icon
avatar
ivakalinova
23. pro 2020

Finále aneb poslední okénko adventního kalendáře s firmou Vileda

Štědrej večer nastal, štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal. 

Pánímámo vstaňte, pánímámo vstaňte, koledu nám dejte, koledu nám dejte.

Pánímáma vstala, pánímáma vstala, koledu nám dala, koledu nám dala.

Píšu tento článek a dívám se z okna. Ve tmě jsou vidět jen domy sousedů ozářené světelnými řetězy. Vánoční čas je tady. Štědrý den je tady! Jeden z nejkrásnějších a nejkouzelnějších dnů je tady. Den a noc splněných přání.....

Náměstí jsou vánočně vyzdobena a vévodí jim vánoční stromy, které jsou poseté desítkami baněk, svíček a prskavek. V ulicích svítí světýlka, výlohy se blyští, září a lákají k nakouknutí. V našich domovech je cítit vůně vánočky, vanilky, mandlí, rumu, oříšků, rozinek....

Pojďme společně otevřít poslední okénko adventního kalendáře s firmou #vileda

Co je v okénku?

Mop Ultramat TURBO XL - set plochého mopu ve verzi XL a kbelíku se šlapacím pedálem. Jedná se o jeden z TOP produktů od Viledy. 

Jak se do soutěže zapojit?

🎄 dát lajk tomuto článku

🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tento článek - co byste si přáli najít pod stromečkem? 

Soutěžíme od teď do 26.12.2020 (do půlnoci). Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji jednoho výherce. 

Dovolte mi popřát vám všem překrásný Štědrý den a nádherné Vánoce. Věřte, že krása není v tom, zda máme uklizeno, kolik máme druhů cukroví, kolik máme dárků a jak zabalené, zda máme dekorace.....Krása je v tom, že jsme všichni spolu, dáme si dobré jídlo a pití, děti jsou šťastné a spokojené, protože našly dárečky pod vánočním stromečkem. 

Moc si dnešní den užijte, hlavně v klidu a pohodě!

Krásné Vánoce přeje Iva a Vileda

avatar

To, co bych letos chtela najit pod stromeckem, mi bohuzel nikdo splnit nemuze 😔 Jedine, co bych chtela je to, aby jsme se za rok zase vsichni sesli u jednoho stolu ve zdravi! 🙏🏻

23. pro 2020
avatar

Aby u stromku s námi byli mí dva nejbližší, kteří na nás už dávají pozor z nebe, a aby se stal vánoční zázrak a byl tam s námi také otec mého dítěte💚

23. pro 2020
avatar

Podlahu 🙂

23. pro 2020
avatar

Pod stromeckem chci rozzarene oči syna, jak přijde Ježíšek 🙂 a z věcných dárků by se my líbila sušička 😊

23. pro 2020
avatar

Já se nejradši kochám, tím jak mají radost ostatní. Jinak líbila by se mi pěkná podprsenka.

23. pro 2020
avatar

Poukaz na wellness pobyt.

23. pro 2020
avatar

Hooodne obleceni...

23. pro 2020
avatar

Samozřejmě to nehmatatelne❤️...

23. pro 2020
avatar

Zrovna dnes při zdobení stromečku jsme s mužem říkali, že Vánoce s dětmi mají jinej rozměr. Takže my budem nejvíc šťastní za rozzářené oči našich dětí.

23. pro 2020
avatar

Já už jsem svůj nej dárek dostala k včerejším narozeninám - Lego Harry Potter Příčná ulice 😍

23. pro 2020
avatar

Nové bydlení 😀

23. pro 2020
avatar

U nás jsem psala Ježíškovi, tak vím, že dost ze seznamu splní. Ale co nesplní určitě jsou nové kalhoty. Nejdřív zavřeno, pak se mi nechtělo v předvánočním shonu řešit. A teď budu asi chodit v teplákách.

23. pro 2020
avatar

Míč bych si přála robotický vysavač...🙂

23. pro 2020
avatar

Napsala jsem si Ježíškovi, takže tuším. Ale 2x jsem se zmínila, že bych potřebovala nový pouzdro na mobil. Tak jsem zvědavá, jestli mě Ježíšek poslouchal 😁😁🎅🎄

23. pro 2020
avatar

Konkrétní přání nemám, ale potěší mě jakékoliv překvapení vybrané s láskou a od srdce.

23. pro 2020
avatar

Každý rok, když píší děti Jeziskovi, tak na dopis připisuji, že si přeji "jen" ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ pro celou rodinu..

23. pro 2020
avatar

Pod stromečkem bych chtěla najít šťastné a zozzarene očka celé rodiny, samozřejmě zdraví a štěstí 💖a dovolenou v Karibiku 😀

24. pro 2020
avatar

Auto 👍🏼🤣

24. pro 2020
avatar

Aby nás bylo o jednoho víc

24. pro 2020
avatar

Štěstí a zdraví pro celou rodinu.

24. pro 2020
avatar

Me prani co nebo spíš koho najit pod stromečkem nejde splnit.A darek vylozene co by sem si prala take neni.Me bohate staci rozzarene oci mych deti.To je ten nejvetsi dar

24. pro 2020
avatar

Těším se moc až uvidím jak se dcera raduje z dárečků. A z dárků jsem si přála nový mobil, tak se těším na překvapení, jaký to bude.

