Finále aneb poslední okénko adventního kalendáře s firmou Vileda

Štědrej večer nastal, štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal.
Pánímámo vstaňte, pánímámo vstaňte, koledu nám dejte, koledu nám dejte.
Pánímáma vstala, pánímáma vstala, koledu nám dala, koledu nám dala.
Píšu tento článek a dívám se z okna. Ve tmě jsou vidět jen domy sousedů ozářené světelnými řetězy. Vánoční čas je tady. Štědrý den je tady! Jeden z nejkrásnějších a nejkouzelnějších dnů je tady. Den a noc splněných přání.....
Náměstí jsou vánočně vyzdobena a vévodí jim vánoční stromy, které jsou poseté desítkami baněk, svíček a prskavek. V ulicích svítí světýlka, výlohy se blyští, září a lákají k nakouknutí. V našich domovech je cítit vůně vánočky, vanilky, mandlí, rumu, oříšků, rozinek....

Pojďme společně otevřít poslední okénko adventního kalendáře s firmou #vileda
Co je v okénku?
Mop Ultramat TURBO XL - set plochého mopu ve verzi XL a kbelíku se šlapacím pedálem. Jedná se o jeden z TOP produktů od Viledy.

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk tomuto článku
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tento článek - co byste si přáli najít pod stromečkem?
Soutěžíme od teď do 26.12.2020 (do půlnoci). Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji jednoho výherce.
Dovolte mi popřát vám všem překrásný Štědrý den a nádherné Vánoce. Věřte, že krása není v tom, zda máme uklizeno, kolik máme druhů cukroví, kolik máme dárků a jak zabalené, zda máme dekorace.....Krása je v tom, že jsme všichni spolu, dáme si dobré jídlo a pití, děti jsou šťastné a spokojené, protože našly dárečky pod vánočním stromečkem.
Moc si dnešní den užijte, hlavně v klidu a pohodě!
Krásné Vánoce přeje Iva a Vileda

Doporučujeme
Aby u stromku s námi byli mí dva nejbližší, kteří na nás už dávají pozor z nebe, a aby se stal vánoční zázrak a byl tam s námi také otec mého dítěte💚
Podlahu 🙂
Pod stromeckem chci rozzarene oči syna, jak přijde Ježíšek 🙂 a z věcných dárků by se my líbila sušička 😊
Já se nejradši kochám, tím jak mají radost ostatní. Jinak líbila by se mi pěkná podprsenka.
Poukaz na wellness pobyt.
Hooodne obleceni...
Samozřejmě to nehmatatelne❤️...
Zrovna dnes při zdobení stromečku jsme s mužem říkali, že Vánoce s dětmi mají jinej rozměr. Takže my budem nejvíc šťastní za rozzářené oči našich dětí.
Já už jsem svůj nej dárek dostala k včerejším narozeninám - Lego Harry Potter Příčná ulice 😍
Nové bydlení 😀
U nás jsem psala Ježíškovi, tak vím, že dost ze seznamu splní. Ale co nesplní určitě jsou nové kalhoty. Nejdřív zavřeno, pak se mi nechtělo v předvánočním shonu řešit. A teď budu asi chodit v teplákách.
Míč bych si přála robotický vysavač...🙂
Napsala jsem si Ježíškovi, takže tuším. Ale 2x jsem se zmínila, že bych potřebovala nový pouzdro na mobil. Tak jsem zvědavá, jestli mě Ježíšek poslouchal 😁😁🎅🎄
Konkrétní přání nemám, ale potěší mě jakékoliv překvapení vybrané s láskou a od srdce.
Každý rok, když píší děti Jeziskovi, tak na dopis připisuji, že si přeji "jen" ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ pro celou rodinu..
Pod stromečkem bych chtěla najít šťastné a zozzarene očka celé rodiny, samozřejmě zdraví a štěstí 💖a dovolenou v Karibiku 😀
Auto 👍🏼🤣
Aby nás bylo o jednoho víc
Štěstí a zdraví pro celou rodinu.
Me prani co nebo spíš koho najit pod stromečkem nejde splnit.A darek vylozene co by sem si prala take neni.Me bohate staci rozzarene oci mych deti.To je ten nejvetsi dar
Těším se moc až uvidím jak se dcera raduje z dárečků. A z dárků jsem si přála nový mobil, tak se těším na překvapení, jaký to bude.
