Výsledky vyhledávání pro slovo #test_fisherprice4

  Zruš hledání
  kohynka86
  9. pro 2020    Čtené 115x

  Naše první zkušenost s testováním a hned tři kámoši Linkimals 🙂

  Letos jsem si řekla, že bych mohla poprvé zkusit zasoutěžit si o testování hraček. O to větší překvapení se konalo, když mi přišla zpráva, že jsem byla s dcerkami vybrána hned na poprvé na testování hraček od Fisher-Price. Měla jsem neskutečnou radost, neboť FP hračky patří mezi mé nejoblíbenější a musím říct, že i dcerky je mají nejradši. 

  Prvně jsem to oznámila straší dcerce, pětileté Gabrielce. Radovala se, jak je dětem vlastní. Hned jsme se dohadovaly, kterou za tří hraček bychom chtěly zkoušet. Já chtěla lenochoda, neboť pro větší děti se mi zdál nejvhodnější. Gábince se nejvíc líbila lama. Když sem později zjistila, že dostaneme všechny tři hračky na zkoušku, nemohla sem tomu uvěřit, hrozně jsme se s dcerkou těšily. 🙂 

  Hračky nám přišly v pondělí večer a to už jsem je radši nerozbalovala, neboť by ty moje treperendy taky nemusely vůbec usnout a tak je okoukla jen naše kočka a já. 😀 Na první pohled se mi stále nejvíce líbil lenochod, ale i los byl moc roztomilý.

  Hračky jsme rozbalily s mladší dcerkou Adriankou (rok a půl) až v úterý ráno, starší byla ve školce. A naší Adri se nejvíc na první pohled líbila lama. A vydržela jí jako nejoblíbenější doteď. Když přišla starší ze školky, hned začala všemožně zkoušet, jak jsou na sebe hračky napojené, co říkají společně. Trošku hysterie proběhla, než jsme je seřídily všechny tři naráz, ale zvládly jsme to. A tak začalo naše týdenní testování a mám, resp. máme tyto poznatky:

  1. Los

  Začneme tím nejmenším, losem. I když pro nás je to sobík, jak mu dcerka říká a musím se přiznat, že se mi sobík taky líbí víc než losík. A celkově se mi hračka moc líbí, ale spíše pro malé špunty, jako je moje mladší. Pro moji starší je už podle jejich slov nudný. Pro Adri je dostačující jak zásoba písniček, kterou los má, tak i velikost a nenáročnost. Jen bohužel je pro ni zase moc hlasitý a nejde dát tišeji, tak jsme to ale vyřešily a přelepily ho zezadu lepící páskou. Moc se nám líbí že je malý, přenosný a má látková ouška/parohy, za které se ho dá dobře nosit. Mně se navíc líbí moc ta hýbací hlava, která je super např. při jízdě v autě. 🙂

  + malý, skladný, látkové parohy, snadné vypínaní

  - hlasitý, nemožnost regulace hlasitosti, pro starší děti příliš "nudný"

  2. Lama

  Druhá v pořadí je lama. Ta se mi ze začátku zdála jako nejméně atraktivní. Skládačky s kroužky doma máme, a tak jsem si myslela, že si s ní holky hrát moc nebudou. Jak jsem se mýlila. Moji mladší se lama zalíbila hned a už zůstala její nejmilejší. Nejvíc miluje její hlavu, 😀 s tou se pořád mazlí a pusinkuje.

  Baví jí skládat kroužky a výhoda je, že jdou dát i jinak než jen podle velikosti, jak je to u jiných takových hraček. Akorát je to pro ni Béééé, prostě ovečka, lamu zatím nezná. 😀 I mojí starší dcerce se líbí lama moc. Furt zkoumá, co se rozsvítí, když dá, který kroužek, co říkají ostatní, když jí narazí hlavu atd. 😀 Akorát pro starší dcerku, by to chtělo těch kroužků mnohem víc, aby se zabavila na déle. Lama má moc pěkný hlas a hezké písničky. Krásně bliká, když se dávají kroužky i hlavička. Líbí se mi také nejvíc jako samostatná hračka, pokud bychom kupovali jen jednu. Jedinou výtku mám, že se dětem špatně přenáší, vždy ji rozsypou a spadne jim.

  + hezká i jako samostatná hračka, hezký hlásek, regulace hlasitosti

  - nedá se jednoduše přenášet 

  3. Lenochod

  Poslední hračka je lenochod. Na toho jsem se těšila nejvíce a bohužel mě nejvíce zklamal. Na pohled se mi líbí. Co se týče písniček a říkanek, tam nemám víceméně co vytknout, ale... Moc se mi nelíbí jeho hlas. Ani dcerkám nějak k srdci nepřirostl. Má také dost hlasitý strojek, který hýbe rukama, takže musí být dán nahlas, aby motorek byl přehlušen. Mrzí nás, že nejde zmáčknout bříško. Ale to vše není takový problém. Jako největší problém bych viděla to, že pokud hračka zpívá, nedá se prakticky přenášet, a to mi prostě přijde pro děti jako velké mínus. Když totiž zpívá a vy ho chcete přenést za ručičku, tak se ozve tak strašný zvuk, jelikož jste přerušili chod motorku rukou, a to je pro děti opravdu až strašidelný zvuk. Ze začátku jsem se strašně lekla, co se vůbec stalo. Bohužel ho nejde vzít moc ani za hlavičku, která se kývá, tím pádem dítěti snadno vyklouzne. Ale samozřejmě moje starší dcerka si s tím poradila, takže pro větší děti je to v pohodě, ale pro mladší moc doporučit nemohu. Moje mladší si ho kvůli nemožnosti přenášet a hlasu vůbec nebere a nehraje si s ním. 