24. pro 2020
avatar

Věcné dary nepotřebuji, ale přeji si najít pod stromečkem tak jako každý rok ta rozzarena očka nejbližších. A na hmatatelny dárek si ještě pár dní počkám - druhé miminko 🤱💗

24. pro 2020
avatar

Vlastně nevím, věc asi žádnou... spíš zdraví pro sebe a blízké

24. pro 2020
avatar

Já bych si moc přála vyhrát tento mop a nevadí, když přijde až po Vánocích 😁
Jinak se samozřejmě nejvíc těším z radosti mých nejbližších a dětských rozzářených očiček u stromečku. 😊

24. pro 2020
avatar

zdraví a z hmotných kuchyňský robot

24. pro 2020
avatar

Rodinnou pohodu, štěstí a zdraví pro všechny 🙂a z hmotných nějakou dobrou knihu 🎄

24. pro 2020
avatar

Zdraví a třeba něco sladkého 😀

24. pro 2020
avatar

Zdravi a možná novou žehličku na vlasy 😀

24. pro 2020
avatar

Vzhledem k tomu, že o dárkáchod manžela vím, těším se a doufám v nějaké překvápko.

24. pro 2020
avatar

Já bych si tam přála najít jistotu, že moje děti a blízcí budou zdraví ❤️..

24. pro 2020
avatar

Ja hlavně šťastného syna, ktery, si poprve uzova s nami vanoce❤️

24. pro 2020
avatar

To čo si prajem sa nedá kúpiť zdravie, šťastie a lásku pre všetkých. ❤️

24. pro 2020
avatar

Z materiálních věcí novou bundu a z těch nemateriálních...hlavně zdraví. Pro sebe, manžela, děti i rodiče. Protože když je zdraví, všechno ostatní se dá zařídit.

24. pro 2020
avatar

Chtěla by jsem tam najít, to, co se najít nedá. Hlavně zdraví pro všechny. Protože když není zdraví, není nic.

24. pro 2020
avatar

To co si přeju pod stromečkem nenajdu ❤️ Hlavně zdraví pro svoji rodinu. A ať jsme všichni šťastný ❤️

24. pro 2020
avatar

To co se tam najit neda... Zdravi uplne pro vsechny...

24. pro 2020
avatar

Lego 😉

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny

24. pro 2020
avatar

Hezký stříbrný šperk

24. pro 2020
avatar

Letos opravdu nic nechci. S dětmi mají Vánoce jiný rozměr a dětská radost je pro mě největší dárek

24. pro 2020
avatar

Ja bych si prala najit pod stromkem vysnene prostory pro me podnikani. Ale tak nejak tusim, ze to stejne budu muset zvladnout sama. 😁 Hezke Vanoce Ivi. 🎄🎁🧡

24. pro 2020
avatar

Mám radost, že moje rodina má pod stromečkem radost, že jsou šťastní a spokojení, pro sebe si nepřeji nic konkrétního....nechám se překvapit. 🎄🤗

24. pro 2020
avatar

Od té doby, co mám děti, si hmotné dárky moc nepřeji...nejvíc pro mě je radost v jejich očích ...a ač to zní jako klišé, přeji si zdraví všem, co mám ráda...

24. pro 2020
avatar

Bohužel nesplnitelné. Zdraví pro celou rodinu.

24. pro 2020
avatar

Nějaké překvapení o kterém nevím. 🙂

24. pro 2020
avatar

Nikdy nesmí chybět překvapení 😊

24. pro 2020
avatar

Lístky do divadla 🙈

24. pro 2020
avatar

Z těch nehmotných věcí je to zdraví pro všechny. Jinak novou peněženku 🙏🙂

24. pro 2020
avatar

Jakékoliv překvapení 🤩ale nejvíc zdraví pro všechny blízké

24. pro 2020
avatar

Normální svět a život...a z těch hmatatelných...aspoň jedno překvapení, jakékoliv.

24. pro 2020
avatar

Zdravi pro vsechny a splneni prani Lukaska - jet s babi na jarni prazdniny. . . uz prisel o podzimni.

24. pro 2020
avatar

Spoustu věcí, co si člověk nekoupí, především zdraví pro celou naši rodinu, a vlastně úplně pro všechny... kdyby to tak šlo. No a z těch hmotných věcí mobil, už je fakt potřeba, starý dosloužil.

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví a abychom se z toho všeho, co se děje kolem, nezbláznil. Krásné Vánoce všem 🎄

24. pro 2020
avatar

Miluji prekvapeni, takze se necham prekvapit🤩

24. pro 2020
avatar

Zdravicko pro vsechny a auutooo🤣😊

24. pro 2020
avatar

Potřebovala bych nový fén a jinak bych si strašně přála rozbalit dárek, který by mi mohl zaručit, že příští rok bude určitě lepší!

24. pro 2020
avatar

Letos jsem neměla žádné konkrétní přání miluji překvapení 😍

24. pro 2020
avatar

@ivakalinova Přeji si hlavně, aby jsme se sešli celá rodina ve zdraví. A aby děti byly šťastné 😊.Ivuško,děkuji za krásný adventní čas se soutěžemi a ještě jednou krásné Vánoce přeji, Gabča.

24. pro 2020
avatar

Cokoliv co bude milé překvapení. ☺️

24. pro 2020
avatar

cokoliv co je s láskou darované

24. pro 2020
avatar

Ráda bych kávovar🎄

24. pro 2020
avatar

Letos jsem si pod stromeček z hmotných věcí přála číslo popisné, ale paní ze stavebního úřadu nám kolaudaci nedala, tak si přeji nějaké milé překvapení.
Hezké Vanoce i Tobě, Ivo.