Věcné dary nepotřebuji, ale přeji si najít pod stromečkem tak jako každý rok ta rozzarena očka nejbližších. A na hmatatelny dárek si ještě pár dní počkám - druhé miminko 🤱💗
Vlastně nevím, věc asi žádnou... spíš zdraví pro sebe a blízké
Já bych si moc přála vyhrát tento mop a nevadí, když přijde až po Vánocích 😁
Jinak se samozřejmě nejvíc těším z radosti mých nejbližších a dětských rozzářených očiček u stromečku. 😊
zdraví a z hmotných kuchyňský robot
Rodinnou pohodu, štěstí a zdraví pro všechny 🙂a z hmotných nějakou dobrou knihu 🎄
Zdraví a třeba něco sladkého 😀
Zdravi a možná novou žehličku na vlasy 😀
Vzhledem k tomu, že o dárkáchod manžela vím, těším se a doufám v nějaké překvápko.
Já bych si tam přála najít jistotu, že moje děti a blízcí budou zdraví ❤️..
Ja hlavně šťastného syna, ktery, si poprve uzova s nami vanoce❤️
To čo si prajem sa nedá kúpiť zdravie, šťastie a lásku pre všetkých. ❤️
Z materiálních věcí novou bundu a z těch nemateriálních...hlavně zdraví. Pro sebe, manžela, děti i rodiče. Protože když je zdraví, všechno ostatní se dá zařídit.
Chtěla by jsem tam najít, to, co se najít nedá. Hlavně zdraví pro všechny. Protože když není zdraví, není nic.
To co si přeju pod stromečkem nenajdu ❤️ Hlavně zdraví pro svoji rodinu. A ať jsme všichni šťastný ❤️
To co se tam najit neda... Zdravi uplne pro vsechny...
Lego 😉
Zdraví pro všechny
Hezký stříbrný šperk
Letos opravdu nic nechci. S dětmi mají Vánoce jiný rozměr a dětská radost je pro mě největší dárek
Ja bych si prala najit pod stromkem vysnene prostory pro me podnikani. Ale tak nejak tusim, ze to stejne budu muset zvladnout sama. 😁 Hezke Vanoce Ivi. 🎄🎁🧡
Mám radost, že moje rodina má pod stromečkem radost, že jsou šťastní a spokojení, pro sebe si nepřeji nic konkrétního....nechám se překvapit. 🎄🤗
Od té doby, co mám děti, si hmotné dárky moc nepřeji...nejvíc pro mě je radost v jejich očích ...a ač to zní jako klišé, přeji si zdraví všem, co mám ráda...
Bohužel nesplnitelné. Zdraví pro celou rodinu.
Nějaké překvapení o kterém nevím. 🙂
Nikdy nesmí chybět překvapení 😊
Lístky do divadla 🙈
Z těch nehmotných věcí je to zdraví pro všechny. Jinak novou peněženku 🙏🙂
Jakékoliv překvapení 🤩ale nejvíc zdraví pro všechny blízké
Normální svět a život...a z těch hmatatelných...aspoň jedno překvapení, jakékoliv.
Zdravi pro vsechny a splneni prani Lukaska - jet s babi na jarni prazdniny. . . uz prisel o podzimni.
Spoustu věcí, co si člověk nekoupí, především zdraví pro celou naši rodinu, a vlastně úplně pro všechny... kdyby to tak šlo. No a z těch hmotných věcí mobil, už je fakt potřeba, starý dosloužil.
Hlavně zdraví a abychom se z toho všeho, co se děje kolem, nezbláznil. Krásné Vánoce všem 🎄
Miluji prekvapeni, takze se necham prekvapit🤩
Zdravicko pro vsechny a auutooo🤣😊
Potřebovala bych nový fén a jinak bych si strašně přála rozbalit dárek, který by mi mohl zaručit, že příští rok bude určitě lepší!
Letos jsem neměla žádné konkrétní přání miluji překvapení 😍
@ivakalinova Přeji si hlavně, aby jsme se sešli celá rodina ve zdraví. A aby děti byly šťastné 😊.Ivuško,děkuji za krásný adventní čas se soutěžemi a ještě jednou krásné Vánoce přeji, Gabča.
Cokoliv co bude milé překvapení. ☺️
cokoliv co je s láskou darované
Ráda bych kávovar🎄
Letos jsem si pod stromeček z hmotných věcí přála číslo popisné, ale paní ze stavebního úřadu nám kolaudaci nedala, tak si přeji nějaké milé překvapení.
