Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

bublenudle
16. říj 2010

Ahojky..zdravím...já se ted chystam na první KET,mam v Repromedě dvě mimiška...jsem po dvou neuspěšných IVF..po 2ivf mám tyhle mrazáčky..tak jsem mooocinky ráda..už se nemužu dočkat až si pro ně pujdu...ted si dávam 7den nálepky a prášky,ve středu jdu na ultrazvuk....kolikátý den ti dali embryjka po stimulaci?? měj se krásně a at se mimiška pěkně zavrtájí...paaa 😉

sandol
autor
16. říj 2010

Ahoj bublenudle-máš dobrou přezdívku 😀,tak hlavně abysme neměly ve finále nudle 😀
Ty jo,tak ty sis "užila" mnohem víc jak já.Já měla to velké štěstí,že mám hned z 1.IVF dítě,a teď bychom rádi druhé,měli jsme zamražené 3 embryjka,1 se nevyvíjelo dle představ a zbylé dvě byly dle embryologa v excelentním stavu,tak mi byly vloženy.Dnes jsem 4.den po KET,když nepočítám den transferu,takže doba do testování ještě dlouuhá.
Jinak já to měla v nativ-přirozeném cyklu,takže jsem nebrala vlastně žádné hormony,jen 3 dny pře KET jsem musela začít brát utrogestan.Byla jsem 15.DC,když mi dělali KET.
A ty jdeš ve středu na UTZ,to budeš kolikátý den cyklu?Co bereš za léky?Ty náplasti jsou na co?
Díky,snad se vrtaj.
Měj se taky zatím pěkně a papapa 😉

bublenudle
16. říj 2010

Ahojky..ve středu budu 11den cyklu...beru prašky Anopyrin,Prednison,a lepim Estrahexal...na sliznici...tak snad budou embryjka taky v dobrem stavu po rozmražení...kam chodiš do caru??ja do Repromedy....měj se fajn.. 😉

stazina
16. říj 2010

Ahoj , můžu se přidat?
My jdeme na první ket v pondělí , ve středu jsem píchala pregnyl, a od pátku každý den agolutin, a ten vlastně až do testu...máme tři embryjka, z z 1IVF etu máme dvojčata, dneska mi volala embryoložka, po rozmražen í se zatím všechny vyvíjí...dr. mi ale doporučil nechat si zavést jen jedno....

@sandol držím palce...kdy máš testovat?

@bublenudle tak at utz dopadne dobře a brzo máš mrazáčky v bříšku🙂

Opatrujte se, pa

bublenudle
16. říj 2010

@stazina ahojky...tak to je fajn?? a do kterého caru chodíš???budu držet palce,at \se podaří...já už se strašně těším,až si pro mimiška pojedu 😉 měla jsem ty IVFka hned po sobě,takže dvojité zklamání a pak jsem byla takova depresivní..ale ted už se zase moocinky těším..kolikatý den máš ten KET?? paa měj se krásně 🙂

sandol
autor
16. říj 2010

Ahoj stazi 🙂 ,vítám tě,jasně,pojď mezi nás 🙂,tak to máme skoro úplně stejné,hned z 1.IVF dětičky,já tedy jedno.
Právě proto se mi jaksi ani nechce věřit,že bych měla zase další obr štěstí a povedl se hned 1.KET.Obzvláště když tady na koníkovi čtu,jakou má většina holek sakra trnitou cestu-IVF málokdo na poprvé,KETy s úspěšností dost malou 😕
Vám dělají ještě po rozmražení prodlouženou kultivaci jo?Co čtu,tak to dělají skoro všude a všem.
U nás teda rozmrazili ten den co se transferovalo,takže žádné čekání.V 10,30h.jsem si volala zda se rozmrazily,kolik a v jakém stavu jsou a hned mi řekli,že mám přijít v 12,30h.na transfer.
U nás v CAR píší dostavit se těhot.testu za 3 týdny,ale samozřejmě budu dělat doma dříve,cca 12-13 den,pokud tedy vydržím,což by teda bylo příští týden buď sobota nebo neděle.
Nepovídej,že když máš tak malý mimča,že jdete hned do dalšího?A jak se to zvládá dvojčátka?Asi dobře,když jdete do dalšího.Vůbec si to nedovedu představit,vše double 🙂
bublenudle chodím do Budějovic.Jsem zvědavá,jestli se vám pěkně rozmrazí obě dvě.Měla jsi také prodlouženou kultivaci?A předtím ta 2 IVF nevyšla hned od začátku,že byla na testu jen jedna / nebo jsi zažila // a pak se to nějak zastavilo?
Zatím čau

sandol
autor
16. říj 2010

Holky jak píšete ty přezdívky,že vám to jméno zmodrá a je to pak pěkně přehledný?Já tu přezdívku zkusila zkopírovat a vložit a neudělalo se mi to,viz můj vzkaz před chvílí pro bublenudle-je to černý
Díky,díky.

