• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
autor
@bublenudle cítím se fajn,díky za optání,včera večer mě trošku pobolívalo břicho a dnes ráno taky,jinak nic až na ty bolavý prsa a svědící bradavky :sweat_smile: Odpočívala jsem do pátku,ne že bych jen ležela,to nejde vydržet,ale spíš jsem polehávala a netahala nic těžkého,ba dokonce ani nevařila,neuklízela.Od soboty normál režim.Tobě se to taky blíží viď :wink:?Budeš taky doma nebo budeš chodit do práce?
18. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky,nějak nám to tu vázne..............nechce se vám mluvit :zipper_mouth: ?Teda psát :slight_smile:?
Čekám na nějakou zprávu od vás..............
Jinak u mě nic nového,jen je to čekání nějaké delší a delší.
papa
19. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, doufam ze se Vam dari fajn a ze je vse na dobre ceste :slight_smile:
@sandol Sandol, to cekani me taky uz nebavi, je to hrozny, ta nejistota jestli jo nebo ne..... v krizi me poboliva sem tam a ted obcas i bricho jako na menses, ale pak to zase odezni. Jinak ja zadny odpocinkovy rezim nedodrzuji, s dvouletym rostakem se to ani moc neda, ale i pri predeslym Ketu jsem delala vsechno normalne, chodila do prace, uklizela, varila a dopadlo to dobre. Pan profesor nam po transferu rekl, vse se smi a dokonce i sex je povolen. :grinning: Ty jses doma? Psala jsi ,ze jsi mela Ket uz 15.den a ja dokonce uz 14.den. A kdy budes testovat?? Ja se trochu bojim, protoze jsem si pichala ovitrelle (2 varky) a ten ovlivnuje tehu test. Tak nevim kdy testovat , jak dlouho ten ovitrelle budu mit v krvi. Na krev bych mela jit 25.10. Zatim papa,snad se to tu trochu rozjede..... :wink:
19. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered já jsem kus blbce,mně včera kámoška nahlodala,ať prej už zkusím testnout,že kdyby se ujali obě,že by se to už mohlo objevit.Říkala jsem jí,že v žádným případě a fakt jsem to tak myslela.Říkala jsem,nebudu jako některé holky tady,co to s testováním brzy fakt přehání.No a už jsem mezi nima!!!
Poněvadž teď jsem,blbec jeden,potom co jsem tu pročítala zase pár diskuzí,kde některý psaly,že už 7.den po ET či KET testly a že se jim objevily //.Tak jsem si řekla,že to taky zkusím.Když to vyjde,budu vědět na čem jsem,že je to prostě paráda a budu to vědět tak brzo a že když to vyjde negativ.,že si budu říkat,že bylo ještě velmi velmi brzy.No a samozřejmě je čárk jen / a teď si nadávám,že jsem kravajzna .Navíc to samozřejmě nebyla ani raní moč.
Tenkrát jsem to vydržela až do 12.dne a teď to nána dělám už 7.den.Bych se nafackovala .No a samozřejmě začínám pochybovat.Předtím jsem měla někde v nitru spíš pocit,že to vyšlo a teď samozřejmě začínají velké pochybnosti.....................
Já měla po ket 3 dny hlídání,tak jsem odpočívala.Ty jo,i sex je povolen?My jsme se teda zatím neodvážili.Tak to jsme měly rané kety,docela dost brzo vid?Já měla 12. den sliznici už přes 12,3 mm a folík 23mm,takže hodnoty více než fajnové :slight_smile: To víš,jak to ovlivňuje TT ,tak to to udělej co nejdéle.Vezmi příklad ze mně!Čím déle,tím lépe :wink: Ty jsi dne 9.nebo 10.den po KET?