Hezké Vanoce i Tobě, Ivo.
Přeji si jen,ať je ten příští rok klidnější než tento,a u stromečku rozzářené oči dětí,to jen ten nejhezčí dárek. Všem přeji klidné a pohodové Vánoce
aby byl příští rok klidnější 🙂
Kuchyňský robot. A samozřejmě zdraví pro všechny. To je to nejdůležitější.
Chtěla bych tam najít to, aby se příští rok všechno vrátilo do normálu. Což se tam bohužel najít nedá
Šátek nebo oblečení na nošení
Letos si moc přeju chytré hodinky 🙏. Ale nejvíc chci aby byly spokojené děti ❤️. A aby byl příští rok lepší a abychom se za rok zase všichni ve zdraví sešli 🎄🤗🥰
Spokojenost a radost všech spolu ❤☃
Když bych byla hodně sobecká, tak by se mi líbil vazač na kroužkovou vazbu 😍 ale jinak si přeji abychom byli všichni zdraví ❤
Nebudu psát nehmotne věci, ale z materialiszickych bych chtěla nábytek do ložnice 🤩
Chtěla bych aby jsme se u stromečku sešly všichni celá rodina bohužel sestry rodina je v karantene takze me by nejvíce potěšilo kdyby tahle blbá doba skončila a děti mohly zažít vánoce takove jaké jsme měli mi
Snih, klid, pohodu
Samozřejmě krom toho, abychom byli zdraví a svět se vrátil do normálu, tak nějaké pěkné chytré hodinky
Přála bych si welness pobyt
Kdyby to mohlo být cokoli, tak normální svět, tento rok byl (a ještě je...) šílený. Kdyby něco hmotného, tak doopravovany dům 🏡
Hmotné věci nechci, chtěla jsem celou rodinu z stromečku, chtěla jsem, aby babičky a dedove viděli děti u stromečku a bohužel si manželovi rodiče nadělili Covid, takže to pro mě budou takové neúplné Vánoce..
Letos uz mam nadelino. Vcera se nam narodila druha dcerka. Takze ted uz jen to zdravi.
Zrcadlovku
rozzářená očička mého Mirečka a radost z dárků 🙂
Boty!!! 😁
Přála bych si konec Covidu. Aby se svět vrátil do normálu. A jelikož to mi nikdo nadělit neumí, tak alespoň novou peněženku. 🙏🤗
prala bych si aby bylo vše jak má být a ne tahle cela zvláštní doba , bouzel asi nereálné praní ale přece
Zdraví, abychom se mohli příští rok zase všichni sejít i s temi prcky, co máme se švagrovou ještě u sebe🤰 a z těch hmotných? Asi největší radost by, mi udělal nový jídelní stůl, který mi manžel slibuje od jara😁
Tuším, že pod stromečkem bude nový notebook, protože ten svůj mám v háji a manžel o tom často mluvil, ale samozřejmě nejvíc si přeji, abychom byli všichni zdraví a scházeli se takhle u stromečku všichni ještě spousty let. 🙂
Zdraví a naději , že bude zase líp! A z čistě materiálních věcí jsem si přála nové oblečení na cvičení
Ať tam bude cokoliv, udělá mi to radost. Určitě bych si přála to abychom byli zdraví a ten příští rok byl lepší než ten letošní.
Zdravíčko pro celou rodinu 😊
Klid,spokojenost,pevné nervy a zdraví😊 a nějakou voňavku a knížku😁
Pantofle
No když pominu to hlavní, jako je zdraví, láska, spokojenost,.... Tak zdravotní pantofle
Hmotneho nic, vse mám a nic nepotrebuji. Ale kdyby to šlo, tak zdravi pro vsechny blizke a nebo obálku a v ni napis, ze Hra konci a to co se poslední dobou událo, byl jen hloupý vtip. Vyspime se s vse bude zase v poradku
Susicku 😁
Knížku a nějaké hezké oblečení.
wellness pobyt - protože to by znamenalo, že je svět zase bezpečný a můžeme si jet někam odpočinout po tomto náročném roce
Nic konkrétního nemám, potěší mě všechno darované z lásky.
