Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Léto je konečně v plném proudu a nastává tak čas všemožných dovolených. 🌞
Pokud se i vy se svou rodinkou chystáte vyrazit na cesty, určitě vás potěší naše nová soutěž s Nestlé! 🤗
3 z vás mohou vyhrát balíček plný produktů ideálních na výlety! 🎉
Co v něm bude?
- 3x BEBA COMFORT tekutá
(Kojenecké mléko kdykoli po ruce. Nemusí se ohřívat, stačí přelít do lahvičky a podat miminku.)
- 3x křupky
(Křehké a nadýchané. Speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám vašich ratolestí. Skvěle padnou do jejich malých ruček a díky své struktuře jsou bezpečné a snadno se rozpustí v ústech.)
- 3x ovocno-obilná tyčinka
(Lahodná svačinka pro děti od 1 roku. Jemná ovocná chuť je obohacena o drobné ovesné vločky.)
- 3x BIO ovocná kapsička
(Hravá svačinka pro děti bez přidaných cukrů, bez lepku, bez konzervantů díky níž si váš malý jedlík užije přirozenou chuť ovoce)
------------------------------------------------------------------------------
Líbí se vám obsah balíčku? ♥️
Pojďte splnit pár následujících bodů a může být váš!
- Napište do komentáře, kam se chystáte letos na dovolenou.
- Pokuď jste členem skupiny Zdravý začátek s Nestlé, můžete přidat komentáře 2 a zvýšit svou šanci na výhru.
- Dejte si, prosím, do oblíbených můj profil MIKOLISEK, ať vám již neuteče žadná další soutěž.
-------------------------------------------------------------------------------
Za týden vyberu 3 maminky, ke kterým následně poputují výherní balíčky. 😊
Věřím, že vám udělají velkou radost. Přeji všem hodně štěstí! 🍀
S pozdravem
Miri 🌹

#zdravyzacatek s #nestle

Můj dnešní #pepco outfit. 😍🤗

9 tipů pro zaručeně pohodové léto. Osvědčené triky i novinky

Co dělat, abyste si užili léto se vším všudy a dokázali se vyhnout všem úskalím, která vás v nejteplejší části roku mohou potkat? Důležitá je především kvalitní příprava. S našimi tipy ji zvládnete zcela hravě! 

9. Nakupte vše najednou – a se slevou

 Klíčem ke klidu a pohodě je zejména plánování. Doporučujeme proto sestavit si seznam všeho, co budete na dovolenou potřebovat, dostatečně dopředu. Kromě toho, že si ušetříte nervy, můžete také využít některé výhodné slevy. Kupříkladu v ROSSMANN CLUBu stejnojmenné sítě drogerií dostanete uvítací slevu 20 % na celý nákup, když se do klubu připojíte, takže pokud veškerou kosmetiku, dětské zboží a další nezbytnosti nakoupíte právě tam, můžete finanční úlevu značně pocítit.

8. Ochlaďte se zdravě

 Jak ve zdraví přežít horko? Je potřeba se pořádně ochladit, a to klidně zmrzlinou. Letos ji můžete dopřát i nejmenším díky ovocným rampouchům od firmy HiPP. Jedná se o přírodní ovocné šťávy v sáčcích, které jednoduše sami zmrazíte a vyrobíte si tak zdravé ovocné zmrzliny pro nejmenší zcela bez přidaného cukru a dalších nezdravých látek.

Nočnímu utrpení způsobeného dusnem v ložnici zase zabráníte jednoduchým trikem, stačí vyměnit ložní prádlo za chladivé saténové. Satén však musí být opravdu kvalitní, aby se příliš nelepil na tělo. Pěkné povlečení s moderními vzory a z dobrého materiálu seženete u značky Scanquilt. 

#test_damejidlo
První objednávka z dáme jídlo dorazila🤗
Musím říct, že to bylo opravdu rychlé i s objednáním jsem do 40 minut obdržela nákup.
Výběr potravin z Tesca express sice nebyl tak velký, ale vše základní co potřebujete tam určitě najde každý.