bublenudle
16. říj 2010

@sandol pod každou přezdívkou je Odpověz..tak komu pišeš tak pod tím... 😉

bublenudle
16. říj 2010

@sandol Po těch dvou ET jsem dostala vždy 10den menstruaci...nechytli se ☹ ..a ted co vím,ptala jsem se v caru kam chodím,Brno tak embryjka rozmrazuji taky v den transferu...ve středu se snad dozvím,kdy Ket bude 😵 se fakt nemužu dočkat..

sandol
autor
16. říj 2010

@bublenudle jasně,jednoduchý,díky 😅

bublenudle
16. říj 2010

@sandol šikovná 😉

sandol
autor
16. říj 2010

@bublenudle jo,to by ses měla dozvědět,podle výšky děložní sliznice, ti bud už řeknou kdy se dostavit anebo pokud ještě nebude dost vysoká,tak půjdeš ještě na další UZV.Ale pokud vlastně bereš léky na sliznici,tak by to měli mít dobře vypočtené.
Aha,tak tys to měla jasné hned od začátku,že se nechytli ☹ ,ale asi lepší,než kdybys byla nějakou chvíli těhotná.
To se ani malounko nedivím,že jsi byla depresivní při 2 neúspěších,já byla depresivní už před IVF .

bublenudle
16. říj 2010

@sandol Ano,máš pravdu..je to takhle lepší,že se to nechytlo hned na začatku...tak to je fajn,že už to budu vědět možna ve středu 😵 jupíí...tentokrát se to povede...věřím tomu 😉

stazina
16. říj 2010

@bublenudle chodíme do Brna do Unici..a jsem spokojený...s přístupem a se vším..myslím, že ket je 19 dc..a mám to v nativním cyklu
@sandol jojo , tak y se mi neche věřit, že by mě vyšel hned Ket, když to předtím vyšlo taky hned...ale musíme myslet pozitivně🙂)
My jsem si prodl. kultivaci zaplatili poprvé , emryjky ted byla dost malá, tak je asi rozmrazili dřív, aby dorostla...měli jsem jen 6B a 2 x B..takže dva dny to nechají kultivovat a uvdií se, jak doraostou...
Já budu taky testovat až po třech týdnech, protože mám Pregnyl a ten yb to pak zkresloval, kdybych testila dřív...
A s klukama to doceal jde, jsou celkem rozumný....my jsme se s manžou tak nějak dohodli, že chceme děti brzo po sobě , oni si pak podle mého na sebe líp zvykaj , nežárlí na sebe a jsou si i bližší...ale to je věc názoru...a taky si říkám,že ted , dkyž jsem vycvičená po dovjčatech, tak to jedno bude pohoda 😀 jo , jen abych se nedivila... 😀
Hlavně mají pravidelný režim, takže si na to zvykli a docela nám to šlape...
tak uvidíme..ted po Ketu si je a pár dní vezmem babička a já se budu válet...těším se, ale bude mi smutno..

bublenudle
16. říj 2010

@stazina Jéé,dvojčatka...já chcu takýýýý 😵 😵 😵

vered
16. říj 2010

Ahoj holky, preju hodne stesti a vsem brzo vysnene // . Ja jsem dnes 6.den po Ketu v prirozenem cyklu, jen s injekci ovitrelle v den ovulace . Z predesleho Ketu mame skoro dvouleteho chlapecka. 🙂 Kety maji uspesnost! 😉 At nam to vyjde!!!!