Už jsem dostala pračku a sušičku,takže já už nic neočekávám 🤷😁😁 ale prý tam něco mít budu,tak jsem mírně zvědavá 🙂
Ponozky, ale ty tam urcite budou 😀 Jinak mi na darcich nesejde a po nicem hmotnem netouzim 🙂
Klid a pohodu, zdraví všem
Piano 🙂 splnil by se mi můj velký dětský sen 🙂
Nějaké překvapení

Žádné přání nemám, potěší mě každý dárek.
Pyzamo 🙏🏻😂
Cokoliv co jsem si předtím nemusela sama vybrat a objednat, ale to nehrozí 😅
Tak já bych si přála také to nesplnitelne. Aby s námi mohli být ti, co už tady nejsou. Jinak z hmotných věci jsem si přála nové náušnice či něco pěkného na sebe. Nebo takový wellness pobyt pro mě a manžela by mi také udělal radost. Ve finále mám ale stejně radost ze všech dárků 🙂.
Rozhodne negativní covid test, nicméně jsem si dnes rano rozbalila pro všechny zprávu s pozitivními vysledky
Úmrtní list koronaviru, abychom zase všichni mohli zit.
Zdraví, štěstí, pohodu pro všechny... Kdyby tam někde zbyly chytré hodinky byla by ráda. Pokud ne, tak nevadí. Budu doufat, že zbytek mé rodiny bude spokojený. Těším se na reakci děti ❤️
Já bych si přála vánoce s celou rodinou, v klidu a ve zdraví.. Aby byl koronavirus pryč a my se mohli setkat se všemi příbuznými a přáteli..
to co bych si přála (nemyslím hmotné věci), to se nesplní. A jinak mě potěší cokoliv, třeba pěkná knížka.
Já bych si přála zdraví, radost v očích dětí.
Žádná hmatatelná věc mně nenapadá. Přeji si jen zdraví celé rodiny.
Pro celou naši rodinu hlavně zdraví 😘.
Nejvíc bych si přála,aby se život vrátit k normálu. Mohla sem se potkávat s kým chcu,kde chcu. Zajít do kina,do divadla a mohly si ve zdraví užívat beznyho života.
Já bych si tam přála najít lidi, kteří už bohužel nemůžou být mezi námi 💖🕯️pokud se týká mareialna, tak si přejí svíčku woodwick a náhrdelník 😊
Zásnubní prstýnek 🥰
Zcela materialisticky říkám, že novou bezdrátovou myš k počítači (ta současná už mě stála dost šedin v průběhu tvoření kalendářů 😁).
Hororove knizky od Darcy Coates 😍
Pro všechny zdraví, spokojenost. Jinak nějakou pěknou knížku ☺
Zdravie a normálny život, nič nie je viac...
Je to klise, ale mám dvě děti, manžela, sourozence, babičky, dědové takže vse mám, ale co si přeji porad je zdraví pro všechny a i tady
Co se týče věcí, tak asi není nic, po čem bych vysloveně hodně toužila, ale prostě nejvíc bych si přála, aby po vánocích už ten covid zmizel a mohli jsme si zase normálně všechno užívat 🙂
přeji si, aby se vše vrátilo do starých dobrých kolejí a měli bychom normální život. a z hmatatelné věci, malířský stojan. ten si ale můžu pořídit sama.
Mě bude jako dárek stačit, když bude mít Malej radost z Ježíška
Moc bych si přála, aby se všechen život vrátil do starých kolejí. To se asi bohužel nesplní, tak se aspoň těším na překvapení od manžela 🙂
Tento mop od Viledy
Víkendový pobyt pro mě a manžela ❤️ jinak mám jedno velké přání na kterém už delší dobu pracuju a moc bych si přála, aby se mi během příštího roku splnilo
Já si nepřeji nic jenom prosím ať mám zdravou a šťastnou rodinu to je nejkrásnější dárek
Tak kromě těch nehmotných přání, o kterých ti píše skoro každý, by mě určitě potěšila nějaká pěkná knížka..
Rozzářené oči dětí a abychom se všichni příští rok zase sešli a také pěknou knihu 🥰
Dřevěné prkénko.
lístky do divadla.. byť je využiju až za dlouho.
Zdraví pro všechny, vše ostatní se dá koupit 🙂. Z hmotných dárků by mi udělal radost welness víkend s manželem 💕
Pod stromečkem bycb chtěla hlavně úsměv malého 😊 Z hmotných dárků robotický vysavač, dali jsme si ho dohromady, takže to překvapení nebude :D
Nějaké překvapení. Štěstí, lásku tady okolo stromečku ☺️ a naději a víru v lepší zítřky
Dluhopis Republiky - to je fór 😀 Jelikož miluji cestování, tak by se mi líbila nějaká dovča.