24. pro 2020
avatar

Přeji si jen,ať je ten příští rok klidnější než tento,a u stromečku rozzářené oči dětí,to jen ten nejhezčí dárek. Všem přeji klidné a pohodové Vánoce

24. pro 2020
avatar

aby byl příští rok klidnější 🙂

24. pro 2020
avatar

Kuchyňský robot. A samozřejmě zdraví pro všechny. To je to nejdůležitější.

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych tam najít to, aby se příští rok všechno vrátilo do normálu. Což se tam bohužel najít nedá

24. pro 2020
avatar

Šátek nebo oblečení na nošení

24. pro 2020
avatar

Letos si moc přeju chytré hodinky 🙏. Ale nejvíc chci aby byly spokojené děti ❤️. A aby byl příští rok lepší a abychom se za rok zase všichni ve zdraví sešli 🎄🤗🥰

24. pro 2020
avatar

Spokojenost a radost všech spolu ❤☃

24. pro 2020
avatar

Když bych byla hodně sobecká, tak by se mi líbil vazač na kroužkovou vazbu 😍 ale jinak si přeji abychom byli všichni zdraví ❤

24. pro 2020
avatar

Nebudu psát nehmotne věci, ale z materialiszickych bych chtěla nábytek do ložnice 🤩

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych aby jsme se u stromečku sešly všichni celá rodina bohužel sestry rodina je v karantene takze me by nejvíce potěšilo kdyby tahle blbá doba skončila a děti mohly zažít vánoce takove jaké jsme měli mi
Snih, klid, pohodu

24. pro 2020
avatar

Samozřejmě krom toho, abychom byli zdraví a svět se vrátil do normálu, tak nějaké pěkné chytré hodinky

24. pro 2020
avatar

Přála bych si welness pobyt

24. pro 2020
avatar

Kdyby to mohlo být cokoli, tak normální svět, tento rok byl (a ještě je...) šílený. Kdyby něco hmotného, tak doopravovany dům 🏡

24. pro 2020
avatar

Hmotné věci nechci, chtěla jsem celou rodinu z stromečku, chtěla jsem, aby babičky a dedove viděli děti u stromečku a bohužel si manželovi rodiče nadělili Covid, takže to pro mě budou takové neúplné Vánoce..

24. pro 2020
avatar

Letos uz mam nadelino. Vcera se nam narodila druha dcerka. Takze ted uz jen to zdravi.

24. pro 2020
avatar

Zrcadlovku

24. pro 2020
avatar

rozzářená očička mého Mirečka a radost z dárků 🙂

24. pro 2020
avatar

Boty!!! 😁

24. pro 2020
avatar

Přála bych si konec Covidu. Aby se svět vrátil do normálu. A jelikož to mi nikdo nadělit neumí, tak alespoň novou peněženku. 🙏🤗

24. pro 2020
avatar

prala bych si aby bylo vše jak má být a ne tahle cela zvláštní doba , bouzel asi nereálné praní ale přece

24. pro 2020
avatar

Zdraví, abychom se mohli příští rok zase všichni sejít i s temi prcky, co máme se švagrovou ještě u sebe🤰 a z těch hmotných? Asi největší radost by, mi udělal nový jídelní stůl, který mi manžel slibuje od jara😁

24. pro 2020
avatar

Tuším, že pod stromečkem bude nový notebook, protože ten svůj mám v háji a manžel o tom často mluvil, ale samozřejmě nejvíc si přeji, abychom byli všichni zdraví a scházeli se takhle u stromečku všichni ještě spousty let. 🙂

24. pro 2020
avatar

Zdraví a naději , že bude zase líp! A z čistě materiálních věcí jsem si přála nové oblečení na cvičení

24. pro 2020
avatar

Ať tam bude cokoliv, udělá mi to radost. Určitě bych si přála to abychom byli zdraví a ten příští rok byl lepší než ten letošní.

24. pro 2020
avatar

Zdravíčko pro celou rodinu 😊

24. pro 2020
avatar

Klid,spokojenost,pevné nervy a zdraví😊 a nějakou voňavku a knížku😁

24. pro 2020
avatar

Pantofle

24. pro 2020
avatar

No když pominu to hlavní, jako je zdraví, láska, spokojenost,.... Tak zdravotní pantofle

24. pro 2020
avatar

Hmotneho nic, vse mám a nic nepotrebuji. Ale kdyby to šlo, tak zdravi pro vsechny blizke a nebo obálku a v ni napis, ze Hra konci a to co se poslední dobou událo, byl jen hloupý vtip. Vyspime se s vse bude zase v poradku

24. pro 2020
avatar

Susicku 😁

24. pro 2020
avatar

Knížku a nějaké hezké oblečení.

24. pro 2020
avatar

wellness pobyt - protože to by znamenalo, že je svět zase bezpečný a můžeme si jet někam odpočinout po tomto náročném roce

24. pro 2020
avatar

Nic konkrétního nemám, potěší mě všechno darované z lásky.

24. pro 2020
avatar

Už jsem dostala pračku a sušičku,takže já už nic neočekávám 🤷😁😁 ale prý tam něco mít budu,tak jsem mírně zvědavá 🙂

24. pro 2020
avatar

Ponozky, ale ty tam urcite budou 😀 Jinak mi na darcich nesejde a po nicem hmotnem netouzim 🙂

24. pro 2020
avatar

Klid a pohodu, zdraví všem

24. pro 2020
avatar

Piano 🙂 splnil by se mi můj velký dětský sen 🙂

24. pro 2020
avatar

Nějaké překvapení

sticker
24. pro 2020
avatar

Žádné přání nemám, potěší mě každý dárek.