  + hodně písniček a říkanek, zabaví starší děti, regulace hlasitosti

  - zvuk motorku při nemožnosti pohybu ručiček, hlasitost motorku, prakticky nemožnost přenášení při zpívání, nepříliš líbivý hlas

  Takže pokud bych měla doporučit koupi hraček, tak za nás určitě lama, ta baví holky obě. Los je taky prima, ale spíše pro mladší. Co se týče lenochoda, tak za nás ne. Ten se nám nelíbí. Ale možná je to také tím, že máme doma Beatbo a ten je top ze všech hraček co doma máme, toho holky milují. 🙂 

  Každopádně, moc děkujeme za příležitost vyzkoušet krásné hračky od Fisher-Price, byla to pro nás čest i zábava.

   #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti 

  hanica83
  6. pro 2020    Čtené 555x

  Skvělá parta Linkimals, která potěší každé dítě

  Na úvod bych chtěla Modrému koníku moc poděkovat za to, že jsme byli vybráni k testování této skvělé party Linkimals od Fisher-Price. Když mi přišla zpráva, měla jsem obrovskou radost. A co teprve radost dětí, když dorazil a rozbalili jsme balíček! Takže ještě jednou, mockrát děkujeme, bylo to skvělé!

  V krabici nám dorazili tři parťáci Linkimals od Fisher-Price – lenochod, los a lama. Můj favorit byl od začátku lenochod, starší syn, který má čtyři a půl roku, byl u vytržení z toho, jak spolu všichni tři komunikují a mladší, devítiměsíční syn si je dle mého názoru oblíbil všechny! Při prvním setkání je bedlivě zkoumal, ale jelikož už doma máme díky staršímu synovi spoustu hraček od Fisher Price, rychle vše pochopil a pak už u nich doslova výskal radostí. Krabici jsme rozbalili až odpoledne a bylo úžasné, jak starší syn hned pečlivě tomu mladšímu ukazoval a vysvětloval, na co přišel. Leželi u toho spolu dobrou hodinu, ani se od toho nehnuli.

  Velice mě překvapilo, jak rychle se mladší syn naučil sám ovládat a pouštět lenochoda i losa! Jediné, co ho myslím trošku mátlo bylo, že los se mačká a pouští na bříšku a lenochod, i když mu bříško taky svítí, se tam pustit nedá. Pořád to zkoušel a zkoumal. 

  U lamy si víc než kroužky oblíbil její hlavu, kterou neustále sundával a okusoval. 🙂

  Má teď období, kdy se pořád u všeho staví a člověk ho nemůže nechat ani vteřinku bez dozoru. Málo co ho dokáže zabavit natolik, aby ho to udrželo na zemi a nesápal se na nožky u stolu, u židle, u gauče… Takže já jsem maximálně ocenila, že když jsem vzala tyhle tři parťáky Linkimals, položila je v kuchyni na zem, mohla jsem vařit a syn u nich opravdu třeba 20 minut vydržel! Navíc máme i období růstu zoubků, takže když byl v noci křik, Linkimals ho dokázali rozptýlit a pak zase usnul. Takže u nás frčeli i v noci. 🙈

  Pojďme se teď podívat na jednotlivé parťáky víc zblízka.

  1. Lenochod

  Má dvě tlačítka na nožkách – po zmáčknutí jednoho se rozezní různé písničky, po zmáčknutí druhého lenochod spustí spoustu počítání, abecedy, barev a mnoho dalšího. Má měkké tlapky, kterými při tanci „tleská“ a navíc stimulují hmatové vnímání děťátka. Při tanci dále hýbe pohyblivou hlavičkou a svítí mu bříško. Jako u všech ostatních Linkimals, je top schopnost jeho propojení a komunikace s ostatními. 🙂 Má pěkně udělaný obličej a syn tak na něm dokonce začal ukazovat kde je oko, nos, pusa...

  2. Los

  Pouští se zmáčknutím bříška, které svítí. Počítá od jedné do deseti, hraje písničky, ale hlavně parádně komunikuje s Linkimals kamarády! Má měkké parůžky, které jsou zase skvělé pro rozvoj hmatových smyslů. Svou velikostí se hodí i jako parťák do kočárku nebo autosedačky.

  3. Lama

  Jde v podstatě o staré dobré navlékání kroužků na tyč, ovšem zde je povýšeno o zvuky a světelné efekty, které děťátko motivují a povzbuzují k navlékání a pomáhají tak cvičit důležitou koordinaci ruka-oko, což kupodivu moc bavilo i čtyřleťáka.

  U lenochoda a lamy bych ještě vyzdvihla možnost regulace hlasitosti. Los jde jen vypnout a zapnout.

  Za nás tedy pořízení Linkimals rozhodně doporučuji. Ať už máte doma dítě kolem roku, ale klidně i tří, čtyř, nešlápnete vedle. Protože to, jak spolu komunikují, odpovídají si a reagují na sebe, baví i mě. 😀 Rozhodně tedy nepořizujte jen jednoho, ale aspoň dva, ideálně tři.