Chtěla bych tam najít hlavně radost dětí a nějaké krasné překvapení 🙂🎄
Povleceni! Miluju povleceni 😀
Chytré hodinky
Kávovar philips lattego 🤩
Hlavně zdraví pro všechny 🙂 a rozzářené oči dětí 🙂 a aby jsme se zase příští rok všichni sešli u stromečku 🎁☃😘
"Normální" život a větší byt 🙏
Auto a trosku reálnějši automatickou kulmu, jinak konec covidu a zdraví
Kolovratek
Obyčejně být šťastná
Kuchyňského robota
Vzhledem k tomu, že jsem rodině řekla, co chci pod stromeček, tak vím, co tam bude. Ale určitě bych si přála, aby tam byl aspoň jeden dárek, o kterém nevím a bylo to takovéto "wau" překvapení🙈👍
Jelikoz uz druhym rokem resim horsi zrak, tak asi poukaz na bryle, aby me to konecne donutilo to resit a nejake si poridit.
Chtěla bych, aby láska a rodinné štěstí pod stromečkem zazářilo a naplnilo všechny lidičky světa
Šperk 🥰
Zdraví pro všechny
Přála bych si pod stromečkem najít skříňku,z které by vyletěl zase normální svět bez omezování,likvidace a krachů...
Naším jsem si řekla o parní čistič. 😁
Svet,ktery se vrati do “normalu”.Deti,ktere budou moct jit do skoly a na krouzky,normalne ven atd.🙏🙏🙏
Knížku 😀 a zase normální život 🙏
Mě letos stačí, aby jsme se všichni ve zdraví sešli..
Voucher na to, abychom byli stále zdraví a šťastní😊
Pod stromeček nic nepotřebuji. Jen mi stačí, když náš malý bude šťastný a zdravý 🙂
Mou šťastnou spokojenou smějící se širokou rodinu
Ráda bych tam našla nějaké překvapení, mám ráda dárky o kterých nevím, ale manžel není moc kreativní, takže letos nic nečekám, jen to o čem vím. Ale pro mě je nejdůležitější být spolu u stromečku a to se mi zatím každý rok plní. 🙂
Přála bych si nějaký malinky dáreček, který mě potěší - manžel pro mě něco chystá, tak se nechám překvapit, ale nejvíc se těším na ostatní až budou rozbalovat - mam pro všechny opravdu nečekané dárky, tak se těším na jejich reakce 😉⭐🌲
A tímto bych chtěla i tobě a celé rodině popřát krásné Vánoce a hodně moc šťastných chvilek 😍😉a moc děkuji za krásný soutěže a všechen ten čas, který do toho dáváš 👍🏼😉❤️
Nějakou fajn knížku 🙂
Hlídání dětí. Z hmotných dárků kolo.
Udela mi radost kazda malickost,nejvic bych si prala aby jsme stravili vanoce cela rodina ale bohuzel to uz nejde 😭
Mě stačí ze jsme jako rodina spolu a všichni zdraví
Vysavač
Cokoli, těším se hlavně na radost děti 😁
pár milionů, jelikož sekera u KB je vysoká 😨
zdraví a spokojenost našich dcer 🙂
To, co si přeji pod stromečkem, tam nejde najít. Přeji si, ať jsou hlavně všichni zdraví. To je to nejdůležitější.
A moc si přeji najít tam rozzářené oči našich holek, které najdou pod stromečkem, co si přáli 🎄🙂
Zdraví a normální život.
Abychom byli příští rok u stromečku čtyři a všichni kolem zdravý.
Překvapení
KNIHY
Co bych si přála, splnit nelze 😓
Televizi
tak kdyby to šlo - ohromný balík zdraví pro celou rodinu, jinak mám nejradši dárky, které potěší ostatní a jejich radost z nich🎁
Zdraví pro celou svou rodinu 💕
Ať už je svět konečně normální...
Přála bych si pekárnu na chleba. To bych si jí ale nejdřív musela koupit. 😂
Já nejradši obdarovávám druhé, takže vidět ty jejich rozzářené oči, radost z dárku. Hlavně, si přeji, ať se zase sejdeme ve zdraví i příští rok s celou rodinou.