Pappapappa
19. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky, napíšu večer, máme zavedené ale tedy jen jedno..víc písnu pak, papa
19. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,,
Takže v sobo volali, že nám přežili všechny, v neděli zbyly už jen dvě...přijeli jsem tam o půl desátý, byli jsme objednaný na desátou...čekali jsem asi hodinu, měli nějaký frmol...emryoložka nám potom oznámila, že se přestalo vyvíjet další, takže zbylo jedno...komp. morula..takže mi ji zavedli a vyfasoval jsem nějaký další léky a doporučili klidový režim, hlavně dva dny nic netahat..takže jsem si polehávala a koukal na filmy...kluci jsou u babí , ael zítra si pro ně jedeme a pak už to je opravdu na přírodě, protože s dvojčatama si opravud nelehnu a neodpočinu, ale to se nedá nic dělat..
Takže jsem naštěstí nemusela řešit, co s tím jedním, kdybyb zbylo, takhel to vyřešila příroda....ale ptala jsem se na to aprý by ho nechali na misce dál kultivovat, dokud by se nepřestalo vyvíjet.. :frowning2:
19. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, tak jsem si říkal, ež se v tom oc nevyznám, co kdybychom si udělali malou tabulečku a v ní si to napsali, abychom věděli, kdy a jak to ta druhá má, co?
já bych to klidně dal do kupy, tak mi to napište a já to vložím...jestli teda sohlasíte, viděla bych to takhle....

stazina - 1IVF - ET -6/2009 dvojčata kluci, Ket - 18. října ...TT/2.11?
19. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj všem,jasně tabulka dobrá :sunglasses:,takže přidávám:

sandol - 1.IVF - ET- 2008 kluk, KET 12.října...TT ?????

@stazina jé,tak přeji tobě i mimísku pořádné zahnízdění :slight_smile: a ať ti to čekání co nerychleji uteče.
Tak nakonec ze třech zbylo jedno,nám ze třech dvě.Tak to je ten jeden vyvolenej :wink: A hlavně se to krásně rozhodlo za vás,ale stejně jste měli a chtěli dávat jedno ne?Dobře,žes měla na odpočinek alespoň ty dva dni a jak píšeš,stejně je to asi na přírodě,moc toho ovlivnit nemůžeš.Mimochodem,kolik váží kluci?Jestli už se pronesou nebo jsou to houžvičky?
Aha,to jsem taky přemýšlela co se děje s těmi nepoužitými embryi,tak je tam nechají a oni samy zaniknou,dobrý,já myslela,že to třeba hned lijou do odpadu,to zní morbidně co,už mlčím :zipper_mouth:
Tak užívej "těhu" :wink:
19. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol Ahojky! No na testovani je asi trosku brzo :wink: , ale zbytecne se s tim netrap. Sedmy den to je predcasne na nejake zavery. Ja pri predeslem Ketu testovala az 13.den po a to jeste z ranni moci a carka se tam objevila slaba a asi az po minute, kdyz uz sem bezela brecet do pokoje ze to nevyslo. Druhy den jsem mela krevni testy a Hcg bylo asi 360. Ja mela Ket 11.10. takze dnes jsem teprve 8.den po transferu, predtim jsem to pocitala i s nim. To cekani je nekonecny a dnes nemam ani zadne bolesti v krizi ani bricha, proste nic. MUsime doufat. Drzim Ti palecky a dalsi testovani az za par dni jo?? :wink: Kdy mas jit na krev??Ja 25.10. Zatim pa a dobrou noc.
@stazina Ahojky, doufam ze se embryjko hezky uhnizdi...trochu me prekvapilo jak pises o tom druhem embryjku, ze kdyby se neprestalo vyvijet, tak ze by ho nechali kultivovat az do zaniku.....dalo by se prece znovu zamrazit. Zacalo se to delat a pry je to uspesne, ale nevim jestli i v Cr, my zijeme v cizine. Taky se tu zavadeji emryjka co nejdrive a nedela se jim prodlouzena kultivace, protoze nejvhodnejsi prostredi pry je pro ne deloha a ne nejaky roztok. Ikdyz morulky a blastocysty se asi lepe zahnizduji, ale skoda vsem tech embryi o ktere se prijde pri te kultivaci. Ja uz zadna dalsi zmrazena nemam :frowning2: , a dalsi IVF uz bych nechtela podstoupit. Co se tyce te tabulky tak bys tam chtela napsat vsechny IVF,Ety a Kety, nebo jen ty uspesne a soucasne? Pa. A kde je buble nudle?????Taky preju hodne stesti! Tak holciny dobrou noc a drzme se!!!!!
19. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol kolik je tomu tvymu robatku?????
19. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered jo je ještě moc brzy na testing:slight_smile:,věděla jsem to i před tím,jen jsem měla na chvíli zatměno.A teď mám zase zpátky ten pocit,někde vzadu,že to tam bude :slight_smile: ty dvě čárky,ale až přijde čas.Jinak já se mám dostavit do našeho CAR až za tři týdny k těhoten.testu.Jasně že ho budu dělat dřív.A pokud to dopadne OK,tak zavolam a oni mě objednají opravdu po těch celkem 3 týdnech.Asi chtějí mít jistotu.Tak tys jen o den přede mnou,tys byla 11.10,já 12.10,tak to budeme testit fakt spolu :wink: JO,taky jsem slyšela o tom,že i opakovaně zmražená embrya jsou životaschopná,ale je to asi nějaká vyzkoumaná novinka,tady v ČR jsem zatím neslyšela,že by se to dělalo a myslela jsem,že ještě ani nikde ve světě...mimochodem,kde žijete?Koukala jsem,synáček má krásné jméno :slight_smile: Mně občas pobolíbá břicho,jako na MS a před chvílí mě nepatrně bolelo v kříži,na to jsem teda nikdy netrpěla,tak uvidím :confused: řekl slepý :sunglasses: A ty nic jo?Jak píšeš,tak teda doufáme :wink:
A jasně,kde je bublenudle :astonished: ????Jdu na ni zařvat......se mi to taky nějak nechce líbit :angry: .
19. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublenudle kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????????,,,,,,,
19. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered dva a třičtvrtě má naše prtě :grinning:
19. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol Zijeme v Izraeli....je tu strasny vedro, dnes 37 stupnu. Jo a co se tech bolesti v krizi tyce, tak ty bych rada uvitala zpet, protoze minule jsem je mela taky a byla jsem v tom. Ale dneska mi fakt nic neni.Taky jsem cetla o bazalni teplote, pri tehotenstvi se drzi nad 37 stupnu a meri se to kazdy den ve stejny cas.Rano jsem se merila a 37.1 ale tahle teplota se ma drzet aspon 18 dni po ovulaci....aby to bylo tehu, pokud klesne tak se dostavi menses...
Nase prte ma dnes 23 mesicu. :grinning:
Buble nudle si asi dava oddych od pc. Ja taky pujdu na kute. Tak pa a ozvi se jak jsi na tom. :slight_smile: :pensive:
19. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se že vám sem lezu :wink: ale hltám každou informaci ohledně KET. Já jsem po 1.ivf které bylo neúspěšné, ale zbylo nám 5 mrazáčků a po kontrole mi Dr. řekl, že je nejlepší jít další cyklus na KET. Teď čekám až dorazí MS a začínám brát léky. Máte některá úspěch s KETem:slight_smile: :wink:
20. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol achoooooj,měla jsem fofr...dnes příjdu...krááásný den a odpočívej...paaa
20. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina ahojky....tak mooocinky držím pěstičky at se bobíšek drží..já dnes jdu na ultrazvuk a snad mi už rovnou řeknou kdy pujdu na KET...at už mám mimuška u sebe...odpočívej...páááá
20. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny takhle při středě :slight_smile:
@bublenudle už jsme chtěly s vered vyhlásit celostátní pátrání :sunglasses: Tak hlavně nezapomeň podat info jak na UZ a kdy si půjdeš pro mimísky,určitě už brzičko :wink:
20. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi vítám tě,nikam nám nelezeš,je to veřejné,aby se každý mohl zeptat,každý něco přidat a tak si vzájemně pomoci
:slight_smile:
Určitě,co jsem četla,je dobré hned na KET po neúspěšném IVF,tělo je nastartované,ještě nastimulované a prý to zvyšuje úspěšnost :wink: ,tak jdi do toho :slight_smile: a 5 mrazáčků je krásný :slight_smile: .Já tedy zatím nevím,jestli budu se svým 1.ket úspěšná,ale už za pár dní si to tu budeš moci přečíst :slight_smile:
Jinak úspěchy po ket jistě jsou,třeba právě tady u nás v diskuzi,VERED se Ket povedl :slight_smile: a teď už jede ve druhém.