#test_damejidlo
Tenhle týden budeme doma až v sobotu, takže mám pár dnů na to se mrknout, co vše se dá objednat. Testovat budeme nákup z Tesca Expres plus jeden další odjinud.
Na damejidlo.cz mají v nákupech 6 kategorií:
- potraviny
- nápoje
- drogerie
- květiny
- delikatesy
- cukrovinky
Volba mých chuťových buněk by byla jasná 😋😂

⚜️Přišla jsi o svoje miminko a cítíš se osamocená? Trápí tě, že se nemáš komu svěřit?
⚜️Nevyznáš se ve změti svých emocí? Vztek střídá prázdnota, vyčerpání nebo pocit viny?
⚜️Myslíš si, že bez dalšího miminka nemá tvůj život smysl? Zároveň máš ale z budoucího těhotenství strach?

Zvu tě na online podpůrné setkání žen s podobným osudem - protože sdílené neštěstí je poloviční neštěstí.
Přijď si poslechnout příběhy ostatních a zjistíš, že nejsi jediná, komu se něco takového stalo.
V bezpečném ženském kruhu se můžeš otevřít a svěřit s tím, co tě tíží.

Zažij ženskou sounáležitost.
Přijď načerpat sílu do dalších dnů.
Dovol si říct o pomoc a pociť úlevu, že na všechno nejsi sama.

--------------------------------------------
Kdy? 16. 6. 2021 od 20 hodin
Kde? online přes platformu Zoom
Za kolik? 90minutové setkání je zdarma
--------------------------------------------
Na začátku mám pro tebe nachystané povídání na téma strachu z dalšího těhotenství a svoje tipy k tomu, jak se s ním poprat.
Poté se už ponoříme do sdílení a vzájemné podpory.

Přihlaš se tady http://bit.ly/prihlaskaSpolecneSilnejsi

Těším se na tebe, Kamila

Ženy, muž byl včera na očkování a teď má skoro 39 horečku.. normálně Panadol může ne?

#test_damejidlo
Tak jsem nadšená! Potraviny vypadají výborně, kurýr byl příjemný a nákup tu byl opravdu hodně rychle, bez přirážky za rychlost.

avatar
luna126
Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

#test_damejidlo první nákup objednan (z obchodu Dáme market), uvidíme, až ho dovezou 🙂 je tam dobrý výběr trvanlivých potravin, zeleniny a ovoce. Nákup mají dovézt do 50 minut, což je dost rychle.

avatar
tinkajk
Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

Blbá salmonela 😭😭😭 už 9 dní má dcera průjem a zásadní zlepšení nikde 😱 zítra má narozeniny a nemůžeme to ani oslavit ničím dobrým, jsem z toho smutná 😔
Jak dlouho měly vaše děti průjem při salmonele? Jinak jí už týden není vůbec nic jiného.

#test_damejidlo
Vybaleno😎. Tak to byla neskutečná rychlovka. A kurýr neuvěřitelně milý pán. Většinu potravin jsem měla chlazených, takže hned putovaly do lednice. To je v těchto vedrech další bonus, v podstatě to šlo z lednice do lednice bez šance zteplat. Pečivo vypadá moc hezky, zelenina i maso také.
Jsem opravdu velmi příjemně překvapená. A vzhledem k cenám se objednávka vyplatí i přes to, že se platí doprava, protože kdybych potřebovala něco narychlo, tak místní večerka je daleko dražší.A navíc bych do ní musela dojít😁.

(4 fotky)

#test_damejidlo
Dnes jsem se dozvěděla, že patřím mezi 15 vylosovaných testerů na Dámejídlo.cz , už se nemohu dočkat, až zkusím objednat svůj první nákup přímo domů ke dveřím 🙂

#test_damejidlo
Tak dnes první testovací objednávka. Potřebujeme doplnit zásoby po víkendu, takže jsem vybrala Tesco Expres.
Výběr není tak široký jako kdyby šel člověk do kamenného obchodu, ale pro základní nákup to stačí. Jediné, co jsem nenašla, bylo čerstvé droždí.
Předpokládaná doba doručení 40-50 minut.