  A nezapomeňte, že kdyby si spolu nechtěli povídat, stačí je všechny vypnout a zapnout.

  Pokud zvažujete ještě jiné hračky od Fisher Price, další, co za nás můžu určitě doporučit, je Mluvící pejsek, Pejskův stoleček a Beatbo.

  Pokud máte nějaké dotazy, klidně se ptejte. Zjistíme, vyzkoušíme, prozkoumáme. 🙂

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  petuzen
  6. pro 2020    Čtené 105x

  Linkimals testování - Fisher-Price- Hraje si celá rodina

  Díky Modrému koníkovi jsme měli tu skvělou možnost testovat nové hračky od Fisher-Price. Moje radost z interní zprávy o výhře v tomto testování byla opravu veliká! Musím se přiznat, že jsem dokonce probudila spící děti :D. 

  Hračky přišly hned v pondělí ráno, když jsme byli připraveni k odjezdu za babičkou... No nevadí, hračky jsme naložili sebou do auta a jely hned na výlet, neboť děti byly naprosto unešené, že jim konečně přišel balíček, co jim maminka dá a neříká, že je pro tatínka (krytí pro Ježíška).

  K babičce s námi jel losík a lenochod. Děti jsem spravedlivě podělila, samozřejmě, tak ani neproběhla bitka. Honzík (3roky) si vzal lenochoda a hned jsme zkoušeli co všechno umí. Doma máme už beatba ufona, tak jsme podobnou hračku už znali. Zuzan(1rok) dostala do rukou jako prvního losíka, pěkně si ho všude nosila a chovala jako panenku. Chvíli na to jsme zjistili, že hračky hrají obě stejnou písničku... No bylo to úžasný!K babičce s námi jel losík a lenochod. Děti jsem spravedlivě podělila samozřejmě, tak ani neproběhla bitka. Honzík (3roky) si vzal lenochoda a hned jsme zkoušeli co všechno umí. Doma máme už beatba ufona, tak jsme podobnou hračku už znali. Zuza(1rok) dostala do rukou jako prvního losíka, pěkně si ho všude nosila a chovala jako panenku. Chvíli na to jsme zjistili, že hračky hrají obě stejnou písničku... no bylo to úžasný!! 

  Doma jsme rozbalili i lamu kroužky.... teda nečekala jsem to, ale rvali se o ně :D.... Třetí hračka není hold do počtu, ale během týdne se to srovnalo. 

  Týdenní Linkimals disko byla opravdu perfektní, uklidila jsem ostatní hračky do pokojíků a v obývaku jim nechala hlavně tyto tři. Všechny návštěvy si museli každou hračku pěkně vyzkoušel a pochovat, neboť malá se jimi stále chlubila. 

  Pár večerů s námi chodil losík dokonce spinkat, akorát tedy uspávání s ním bylo na dvě hodiny, což se mamince moc nelíbilo. 

  Prima je, že hračky lze ve fázi přehlcení písničkami vypnout. To se nám však nestalo, maminka už funguje na bázi lalala přes tři roky, tak je zvyklá...maminky pochopí :D.

  A naše doporučení? Určitě nekupujte pouze jednu z těchto hraček. Minimálně dvě bych dětem určitě koupila. Je opravdu kouzelné jak spolu komunikují, doplňují se, fandí si a hrají spolu písničky. Když se nad tím zamyslím vlastně ani nevím které bych koupila já, nejspíš všechny. Každá z hraček má to svoje, co děti baví. Všechny mají příjemný tón hlasu a pěkně svítí.

  Prima je, že hračky lze ve fázi přehlcení písničkami vypnout. To se nám však nestalo, maminka už funguje na bázi lalala přes tři roky, tak je zvyklá... Maminky pochopí :D.

  A naše doporučení? Určitě nekupujte pouze jednu z těchto hraček. Minimálně dvě bych dětem určitě koupila. Je opravdu kouzelné, jak spolu komunikují, doplňují se, fandí si a hrají spolu písničky. Když se nad tím zamyslím, vlastně ani nevím, které bych koupila já, nejspíš všechny. Každá z hraček má to svoje, co děti baví. Všechny mají příjemný tón hlasu a pěkně svítí.

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  kristynkal
  6. pro 2020    Čtené 112x

  Zažijte kouzlo přátelství s Linkimals!

  Upovídaný a učenlivý lenochod, veselá a hravá lama a neunavitelný los!

  Přesně takoví jsou přátelé Linkimals. Naši domácí partu tvoří Lenochod, Los (ale pro nás je to sob 🙂 ) a Lama. S každým zvlášť se něco naučíte, ale teprve, když jsou spolu, tak zažijete tu pravou legraci.

  ą

  Lenochod má příjemný hlas, zpívá písničky, dokáže tleskat rukama a kývat hlavou. Písničky jsou učenlivé – zpívá dětem abecedu, učí počítat, ale také nabádá děti k lenošení.

  Lama vybízí děti k navlékání kroužků, při kterých se ozývá zvukový signál. První jsem se lekla, protože kroužky jsou průhledné, ale po vyzkoušení velmi pevné – a věřte, že už toho vydržely opravdu hodně. Hlava lamy je sundavací, a proto ji velmi často najdete kdekoliv jen na na svém místě. A nemusíte se bát, také lama doprovází hru dětí písničkami.