Kolik jsi měla vloženo embyjek po ET?Nevyšlo to hned nebo jsi byla třeba chviličku těhotná?
Měj se
20. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered čauky,jak se dnes cítíš ? Co chrbátek,začal tě dnes aspoň trochu bolet ???? Tak snad jo !!!!
Taky vím o těch bazálních teplotách,zkoušela jsem asi před 3 dny,ale až kolem 11hod.dopoledne a to jsem teda měla 37,5 a pak ještě druhý den cca v ten samý čas a bylo 37,4.Ale jak píšeš,to by se mělo dělat hned ráno po probuzení,ani se nezvedat,přesně v tentýž čas a to já bych nezvládla.Takže ty moje hodnoty skorem v poledne by měla asi úplně každá,když teplota prý každou hodinu stoupá nevím ani o kolik :slight_smile: ,ale o dost :grinning: Tak si to sleduj,jestli ti to nedělá problém,myslím,že to bude dost spolehlivé :wink:
Ty jo, tak tys v Izraeli,jak ses tam dostala :confused: ?Manžel tam byl na dovče,před 16 lety :slight_smile: Teda vy se máte,37 stupňů,to je úžasný :sunglasses: ,nám tu od včerejška hrozí,že bude už padat sníh a je fakt neveselo nevlídno,teploty kolem 5 stupnů.A jezdíš do Čech?
20. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Ahoj vitej mezi nami, ja jsem mela uspesny Ket v nativ cyklu v roce 2008 a mame synka. A dnes jsem 9.den podalsim Ketu a cekame na vysledky!! Ja Ketum urcite verim!! Preju hodne stesti a kdybys chtela vedet neco jineho kldne se ptej. pa
20. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@sandol ..tak yt už tešstíš 12. říjan, to je paráda, ted to bylo dsit brzo ,tak ještě vydrž , uričtě tam pak budou dvě dálnice:slight_smile:)
Jo a prý sex je povolen už 5 den, někdo ale sexuje hned....když je žena těhotná přirozeně, tak většinou dělá spoustu věcí, kterým my se vyhýbáme a jí to zrovan vyjde..takže sex by u vás už klidně mohl být , si myslím. :wink: A kluci už se pronesou..Roman má 11,40kg a Matěj 11kg, takže josu to cvalíci, ale oni jsou dost dlouhý...ael tahat oba je teda už ted vážně nebudu ..to už by bylo asi moc...
@vered takže ty už v pondělí budeš vědět, zda jsi těhu? To je super,tak se těšíme:slight_smile:
A jasně do tabulky vše současné i nesoučasné, kety, ety..vše..jetsli ti to teda nevadí...
a taky jsem byla překvapená, že by mi ani nenabídli opětovné zamražení..asi se to tady opravdu ješět tolik nedělá a nebo musí být opravdu supr kvality...
v Izraeli? Ty jo ,jak ses tam ocitla? A kde ti tedy dělali Ket? já jsem to nějak nepobrala...

@bublenudle tak at utz dobře dopadne, držíme palce...

