• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
autor
@vered ty bláho,tak vám se to uměle oplodňuje....jen 10% za léky,to je teda super :slight_smile: Ale koukám,že sis toho prožila dosytosti.Zažila jsi i porod ve 22.týdnu,to bylo asi strašné viď?Takže 3.IVF a až KET s úspěchem.Tak to bys to tady v Čechách měla fakt za minutu dvanáct.Poněvadž tady se už 4.pokus platí úplně celý,třeba prý 80 tisíc.Jeje,tak to je tak super,že po těch peripetiích máš Joshuíka.Tak posílám miliony mrazivých deštivých kapek s přáním sourozence pro Joshuíka.Mimochodem,kolik ti dávali embryí,nějak jsi neuváděla?
Papa
20. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina teda holka, tak tys takhle při chuti jo :dizzy_face: ,cože to tam máte za programy,tož to u nás néni :rolling_eyes: ,páč já jsem absolutně bez apetítu.Zdrž se ještě chvílu svých choutek,vydrž děvo až do víkendu,zbytečně tam teď to miminko nepopichujte :pensive: Spocená jako kůň,nádhera :grinning: :grinning:,fakt mě to tu baví :sunglasses: .Kopýtka máš už nahoře?Do rozlámaných zad ještě vetři koňskou mast a zařehtej si nad tou svou pokleslou literatúrou :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vzbudila se mi pracinka,loučím se,večer papapapappa :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol tak ted se chlámu zase já!!!! :grinning: teda, ty seš taky pěknej kůň :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol děkuji za přivítání, trochu jsem zapomněla psát, no chvilku po ET jsem těhu byla, ale pak se mi rozjela MS a čárka začala slábnout. No Dr. jsem to řekla, nasadil léky, tak se uvidí teď. Už jen aby ta mrcha dorazila co nejdřív :wink:
20. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina jsem torchu mimo co je to nativní cyklus :sweat_smile: mrcha má dorazit příští týden. Jinak chodím do centrra v ČB :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOOJ holky...tak jsem tady a jsem strašně štastnááá,jelikož sliznice 11 den 11,5mm...jupííí..od soboty budu brát utrogestan navíc a v uterý jsi jdu pro moje mimiška...tralalallaa..už se nemužu dočkat..tak jsem moc ráda..jinak koukám jsem ok,to jsem ráda...pěkně odpočivejte..a nepřehánět to s tím sexíkem,hahahah jak tady čtu..
20. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak přidávam ...
1IVF červen....nevydařené
2IVF srpen...nevydařené ×2 nanučky zamrazené×
1KET....26.11 ?? vše 2010
20. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi tak to je mrzuté,když už jsi měla // a pak z toho nic :frowning2: ,počáteční lítání v oblacích vystřídalo pěkné plácnutí na zem :cry: ,to musí být pěkně na psychiku co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdy čekáš mršku?Teď jí musíš nazývat něžně,žádnou mrchou,aby ti přišla co nejdříve :wink: Taky chodím do Budějovic.
20. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina bodejď že sem taky kůň,vždyť jsem přece na koňovi,jen nejedu na modrým,asi tak před hodkou mi bylo nějako špatně,takže nějak přesedlávám na zelenýho-jako že jsem byla celá zelená :slight_smile: Jaké bylo shledání s klukama?Neboj,dnes již svých 10hodinek nedáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublenudle ahoj,tak paráááádička,vše zatím podle nejlepšího plánu viď?Tak jen tak dááááááál :slight_smile: Pěkné,že jsi zase tak optimisticky naladěna,tak z toho šťastná :dizzy_face:,to je hned půl úspěchu :wink:
Sliznice krásný hodnoty,teda ale že to budeš mít až za týden se docela divím,já to měla po 12.tým dnu po UZ se sliznicí 12,3 mm naplánovaný a provedený 15-tý den.Nojo no,asi jiný CAR jiný mrav,sami nejlépe vědí :wink: Tak užívej ,za týden už budeš těhu :slight_smile: Neboj,já sexovat nebudu,nejni ten apetít :grinning: a stazina může zatím jen slintat,povolila si to až za o víkendu :grinning:
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oprava:v poslední větě má být: "povolila si to až o víkendu" děkuji za pochopení
20. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dere se mi sem manža :sunglasses: ,tak snad se sem ještě dnes dostanu
20. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu zítra až hoši usnou, ted už nemůžu...přivítání bylo bouřlivé:slight_smile:jsme ráda, že je máme a taky že už spí :grinning: dobrou.-)
20. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol nestíhám všechno číst, ty jdeš taky na 1.Ket, nebo jsi už pod :wink: Tak jsme se tam třeba potkaly :sunglasses: MS čekám příští týden asi po, nebo út. Když jsem byla naposled na kontrole tak jsem měla ještě ovulaci a to bylo 21. po MS, no Dr. povídal, že asi ještě fungujou ty hormony, tak to bych se divila kdybych otěhotněla přirozeně :astonished:
21. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol ahojky....děkuji...jsem fakt ráda,že už si pro moje broučky pujdu...no a se sexem taky nic...haha..a jak se cítíš?? kdy že to budeš testovet??? paaa :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nazdárek :slight_smile: ,tak dnes už poletoval sníh,máme to tu,palčáky na ruce,čepice na palice a šálečky na krčky :grinning: ,teda krom vered :grinning:
Jak se dnes cítíte?
