Dárek k narození miminka. Pro chlapečka i holčičku, něco českého, kvalitního, nechci žádné nápisy typu Daddys girl a podobně. Poradíte?

Twisty od Nutridome
Ahoj, máte některá zkušenost s těmito přípravky na vlasy? Skáče to na mě na FB. Mám lehce vlnité vlasy, ale takové nějaké neupravené, vlny mam hlavně když jsou mokré, tak si říkám, jestli by toto nebyla ta správná volba, jak vlnitost podpořit.

Sardinia❤️Vždycky jsem snila o tom, že se budu po západu slunce procházet bosá ve vlnách. Ten okamžik byl ještě krásnější, než jsem si představovala.✨🦋❤️

Máte prosím některá knížky z Restartuj? Chtěla bych trochu zhubnout a taky začít vařit trochu zdravěji. Osvědčily se vám tyto knihy? Vyplatí se koupit celou sadu, nebo se vám líbí jen některé knihy? Nebo stačí sledovat jejich recepty na internetu? Asi nechci žádný extrém, např. péct úplně bez cukru, k umělým sladidlum mám nedůvěru. Při pečení cukr normálně dost ubírám, ale úplně bez nechci.

avatar
joripage založila diskuzi
19. čer 2026    

Máte zkušenosti s prací vázaného zástupce M&M reality?

Dobrý den, máte někdo zkušenost s prací Vázaného zástupce? Reklamu mají lákavou, jak je to skvělé a jak rozumí maminkám, ale ráda bych slyšela i reálnou zkušenost od někoho, kdo už to zkusil. Už mne

Opava lymfatické masáže, holky mohly by jste mi doporučit kam jít? děkuji

avatar
veruprev založila diskuzi
18. čer 2026    

Jak dlouho po stimulaci vaječníků se vám podařilo otěhotnět?

Dobrý den. Vy, které jste podstoupily zprůchodnění vejcovodů a stimulaci ( drilling ) vaječníků - za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět, jestli vůbec ? Děkuji za odpovědi 😊

Vranov 2026. Výšlap, klasická každoroční mostová a zámek Uherčice ☀️

(4 fotky)

Kamarádi, slaví narozeniny skoro stejně, tak proč si nesfouknout svíčku přímo na hřišti. Náš slaví tři roky, kamarád pět.

avatar
mina2000 založila diskuzi
18. čer 2026    

Nachlazení 8měsíčního miminka. Kdy navštívit lékaře?

Zdravím holky. Mám na vás dotaz, mám 8.mesicni holčičku od včera ji dráždí kašel ale ne nějak silný a má vodnatou rymu. Včera v noci teplota 37°C. Dnes to samé žádné zhoršení nic. Dávám jí mucosolvan

avatar
lenka2026 založila diskuzi
18. čer 2026    

Srdeční akce není viditelná v 6. týdnu těhotenství. Máte zkušenost?

Ahoj holky, Mel nekdo v 6+1tt bez srdeční akce ? Dle ultrazvuku jsem 6+1tt dekuji 🙂

avatar
mabs založila diskuzi
18. čer 2026    

Vyplatí se nákup v Makru na rodinnou oslavu?

Chystáme velkou rodinnou oslavu. Kamarádka mi nabídla kartu do Makra, že bych nakoupila tam. Původně mi to přišlo jako super nápad, ale teď si nejsem tak jistá. Nakonec toho nebudeme potřebovat tolik

#ctivachvilka.. aneb

Jestli taky zrovna řešíte, čím potěšit děti za vysvědčení, mám tu pro vás jeden tip

🇨🇵🇨🇭🇧🇻🇧🇸🇨🇦🇺🇲🇨🇿🏴‍☠️

Mapy a vlajky je parádně zpracovaná knížka, se kterou se nebudete nudit a ještě se toho spoustu dozvíte.

Pojmy jako mapa, stát, vlajka, časové pásmo atd. jsou zde vysvětleny pro děti zábavnou a přístupnou formou 👍🏽

O každé vlajce se potom dočtete, proč má právě to dané zbarvení a co znamenají symboly, které jsou na ní vyobrazené.

Historici si potom mohou přečíst o vývoji map v průběhu časů a na své si přijdou i malí piráti 📜🏴‍☠️

Zkrátka Mapy a vlajky doporučuji všem cestovatelům přibalit do batůžku🙂

avatar
petulkadodo založila diskuzi
18. čer 2026    

Jaký batoh pro prvňáčka na penál a lahev?