  Los je takový benjamínek. U nás je nejoblíbenější. Možná je to tím, že ho Vojtíšek jako první vytáhl z krabice, ale pro mě je to prostě roztomilou a parťák na cesty. Z hraček je nejmenší. Jedná se vlastně o figurku, která má látkové parohy a zpívá. Při hraní si kýve hlavou. Jako u jediné z této partičky je možné písničky přeskakovat. Tzn. pokud chcete slyšet třeba až pátou písničku, můžete se hned proklikat tlačítkem dál. U lenochoda a lamy mi tato možnost chybí. Los se dá vzít s sebou na cesty, má cestovní velikost a je velmi lehký. Ale jako řidič do popelářského auta se opravdu nevejde. 🙂

  A teď to hlavní, co dělá hračky opravdu kouzelnými. Společným vypnutím a zapnutím se všechny synchronizují a začnou spolu komunikovat. Společně zpívají písničky, nebo toho druhého doprovází jen hudebním nástrojem, smějí se spolu a vzájemně podporují. Nejvíc se mi líbí, když po ránu zapnete třeba losa "Nazdárek!" a lenochod odpovídá "Nazdárek, copak se děje?". A pokud si myslíte, že tímhle legrace končí, tak se mýlíte. Všechny hračky jsou doplněny barevnými světýlky, která jsou také synchronizované! Bliká lama, bliká lenochod a bliká i los – a vždy stejnými barvami.

  Na všech hračkách se mi líbí barevné provedení – nic není křiklavého, a i světelné efekty jsou příjemné na dívání se. A hlavně hlas zvířat je srozumitelný a pěkný! Nemám ráda rozmazlené hlásky hraček, kterým nejde rozumět, toho se u Linkimals nemusíte obávat.

  Osobně bych doporučovala minimálně dvě hračky, aby děti mohly zkoumat i přátelství hraček. Myslím, že pokud děti jednu hračku dostanou doma a druhou třeba u babičky pod stromeček, budou po vzájemné synchronizaci příjemně překvapeny. 🙂 

  Osobně bych pro Vojtíška (nyní 22 měsíců) jako první koupila Lamu, potom na cesty Losa a nakonec Lenochoda. Vojta si často s Lamou hrál, Losa tahal všude sebou a s Lenochodem tleskal a tančil (držel ho za ruce a byla to velká zábava). 

  Děkujeme za možnost testování. I přesto, že Vojtíšek čekal v krabici traktor (tak jako v každé zásilce, co nám přijde) myslím, že tyto hračky ho nad míru uspokojily. 🙂 

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  janickaaa_k
  6. pro 2020    Čtené 122x

  Naši kamarádi LINKIMALS

  Jsem vážně nadšená, že jsme mohli být součástí testování Linkimals party. ❤️

  Když balíček dorazil, tak malý zrovna spinkal. 🤭 Celá zvědavá jsem hned šla balíček rozbalit. Ani jsem nečekala, že bude obsahovat celou partu Linkimals. Celá překvapená mě ukápla slza dojetím, jak je to úžasné. 😊

  Hned co Tobiáš vstal, upaloval do obýváku, kde na něj jeho nové hračky čekaly. Jeho oči byly rozzářené a na tváři se mu tvořil úsměv.

  Jen chci říct, že milujeme hračky od Fisher-Price a už jich pár máme doma a tyhle další opět nezklamaly. ❤️ Nejvíc je u nás v oblibě lama, a pak los, kterého malý tahá všude. Ven, k babičce, a i po bytě. Lama je úžasná rozvojová hračka s motivačním povzbuzením. Malý obecně miluje všechny skládačky, ale tahle jako bonus zpívá, svítí a je to zase něco jiného, než na co jsme zvyklý. ☺️ Los je takový náš parťák do nepohody. Vždycky mu zvedne náladu a když mačká bříško hned hledí po ostatních Linkimals jak svítí a zpívají všichni společně. Co se týče lenochoda, tak za mě je nejlepší z celé party, ale toho náš malý využije nejvíc až bude rozumět co vlastně říká a co po něm chce. 🤭 Lenochod dítě dokáže roztančit, což se u nás povedlo. Jsem velmi ráda za propojení celé party, že na sebe tak reagují. I kdybychom je nedostali na testování, tak bychom je šli i tak koupit. Nelitovala bych a mockrát děkujeme za tu příležitost být součástí tohoto testování.

  Děkujeme. ❤️ 

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  clarise
  5. pro 2020    Čtené 126x

  Naši noví parťáci Linkimals od Fisher Price

  Když jsem se dozvěděla, že budeme moct s naší malou Evičkou otestovat novinku Linkimals od Fisher-Price, moje radost byla ohromná. 🙂 Tato sada obsahuje tři parťáky – lenochoda, lamu a losa. Tuhle značku hraček pro nejmenší mám osobně fakt moc ráda, malá má několik kamarádů. Ale těmhle ukecaným zvířátkům se fakt nic nevyrovná. 🙂