24. pro 2020
avatar

Pyzamo 🙏🏻😂

24. pro 2020
avatar

Cokoliv co jsem si předtím nemusela sama vybrat a objednat, ale to nehrozí 😅

24. pro 2020
avatar

Tak já bych si přála také to nesplnitelne. Aby s námi mohli být ti, co už tady nejsou. Jinak z hmotných věci jsem si přála nové náušnice či něco pěkného na sebe. Nebo takový wellness pobyt pro mě a manžela by mi také udělal radost. Ve finále mám ale stejně radost ze všech dárků 🙂.

24. pro 2020
avatar

Rozhodne negativní covid test, nicméně jsem si dnes rano rozbalila pro všechny zprávu s pozitivními vysledky

24. pro 2020
avatar

Úmrtní list koronaviru, abychom zase všichni mohli zit.

24. pro 2020
avatar

Zdraví, štěstí, pohodu pro všechny... Kdyby tam někde zbyly chytré hodinky byla by ráda. Pokud ne, tak nevadí. Budu doufat, že zbytek mé rodiny bude spokojený. Těším se na reakci děti ❤️

24. pro 2020
avatar

Já bych si přála vánoce s celou rodinou, v klidu a ve zdraví.. Aby byl koronavirus pryč a my se mohli setkat se všemi příbuznými a přáteli..

24. pro 2020
avatar

to co bych si přála (nemyslím hmotné věci), to se nesplní. A jinak mě potěší cokoliv, třeba pěkná knížka.

24. pro 2020
avatar

Já bych si přála zdraví, radost v očích dětí.

24. pro 2020
avatar

Žádná hmatatelná věc mně nenapadá. Přeji si jen zdraví celé rodiny.

24. pro 2020
avatar

Pro celou naši rodinu hlavně zdraví 😘.

24. pro 2020
avatar

Nejvíc bych si přála,aby se život vrátit k normálu. Mohla sem se potkávat s kým chcu,kde chcu. Zajít do kina,do divadla a mohly si ve zdraví užívat beznyho života.

24. pro 2020
avatar

Já bych si tam přála najít lidi, kteří už bohužel nemůžou být mezi námi 💖🕯️pokud se týká mareialna, tak si přejí svíčku woodwick a náhrdelník 😊

24. pro 2020
avatar

Zásnubní prstýnek 🥰

24. pro 2020
avatar

Zcela materialisticky říkám, že novou bezdrátovou myš k počítači (ta současná už mě stála dost šedin v průběhu tvoření kalendářů 😁).

24. pro 2020
avatar

Hororove knizky od Darcy Coates 😍

24. pro 2020
avatar

Pro všechny zdraví, spokojenost. Jinak nějakou pěknou knížku ☺

24. pro 2020
avatar

Zdravie a normálny život, nič nie je viac...

24. pro 2020
avatar

Je to klise, ale mám dvě děti, manžela, sourozence, babičky, dědové takže vse mám, ale co si přeji porad je zdraví pro všechny a i tady

24. pro 2020
avatar

Co se týče věcí, tak asi není nic, po čem bych vysloveně hodně toužila, ale prostě nejvíc bych si přála, aby po vánocích už ten covid zmizel a mohli jsme si zase normálně všechno užívat 🙂

24. pro 2020
avatar

přeji si, aby se vše vrátilo do starých dobrých kolejí a měli bychom normální život. a z hmatatelné věci, malířský stojan. ten si ale můžu pořídit sama.

24. pro 2020
avatar

Mě bude jako dárek stačit, když bude mít Malej radost z Ježíška

24. pro 2020
avatar

Moc bych si přála, aby se všechen život vrátil do starých kolejí. To se asi bohužel nesplní, tak se aspoň těším na překvapení od manžela 🙂

24. pro 2020
avatar

Tento mop od Viledy

24. pro 2020
avatar

Víkendový pobyt pro mě a manžela ❤️ jinak mám jedno velké přání na kterém už delší dobu pracuju a moc bych si přála, aby se mi během příštího roku splnilo

24. pro 2020
avatar

Já si nepřeji nic jenom prosím ať mám zdravou a šťastnou rodinu to je nejkrásnější dárek

24. pro 2020
avatar

Tak kromě těch nehmotných přání, o kterých ti píše skoro každý, by mě určitě potěšila nějaká pěkná knížka..

24. pro 2020
avatar

Rozzářené oči dětí a abychom se všichni příští rok zase sešli a také pěknou knihu 🥰

24. pro 2020
avatar

Dřevěné prkénko.

24. pro 2020
avatar

lístky do divadla.. byť je využiju až za dlouho.

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny, vše ostatní se dá koupit 🙂. Z hmotných dárků by mi udělal radost welness víkend s manželem 💕

24. pro 2020
avatar

Pod stromečkem bycb chtěla hlavně úsměv malého 😊 Z hmotných dárků robotický vysavač, dali jsme si ho dohromady, takže to překvapení nebude :D

24. pro 2020
avatar

Nějaké překvapení. Štěstí, lásku tady okolo stromečku ☺️ a naději a víru v lepší zítřky

24. pro 2020
avatar

Dluhopis Republiky - to je fór 😀 Jelikož miluji cestování, tak by se mi líbila nějaká dovča.

