Zima je ten pravý čas ponořit se do hloubky, pobýt se sebou a načerpat sílu:

Docela mě překvapilo, že v předškolním sešitu, je počítání do 20!
Ale s pomocí to zvládl a do 10 brnkacka 🙂
A prý ho to moc baví, rozhodně víc než grafomotorika nebo logopedie. On při počítání seděl i v klidu!!
😍

avatar
a_pel
Zpráva byla změněna    23. led 2022    

Jak já se těším na jaro
Až se budu hrabat v hlíně 😅
Manžel mí dodělal chodník a já přemýšlím jak čím oddělit chodník od zahonu
Obrubník tam byl ale odpadl a já bych chtěla něco ne tak masivního

Naše největší láska čerstvá 5ti letka 😍❤️💖😘💕🥰

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. led 2022    

V těhotenství a při kojení mi nejvíc chyběly právě lyže. O to víc si tyhle společné chvíle s nima užívám 😍

A fakt obdivuju, jak rychle se ty děti učí - kluci už zvládají pás, pomu, kotvu a dnes skvěle zvládli i křest na sedačkové lanovce 👌

Dobrý den, prosím věnujte chvilku Vašeho času sbírce. Sbírka je určena na výběr peněz pro Davídka. Davídek po narození 10minut nedýchal a lékaři bojovali o jeho život. Od té doby je s vývojem pozadu. V prosinci byl na magnetické rezonanci a na začátku ledna jsme se dozvěděli že Davídek není jen opožděný, ale má Dandy-Walker syndrom. Podle lékařské zprávy je jeho vývoj nyní ve 2letech a 4 měsících na úrovni ročního dítěte. Prosím pomožte nám vybrat penízky na zdravotní pomůcky na které nemáme prostředky. Pomůže jakákoli částka nebo sdílení mezi své kamarády či do skupinek. Děkuji z celého srdce 💓 za pomoc. https://www.donio.cz/PomocDavidkovi

Holky, je nejaka sance, aby si domaci kocka zvykla na psa? Stene a pres to vetsi nez sama kocka. Pokazde ho vyfackuje, coz chapu. Jeji teritorium. Kdyz prijde teta s civavou. Te si vubec nevsima.

Prosím o radu,jak postupovat,řeším poprvé.Syn si teď dělal antigenní test a vyšel pozitivní.Volat na hygienu a do školy?

Dobré ráno. Mám 🙏🙏 dotaz na majitele autosedačky CYBEX Solution M-Fix SL. Už pár let žiju v domnění, že po oddělení celé horní části lze spodní sedák použít jako podsedak, až je dítě větší. Ale na ofiko místech jsem tuhle informaci nenašla. Používáte to tak někdo?
Děkuji děkuji a přeji pěknou neděli 🌷

avatar
viridie
Zpráva byla změněna    22. led 2022    

Já tomu fakt nerozumím.🤣 Dcera je zítra 5.a poslední den v karanténě.Nic jí není, jdeme s ní však na test, tak nějak z logiky věci.A teď mi řekněte...kdybychom nešli, pàč oficiálně nemusíme, a byla i tak pozitivní bezpříznaková, v pondělí jde do školy a roznáší to zvesela dál ? Ano, dle pravidel má nosit ještě dalších 5 dní roušku,ale 1.třída,že jo..Mne to ňák nedává smysl, tohleto..

Co říkáte na takový tip na dáreček pro partnera? 😜

avatar
eukamaminka
Zpráva byla změněna    22. led 2022    

Včera palačinky, dnes ořechové rohlíčky...pak má člověk hubnout. 😃😃

❤❤❤❤❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. led 2022    

Takováhle zima je stejně naprostá pohádka ❤

Sice miluju teplo, ale takhle by za mě mohlo být klidně až do března 🙏

🤣🤣🤣🤣

😁😁😁

31 dní do TP ❤️
#budemectyri

Snehulak a Snehulacka, nebyla to zadna hracka..mokry jsme az za usima, ale stavet je, to bylo prima.. 🤣

Taky neco jinyho nez kovid 🤪😁😁😁

Ahojky, ve školce Covid, děti v karantene od čtvrtka, dneska jim karantena konci, malá od včera teploty 38 i přes, včera jsme ji dělali antigen a vyšel negativní, zítra jsem ji objednala na PCR test, muže se ještě ukázat ze je pozitivní ? Covid jsme ještě neměli, tak nevím 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Dnes dva stejné designy, jeden pro dítě, jeden pro sestřičku.

(2 fotky)

Prosím,nemáte náhodou někdo zkušenost s touto skupinou nutričních terapeutek??Nebo můžete mi doporučit někoho konkrétního v Praze??Nechci žádnou rychlokvašku v tomto oboru,se kterýma se v posledních letech roztrhl pytel..Děkuji

https://www.nehladu.cz/kontakt/

Online pohovor. Víte, jak na něj?

Ahoj,🙂 

taky máte pocit, že se otázka: “Co mám dělat na pohovoru?” během posledních dvou let (zásadně) změnila na: “Co mám dělat na online pohovoru?”. Ať chceme nebo ne, staly se online setkání (a i pohovory) celkem běžnou součástí našich životů. 

Kamarádka při online kafíčku se na nás ale dívá jinou perspektivou než budoucí zaměstnavatel. Víte, co je dobré dělat a co naopak nedělat?

V M.arter jsme pro vás připravili e-book od zkušené HR manažerky, který je zdarma a provede vás přípravou na online pohovor a tipy, jak se chovat a co dělat během něj.

Chcete ho? Napište mi do komentáře a já vám pošlu do zprávy odkaz 🙂 Připojte i informaci, jak jste na tom s (online) pohovory. Užíváte si je? Nebo jste z nich ve stresu? 

Těším se na vaše odpovědi!

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    21. led 2022    

Musím se s vámi podělit o můj objev v Pepcu 🤩

Tento sortiment vůbec neznám, tak jsem jej obdivovala a nakonec neodolala. Tu lodičku do vany jsem tam nemohla nechat 😊

Doma měla Nelča velkou radost a večer ji hned brala do vany 🙂 Lodička se dá natáhnout a plave, panda se usadí do loďky nebo může stříkat vodu 👍

Pár našich hraček do vody nedávno letělo do koše, tak mě ten dnešní kup potěšil 🙂
#fisherprice

Někdo zkušenost s cestou obytným autem na lyže? Mě by zajímalo, jestli tam mokré oblečení, lyžáky atd. stihne přes noc uschnout.... díky

Strana