  Balíček nám dorazil zrovna, když malá spala, ale jako by měla nějaký radar. Sotva jsem kluky a holku vytáhla z krabice, už se ozývala z pokojíčku. Popravdě jsem nečekala, že některé ze zvířátek u ní bude mít úspěch hned na začátku. S novými hračkami se většinou potřebuje chvilku seznamovat, oťukat si je a až pak s nimi začíná být kamarádka. Ale los, to byla láska na první pohled. Okamžitě ho čapla a zmáčkla bříško. Hračky byly v krabici zapnuté, takže sotva sob spustil písničku, přidali se k němu i lenochod a lama. Lekly jsme se obě. 😀 Ale bylo to moc hezké. Zvířátka zpívají společnou písničku, někdy jen tak přizvukují jeden druhému. Zvířátka mají dvě hlasitosti a dají se i vypnout, takže pokud se chcete vy nebo vaše dítě věnovat jen jednomu, není to žádný problém. Super je, že hrají jen po zmáčknutí, nikdy se nám nestalo, že by některý z nich začal hrát sám od sebe. A to nejvíc oceňuji já, jako maminka, večer u televize nebo při chvilkách klidu se z rohu s hračkami neozývají žádné zvuky. 😀

  LOS je z hraček nejmenší, ale u nás nejvíc oblíbený, jezdí s námi i ven, když musíme vyzvednou bráchu ze školy. Evička si s ním opravdu hezky hraje. Zapíná se na boku, pak už stačí jen zmáčknou bříško a los povídá, počítá a zpívá. Bříško barevně svítí.

  LAMA nejen, že hezky svítí a hraje, ale během týdne jsme jí stihly ztratit hlavu a doteď jsme jí ještě nenašly. Bude nám muset pomoct tatínek a hledat pod gaučem😀. Lama se skládá ze tří barevných kroužků, které se na sebe skládají. Evičce je 14 měsíců a skládání jí ještě ze začátku moc nebavilo, nevydrží totiž moc v klidu sedět, pořád někde lítá. Ale moc jí bavilo kroužky různě schovávat. Jak už jsem řekla, hlavu lamy pořád nemáme. Nakonec přišla na nejlepší využití lamy babička, která dala Evičce tuto hračku při sezení na nočníku. To je totiž jediná chvíle, kdy je v klidu. A světe div se, Evička kroužky nejen hezky skládala, ale daří se jí i to hlavní, co se na nočníku dělá. 😀 Takže lama je naše nejlepší nočníková kámoška.

  LENOCHOD je největší z hraček. Na každé nožce má tlačítko. Má opravdu hodně melodií, učí děti abecedu i počítání, barvy. Mě se líbí ze všech nejvíc. Evička ho ráda chytá za ruce a snaží se s ním tančit, ale je na ní ještě těžký. 

  ZÁVĚREM – zvířátka Linkimals se opravdu povedla. Malá si s hračkami opravdu vyhraje, při její aktivitě jí dokážou na chvilku zastavit a upoutat její pozornost. Myslím, že čím bude starší, tím víc s nimi vyhraje. Hraje si s nimi i sedmiletý syn. 😀 Hračky jsou moc hezky propracované, udělat hračku z lenochoda je prostě super nápad. Pokud můžu, moc ráda tyto hračky doporučím jakékoliv mamince nebo tatínkovi. Děti budou nadšené. 🙂 

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  bednaluca
  5. pro 2020    Čtené 120x

  Zvířecí parťáci od Fisher Price

  Děkuji za možnost testování, modrý koníku!

  Přiznávám, z tohohle testování jsme doma byli nadšení všichni. Hračky od Fisher Price patří u našich dcer mezi nejoblíbenější, a tak jsem byla opravdu zvědavá.

  Jejich propojení jsem nečekaně vyzkoušela ještě v krabici. Vyděsilo mě to a pobavilo zároveň. Holčičky z toho byly paf a stále se předháněly, které zvířátko začne a spustí tak lavinu světel, barev a zpěvu.

  Hodnocení celku:
  Já jsem nadšená z neobvyklosti zvířátek. Hemží se to u nás medvídky, pejsky a jednorožci... Každá změna vítána.
   Lenochoda jsme poznaly, lama je dle dcer vysokou ovcí a los je prostě sob. 😁

  Propojení je praktické i při hledání jednotlivých hraček, když je chci uklidit. Ještě by se hodilo, aby kroužky od lamy zpívaly, ty se nám ztrácely nejčastěji. Když ale po dlouhém dni padnete únavou na gauč a omylem spustíte některou z hraček a začnou se všude ozývat parťáci, je to děsivé.

   Holčičkám propojení vyhovovalo, mají rády hluk. Já po pár dnech již tolik nadšená nebyla, přiznávám. 😁

  Písničky jsou chytlavé, takže se vždy přidáme a zpíváme taky (ano, i když nejsou děti na blízku... Roky na mateřské se na mě podepisují...).

  Světelné efekty jsou taky fajn, světla nejsou nijak nepříjemná, jen přes den, kdy máme doma světlo, nejdou barvy pořádně rozeznat (plete se nám žlutá s oranžovou a podobně).

  Lenochod – dle ostatních recenzí, děti často děsil. U nás naopak, byl láskou na první pohled. Skoro se o něj holčičky porvaly. 🙈
  + Příjemný neobvyklý vzhled, lenochod je fakt sympaťák.
  + Jeho písnička je skvělou rozcvičkou! Čtyřletá s ním cvičí a mladší se u sestřičky inspiruje.
  + Učení abecedy.
  + Učení počítání.
  + Učení barev.
  - Nedá se mazlit a dcerky jsou fakt hodně mazlivé.
  - Snad nikdy jsem neslyšela všechny písničky, ocenila bych asi víte tlačítek.
  - Holčičky stále mačkaly ručičky v domnění, že také něco spouští.
   - Nepraktický v pohybu (do auta, kočárku...). Dcery jsou neustále v pohybu, a tak potřebují něco lehčího, skladnějšího, co nemusí být položeno a můžou to držet, lenochod je na držení příliš těžký.