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

O víkendu jsme byli na oslavě. Děti si řekly o mobil, prý budou fotit. Tak jsem se potěšila, že konečně po 10 měsících randění budeme mít společnou fotku. A máme. 😂😂😂🤦🏽‍♀️
Není nad dobrého fotografa. 😂😂😂

Co dnes vaříte?
Potřebuji něco masového k večeři pro manžela a aby měl na zítra do práce.
Já mám doma i staršího a k obědu plánuji:

- gulášová polívka
- čočkové karbanátky, brambory a okurkový salát
(Foto ilustrační)
https://www.fitnessposilovna.cz/cockove-karbana...

#dnes_varim

avatar
kristyneckaa27
Zpráva byla změněna    13. čer 2021    

Ze včerejška na dnešek naše velké miminko poprvé spalo u babičky. Zvládla to nq jedničku vůbec neplakala, byla hodná a když jsme si pro ni přijely měla radost, pomazlila se a sla si hrát 😁 já s taťkou jsme jeli do Brna.. Obchody, večeře, kino.. Kdyz jsme se ráno vzbudily, už nám bylo smutno že malá "nezpívá" v postýlce. Ale užily jsme si chvilky sebe, pak šli na super oběd a po obědě jsme si jeli pro tu naši princeznu. Musim říct že to bylo boží.. Vážně to byla potřeba být spolu sami dva, a v podstatě si užít takové randíčko, jelikož jsme vlastně ani nějak moc randíček nestihly. Bylo to úžasné jsem vděčná že mám tak úžasného tátu pro naši dceru a druhého prcka který se ještě načítá.. A také super chlapa, který dokáže být i super parťák ❤️

Prosím o radu jaký vybrat pomalý hrnec? Chtěla bych aby mohl i do trouby a na sporák, nebo měl funkci opékání. Objem minimálně 5 litrů.

Takhle spokojeně spinká ta moje třetí láska ❤️ prdelka nahoru a už ňufá 😍
Ale přiznám se, že i v košíku, jak je na bříšku, tak musím mít monitor dechu a jsem hned klidnější 🙂 a díky Bepanthenu je klidná i ta malá prdelka 🙂
#test_bepanthen

Husinaaa ♥️ Nemůžu se dočkat!

Cestování s dětmi - 1.část

Věci, které vám na cestě usnadní život

Už je to skoro dva týdny od chvíle, kdy jsme se společně s kamarádkou a jejími dětmi vypravily na cesty. Bylo to chvilkové rozhodnutí, které jsme v tu chvíli obě potřebovaly a každý další den na cestě nám ukazuje, že jsme měly vyrazit už dávno.

Od prvního dne sdílím své postřehy z cest s vámi na Modrém Koníkovi a moc děkuji, že to prožíváte se mnou. Nyní cítím, že nastal čas, kdy již mohu dát pořádné informace dohromady a tak jsem zde s prvním článkem. Najdete v něm tipy na věci, bez kterých bych se na cestě neobešla.

Tak jdeme na to:

1. Hračky

Tady platí pravidlo, čím více, tím lépe. Každá hračka po čase omrzí a to si někdy nemůžete dovolit. Při stavění stanu, či vaření večeře je důležité všechny ratolesti pořádně zabavit. Doporučuji vzít od každého trochu: modelínu, autíčka, panenky, bublifuk, všechno co vás napadne a vaše auto to dokáže pojmout.