@dashi jsem 9.den po ket.
Třeba přirozeně neotěhotníš,ale máš díky těm hormonův v těle při ketu větší šanci :wink:
@bublenudle počkej,ty ještě můžeš ne??Nebo taky néni apetít :wink: ?
21. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered ,tak co?????Jak je????Dneska už jsi 10.den,to to letííííííííííííííí.....................
21. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina a co ty holka,dnes 2.den po Ket?
21. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol tak držím palce :slight_smile: a už jsi zkusila testovat? To jsou nervy, viď :unamused:

holky, tak to já se musím přiznat, že na sexík jsem měla největší chutě po ET, to bych snad mohla i 3x denně :sweat_smile: ,ale teď mám teda takovej útlum, že se spíš musím přemoct :astonished:
21. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi jo,kravka jsem to zkusila 7.den po ket,to víš že nic,tak teď to mám v plánu až na víkend,nejlépe neděle,tenkrát se mi // ukázaly přesně 12.den,což budu právě v neděli.Dřív jsem teda předtím netestovala,tak nevím,zda bych je měla i i před 12tým dnem.Ale v ten 12.den si myslím a tedy mám tedy sama potvrzené,že by se už // ukázat měly,tak snad :slight_smile:
A pozor,zase další dračice :pensive: ,hned po ET by sexovala,to jsi jak stazina :grinning:
21. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandol já právě zkoušela testovatu už 7.den a čárky docela viditelné :wink: , teda nemusela jsem je lovit pod světlem. No tak jsem to taky Dr. řekla, on že každý tělo je jiný a reaguje jinak, takže hlavu vzhůru určitě tam budou // :slight_smile: A taky říkal, že testit nejdřív 10. ted to už se dá něco vidět :wink:
21. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi tak to se ti to chytlo a pak pustilo viď :cry: ,to je blbá varianta tohle,to radši od začátku nic.
Tos je měla tedy brzy už 7.den.Já to navíc zkusila až odpoledne,takže nebyla ranní moč a měla jsem citlivost testu až těch 25.Takže hlavu a naději rozhodně neztrácím :slight_smile: Navíc tetnkrát ten 12.den čárka nebyla nějaká zvlášť výrazná.Jinak v Budějcích nám stejně píšou dostavit se k TT za 3 týdny,to máš taky ne?To je docela dlouho,mi přijde,ale asi ví proč to tak natahujou...
21. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol já si koupila mamates, holky na diskuzi psaly, že s ním mají dobrý zkušenosti :wink: a není tak drahej něco kolem 40 kč a jsou tam 2 ks. hm, prý to tak vypadalo, ostatně fakt nevím kde je zakopanej pes, my jsme s přítelem oba v pohodě, vajček jsem měla 16 z toho se jich 14 normálně oplodnilo, měli jsme prodlouženou kultivaci tak vybrali 7 nejlepších, 2 zavedený a 5 nanučků :wink: Taky jsem se na to ptala, jestli není lepší teda zavést jen jedno, prý ne :wink: Tak uvidíme, uvidíme :wink: :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, takže jsem po jediné noci sklukama zase už normálně zničená, jako vždycky, od pěti dělali kraviny, takže to už stálo za prd....a ted tayk usnuli , tak doufám, že aspon hodinku ,a bych mohal v klidu dovařit...