sandol
autor
17. říj 2010

ahoj takhle při neděli 🙂 ,zdravím a vítám VERED 😎
@bublenudle optismismu máš na rozdávání,a těšit se máš na co,je to krásný,když člověk ví,že už to má u sebe 😉
Mně teda ted přijde,že je to neskutečný,že bych tam měla mít minimimča nebo minimičo🙂 ,nějak nemám zatím žádné příznaky,který by to mohly aspoň trošku potvrzovat.Na druhou stranu si zase nedovedu představit,že by tam třeba už nic nebylo........Ani si nepamatuji,jaké jsem měla pocity tenkrát.Tak uvidíme.Ty bys chtěla dvojčátka jo? 🙂
@vered taky přeji hodně štěstí,,jsi o 2 dny přede mnou,máš nějaké příznaky nebo pocity?Potěšila jsi mně s tím,že se kety daří 🙂,my máme doma skoro tříletého,ale z ET.
Teď nebereš ani utrogestan?Já mám ket taky v nativu a ovitrelle jsem nepíchala,dostala jsem jenom utrouš.
Tak holky,hodně zdaru naším KETům 😎

bublenudle
17. říj 2010

@vered Ahojky,vítám tě mezi náma KETačkama 😀 ,jéé máš mimuško z ketu,tak to je super...další pozitivní zpráva tady... 😉

bublenudle
17. říj 2010

@sandol Ahojky,a krásnou něděli přeji 🙂 jj,čím víc mimušek tím líp...dvojčatka suuuper..ale jedno taky...jelikož mi bylo v pondělí 38 tak na druhé už nepujdu..takže kdyby to bylo přes kopírák tak parada 😵 😵 😵 ..ano,strašně se zase těším,jak už jsem psala,byla jsem bleeee,ale už je to pryč a zase se mocinky těším..KETu zdar... 😎

bublenudle
17. říj 2010

Přeji Vám krásnou neděli 🙂 🙂 🙂

sandol
autor
17. říj 2010

@bublenudle hm,tak to je jasné,že bys brala dvojčátka,když už potom další neplánujete.I když....... bys to i zvládla,když pojištovna hradí IVF cykly do 40 let.Kdybys teď otěhotněla,rodila bys kdyby ti bylo 38 a 3/4 a kdybys do toho šla hned po roce dítěte,tak bys měla do čtyřicítky ještě 3 měsíce 😉
To je tak dobře,že jsi tak nadšená,že se tak mocinky těšíš,úplně se tady usmívám 🙂

vered
17. říj 2010

Ahojky devcatka, doufam ze si uzivate nedele. 🙂 Dekuju za privitani!
@sandol Utrogestan neberu a nebrala jsem ho ani pri predeslem Ket, ktere probihalo stejne jako ted . Co se tyce priznaku, tak mam obcas bolesti v krizi, uz od druheho dne po transferu. JInak nic moc. A ty nejake mas?

vered
17. říj 2010

@bublenudle vsechno nejlepsi k narozkam a at se brzo dockas miminek!!!

sandol
autor
17. říj 2010

@vered tak tebe bolí chrbát jo?S tím já myslím problémy mít nebudu.Jinak příznaky ani žádný,snad jen nateklý prsa,ale to
jsem vlastně začala mít už v den transferu,začal asi účinkovat ten utrogestan.Břicho mám docela nafouklý,ač bych MS měla dostat až za cca 10 dní.Nechci se nějak zvlášt pozorovat,neboť bych si hned všechny příznaky vsugerovala,minulý měsíc jsem si myslela že jsem těhu a bylo mi fakt blbě,to jsem si asi vybájila,že třeba otěhotním přirozeně,těsně před KET,že i zázraky se dějí 😀 😀

sandol
autor
17. říj 2010

@bublenudle také přeji dodatečně vše NEJ a hlavně ta NEj miminka 😉

bublenudle
18. říj 2010

Ahojky...děkuji Vám mocinky za přaní k narozkááám 😀 😀 😀

sandol
autor
18. říj 2010

@stazina Ahoj stazi,tak jak jste dnes dopadli?Vydrželi všechny embryjka?Vložili jste na doporučení jen to jedno?Co se stalo s těmi zbylými pokud tedy nějaká zbyla?Jak se cítíš,jak jsi to prožívala?Jak jsi psala,musíme myslet pozitivně 😉Já měla KET už 15,den.
Jseš asi už doma bez kluků viď? Tak to je fajn,že jsou tak fajn 🙂 ,proto si taky asi dovedeš představit další.A ono to bez režimu asi nejde viď?
Užívej klidu 😎

sandol
autor
18. říj 2010

@bublenudle není zač 😵

bublenudle
18. říj 2010

@sandol Jak ti je?? cítíš se dobře??snad ano..zajímalo by mě,jestli odpočívaš v postýlce ty první dny ,nebo normálně funguješ...měj se fajn..paa 😉

bublenudle
18. říj 2010

@stazina Ahojky...tak jak se máš??a co mimuška??, 🙂 🙂