#test_bepanthen
Vcera u nas byla na navsteve kamaradka s miminkem a pri prebalovani vytahla z prebalovaci tasky Bepanthen ve vetsim baleni i malinky vzorek, ktery dostala v porodnici. Coz je fajn prave treba na cesty 🙂 a na doma poradnou velkou tubu 🙂

Přemýšlím jestli brát ke třetím narozeninám.
Není už moc dětská? Baví vaše děti?
Nějaké dobré video jsem nenašla. Pár fotek jsem viděla, ale nevím.
Děkuji

Pejska jsem ještě ke sváči neměla... Vše je jednou poprvé... 😂😂😂

(2 fotky)

⚜️můj příběh, část druhá⚜️

Určitě se mnou budete souhlasit, že každý projekt si zaslouží své jméno. Název Když smrt předchází zrození ke mně přišel tak nějak přirozeně - prostě mi přišlo, že přesně vystihuje, jak to bylo s Filípkem. Nejdřív zemřel a pak se teprve narodil.

Jenže pochybnosti na sebe nedaly dlouho čekat. Začalo to tím, že jsem dostala zpětnou vazbu na slovo smrt. Moc drsné, děsivé, ty kterým chci pomáhat to odradí, protože jim to nehezkým způsobem připomene, co se jim stalo. A hned se ozvala moje dlouhá léta pěstovaná obava stát si za tím, kdo jsem a prosadit si svoje nápady a záměry před ostatními.

Jsem ale vděčná pár ženám, které mě podpořily v tom, že není potřeba skutečnost zastírat poetickými názvy. A pokud jsem došla tak daleko, že dokážu slovo smrt bez bolesti používat a otevřeně o ní mluvit, dodá to i ostatním sílu s tímto tématem pracovat.

A tak bylo rozhodnuto. Je tu ale jedna skutečnost navíc, kterou jsem si uvědomila až mnohem později. Znenadání mi docvaklo, že ten název má v sobě schovaného ještě něco jiného...

Několik hodin před tím, než se rozběhl můj první porod, jsem se totiž dozvěděla, že zemřel můj táta. Jeho smrt předcházela narození Gábinky. A tohle uvědomění mě jenom utvrdilo v tom, že i když možná nevědomě, zvolila jsem název svého projektu správně. Týká se obou mých porodů, a tedy i mě samotné, stejnou měrou.

Téma smrti mě zasáhlo dřív, než jsem si to já sama uvědomila. Gábi se po více než 24 hodinách narodila císařským řezem, po pěti dnech jsme mohly z porodnice domů, ale na pohřeb za dalších pár dnů jsem jít nezvládla. Dodnes mě to mrzí, že jsem tam chyběla. Celé to téma je pro mě takové neuzavřené. Truchlit v šestinedělí, po prvním porodu a ještě císaři, kdy jsem byla ráda že vůbec kojím a zvládám základní péči o sebe a miminko, jsem nějak nedovedla.

Během těhotenství s Filípkem měla úraz moje babička a já jsem měla strach, aby se historie neopakovala. Zakazovala jsem si na to myslet a smrt jsem vykázala na okraj svého zájmu. A ona se brzy vrátila v plné síle. Našla mě naprosto nepřipravenou se s ní setkat. A tentokrát pěkně tváří v tvář.

Jaké to bylo v objetí se smrtí? O to se podělím zase příště...

🌱 Den 10. 🌱
byl poněkud delší, proto jsem se rozhodla rozdělit ho do dvou postů. 😊
Dopoledne jsme strávili v @krokodylizoo.protivin 🐊
Je to opravdu zajímavá podívaná. Odhaduji, že celá prohlídka trvá přibližně hodinku. Je tam velké horko, ale nic, co by se nedalo zvládnout.
Za 100 korun navíc můžete dostat malého krokodýlka do ruky. Původně jsme to chtěli koupit Davídkovi, ale bál se a chvilku mu trvalo, než přeci jen přišel a zkusil si alespoň sáhnout. Jsem ráda, že z toho má takový respekt. 🌹
Hned naproti přes silnici pak najdete dobrou restauraci, kde si pánové sedící vedle nás velmi pochvalovali místní čepované pivo. 🙌😄 Já mohu jen posoudit, že lasagne umějí dost dobře. 👍

(10 fotek)
Strana