@sandol a abys věděla, já už jsem 3 den po Ket..heč:slight_smile:)
a jasně , ež neztrácej halvu, atešíme se v neděli na výsledek..jsem napnutá jak struna:slight_smile:budou tam dálnice:slight_smile:
@dashi tak to bude jen otázka časum, kdy se vám zadaří ,enboj...a nebo to opravdu klapne ješět přirozeně:slight_smile:

Já jsem si dneska říkal,a že to rzhodně vyjít nemůže..celý den se rozčiluju ( bydlíme u tchánovců - prozatím) a pak kluyk taky pořád jen tahám a lítám a vůbec..to by byl teda uderník, kdyby v bříšku vydržel....ale dvě zdravé děti mám a tak si nemůžu stežovat, štasná bych byla, ale svět se nezboří, když to nevjde..( no, trochu si to obhajuju, ale asi bych malinkato plakala :pensive:
tak jo , jdu vařit, pa
21. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak se to tu rozjizdi! :slight_smile: Nestacim to vsechno cist a reagovat. Dnes jsem mela volne dopoledne a tak jsem se byla cournout po meste, uz tu mame "pouhych" 30 stupnu, tak to bylo celkem prijemne!! A Vam tam uz snezi??? Vy se mate!!! Myslim ze Sandol a Stazi by mely psat nejake vesele knizky, jde Vam to holky skvele!!!!! :grinning: :grinning:
@sandol Jo jo dnes uz 10.den, utika to utika. Mam doma jeden testik, jeste co mi zbyl nekdy z minule, ale nevim kdy se odvazim......nastesti testy tu sou dost drahy,tak s nima zbytecne neplytvam...ja jsem srab, mozna ani test neudelam a pujdu rovnou na krev...nevim nevim......a co TY??Jak se citis??A v nedeli jdes do toho jo?? Ty jsi mela uz 3- denni embryjka?, to mne zavadeli 2, jedno 4-bunecne a to druhe jen 2-bunecne.
@stazina Tak treti den jo??? To je prima, jen Te chci povzbudit, ze ja se taky porad rozciluju a hned me vse vytoci!! A nejvic to moje sladky a vytouzeny detatko! :slight_smile: Doufam, ze to je predzvest tehulkovstvi a ne necoho jineho!!! Neboj vyjde to!!
@dashi Ahoj, holky tu psaly ze nejlepsi je jit na KET hned ,ale ja se s tebou chci podelit o mou zkusenost ,ze ne vzdycky tomu tak je. Napriklad ja jsem po IVF mela cykly tak rozhazene a hladiny hormonu uplne nenormalni a dokonce jsem mela i anovulacni cyklus a tak mi doktori, rekli az urcite pockam aspon mesic a pak jdu do KET v nativu. Ale urcite zalezi jaky jsi mela protokol, jestli dlouhy nebo kratky a jestli normalne ovulujes atd. U nas je problem na manzelove strane. Kazdopadne Ti preju hodne stesti at je Ti je vrati v ten pravy cas!!!
Tak holciny drzte se a preju Vam krasnej den!!! Pa
21. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered ahoooj, to sandol je tady ta vtipná:slight_smile:) to mě rozčiluje všechno tady a těhotestvím to opravdu neí... :unamused: ale až se odstěhuejm , bude líp..
Tak uvidíš, kdy zatestíš...pokud si nepíchala žádný hcg, tak bys mohal za dva tři dny testnout, né? anebo zajít an tu krev..to bude asi jistější :wink: a těšíme se na zpraávičku ...ani nevím, jestli bys chtěla dovjčátka?
musím , pa
21. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Stazi, prave ze pichala a dokonce dvojitou davku Ovitrelle, pry ta jedna davka je jako 300 jednotek Hcg, takze ja mela rovnou 600!!! Nevim ale jak dlouho to vydrzi v tele.....fakt jsem z toho tentokrat zmatena.
Brala bych asi radsi jedno mimusko, :wink: to bych zvladla lip. :slight_smile: papa
21. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina jo a jeste, ja jsem bydlela u tchanovcu cely rok a nejdriv super........ ale cim dyl, tim horsi.Neni nad svoje bydleni!!!!!
21. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol ahojda...tak jak to tady jde :sunglasses: jj,sexovat mužu ještě,ale nějak není apetit..vše se mi to motá ted v hlavě,at je vše ok...a miminka mají pěknou peřinku :dizzy_face: kdy budeš testovat???
21. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek