Holky jak byste reagovaly kdyby nej kamarad vaseho syna zacal vic kamosit s nekym jinym a syn sel uplne stranou. Jeho to samozrejme mrzi i kdyz se s tim pere. Vidim ho ale i plakat. Trapi me to. Stalo se i ze chtel jit s nima ven, oni rekly, ze se mu ozvou a nic. A pak vidi na fb fotky, jak jsou spolu venku. Sondovala jsem i ve skole , je to spoluzak a bylo mi receno, ze u nas urcite chyba ani zmena nenastala, aby s nim nekdo prestal mluvit, ale je videt, ze ho to mrzi a zustal vlastne sam... i znamky jsou horsi🤷‍♀️

avatar
adr799iana založila diskuzi
22. čer 2026    

Špinění po sexu v 17. tt. Počkat nebo volat Dr.?

Dobry den, jsem 17+2 tt a je to asi 36 hodin, co jsem zacala po sexu spinit. Neobjevila se zadna jasne cervena krev, jen ruzova a pak uz jen hneda a jen na papire pri utreni. Nicmene to trva i ted po

avatar
marienbm založila diskuzi
21. čer 2026    

Depo-Provera. Otěhotněla některá i přes antikoncepci?

Ahoj, je tu některá, která otěhotněla i přes antikoncepci Depo-Provera? A pokud jste ji vysadily, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? ☺️

Nejsem příznivcem předhánění se, kdo učitelce vymyslí lepší dárek, mám raději zkonzumovatelné drobnosti. Dcera má navíc samé učitele. Předloni vlastnoručně sbírané bylinky na čaj, loni višňová marmeláda, letos oříšky, dcera se vždy na výrobě taky podílí.

avatar
jojka_124 založila diskuzi
21. čer 2026    

Partner nebere moje zdraví jako prioritu. Mám se snažit mu to vysvětlit?

Zdravím. Nadpis možná vyzní trochu hůř než by měl, ale bohužel se mi stala taková nepříjemná věc s manželem. Nedávno se mi povedlo nešikovně upadnout a pohmoždit si kotník a záda, a bohužel to zrovna

avatar
kacka1994 založila diskuzi
21. čer 2026    

Jak na dobrou domácí limonádu?

Ahoj, prosím, jak udělat domácí limonádu jak z kavárny? 🙂 Spíš ze sirupu, je mi jasné, že je potřeba kvalitní, k tomu ovoce, led... jak ale docílit mírné perlivosti? Máte sodastream, kupujete mírně pe

avatar
esterka610
Zpráva byla změněna    21. čer 2026    

Polsko, Gdaňsk, dá se na pláži platit kartou nebo musím mít zlotý. Myslim ty stánky se zmrzlinou a tak.

Ahojky. Hodíte mi tipy na výlety v Orlických horách. Jedem sem prvně. Budem bydlet u Rychnova n.K.
Jedem sice s dětmi ale většimi ale zdatnými turisty.
Takže vše na mě hrňte. Jak turistické okruhy, tak sólo trasy. Díky 😎

avatar
tereza2022 založila diskuzi
21. čer 2026    

Špinění po preventivní prohlídce. Co to může znamenat?

Dobry den, kdy se ta nidace presne odehrava? Mela jsem prvni menstruaci rok po porodu. Ted dle orientačního kalendáře , ale hormony a cyklus jsou určitě rozházené bych mela mít dva dny po ovulaci. Vče

Je tu někdo kdo spolupracuje s firmou ProDubaj.eu
Chtěla bych info od reálných lidí, ne jen z netu.
Díky moc

avatar
palosanto založila diskuzi
20. čer 2026    

Miminko a vedra. Jak to zvládají vaše miminka?

Jak zvládají Vaše miminka a vy tyhle extrémní vedra? My máme v bytě 26 stupňů a 3 měsíční miminko. Ven chodíme jen dopoledne do stínu a mazlí se s mokrou plenkou. Doma je celý nahý a zdá se mi jak žha

Konec školního roku opět zde. Letos netradiční kytička pro paní učitelky.

Vranov 2026 a oblíbená aktivita. Bohužel letos naposledy lanový park. Dovolenou na příští rok už máme booknutou.

(2 fotky)
avatar
mina2000 založila diskuzi
20. čer 2026    

Nachlazení 8měsíčního miminka. Jak řešit chrčení?

Zdravím holky A když to v ní začíná chrcet? Co mám dělat máme stále jen kašel a rýmu. Ale už to v ní chrci ona odkaslava hezky nemá suchý kašel jen to chrčení se mi nelíbí 🫣 Podotýkám když spinká dých