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych tam najít hlavně radost dětí a nějaké krasné překvapení 🙂🎄

24. pro 2020
avatar

Povleceni! Miluju povleceni 😀

24. pro 2020
avatar

Chytré hodinky

24. pro 2020
avatar

Kávovar philips lattego 🤩

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví pro všechny 🙂 a rozzářené oči dětí 🙂 a aby jsme se zase příští rok všichni sešli u stromečku 🎁☃😘

24. pro 2020
avatar

"Normální" život a větší byt 🙏

24. pro 2020
avatar

Auto a trosku reálnějši automatickou kulmu, jinak konec covidu a zdraví

24. pro 2020
avatar

Kolovratek

24. pro 2020
avatar

Obyčejně být šťastná

24. pro 2020
avatar

Kuchyňského robota

24. pro 2020
avatar

Vzhledem k tomu, že jsem rodině řekla, co chci pod stromeček, tak vím, co tam bude. Ale určitě bych si přála, aby tam byl aspoň jeden dárek, o kterém nevím a bylo to takovéto "wau" překvapení🙈👍

24. pro 2020
avatar

Jelikoz uz druhym rokem resim horsi zrak, tak asi poukaz na bryle, aby me to konecne donutilo to resit a nejake si poridit.

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych, aby láska a rodinné štěstí pod stromečkem zazářilo a naplnilo všechny lidičky světa

24. pro 2020
avatar

Šperk 🥰

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny

24. pro 2020
avatar

Přála bych si pod stromečkem najít skříňku,z které by vyletěl zase normální svět bez omezování,likvidace a krachů...

24. pro 2020
avatar

Naším jsem si řekla o parní čistič. 😁

24. pro 2020
avatar

Svet,ktery se vrati do “normalu”.Deti,ktere budou moct jit do skoly a na krouzky,normalne ven atd.🙏🙏🙏

24. pro 2020
avatar

Knížku 😀 a zase normální život 🙏

24. pro 2020
avatar

Mě letos stačí, aby jsme se všichni ve zdraví sešli..

24. pro 2020
avatar

Voucher na to, abychom byli stále zdraví a šťastní😊

24. pro 2020
avatar

Pod stromeček nic nepotřebuji. Jen mi stačí, když náš malý bude šťastný a zdravý 🙂

24. pro 2020
avatar

Mou šťastnou spokojenou smějící se širokou rodinu

24. pro 2020
avatar

Ráda bych tam našla nějaké překvapení, mám ráda dárky o kterých nevím, ale manžel není moc kreativní, takže letos nic nečekám, jen to o čem vím. Ale pro mě je nejdůležitější být spolu u stromečku a to se mi zatím každý rok plní. 🙂

24. pro 2020
avatar

Přála bych si nějaký malinky dáreček, který mě potěší - manžel pro mě něco chystá, tak se nechám překvapit, ale nejvíc se těším na ostatní až budou rozbalovat - mam pro všechny opravdu nečekané dárky, tak se těším na jejich reakce 😉⭐🌲

A tímto bych chtěla i tobě a celé rodině popřát krásné Vánoce a hodně moc šťastných chvilek 😍😉a moc děkuji za krásný soutěže a všechen ten čas, který do toho dáváš 👍🏼😉❤️

24. pro 2020
avatar

Nějakou fajn knížku 🙂

24. pro 2020
avatar

Hlídání dětí. Z hmotných dárků kolo.

24. pro 2020
avatar

Udela mi radost kazda malickost,nejvic bych si prala aby jsme stravili vanoce cela rodina ale bohuzel to uz nejde 😭

24. pro 2020
avatar

Mě stačí ze jsme jako rodina spolu a všichni zdraví

24. pro 2020
avatar

Vysavač

24. pro 2020
avatar

Cokoli, těším se hlavně na radost děti 😁

24. pro 2020
avatar

pár milionů, jelikož sekera u KB je vysoká 😨
zdraví a spokojenost našich dcer 🙂

24. pro 2020
avatar

To, co si přeji pod stromečkem, tam nejde najít. Přeji si, ať jsou hlavně všichni zdraví. To je to nejdůležitější.

A moc si přeji najít tam rozzářené oči našich holek, které najdou pod stromečkem, co si přáli 🎄🙂

24. pro 2020
avatar

Zdraví a normální život.

24. pro 2020
avatar

Abychom byli příští rok u stromečku čtyři a všichni kolem zdravý.

24. pro 2020
avatar

Překvapení

24. pro 2020
avatar

KNIHY

24. pro 2020
avatar

Co bych si přála, splnit nelze 😓

24. pro 2020
avatar

Televizi

24. pro 2020
avatar

tak kdyby to šlo - ohromný balík zdraví pro celou rodinu, jinak mám nejradši dárky, které potěší ostatní a jejich radost z nich🎁

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro celou svou rodinu 💕

24. pro 2020
avatar

Ať už je svět konečně normální...

24. pro 2020
avatar

Přála bych si pekárnu na chleba. To bych si jí ale nejdřív musela koupit. 😂

24. pro 2020
avatar

Já nejradši obdarovávám druhé, takže vidět ty jejich rozzářené oči, radost z dárku. Hlavně, si přeji, ať se zase sejdeme ve zdraví i příští rok s celou rodinou.