Kvalitní tavnou pistoli a nějaký wellnes (samozřejmě v rámci covidovych možností)
Pod stromečkem bude jako překvapení naše 4.miminko, které je zatím v břiše. Po Vánocích nás čeká screening a pak ještě několik měsíců těhotenství. Moc bych si přála zdraví pro toho maličkého i pro ostatní v naší rodině. Taky bych si přála, aby to každý v rodině vzal jako velký dar, že máme 4.dítě. Taky bych si přála, aby se zadařilo miminko u mých přátel, kteří zatím roky marně na potomka čekají. A taky moc prosím, aby se už vyřešila ta covidová situace. No, v tomto nejsem skromná! 😉
Sportovní hodinky a rotační mop od Viledy (oboje doufám dostanu 😊). A samozřejmě moře zdraví a štěstí pro všechny.
Překvapení.
urovnání rodinných vtzahů
To, co se mi bohužel nesplní- mít u stromečku i moji maminku, která odešla před 5 lety 23.12. 😔❤️ A jinak samozřejmě zdraví, ale to si také nekoupím...
Zdravi
Šaty, ve kterých budu hezká
Nahého a natěšeného Ryana Goslinga, ale smířím se i se známkami na postcrossing 🙂.
Jiskřičky v očích naší malé a čistou dětskou radost ❤
Když pominu nematerialni věci, tak moje vysněné náušnice☺
Zdraví pro všechny ❤
Spokojenou dceru a ať se vše vrátí do normálu a můžeme se stýkat s celou naší rodinou
Letos nemam zadne vysnene prani, takze tam rada najdu cokoliv, co me potesi. A rozhodne si preji zdravi pro nas vsechny, protoze ho neni nikdy dost!
Jako kazdy rok bych chtela dostat letenky/dovolenou, ale letos poprve tam nebudou...
Moc si přeji zdraví pro celou rodinu 🙏🍀🍀❤️
Já ani netoužím po žádném dárku já jsem ráda že jsme konečně jako rodina spolu. Jelikož má rodina bydlí daleko, tak se nevidíme tak často.
Když mám brát hmotné, tak miluju měkké dárky, oblečení.
Potěší mě jakékoliv překvapení vybrané s láskou a od srdce.🙂
Moc si preju, aby mi zivot uz nikoho nebral, protozeuz na me ceste zivotem par ztrat mam za sebou a vyrovnana s tim nejsem. Z materialni stranky me potesi vse, co nebude primo do kuchyne... 😊
Prala bych si tam svoje obe babicky a dedy, kteri uz tu bohuzel nejsou s nami.
Zdraví pro všechny a abychom se už příště mohli sejít všichni
Přeju si aby tahle pandemie už zkoncila. Aby jsme se mohli vídat s přáteli a beze strachu vyjít ven ❤️
Nejvice si preji, aby meli děti pod stromečkem rozzářene oči a byli všichni zdraví a šťastný.
Pod stromečkem si přeji najít výživu Herbalife, mám ještě 1 přání, ale to bohužel nikdo nesplní, protože by jsem si přála vidět mojí maminku, která v dubnu umřela
Přeju si, aby se naše životy vrátily do normálu ❤️
Hlavně zdraví 🙏
Z nehmotnych darku, aby uz zas byl tak nehak normalni ziti a vsichni byli zdravi a z hmotnych darku diamantovou svicku, kterou si preji uz nekolik let, manzelovi ji vzdy, kdyz se pta, co si preju pripominan, ale tatim porad nic...
Z hmotnych darku dovolenou 🙂
Lepší příští rok, abysme byli hlavně zdraví...a těším se na kávovar ☕
Hlavně zdraví a let balónem ☺️.
Chytre hodinky pokud jde o hmotnou vec 😊
Nový iPhone 😀
Chytré hodinky 🙂
Nepotřebuji nic, hlavně, že jsme všichni zdraví ☺️
Já už svůj dárek mám, zdravé miminko
Jakékoliv překvapení,moc se těším čím mě manžel zase překvapí 🤩😍
Teddy kabát 🙂
Zdraví pro všechny..
Kuchyňský robot 🎁
knihu
myčku
Nejvíce bych si přála letenky domu, za rodinou. Člověk je vždy o Vánocích takový citlivější, a vždy si vzpomene na Vánoce s rodiči a sourozenci (ikdyž úplně ideální to nebylo) ❤❤❤
Pokud se to má dát rozbalit, tak overlock. Ale nejraději bych byla, kdybych se mohla probudit a celá ta záležitost s covidem byl jen sen a svět byl zase normální.
