Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Ahoj, prosím má někdo zkušenost s touto značkou Amica?
https://m.heureka.cz/sety-domacich-spotrebicu/s...

Děkuji

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. pro 2020    

Jako jo, strašně moc bych si přála mít zase bílý Vánoce, ale člověk na těch našich Vánocích musí najít i to pozitivní:
Ten nejvíc chtěný vánoční dárek se dá hnedka pořádně vyzkoušet❤

A to kolo panečku je - nejkrásnější, jaké jsem kdy viděla😇 A že už jsem jich za ty roky ježdění na kole viděla fakt mraky!

avatar
berenika39
Zpráva byla změněna    26. pro 2020    

Dneska konečně mezi lidi🤣🤣. Na koncert Leoše Mareše Starý pecky. Vánoční speciál.
Dárek od Ježíška😂😂.
Je to vážně vtipny🙂))

(ticketstream live)

(2 fotky)

🍷🍷🍷

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. pro 2020    

Krásný hodobóžový (tohle slovo mě strašně baví) večer,
zcela na férovku přiznávám, že se mi po dnešním krásném vánočním dni ani nechtělo zapínat počítač, ale vím, že spousta z vás čeká na výsledky posledních 2 soutěží adventního #dm kalendáře, takže to nechci protahovat a jdeme na to🎁

Soutěž z 23. prosince - kartáč na vlasy od privátní značky ebelin 🎁
Náhodný generátor vylosoval číslo 2 - komentář tohoto čísla patří mamince @reboni 🎉

Štědrodenní soutěž, ve které se schovává moc milé překvapení od další privátní značky - dmBio 🎁
Tentokrát padlo číslo 31, se kterým soutěžila maminka @alcadc 🎁

Chci vám všem, kteří jste se účastnili (i když teda spíš asi účastnily) moc poděkovat, množství soutěžících mě totiž dennodenně naprosto mile šokovalo. Doufám, že jste si tenhle adventní kalendář se mnou a s "déemkem" užili a slibuji, že příští rok na vás čekají další soutěže o skvělé ceny❤

No a já opět vypínám sítě a jdu se nechat drtit v šachách, které se od včera začínám učit a můj milý muž se mnou nemá nejmenší slitování a dává mi co proto 😂 Ale já se nedám a přijdou časy, kdy budu vyhrávat zase já. Ta hra je totiž úplně pohlcující💃

(2 fotky)

Ahoj! V navaznosti na umrti tatinka, co jsem psala pred par dny, mama me poprosila, jestli bych nenasla umisteni pro kocku. Je ji asi tak 13 let, ujali se ji kdysi na chate, kdyz ji jako kote nekdo vyhodil. Celou dobu se o ni staral tata, a ji prinasi vic starosti nez radosti. Chtela by treba odjet za segrou, co zije v zahranici, byt na chate, jenze neridi (ja take ne), takze presuny by byly komplikovane a ja taky nemuzu zajistit jeji opecovavani. Je zvykla zit v byte, ale bravali ji na delsi cas i na chatu, takze je zvykla na zahradu. Tak kdyby nahodou jeste o nekom vedeli, byla bych moc vdecna! Dekuji

Můj letošní TOP dárek. Brácha opět nezklamal...

Naše svetry v akci🎄🍀❤️ Štědrý den byl krásný, děti jsou šťastné, my s nimi také❤️

(2 fotky)

Letos naše malá farmička (já a muž) prodávala u nás doma na zahradě dva dny před Štědrým dnem kapry. Já jako správná ženská byla už dost nervózní, že nemám uklizeno, nazdobeno a navařeno. Ale večer mi syn říká, že to byly super dva dny a těší se na příští rok🙂 Dva celé dny jsme strávili spolu opravdu jako rodina a nakonec i stromeček a stůl stihli nazdobit🙂 A musím uznat, že se mi tyto naše Vánoce tak trochu jinak moc líbily🙂

Dnešek byl takový divoký, ale holky nadšené - ještě nespí 🙈 Doufám, ze zítra nevytáhli dřív jak ve 12 🤣 nemohou se odtrhnout od hraček ❤️ Já taky jednu od tchyně dostala, tak jsem zvědavá. Jinak můj mi koupil ruční motorovku a ještě tchyně pomocníky do kuchyně a mnoho dalšího. Manžel se z dílny asi nehne🙈 kam dřív - péct nebo zahrada 🤔 Krásnou noc všem “dětem”

(11 fotek)

Naše tradiční vysmátá vánoční 😁😍

Nefalšovaná radost 😍😍

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    24. pro 2020    

Už za chvíli přijde Ježíšek. 🎄🎁 Ráda bych vám ale ještě před tímto kouzelným okamžikem popřála za moji rodinu i za Nestlé. Přeji vám všem Vánoce plné radosti nejen v dětských očích, užijte si je ve zdraví a hlavně bez spěchu a v pohodě. 🥂

Petra s rodinkou 🎀
a #nestle

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    24. pro 2020    

Tyto svátky budou pro mnohé z nás jiné. Pro nás absolutně... Já vám přeji, ať naleznete vnitřní klid, pohodu a štěstí. Těšte se z maličkostí, nacházejte kouzlo v obyčejných věcech a važte si co máte, jeden druhého... Krásné Vánoce a pod stromečkem hlavně smích a dobrou náladu všem!!!
🎄🎄🎄🎄