24. pro 2020
avatar

Kvalitní tavnou pistoli a nějaký wellnes (samozřejmě v rámci covidovych možností)

24. pro 2020
avatar

Pod stromečkem bude jako překvapení naše 4.miminko, které je zatím v břiše. Po Vánocích nás čeká screening a pak ještě několik měsíců těhotenství. Moc bych si přála zdraví pro toho maličkého i pro ostatní v naší rodině. Taky bych si přála, aby to každý v rodině vzal jako velký dar, že máme 4.dítě. Taky bych si přála, aby se zadařilo miminko u mých přátel, kteří zatím roky marně na potomka čekají. A taky moc prosím, aby se už vyřešila ta covidová situace. No, v tomto nejsem skromná! 😉

24. pro 2020
avatar

Sportovní hodinky a rotační mop od Viledy (oboje doufám dostanu 😊). A samozřejmě moře zdraví a štěstí pro všechny.

24. pro 2020
avatar

Překvapení.

24. pro 2020
avatar

urovnání rodinných vtzahů

24. pro 2020
avatar

To, co se mi bohužel nesplní- mít u stromečku i moji maminku, která odešla před 5 lety 23.12. 😔❤️ A jinak samozřejmě zdraví, ale to si také nekoupím...

24. pro 2020
avatar

Zdravi

24. pro 2020
avatar

Šaty, ve kterých budu hezká

24. pro 2020
avatar

Nahého a natěšeného Ryana Goslinga, ale smířím se i se známkami na postcrossing 🙂.

24. pro 2020
avatar

Jiskřičky v očích naší malé a čistou dětskou radost ❤

24. pro 2020
avatar

Když pominu nematerialni věci, tak moje vysněné náušnice☺

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny ❤

24. pro 2020
avatar

Spokojenou dceru a ať se vše vrátí do normálu a můžeme se stýkat s celou naší rodinou

24. pro 2020
avatar

Letos nemam zadne vysnene prani, takze tam rada najdu cokoliv, co me potesi. A rozhodne si preji zdravi pro nas vsechny, protoze ho neni nikdy dost!

24. pro 2020
avatar

Jako kazdy rok bych chtela dostat letenky/dovolenou, ale letos poprve tam nebudou...

24. pro 2020
avatar

Moc si přeji zdraví pro celou rodinu 🙏🍀🍀❤️

24. pro 2020
avatar

Já ani netoužím po žádném dárku já jsem ráda že jsme konečně jako rodina spolu. Jelikož má rodina bydlí daleko, tak se nevidíme tak často.

24. pro 2020
avatar

Když mám brát hmotné, tak miluju měkké dárky, oblečení.

24. pro 2020
avatar

Potěší mě jakékoliv překvapení vybrané s láskou a od srdce.🙂

24. pro 2020
avatar

Moc si preju, aby mi zivot uz nikoho nebral, protozeuz na me ceste zivotem par ztrat mam za sebou a vyrovnana s tim nejsem. Z materialni stranky me potesi vse, co nebude primo do kuchyne... 😊

24. pro 2020
avatar

Prala bych si tam svoje obe babicky a dedy, kteri uz tu bohuzel nejsou s nami.

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny a abychom se už příště mohli sejít všichni

24. pro 2020
avatar

Přeju si aby tahle pandemie už zkoncila. Aby jsme se mohli vídat s přáteli a beze strachu vyjít ven ❤️

24. pro 2020
avatar

Nejvice si preji, aby meli děti pod stromečkem rozzářene oči a byli všichni zdraví a šťastný.

24. pro 2020
avatar

Pod stromečkem si přeji najít výživu Herbalife, mám ještě 1 přání, ale to bohužel nikdo nesplní, protože by jsem si přála vidět mojí maminku, která v dubnu umřela

24. pro 2020
avatar

Přeju si, aby se naše životy vrátily do normálu ❤️

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví 🙏

24. pro 2020
avatar

Z nehmotnych darku, aby uz zas byl tak nehak normalni ziti a vsichni byli zdravi a z hmotnych darku diamantovou svicku, kterou si preji uz nekolik let, manzelovi ji vzdy, kdyz se pta, co si preju pripominan, ale tatim porad nic...

24. pro 2020
avatar

Z hmotnych darku dovolenou 🙂

24. pro 2020
avatar

Lepší příští rok, abysme byli hlavně zdraví...a těším se na kávovar ☕

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví a let balónem ☺️.

24. pro 2020
avatar

Chytre hodinky pokud jde o hmotnou vec 😊

24. pro 2020
avatar

Nový iPhone 😀

24. pro 2020
avatar

Chytré hodinky 🙂

24. pro 2020
avatar

Nepotřebuji nic, hlavně, že jsme všichni zdraví ☺️

24. pro 2020
avatar

Já už svůj dárek mám, zdravé miminko

24. pro 2020
avatar

Jakékoliv překvapení,moc se těším čím mě manžel zase překvapí 🤩😍

24. pro 2020
avatar

Teddy kabát 🙂

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny..

24. pro 2020
avatar

Kuchyňský robot 🎁

24. pro 2020
avatar

knihu

24. pro 2020
avatar

myčku

24. pro 2020
avatar

Nejvíce bych si přála letenky domu, za rodinou. Člověk je vždy o Vánocích takový citlivější, a vždy si vzpomene na Vánoce s rodiči a sourozenci (ikdyž úplně ideální to nebylo) ❤❤❤

24. pro 2020
avatar

Pokud se to má dát rozbalit, tak overlock. Ale nejraději bych byla, kdybych se mohla probudit a celá ta záležitost s covidem byl jen sen a svět byl zase normální.