Já bych si moc přála aby tchyně byla zdravá dárečky teď rozbalovat nebudeme
Chtěla bych zdravý svět. Tak třeba se stane vánoční zázrak
Chtěla bych zpátky "normální" život, z materiálních věcí robotický vysavač
Roboticky vysavač, ale kdyby to šlo a bylo by možné zařídit, tak to, abychom se příští rok sešli znovu ve stejném počtu u vánočního stromecku
Štěstí a zdraví. 😉
zdraví pro všechny
Zdraví, lásku a nové auto😁 a to tam určitě nebude.
Přeji si zdraví všech mych nejbližších, spokojené dětičky u stromečku a krásnou atmosferu vánoční
Pod stromečkem bych ráda viděla radost všech a k tomu bych chtěla zdraví, hlavně pro mamku, která je nemocná.
Co bych si opravdu přála se mi už nesplní, ale kdybych si mohla přát úplně cokoliv bylo by to nové auto.
Poukaz na dovolenou 😊
Hlavně zdraví pro všechny a z věcí sourozenecký kočárek,pro naši princeznu a miminko,co čekáme 🙂
Náramek
Z materiálních věcí se těším na knížky. 😊
Ja bych si chtela najit nejakou milou drobnustku od manzela 🙈😊
Novou kabelku 🤩 a jinak samozřejmě zdraví pro celou rodinu 🤩
Z těch materiálních věcí mám asi všechno, takže budu rada za nějakou dekoraci, svíčku , atp ☺️
Parní mop 2v1 s vysavačem, aby ten úklid šel sám 🙂
Vše co potrebuju mám, přála bych si aby byli všichni zdraví a šťastní ❤️
Přála bych si, aby obě naše děti už byly po těch letech zdravé.
Chtela bych dostat asi nove leginy, dziny, sukne, botky a do kuchyne robota 🤣
Zdraví a aby se svět vrátil do starých kolejí.
Parfém
Zdraví všem lidem.
To co jsem si přála tam určitě najdu. Ale mnohem víc se těším na dětskou radost z rozbalování dárků 😍
Dobrou knihu
Parfém
vyhrát na los víc jak 2000 Kč 😝
Parfém
Já mám všechno, hlavní je aby jsme byli zdraví ❤ ale když už nějaký dárek rak knížku
Ja bych si prala novou zehlicku, ale nejvic se tesim az zacne syn poprve rozbalovat darecky.
Zdraví z těch nehmotných věcí a nějaký šperk z těch hmotných 😊
Prostě jen nějaké milé překvapení z lásky.
Cokoliv, udělá mi i maličkost radost ❤️
Nové objektivy k zrcadlovce, abych mohla fotit děti a naše společné výlety ❤
Nesplnitelne... Zdravi a klid pro celou rodinu, at se mame vsichni dobre
Zdraví pro celou rodinu z nehmotných přání, z nesplnitelných, aby se aspoň na jeden den vrátili ti co už tu s námi nejsou a z hmotných nové bydlení v rodinném domě.
Pohodu a zdraví nejen na vánoce 🙂 A jinak mi stačí nějaká maličkost.
Zdraví pro celou rodinu a návrat do normálního života. Z hmotných věci bych chtěla pořádný pyžamo 😅💪😉🌲⛄🎁
Hlavně zdraví pro všechny a pro mě extra parfém 😄🎄😇❤️
Novou lampu do obýváku a kuchyně ☺️🌲
Šperk, zaplacenou dovolenou 🤩
Já bych si přála hlavně ty 'nehmotné' dárky - zdraví, lásku a pohodu v rodině a ať se zase život vrátí 'do normálu'.
Dovolenou, hodinky...
Hlavně zdraví, jinak hmotného bych si přála nový vysavač a sluchátka
Zdraví pro celou rodinu.
to co bych jsem si přála,tak to nedostanu ☹ byla by to má milovaná babička,která 28.10 odešla ☹
Co bych si přála ♥️ ať jsme všichni zdraví...ale moc mi potěšilo vidět tu pobíhat naši fenku která nas po 12 letech 21.12 opustila 😥😔
Popravde bych chtela najit tenhle vytiraci set, protoze uz je to nekolik tydnu, co zadny nemam a lezu po kolenou s hadrem jako v 90.letech 🙈
Popravdě nic nepotřebuji, stačí mi abychom žen příští rok ve zdraví přežili...