​Mít 14m dítě, které ještě nechodí a nemluví, je masakr. Netušíte, co chce, a všude ho taháte. Myslela jsem, že týden u rodičů na baráku bude super oáza (jeli na dovolenou), ale po dvou dnech regulérně padám na hubu.
​Moje nová realita? Nabalit tašku a jít na zahradu. Protože jakmile zapomenu jedinou věc, znamená to vzít malého, vyjít schody, vzít věc, sejít schody...
​Chci napustit bazének? Musím ho vzít a jít pro hadici.
​Chci stan? Zase na ruce a hledat stan.
​Zapomněla jsem kafe? Kašlu na něj.
​Zapomněla jsem ručník? Zase do náruče a marš do prvního patra do koupelny... 🏃‍♀️
​Dopoledne jsme nějak dali, k obědu díky bohu za hotovky ze skleničky 🙏🏻. Položím ho a on hned míří ke schodům, takže 10 minut vysvětluju, že udělá BÁC. Pak jdu na záchod, kde mě začne zavírat. Říkám mu: „toto teda ne, chci na tebe vidět!“. No tak namíří ke skříňce a opět říkám: ,, přiskřípneš si prsty!" Do 30 vteřin řev. Klasika. 🙄
​Update z poledního klidu:
​Konečně usnul na mně jak rozpláclá opička. Opatrně ho položím, udělám barikády a plížím se dolů (díky bohu za chůvičku s kamerou). Hodím kuřecí prso na pánvičku, že se konečně najím, jdu ho otočit a malý na kameře už zase sedí! 🥴
​Takže rychlé uspávací kolo číslo dva. Povedlo se, jdu k pánvi a nakládám si maso, opečené brambory ze včerejška a tunu tatarky, protože ty tuky a energii nutně potřebuju. Stihla jsem TŘI brambory, čtvrtku masa a je zase vzhůru! 💀
​V tomhle šíleném pařáku se prostě nedá spát. Matky v tropech, držte se, já jdu dál tahat těch svých 10 kilo štěstí! 🥵🍦

avatar
ladyhacek
Zpráva byla změněna    20. čer 2026    

Je to už pár měsíců co jsem si postěžovala manželovi, že dřív mi nosil kytky jen tak a to že už to nedělá.
Tak mě dnes ráno probudil (po jeho noční) nejen snídani, ale i kytkou ♥️

Není to s ním úplně procházka růžovým sadem. S jeho berani hlavou s kapkou býka (narodil se na rozhraní) je to občas těžké ale i tak …. 😍
Milujeme se, věříme si a jsme šťastní

avatar
svegafaaaa přidala hodnocení
20. čer 2026    
zkušenost

Zoo Praha

+1 Zoo Praha. Parkování raději dále, u zoo je to za 300 Kč - úlet. Lístky se dají koupit online. Je fain, že jdete rovnou, nečekáte na pokladnu - https://tiqets.tpm.li/fLVuSUfJ. Jsme tu asi potřetí. Chodíme pokaždé jinudy a zdá se lepší jít nejdříve nahoru a pak teprve dolů. Jinak výběhu je tolik, že udržet koncentraci je těžké, zvlášť pro děti. Laviček a posezení je dost, to je fain. Na můj vkus zbytečně mnoho obchodů s plyšáky. Občerstvení dostatek, platba kartou bez problémů.
avatar
lujhu založila diskuzi
20. čer 2026    

Jak zmírnit reflux v těhotenství?

Ahojky trpěl někdo v těhotenství na rexlux? Já už se stím peru 2 měsíc a je to už pěkně vyčerpávající v nocí pořádně nespím pořád kašlu zakuckavam se přesto že jsem dobrala a beru omeprazol žádná změn

avatar
svegafaaaa přidala hodnocení
20. čer 2026    
zkušenost

Aquapalace

Aquapalace. Fajn zážitek, tobogány pro malé děti i pro lidi s potřebou adrenalinu, množství bazénu, vířivky, divoké řeky, ovšem ta cena zase tolik přívětivá není. Lístky se vyplatí koupit přes internet, jsou o trochu levnější, než kdybyste je kupovali na místě - https://tiqets.tpm.li/J63ov2YO
avatar
stephany13 založila diskuzi
19. čer 2026    

Recenze kočárků Espiro Code a Easywalker Zoey. Který vybrat?

Ahoj, byli jsme dnes na prodejně s kočárky, nejvíc ze všech ukázaných nás zaujaly tyto dva kočárky. Ráda bych vaše recenze na kočárky [[/kocarkopedie/espiro-code/|Espiro Code]] a [[/kocarkopedie/easyw

Ahoj byl někdo Botanicus? Kolik by jste dali kapesné,holka pojede na výlet už má zaplacené 5 grošů,což bude určitě málo a tam se platí jenom groši,1 groš stojí 20 kč ,je tam dost řemesel ,takže to s holkou proberu,co si bude chtít vyzkoušet + jídlo nebo pití.Myslite že 500 kč bude stačit? Původně jsem chtěla dát 300kc což mi přijde teď málo.Tak jestli jste tam někdo byl a kolik jste utratili za jedno dítě,by mi dost pomohlo,teď nepočítám vstupné.

Je tu někdo kdo vyrábí mýdla, nebo nevíte o někom? Klidne i odkaz na FB, nebo webové stránky. 🙏🏻

avatar
leilinka1234 založila diskuzi
19. čer 2026    

Mrkací panenka. Máte tip?

Moc prosím o pomoc s výběrem panenky (ne zn. Baby Born). Hledáme panenku menších rozměrů pro sedmiletou slečnu. Naše požadavky jsou: Vel cca 30-35 cm Mrkací holčička Pevné tělo Krásná 🙂 Ideálně do 2ti

Rozloučení se školkou ❤️

Zásadní (nepatrné) okamžiky v tomhle světě - když starší brácha pasuje mladšího na čtenáře 🥲🩵

Strana