24. pro 2020
avatar

Já bych si moc přála aby tchyně byla zdravá dárečky teď rozbalovat nebudeme

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych zdravý svět. Tak třeba se stane vánoční zázrak

24. pro 2020
avatar

Chtěla bych zpátky "normální" život, z materiálních věcí robotický vysavač

24. pro 2020
avatar

Roboticky vysavač, ale kdyby to šlo a bylo by možné zařídit, tak to, abychom se příští rok sešli znovu ve stejném počtu u vánočního stromecku

24. pro 2020
avatar

Štěstí a zdraví. 😉

24. pro 2020
avatar

zdraví pro všechny

24. pro 2020
avatar

Zdraví, lásku a nové auto😁 a to tam určitě nebude.

24. pro 2020
avatar

Přeji si zdraví všech mych nejbližších, spokojené dětičky u stromečku a krásnou atmosferu vánoční

24. pro 2020
avatar

Pod stromečkem bych ráda viděla radost všech a k tomu bych chtěla zdraví, hlavně pro mamku, která je nemocná.

24. pro 2020
avatar

Co bych si opravdu přála se mi už nesplní, ale kdybych si mohla přát úplně cokoliv bylo by to nové auto.

24. pro 2020
avatar

Poukaz na dovolenou 😊

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví pro všechny a z věcí sourozenecký kočárek,pro naši princeznu a miminko,co čekáme 🙂

24. pro 2020
avatar

Náramek

24. pro 2020
avatar

Z materiálních věcí se těším na knížky. 😊

24. pro 2020
avatar

Ja bych si chtela najit nejakou milou drobnustku od manzela 🙈😊

24. pro 2020
avatar

Novou kabelku 🤩 a jinak samozřejmě zdraví pro celou rodinu 🤩

24. pro 2020
avatar

Z těch materiálních věcí mám asi všechno, takže budu rada za nějakou dekoraci, svíčku , atp ☺️

24. pro 2020
avatar

Parní mop 2v1 s vysavačem, aby ten úklid šel sám 🙂

24. pro 2020
avatar

Vše co potrebuju mám, přála bych si aby byli všichni zdraví a šťastní ❤️

24. pro 2020
avatar

Přála bych si, aby obě naše děti už byly po těch letech zdravé.

24. pro 2020
avatar

Chtela bych dostat asi nove leginy, dziny, sukne, botky a do kuchyne robota 🤣

24. pro 2020
avatar

Zdraví a aby se svět vrátil do starých kolejí.

24. pro 2020
avatar

Parfém

24. pro 2020
avatar

Zdraví všem lidem.

24. pro 2020
avatar

To co jsem si přála tam určitě najdu. Ale mnohem víc se těším na dětskou radost z rozbalování dárků 😍

24. pro 2020
avatar

Dobrou knihu

24. pro 2020
avatar

Parfém

24. pro 2020
avatar

vyhrát na los víc jak 2000 Kč 😝

24. pro 2020
avatar

Parfém

24. pro 2020
avatar

Já mám všechno, hlavní je aby jsme byli zdraví ❤ ale když už nějaký dárek rak knížku

24. pro 2020
avatar

Ja bych si prala novou zehlicku, ale nejvic se tesim az zacne syn poprve rozbalovat darecky.

24. pro 2020
avatar

Zdraví z těch nehmotných věcí a nějaký šperk z těch hmotných 😊

24. pro 2020
avatar

Prostě jen nějaké milé překvapení z lásky.

24. pro 2020
avatar

Cokoliv, udělá mi i maličkost radost ❤️

24. pro 2020
avatar

Nové objektivy k zrcadlovce, abych mohla fotit děti a naše společné výlety ❤

24. pro 2020
avatar

Nesplnitelne... Zdravi a klid pro celou rodinu, at se mame vsichni dobre

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro celou rodinu z nehmotných přání, z nesplnitelných, aby se aspoň na jeden den vrátili ti co už tu s námi nejsou a z hmotných nové bydlení v rodinném domě.

24. pro 2020
avatar

Pohodu a zdraví nejen na vánoce 🙂 A jinak mi stačí nějaká maličkost.

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro celou rodinu a návrat do normálního života. Z hmotných věci bych chtěla pořádný pyžamo 😅💪😉🌲⛄🎁

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví pro všechny a pro mě extra parfém 😄🎄😇❤️

24. pro 2020
avatar

Novou lampu do obýváku a kuchyně ☺️🌲

24. pro 2020
avatar

Šperk, zaplacenou dovolenou 🤩

24. pro 2020
avatar

Já bych si přála hlavně ty 'nehmotné' dárky - zdraví, lásku a pohodu v rodině a ať se zase život vrátí 'do normálu'.

24. pro 2020
avatar

Dovolenou, hodinky...

24. pro 2020
avatar

Hlavně zdraví, jinak hmotného bych si přála nový vysavač a sluchátka

24. pro 2020
avatar

Zdraví pro celou rodinu.

24. pro 2020
avatar

to co bych jsem si přála,tak to nedostanu ☹ byla by to má milovaná babička,která 28.10 odešla ☹

24. pro 2020
avatar

Co bych si přála ♥️ ať jsme všichni zdraví...ale moc mi potěšilo vidět tu pobíhat naši fenku která nas po 12 letech 21.12 opustila 😥😔

24. pro 2020
avatar

Popravde bych chtela najit tenhle vytiraci set, protoze uz je to nekolik tydnu, co zadny nemam a lezu po kolenou s hadrem jako v 90.letech 🙈

24. pro 2020
avatar

Popravdě nic nepotřebuji, stačí mi abychom žen příští rok ve zdraví přežili...