Vyhodnocení adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 23

Microfibre COLORS a Microfibre ULTRA FRESH získává @svetluska09

Moc gratuluji k výhře, máš štěstí už druhá ❤️

(2 fotky)
avatar
monikacs
Zpráva byla změněna    24. pro 2020    

😂😂😂 Hlavně veselé Vánoce, trošku černého humoru a pohodu přeji všem. 🎄🎁

Náš vánoční stromek na terase,pro nás ten nejkrásnější...😍..dostala jsem ho před dvěma lety od syna kolegyně z práce,nesl mi ho několik hodin v batohu na zádech...dva měsíce poté se u něj objevil zhoubný a zákeřný osteosarkom,kdy musel podstoupit přes rok trvající cyklus velmi náročných chemoterapií...bohužel i po léčbě se nemoc vrátila a jediné řešení byla amputace nohy...Jenda,jako velký bojovník,zvládl i to..díky Nikol Štíbrové a její prosbě o pomoc na instagramu se podařilo během doslova pár dní vybrat neskutečně vysoká částka pro Jendu na robotickou nohu,aby mohl zase chodit,za což jsme ji všichni,kdo Jendu známe,neskutečně vděčni🙂❤️...ač se ani teď nevyvíjí situace s nemocí dobře😔,tak Jenda,i jeho maminka bojují dál a hledají ještě jiné cesty a možnosti pomoci v léčbě..a já mám tak jediné letošní vánoční přání,ať se stane zázrak a Jenda se uzdraví🙏✊..a kdy jindy se dějí zázraky,než o Vánocích..❤️
Všem přeji hlavně to zdraví,bez něj a lásky není nic..tak šťastné a veselé🎄🎁⛄️

Finále aneb poslední okénko adventního kalendáře s firmou Vileda

Štědrej večer nastal, štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal. 

Pánímámo vstaňte, pánímámo vstaňte, koledu nám dejte, koledu nám dejte.

Pánímáma vstala, pánímáma vstala, koledu nám dala, koledu nám dala.

Píšu tento článek a dívám se z okna. Ve tmě jsou vidět jen domy sousedů ozářené světelnými řetězy. Vánoční čas je tady. Štědrý den je tady! Jeden z nejkrásnějších a nejkouzelnějších dnů je tady. Den a noc splněných přání.....

Náměstí jsou vánočně vyzdobena a vévodí jim vánoční stromy, které jsou poseté desítkami baněk, svíček a prskavek. V ulicích svítí světýlka, výlohy se blyští, září a lákají k nakouknutí. V našich domovech je cítit vůně vánočky, vanilky, mandlí, rumu, oříšků, rozinek....

Pojďme společně otevřít poslední okénko adventního kalendáře s firmou #vileda

Moje srdeční záležitost 🎄❤
Tak šup s nimi do trouby 🌪

Krásné a pohodové Vánoce i od nás. 🎀🎄🤩
A nezapomeňte, že to krásné máme všichni tam uvnitř a že je potřeba to chránit a dobře se starat.. ❤️🙏
Slunce v duši..

A jak trávíte předvánoční odpoledne vy?

Moje tři lásky ♥ ♥ ♥

avatar
michaelllas
Zpráva byla změněna    23. pro 2020    

Pro babičky, dědečky, maminky, tatínky,tetičky, strýčky....mám zabaleno😎

Já věděla, že se mi vyplatí schovávat kartonové krabice od Sunaru😀 Na měkké dárky a různé serepetičky jsou bezvadné a ušetřila jsem nejen nervy. Tyto věci strašně nerada balím.. ale u krabiček to se zase vyřádím😉

#sunar #sunardiy #obal #kojeneckamleka

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. pro 2020    

Krásné středeční poledne😍

Já jdu zase udělat někomu radost a vyhlásit, kdo se může těšit na výhry z #dm adventního kalendáře 🎁

Okénko z 21. prosince - JAVOROVÝ sirup dmBio:
Náhodný generátor vylosoval číslo 50, které patří mamince @pavlinatomsova 🎉

Okénko z 22. prosince - sprchový gel, koupel a šampon 3v1 od značky SauBar:
Náhodný generátor vylosoval číslo 66, které náleží ke komentáři od @areh - vyhrává pandu, a číslo 27 s komentářem od @klaarusa - která se může těšit na produkt v růžovém designu 🎁

Výherkyním gratuluji a vy ostatní nezapomeňte, že dnešní soutěž je již spuštěná (můžete se zapojit až do 8:00 zítra ráno) a tu poslední štědrodenní spustím ještě v noci, abyste měli dostatek času na zapojení se🍀

(2 fotky)

Blížíme se do finále!

Včera jsem vyhlásila hru o vánoční balíček a dnes tady mám vítězku. Dobrůtky čekají na @mijosek a vám ostatním moc děkuji za příjemné komenáře, plné vánočních přání, vašich dětí, stromečků, cukroví a prostě běžného života. Jste skvělé a jsem za vás moc vděčná.

Dnes bude poslední #dvanact_dni_vanoc. Opravdu to strašně rychle uteklo.

Strana