Holky, já na bazální teplotu prdím, tak y bych si nevzpomněla asi ve stejnou dobu a pak taky to ovlivnuje i teplota v pokoji, jak ses vyspala a jak ý máš pyžamo...no, to už možná přeháním, ale opravdu musí být pořád stejný podmínky měření a o ty já asi fakt nyvytvořím....

dneks ajsme uklízela, odpo jedem pro kluky...a docela ráda jsem si lehla...jsem nějaká utahaná..to je asi tím, že ted tři dy jsem spal 10 hodin v kuse..na to teda fakt nejsem s klukama zvyklá.. :grinning: no, už se na ně moooc těším...tak zatím, pa
20. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ahoj , jasně že se přidej....tak to je fajn, že máte v mrazáčku...a kam chodíš?
My měli uspešný první Et, na ketu jsem byla poprvé,takže zatím nemůžu povídat...ale spoustě holkám to vyšlo, takže proč né i Tobě ... :wink: a kdy má dorazit mrcha? A budeš to mít v nativním cy\klu?
20. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol Ahoj Sandol, dnes holka nic moc, mam nejaky blby nalady, sem nejaka vybusna, rano me trochu bolel bruch a zada, ted taky trosku ale nic vaznyho. Moje sladke detatko tu od rana radi jako cerna ruka a to me uz taky docela vysiluje, ted nastesti spinka. A jak se citis dnes Ty?? Ja rano teplotu taky mela 37.1 ale pres den mam vic, zalezi jestli beham nekde venku ,tak to jsme mela i 37.8 a kdyz treba jen sedim a nejak to neprehanim tak mnohem min ale kolisa to, zkousela jsem to nekolikrat denne a tak vidim jak se to meni. To pocasi tady je hrozny, neprselo tu od brezna a je tu hodne prachu a ted jsou i mimoradna vedra a tak se to moc neda. Vseho moc skodi. Jsem tu 8 let a domu samozrejme jezdim casto a moc rada. ted co mame malyho tak i dvakrat do roka. Byli jsme v lete na mesic a pul a to jsem si odpocinula od veder, v srpnu hodne prselo tak to bylo prima. :slight_smile: Ja uz si tak preju aby byl aspon jeden den s mrakama a poradnej slejvak k tomu:wink: To bude hned lepsi nalada. :grinning:
20. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina ahoj stazi, ziju tu uz 8 let a tak vsechny IVF probehly zde. Je tu velika vyhoda ze se plati jen za leky a to 10procent, jinak ti vsechno hradi pojistovna. Neplati se tu ani za ET ,Ket,zmrazeni, rozmrazeni, ICSI proste vse je gratis dokud nemas aspon dve deti a pak uz si to musis hradit. V CR se to hradi skoro vsechno jsem koukala.
1.IVF 2006 z kteryho nebylo nic, 2.IVF 2007 ET - tehu, porod ve 22.tt , pak Ket 2007-neuspesny,3.IVF 2007 -ET neuspesne a nasledovne Ket //. No a ted tahle embryjka co mam ted ty jsou jeste z te same varky z roku 2007.Takze KEt 2009 a testovat 25.10. uf !! uz si ty datumy nejak nepamatuju.Po tom prvnim porodu mi zjistili Leidenskou mutaci FaktorV, mam problem se srazlivosti krve a tudiz si cele tehu musim pichat clexane, lek na redeni krve.
Ti tvoje milacci uz taky neco vazi :slight_smile: , Joshua ma 12,5 kilo a taky se dost necha tahat. Tak se setri!! Papa
20. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina to jsem ema co s tím testováním :grinning: Tak jsi mě s tím sexem teda přesvědčila no,tak já to doma nadhodím
:grinning:
No pěkný cvaldy už máš doma,to tda najednou nezvedej v žádným případě!