  Los (Sob)- u mě zprvu prohrál. Jedno tlačítko, nevýrazný... Dcerky byly jiného názoru! Starší miluje jeho písničky a je pro ni nejoblíbenější hračkou.
  + Skladný, akorát velikost do ruček.
  + Chytlavá hudba.
  + Učení počítání.
  + Skvělý na cestování autem či do kočárku.
  - méně funkcí než u ostatních.
  - tvrdý pro mazlivé děti.

  Lama – bála jsem se, že už dcerky nebude bavit, že jsou na ni veliké. Zapomněla jsem ale na dětskou vynalézavost!
   Starší jí nenazve jinak než lampičkou. Kroužky na ni nenavlékla snad nikdy, tlačítka však mačkala stále a měla podstavec na kroužky místo hudebního nástroje či střelné zbraně. 😂
   O kroužky se postarala mladší dcerka, navlékala je na ruce i nohy.

  + Motivace dětí při navlékání kroužků.
  + Oceňuji 3D provedení povrchu kroužků, pro děti, co poznávají povrchy, to musí být super!
  + Líbí se nám unisex barevné provedení, decentní odstíny, žádný kýč.
   - mínusy nás žádné nenapadají, jen mám příliš vynalézavé děti na to, aby s lamou dělaly to, co se s ní dělat má. 😂

  Za nás tedy spokojenost veliká, rozhodně doporučuji všem!  Ale máme mezi Fisher-Price svou nejmilejší hračku trošku jinou, mazlivější. 😁

  Přesto věřím, že Linkimals budou patřit mezi naše stálice. ♥️🙏

  #recenze #test_fisherprice4 #linkimals_zkusenosti

  honeya
  5. pro 2020    Čtené 118x

  Světelná show může začít

  Když přišlo na řadu testování hraček od Fisher-Price, neváhala jsem a šla se zapojit. Máme sice už doma pejska, ale toho dostane syn až pod stromeček.  Sice moc šancí jsem tomu nedávala, i když se často do různých soutěží zapojuji. O to větší překvapení přišlo, když mi přišla zpráva, že jsme byli na testování vybráni. Radost jsem měla jak malá holka. Takový brzký Ježíšek. 😀 Tímto bych také ráda chtěla poděkovat za možnost otestovat tyto hračky.

  Kurýr dorazil s balíčkem zrovna v době, kdy jsem uspávala malého. Musela jsem tedy uspávání nechat a šla si balík převzít. Byla jsem opravdu zvědavá, a tak jsem za asistence Kubíka krabici rozřízla a vytáhla z ní ty tři nové kamarády. Prvotní dojem z nových hraček nebyl u syna zrovna pozitivní. Poté, co se lenochod dal do zpěvu, se Kubík rozplakal. Ale to jsem přisuzovala také tomu, že byl unavený. Tak jsme tedy hračky nechali a šlo se spát.

  A co tedy hračky umí:

  Lenochod je plný písniček, frází, učí abecedu, čísla a barvy. Při písničce o barvách mu bliká bříško v příslušné barvě, o které právě zpívá. Starší děti, které už rozumí, umí lenochod rozhýbat. Hýbe také ručičkama a kývá hlavou do stran. Mluví mužským hlasem. Jedinou nevýhodou je, že jde poměrně hlasitě slyšet motor.

  Lama si syna získala. Dítě si zde procvičí koordinaci pohybu rukou a očí. Lama po navléknutí kroužku na krk povzbuzuje dítě k dalšímu navlékání. Po zmáčknutí hlavičky hraje veselé písničky a opět bliká různýma barvami. Zde nemám, co k vytknutí.

  Los je taková hračka vhodná na cesty. Byl s námi na procházce. Syna nejvíc baví barevné měkké rohy, které se dají ohýbat a žužlat. Jeho bříško barevně bliká, a také naučí dítě počítat. Určitě ho využijeme i v autě, až pojedeme někam dál.

  Všechny hračky jsou vyrobené z kvalitního plastu, který něco vydrží. Už několikrát utrpěly nějaký ten pád a stále drží pohromadě. Tomu také odpovídá cena.

  Úžasné je to, jak spolu dokáží hračky vzájemně komunikovat. Na své si přijdou mladší i starší děti. Když všichni tři spustí, je to taková malá diskotéka. Určitě si užijeme ještě spoustu legrace. 

  A světelná show může začít 😊

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  asashley
  4. pro 2020    Čtené 178x

  Testování Fisher Price - sranda party - Linkimals

  Ahojky všem, 

  v první řadě, než se dostanu k závěrečnému hodnocení, bych chtěla moc poděkovat, že jsme mohli být součástí testování. Děkujeme. 

  Už když jsme se do testování přihlašovala, tak jsem moc nevěřila, že by se na nás mohlo usmát štěstí, ale usmálo! Jsem za to moc ráda, protože hračky Fisher -Price za nás patří rozhodně k těm nejpovedenějším. 

  Když se k nám sranda parta (jak jim doma říkáme) dostala, děti byly opravdu nadšené. Samozřejmě se jako první vrhl syn na lenochoda a Ellinka, které je 14 m a pro níž především byly hračky určené, sáhla jako první po lamě. Musím říct, že lenochoda se na poprvé trošku bála, byl na ní asi moc hrrr... Ale navlékání kroužků jí moc baví a v tomto věku to asi patří k takovému prvnímu koordinovanému pohybu. Už syn měl rád toto navlékání kroužků a musím říct, že když ještě hrají a zpívají hned je to pro děti o to zajímavější. Když Ellinka chtěla prozkoumat i lenochoda, proběhla menší bitva o něj, ale nakonec vše dobře dopadlo a o hračky se vždycky hezky podělily. I lenochod si našel cestu k jejímu srdci, pořád ho mačká a dokonce má na jeho písničku už svojí taneční sestavu. Los byl trošku odstrčený, protože vedle lamy a lenochoda možná nebyl pro děti úplně zajímavý. Nakonec jsme ho využili a využíváme nejvíc v autě, má ideální velikost, Ellinka ho hezky udrží a může zpříjemňovat cestu.

  Za dobu testování jsme si s dětmi užily spoustu legrace. Jen je člověk nesmí zapomenout vypnout, protože začnou, když to nejmíň čekáte. Asi tak když potřebujete, aby bylo ticho, když děti konečně usnout a nechtěně jednoho zmáčknete a začnou všichni, pobavili jsme se s manželem a od té doby jsme si na to dali pozor. Také nevím, jestli to byla náhoda, ale syn si vzal lenochoda o patro níže k babičce, která s námi bydlí, lama s losem tu zůstali, každou chvíli se zapli a zpívali. Nakonec jsem je odnesla dolů ať si prozpěvují společně. 

  Teď se vrhneme na popis každého zvlášť jejich klady a zápory. 

  Mluvící lenochod - je ze sranda party největší a děti zaujme jako první, možná i proto, že ne každé dítě toto zvířátko vlastně zná. Syna moc bavila hra s barvami. Svítí různými barvami což je vážně bezva, tleská a kývá hlavičkou. Když zmáčknete jeho levou tlapičku, hraje různé písničky, když jeho pravou tlapičku, počítá a říká abecedu. Má měkké tlapičky, které zapojují zrakové, sluchové a hmatové smysly dětí. Vhodný je pro děti od 9 m, ale u nás si získal i 3,5 letého syna. Jeho cena se pohybuje kolem 750,- CZK.

  + barvy, kterými hraje a nespočet písniček a říkanek, které dítě vtáhnou do hry, myslím, že jsme doteď určitě neslyšeli všechno

  - žádné mi nenapadají, protože i cena mi přijde adekvátní 

  Mluvící lama kroužky – jak jsem psala výše, ty dceru zaujaly nejvíc. Taktéž hraje barvami, zpívá a je skvělá pro první koordinaci pohybu. Moc se mi líbí, že dítě povzbuzuje. Cena je kolem 400-500,- záleží na obchodu. 

  + koordinace pohybu

  + povzbuzování, barvy a zpěv

  - pokud to člověk neohlídá je možné, že se některý kroužek ztratí a potom by hračka nefungovala, jak má

  Mluvící los – jak jsem již psala, chudák byl u nás trošku odstrčený, ale i tak je skvělý. Má měkké barevné parůžky, hraje barvami a když mu dítě zmáčkne bříško, počítá od 1-10. Cena je kolem 299,- 

  + velikost vhodná na cestování 

  + písničky, počítání

  - samostatně bych ho asi nekoupila

  A to nejlepší nakonec, zvířátka Linkimals jsou společně propojená, společně vytváří parádní hudební a světelné číslo a musím říct, že ta písnička je opravdu skvělá a chytlavá. 

  Pokud vám zvířátka na sebe nereagují, stačí je znovu vypnout a zapnout. 

  Závěrem znovu děkuji za možnost.

  #test_fisherprice4  #recenze #linkimals_zkusenosti

  lenula02
  4. pro 2020    Čtené 137x

  Testování hraček Linkimals od Fisher price 🤍

  V první řadě chci poděkovat za možnost otestovat naší dcerkou Lili tři úžasné hračky od Fisher- Price z kolekce Linkimals... 🙏🤍

  Když jsem viděla možnost zapojit se, neváhala jsem a udělala bych to určitě zase! 

  Dostali jsme možnost vyzkoušet losa, lamu a lenochoda... 😍

  První den byl takový ten oťukávající, protože to byly přece jen nové hračky, takže byla zvědavá... 😊

  Nejvíc si oblíbila losa a lamu.

  1. Lama je skvělá na procvičení jemné motoriky a zároveň koordinace oko-ruka. Líbí se mi moc barevné zpracování a zároveň zvuk – písně, melodie. Je to hravé a baví to! 
  2. Los je kamarád na cesty, líbí se jí nejvíc uši, a to jak mu bliká bříško... 🤩
  3. Lenochodovi trvalo asi nejdéle, než si k němu našla jakousi cestu, protože pokud nehrál, tak si sním hraje moc ráda, ale když začne hýbat rukama a mluvit, tak se ho boji... 💁‍♀️Možná je to mužským hlasem, těžko říct. Každopádně, ostatních hraček, co mluví se nebojí... 

  Myslím, že vše má svůj čas a líbí se mi, jak mezi sebou při zapnutí minimálně dvou Linkimals komunikuji! Krásné. 🤍

  Za nás jistě doporučujeme... 

