři – i když jsem se při prvním zapřísahala, že další se nekoná. A jsem ráda, že ty úžasné bytosti existují. Být mámou totiž stojí za to. Bez ohledu na krásy (a nástrahy) mateřství, je pár věcí, které by byly o tolik snazší, kdybych je věděla… A tak jsem se o maminkovské/rodičovské pravdy rozhodla podělit. Někdo by to jednoduše měl říct nahlas. 

Pokud čekáš první (druhé, osmé) děťátko, věz: 

1. Že utírání vlhčenými ubrousky MŮŽE být lepší než umývání v umyvadle
Pamatuji si na předsevzetí umývat miminko jen v umyvadle. Všichni víme, že voda je na dětskou prdelku to nejlepší a že je to jediná eko-bio správná varianta. Budu ale upřímná – nedávala jsem to. V nemocnici jsem stěží zvládala děťátko nakojit. Později doma, ano, umývali jsme, ale často i utírali ubrousky. O to víc, když nečekaně a brzy přibylo druhé těhotenství a později sourozenec. Někdy není čas, vždyť už jsme dávno chtěli odejít… Někdy už to fakt nedáváme, zdržovačky s miminem, které vřeští jako o život, když ho držím nad umyvadlem… Případně, pokud by náhodou nevřískalo během umývání, čeká nás to při převlékání mokrého bodyčka (holt, stane se)… Vlhčené ubrousky byly často záchranou času a nervů. 

Čekalo mě procházení 20 značek vlhčených ubrousků, dva incidenty s opruzeninami, imazolovo-pytiolové dobrodružství a výčitky svědomí z toho, že to nedávám tak jako jiné (lepší) mámy nad umyvadlem (a dokonce s látkováním). Kdyby mi někdo řekl, že existují ubrousky WaterWipes, které mají jen dvě složky (z nich 99,9 % vody a kapku ovocného extraktu) a jsou čistší než voda z vodovodu, možná bych se opruzeninám (a výčitkám svědomí) vyhnula. 

Už to každopádně vím a jedny mám v kabelce, druhé doma. Co, že jsou dražší – za ten klid mysli to stojí. A popravdě řečeno, použiju jich i méně než těch levnějších předtím. Netuším, jestli je to tím, že jsou pevnější a tlustší, nebo tím, že vím, kolik stojí a utírám podvědomě opatrněji, ale funguje to, alespoň u mě. 

2. Že nedat děťátku dudlík kvůli správnému vývinu zoubků nemusí být to nejlepší

Ahoj mamky.
Chci se zeptat jakou kosmetiku jste používali v těhotenství na akné.jsem na konci 3 mesice,a jsem jeden velkej beďar na obličeji a mám i červené skvrnky takové mistami.
Používala jsem předtím Mixu teď taky a nejak nepůsobí.
Abych se špatně stravovala to ne,nesladim,obcas si dam nějakou buchtu,jinak maso zelenina ovoce syry jogurty,a ted toho stejně moc nesnim,je mi pořád blbě

Petícia na podporu urychlenia konania v Hágu. Kto súhlasí môže pridať svoj podpis
https://akw.sk/covid-19/peticia-na-podporu-uryc...

A máme další háčkovaný svetr 😊

Hasta la vista! ...zas někdy příště

Možná jste si toho všimly, a třeba také ne. Na mém profilu ode dneška nesvítí „nálepka" Ambasadorka.

Je to tak, přišlo i na mě. Kdo mě sleduje, ví, že za ten čas se můj život změnil. Absolutně. A teď přichází změna další. Po třech letech a třech měsících, po dobu kterých jsem zde na Modrém koníku byla součástí projektu Ambasadorka pro mé milované PEPCO, přichází čas rozloučit se.