Nejdůležitější je zdraví, ale jako dárek bych si moc přála nějaký wellnes, kde bych si odpočinula
Šťastné a zdravé děti
Nejvíce rozzařené oči dětí, zdraví nás všech, ale když tam najdu kabelku,tak se určitě nebudu zlobit 😅
Nejvic se těším jak si to děti pod stromečkem užijí.
Přeji si zdraví, štěstí a spokojenost✨💖. Ať je příští rok 2021 lepší než ten 2020. Pod stromeček dárečky co potěší nejen mě, ale moje nejmilovanější🎄. A rozzářené očka našeho malého nedočkavce Honzíka 😍
Z těch nehmotných dárků rozhodně zdraví pro celou rodinu a z těch hmotných nějakou pěknou knihu
Přece překvapení 😉
Co se tyce věci, tak i když to není překvapeni, tak se těším až pod stromečkem najdu své první barefoot boty 🙂
Robotický vysavač
Pár let říkám, že chci hodinky s vodotryskem. Jinak nemám žádné přání.
já nechci žádné dary, já jsem spokojená s těmi co miluji
Přala jsem si hlavne zdravi pro celou rodinu, a radost a rozzarene oci meho synka. Sama pro sebe jsem si nadelila obyvaci stenu do domecku,ktery stavime svepomoci.
Mám všechno, co jsem si kdy přála. ❤
Chtěla bych se vidět a navštívit s rodiči, ale máme strach ať je nenakazíme.❤
A z hmotných, nesplnitelných snů, chtěla bych pod stromečkem rozbalit dovolenou a 25.12.neplánovaně letět. 🥳
Poukaz na čokoládovou masáž
Poukaz na nevsedni zazitek, a to na den plny odpocinku a nic nedelani 😁.
Něco na sebe
Športové legíny
Asi momentálně není nic, co bych si tak moc přála, ale ráda pod stromečkem najdu nějaké mlsání 😁
Něco co nečekám a překvapilo by mě
Ať jsme všichni zdraví a šťastný a pyžamo
Zdrave a šťastné děti 🙂 a také welnes s hlidanim děti
Sedací pytel - a taky ze tam byl 👍🏻
nic...mám rodinu kterou miluji..nechci si nic přát...to přináší jen zklamání a smutek...
Kosmetiku
Letenky do karibiku s pojištěním a ujištěním, že vše bude, jak si naplánujeme 🙂
Štěňátko
Jakékoliv překvapení 🙂
zdraví pro naše nejbližší
Kouzelnou hůlku či prsten od Arabely 😉
Zásnubní prstýnek 😅
Já bych taky chtěla najít konečně ten prstýnek... Bohužel, myslím, že se nedočkám nikdy 😆
Asi bych chtěla najít pod stromečkem zdraví, to je teď nejvíce potřeba. A hlavně žádné překvapení, to u nás dopadá blbě🙂
A z věcí? Jsem spokojená s tím, co mám, ale chtělo by to novou ledničku🙂)))
Blízkost rodiny. Byla tam! 😊
Zdraví a spokojenost pro rodinu 🙂
Zdraví, to je v této době nejdůležitější.
Nepotrebuji najit nic jsem stastna za syna, mozna neurol pro partnera ktery je nervak 😁
já nic, hlavně děti ať jsou spokojené 🙂
Ponožky a nějakou knížku
Ja hodinky
Třeba oblečení
Mop Ultramat TURBO XL.
Šťastné a zdravé dětičky.
Knizky
Za cokoliv budu ráda
Nejradsi bych nasla pod stromeckem jen jedno prani, které nelze dat a to je zdravi pro celou rodinu
Zdraví pro všechny, šťastnou a spokojenou rodinu a rozzářená očička našeho syna.
Zdraví a štěstí kdyby to šlo.
Zdraví pro všechny
Zdravím,už bylo losování posledního okénka?

KONEC! Zítra budou výsledky posledního okénka. Musím se přiznat, že jsem na to úplně zapomněla 🙈
Odškrtla jsem si políčko 24 a na vyhodnocení si vůbec nevzpomněla. Moc se omlouvám ❤️


To, co bych letos chtela najit pod stromeckem, mi bohuzel nikdo splnit nemuze 😔 Jedine, co bych chtela je to, aby jsme se za rok zase vsichni sesli u jednoho stolu ve zdravi! 🙏🏻