  Děkujeme ještě jednou. 🤍

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  petuliiik01AMBASADORKA
  2. pro 2020    

  Už se moooc těšíme na recenze Linkimals z testování 😍
  Kdo se těší se mnou? 😎
  #fisherprice
  #test_fisherprice4

  lenula02
  Zpráva byla změněna    1. pro 2020    

  Včerejším dnem skončilo naše testování téhle tři miláčku od Fisher price z edice Linkimals... 🤍

  Lili si nejvíc oblíbila Lamu, pak je v řadě za ní Sobík a poslední lenochod, kterého má ráda ale když nehraje... Bohužel se bojí jeho hlasu a asi to bude chtít jen víc času...😊

  Každopádně je super jak mezi sebou komunikují. Například lenochod začne zpívat a lama taky apod. Tohle se mi líbí 🤍

  Děkujeme za úžasné rozvojové hračky a možnost je otestovat...
  ❤️

  #test_fisherprice4

  Takle trojka Linkimals od FP u nás frčí ve dne v noci 👍 Nejoblíbenější "hra" spočívá v sundání a zakousnutí lamí hlavy a k tomu puštění písniček na lenochodovi 😍😀
  A sem teda překvapená, jak si to už v těch 9měsících krásně a cíleně sám zapíná!
  #test_fisherprice4

  moncici89
  Zpráva byla změněna    30. lis 2020    

  Když nejsi vybrán pro #test_fisherprice4 🎄 Uděláš si sám Ježíška 🎅🏻😁
  Strašně se těším 🥰☃️ Naše sbírka fisher price pro nejmenší je rozšířená 😊

  clarise
  Zpráva byla změněna    30. lis 2020    

  Máme doma staršího brášku, je trošku marůdek. A tak si děti hrají s Linkimals společně. Kupodivu se u nich zabaví i ten sedmiletý. Spolu se to prostě lépe táhne❤️
  #test_fisherprice4

  Behem víkendu testovala i Vojtíškova sestřenice. Predskolacka nejvíc zkoumala a užívala si vzájemné propojení hraček- zkoušela jejich dosah po celém bytě. Vedle propojení ji zaujaly světelné efekty každé hračky.

  Je něco, co by vás k hráčkám Linkimals zajímalo? Dnes je poslední den testování, tak šup sem s tím🙂
  #test_fisherprice4

  #test_fisherprice4 ...uff, celý víkend nám nešel internet. Řeknu Vám, že bez tančení u YouTube jsou moje princezny dost smutné, ještě že jsme měli doma aspoň ty nové hračky 🥰👍

  janickaaa_k
  Zpráva byla změněna    29. lis 2020    

  Včera si Tobi vzal k babičce své nové hračky❤️ Babička z toho byla sama unešená, jak jsou hračky propojeny a krásně ho to zabaví❤️ Pořád a neustále u nás vede lama😊 Miluje skládačky a u lamy dokáže sedět a soustředit se na to i půl hodiny (chvíle klidu pro mámu😂). Co ale začal, tak chodí s malým sobem a tancují spolu😂😈 Je to skvělé a já jsem z toho pořád nadšená❤️ #test_fisherprice4

  honeya
  Zpráva byla změněna    29. lis 2020    

  #test_fisherprice4
  Dnes jsme vzali losího kamaráda na procházku. Výhodou je, že hračka je malá, tudíž se hodí na výlety, procházky či do auta. A o zábavu je postaráno 😊👍 Kubíkovi se nejvíc líbí barevné parohy. A ačkoliv nám los při výstupu ze šaliny spadl na zem, nic se mu nestalo a hraje směle dál.

  #test_fisherprice4
  U nás se testuje pořád. I u babičky a dědy🙂 ale hlavně jsme si z lamy udělali nočníkového pomocníka🤣a dílo se Evičce jrásně daří🥰

  (2 fotky)
  bednaluca
  Zpráva byla změněna    28. lis 2020    

  A jak používají kroužky vaše děti? 🙈

  Lama sice bliká a zpívá, ale ruce a nohy prostě vítězí!

  #test_fisherprice4

  (3 fotky)

  Tak dnes jsme vzali kluka odstrčenýho na výlet 😃, ptž sice doma dají děti přednost lamě a lenochodovi, ale los je ideální do auta 🚗 tak nám tu dlouhou cestu na sever zpříjemňuje...už mi trochu ťiká oko 😂
  #test_fisherprice4

  #test_fisherprice4
  Tak losik jí přirostl natolik k srdci, že s námi chodí spát.. akorat je problém v tom.. že to dítě pak spát nechce 🤔.

  (3 fotky)

  Testování u babičky v plném proudu a tentokrát přišel na řadu tenhle super mluví sob, kterýho si naše Lili oblíbila 🤍
  Ze začátku se ho bála, úplně nevěděla co to je hračku a když začal mluvit tak se bála ještě víc... 😃

  Ale všechno má svůj čas a už ho nedá z ruky... 🤍

  #test_fisherprice4

  (2 fotky)
  bednaluca
  Zpráva byla změněna    26. lis 2020    

  Testování z pelíšku 😁

  Lama většinou dělá mladší dceři společnost na nočníku, los s námi jel včera v kočárku cestou do školky.. a lenochod? Po něm chňapají i ráno v pyžamku ♥️

  #test_fisherprice4

  (2 fotky)