Byla to pro mě velice zajímavá zkušenost, která do mého mateřského stereotypu přinesla spoustu nových vzruchů, nových aktivit, také nových přátel, spoustu inspirace. Naučila mě pokoře, naučila mě nebrát si vše osobně, reagovat s rozvahou, přijmout názory, které se liší a třeba i ty, které nejsou interpretovány tak, jak bych si možná představovala, zakousnout si do jazyka. Nebudu vám lhát, přičichla jsem zde i ke kyberšikaně, k hejterům a nepříjemným online zážitkům, no pozitiva převažují.

Chtěla bych se v první řade poděkovat vám všem. Za vaši podporu, milá slova, za každý lajk, komentář, za to, že jste mě podržely v těžkých životních situacích, prostě za vše.

Moc děkuji i holkám z PEPCO a především holkám z Modrého koníka, které byly vždycky „ready" poradit, pomoct, popostrčit, když bylo potřeba. <3

A také svým ambasadorským kolegyním, a také těm, které mezi časem svůj „farewell" pozici ambasadorky řekly. 

Dýňování 🧡🎃 Krásný strávený dopoledne 😇 Miluju podzim 🍁🍂🍃

Chytré hodinky

Huawei Watch GT2 nebo Amazfit GTS?

Premiéra odpoledního spánku v předělané postýlce 😃

S touto postelí ten pokojíček vypadá úplně jinak 🤩 Ještě to budeme ladit, ale na první pohled je jasné, že tu žádné miminko nespí 🤗 Máme malou slečnu 😍

A bonus - usne tam v pohodě, jen to chce pak po usnutí od mamky trošku porovnat 😂
#fisherprice

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. říj 2021    

Není nad to se do společnosti hodit trochu do gala 😀

Holky jdu s prosbou o pomoc jedna paní chce ode mě koupit kočárek celou trojkombinaci a chce to poslat přes Ppl máte s tím někdo zkušenost jak vše zabalit a poslat jestli Ppl dorazí je mně

Holky prosím potřebuji uklidnit…
Dnes jsem porodila přirozenou cestou syna Matěje, dnes jsem i měla termín, takže malý je donošených. Vaha krásná 4110g, při první prohlídce vše v pořádku. Před hodinou při kojeni jsem si všimla ze má asi tři puchyrky na ruce, doktor hned ze se asi jedna o zlatého stafilokoka. Výsledky štěrku ale prý budou až tak v úterý. Já jsem úplně na nervy, jsme v izolaci a když se zeptám a chci slyšet alespoň něco pozitivního, naději…tak klopí zrak. Prosím měla jste to některá? Prosím hodte mi udici abych se v noci vyspala… nevolala jsem to ani manželovi. :/

V září jsme s Fisher-Price soutěžili o novinky na spinkání - usínáčka Lumalou a koalu. SOUTĚŽE pro sladké sny s #fisherprice zatím nekončí. Nyní si můžete zasoutěžit o zajíčka na spinkání na FB stránkách.

SOUTĚŽIT můžete do neděle 3. října 2021 - ZDE:
https://www.facebook.com/FisherPriceCZ/photos/a...

Přeji hodně štěstí 🍀! 😉

avatar
samanta0605
Zpráva byla změněna    2. říj 2021    

Hoooolky jak moc vám spi novorozenec ? Mému jsou tři týdny a každý 3 hodky vzhůru i v noci 🙈😀 jsem KO 😀 od 4 od rána většinou pospava ale knoura takže mě to budí a pořad plíve dudlik a toho taky budí 🙈 takže běžné naspim 3-5 hodín 🙈🥺😀 doufám ze v tom nejsem sama !!!! Díky za odpoved 🤍

Prosím, potřebuji poradit. Malá viděla ve školce, jak si kamarád “olizuje” horní ret a dělá to teď taky. Nemůžeme ji nijak vysvetlit, že se to nedělá a má to pak ošklivé. Namazané si utře 🙈😓 nebo něco na rychle hojení, já už opravdu nevím

(2 fotky)
avatar
oliver11
Zpráva byla změněna    1. říj 2021    

Konečně dorazily botky pro naší trojku k narozeninám. To bylo radosti 😍

(2 fotky)
Strana