Milé maminky, včera jsem se ve škole dozvěděla, že nemá smysl dětem kupovat aktovku, protože by ji nosily prázdnou. Všechny věci si budou nechávat ve třídě, svačiny mají ve škole. Jediné, co si budou

Cestovní miniatury: Malí pomocníci, kteří v létě ušetří místo i starosti

Léto je obdobím výletů, dovolených, víkendů na chalupě i spontánních dobrodružství. Ať už balíte kufr k moři, batoh na hory nebo tašku na koupaliště, jedno je jisté – každý centimetr místa se počítá.

Právě proto mám ráda cestovní miniatury. Nezaberou téměř žádné místo, jsou lehké a člověk má po ruce všechno, co potřebuje. Navíc mají ještě jednu výhodu – po spotřebování je nemusíte vyhazovat. Stačí si je schovat a před další cestou do nich přelít nebo přesypat svůj oblíbený produkt. Potěší tak nejen na cestách, ale i všechny, kterým není lhostejná ekologie.

V dm nyní najdete celou řadu praktických mini balení. Tohle jsou některá z nich:

Dontodent Sensitive zubní pasta
Nezbytnost pro každý výlet. Díky malému balení se vejde opravdu kamkoliv a nemusíte s sebou vozit velkou tubu.

ebelin bavlněné vatové tyčinky
Malý pomocník, který se hodí víc, než by se mohlo zdát. Na cestách se vždycky najde situace, kdy přijdou vhod.

alverde BABY mycí emulze a šampon BIO měsíček
Praktická volba pro rodiny s malými dětmi. Jedno balení poslouží jako šampon i mycí emulze a v cestovní tašce zabere minimum místa.

avatar
pipiinka založila diskuzi
18. čer 2026    

Odpovídají mé těhotenské údaje ultrazvukovému nálezu?

Ahoj holky, Ms 19.4. 30.4. A 1.5. Sex Ovulacni test 30.4. Večer pozitivní 1.5. Odpoledne negativní Růžové spineni 11.5. 13.5. První duch na testu Hcg 25,6 → 81 → 484 → 1055 ( obden) 4.6. Jsem byla n

Byly jsme s kamarádkou na Šumavě a vzaly si tam knihu. Trochu neplánovaně obě stejnou. 😀 A světe div se, byla o Šumavě.. teda o jedné tragické události, která se tam kdysi stala. No... překopaly jsme nakonec svoje plány a vydaly se na to místo. Silné to bylo. Četly jste Vonu? https://www.knizniterapie.cz/vona-od-petry-klab...

(3 fotky)

✨Náš dárek k devatenactému vyročí od svatby🦋
Sardinie✨

(7 fotek)

Ahojky holky, maminky … začátek července na Kapverdách … konkrétně na Salu jak je to s větrem … je snesitelný? Oceán da se koupat? A počasí? Diky moc za postřehy a krásný den 💗

avatar
belishek založila diskuzi
18. čer 2026    

Jaké je počasí a vítr na Kapverdách (v Salu) začátkem července?

Ahojky holky, maminky … začátek července na Kapverdách … konkrétně na Salu jak je to s větrem … je snesitelný? Oceán da se koupat? A počasí? Diky moc za postřehy a krásný den 💗

Ahoj , prosím o VYSKUŠANÝ recept na dort🍰 co není zložitý a zvládnem upiecť aj ja😅🙏🙏 moc ďakujem

Prosím, jde na Family linku vidět konkrétní stránky, které dítě navštívilo přes prohlížeč a co hledalo na YouTube??
Děkuji 😁

MHD Olomouc, prosím kde se dají koupit jízdenky? Přímo v autobuse nebo máte automaty na lístky? Potřebuji se dostat z hlavního vlakového nádraží na ulici Stupkova. Měl by tam jet autobus číslo 19, je to tak? Děkuji.

Ahoj holky, pro pobaveni, me cekaji same hezke veci. Uz aby tu byly prazdniny, chvili si odpocinu od svacinek, uceni a krouzku… a ted jeste me ceka bourlivy romanek. 😄 🥰 https://medium.seznam.cz/clanek/anna-doulova-pa...

Strana