24. pro 2020
avatar

Nejdůležitější je zdraví, ale jako dárek bych si moc přála nějaký wellnes, kde bych si odpočinula

24. pro 2020
avatar

Šťastné a zdravé děti

24. pro 2020
avatar

Nejvíce rozzařené oči dětí, zdraví nás všech, ale když tam najdu kabelku,tak se určitě nebudu zlobit 😅

24. pro 2020
avatar

Nejvic se těším jak si to děti pod stromečkem užijí.

24. pro 2020
avatar

Přeji si zdraví, štěstí a spokojenost✨💖. Ať je příští rok 2021 lepší než ten 2020. Pod stromeček dárečky co potěší nejen mě, ale moje nejmilovanější🎄. A rozzářené očka našeho malého nedočkavce Honzíka 😍

24. pro 2020
avatar

Z těch nehmotných dárků rozhodně zdraví pro celou rodinu a z těch hmotných nějakou pěknou knihu

24. pro 2020
avatar

Přece překvapení 😉

24. pro 2020
avatar

Co se tyce věci, tak i když to není překvapeni, tak se těším až pod stromečkem najdu své první barefoot boty 🙂

24. pro 2020
avatar

Robotický vysavač

24. pro 2020
avatar

Pár let říkám, že chci hodinky s vodotryskem. Jinak nemám žádné přání.

24. pro 2020
avatar

já nechci žádné dary, já jsem spokojená s těmi co miluji

24. pro 2020
avatar

Přala jsem si hlavne zdravi pro celou rodinu, a radost a rozzarene oci meho synka. Sama pro sebe jsem si nadelila obyvaci stenu do domecku,ktery stavime svepomoci.

24. pro 2020
avatar

Mám všechno, co jsem si kdy přála. ❤
Chtěla bych se vidět a navštívit s rodiči, ale máme strach ať je nenakazíme.❤
A z hmotných, nesplnitelných snů, chtěla bych pod stromečkem rozbalit dovolenou a 25.12.neplánovaně letět. 🥳

24. pro 2020
avatar

Poukaz na čokoládovou masáž

24. pro 2020
avatar

Poukaz na nevsedni zazitek, a to na den plny odpocinku a nic nedelani 😁.

24. pro 2020
avatar

Něco na sebe

24. pro 2020
avatar

Športové legíny

24. pro 2020
avatar

Asi momentálně není nic, co bych si tak moc přála, ale ráda pod stromečkem najdu nějaké mlsání 😁

24. pro 2020
avatar

Něco co nečekám a překvapilo by mě

24. pro 2020
avatar

Ať jsme všichni zdraví a šťastný a pyžamo

24. pro 2020
avatar

Zdrave a šťastné děti 🙂 a také welnes s hlidanim děti

24. pro 2020
avatar

Sedací pytel - a taky ze tam byl 👍🏻

24. pro 2020
avatar

nic...mám rodinu kterou miluji..nechci si nic přát...to přináší jen zklamání a smutek...

24. pro 2020
avatar
24. pro 2020
avatar

Letenky do karibiku s pojištěním a ujištěním, že vše bude, jak si naplánujeme 🙂

24. pro 2020
avatar

Štěňátko

24. pro 2020
avatar

Jakékoliv překvapení 🙂

24. pro 2020
avatar

zdraví pro naše nejbližší

24. pro 2020
avatar

Kouzelnou hůlku či prsten od Arabely 😉

24. pro 2020
avatar

Zásnubní prstýnek 😅

24. pro 2020
avatar

Já bych taky chtěla najít konečně ten prstýnek... Bohužel, myslím, že se nedočkám nikdy 😆

24. pro 2020
avatar

Asi bych chtěla najít pod stromečkem zdraví, to je teď nejvíce potřeba. A hlavně žádné překvapení, to u nás dopadá blbě🙂
A z věcí? Jsem spokojená s tím, co mám, ale chtělo by to novou ledničku🙂)))

25. pro 2020
avatar

Blízkost rodiny. Byla tam! 😊

25. pro 2020
avatar

Zdraví a spokojenost pro rodinu 🙂

25. pro 2020
avatar

Zdraví, to je v této době nejdůležitější.

25. pro 2020
avatar

Nepotrebuji najit nic jsem stastna za syna, mozna neurol pro partnera ktery je nervak 😁

25. pro 2020
avatar

já nic, hlavně děti ať jsou spokojené 🙂

25. pro 2020
avatar

Ponožky a nějakou knížku

25. pro 2020
avatar

Ja hodinky

25. pro 2020
avatar

Třeba oblečení

25. pro 2020
avatar

Mop Ultramat TURBO XL.

25. pro 2020
avatar

Šťastné a zdravé dětičky.

25. pro 2020
avatar

Knizky

25. pro 2020
avatar

Za cokoliv budu ráda

25. pro 2020
avatar

Nejradsi bych nasla pod stromeckem jen jedno prani, které nelze dat a to je zdravi pro celou rodinu

25. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny, šťastnou a spokojenou rodinu a rozzářená očička našeho syna.

25. pro 2020
avatar

Zdraví a štěstí kdyby to šlo.

26. pro 2020
avatar

Zdraví pro všechny

29. pro 2020
avatar

Zdravím,už bylo losování posledního okénka?

sticker
2. led 2021
avatar

KONEC! Zítra budou výsledky posledního okénka. Musím se přiznat, že jsem na to úplně zapomněla 🙈
Odškrtla jsem si políčko 24 a na vyhodnocení si vůbec nevzpomněla. Moc se omlouvám ❤️

2. led 2021