Rozesmálas mě s tou bazál.teplotou a pyžamem :grinning: a stím že stejné podmínky na měření a že ty je fakt nevytvoříš :grinning: ,chlámu se tu :grinning: :grinning: jak prdlá :grinning:
Ty vogo,tak vona už uklízela !!! Ale to asi nudou co,je to nezvyk,když tam ty prťata nemáš.Kukej dát packy nahoru a dej vegáč :wink: Těch 10hod.v kuse závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přeji pěkné shledání se syny :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered no holka,tomu neříkej že dnes nic moc,to je právě to pravý,ty těhulovský nálady,navíc bolest zad se vrátila,k tomu břuch,no co víc si přát :wink: ! Spojení černá ruka na zlobivé dítko také používám a teď jsem trošku přiostřila a říkám už místo ruky pracka :grinning: ,tak hlavně že ti pracinka spí :slight_smile: Tak tys odbornice v měření bazálky,měříš během celého dne :slight_smile: ,ty jo a takhle to lítá jo?Nojo ale k tomu si přičti ty vaše tropy tam,dyť vy musíte být rozhycovaný úplně všade :grinning:
Od března nepršelo?To taky jde :astonished: ???Přijď si nachytat mrazivého deštíčku k nám,teplotka ti hned klesne :sweat_smile:,to jako ne že bych ti to přála,jen bych ti přála trocha toho svlažení,když už tam toho máte nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to je fajn,že jezdíš dom a užíváš si tu zimy i v srpnu.My tu nadáváme jak špačci,speciálně na ten srpen,to byl fakt děsnej počas a ona si v tom lebedí,jó ty kontrasty.Tak jsi mě taky rozesmála,jaks psala,že v srpnu hodně pršelo,tak to bylo prima :grinning: :grinning: :grinning: ,bych po tobě něco hodila :grinning: ,nééé,legrace a bezva je taky jak vyhlížíš jeden den s mráčkama,jak to bude hned lepší nálada :grinning: :grinning:
No mám z vás holky nějakou dobrou náladu,už 2x jsem se dnes nad vašimi psaníčky nařehtala :grinning: ,tak jen tak dál :wink:
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol to víš, že to nadhod..myslím, že manžílkovi nebudeš muset říkat dvakrát:slight_smile:jkao každýmu chlapovi....já včera celý den koukala na filmy a v některých bylo dost postelových scén, tak jsem měla takovou chut..ale druhý den po Ket sem si teda netroufla.. :unamused: ale koncem týdne...jdeme na to :grinning:
A čemu se jako tlemíš, že ty podmínky nevytvořím? :grinning: :grinning: To víš, někdy vstávám s klukam už v šest, jindy v sedm, někdy do 8hodin, a někdy spím přitulená k manžov,tak mě zahřívá a někdy jsem odkopaná..to šechno má vliv..aněkdy spíem v opsteli všeichni čtyři a to jsem pak spocená jak kůn...a dop toho měit bazální teplotu? :grinning: nejsem prdlá :grinning: :grinning:
Tak já si jdu teda natáhnout kopyta, když jiank nedáš, no..a těch 10 hodin mi teda chybět nebude, mám rozlámaný záda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: au au...tak jo ,jdu teda ležet a číst nějakou pokleslou literaturu :grinning:
@vered ty jo , tak to je dobré, že platíte jen za léky...asi na tom je ta ekonomika daleko líp..nebo čím to je? a asi si is tak yprožila své, když si rodila už ve 22tt... :pensive: smtuný :frowning2: moc,a el halvně že ted máte zdravého Joshua .... :wink:
tak o , už teda jdu, no... :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
VERED - 1.IVF 2006 neuspešný, 2.IVF 2007 ET - tehu, porod ve 22.tt , Ket 2007-neuspesny,3.IVF 2007 -ET neuspesne a nasledovne Ket //. 10/20010 Ket,testovat 25.10.
sandol - 1.IVF - ET- 2008 kluk, KET 12.října...TT ?????
20. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol však ty seš taky vtipná :grinning: sem se taky nasmála:slight_smile:ale už mlčím a ležím, pa :grinning:
20. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek