Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
20. říj 2010

@vered ty bláho,tak vám se to uměle oplodňuje....jen 10% za léky,to je teda super 🙂 Ale koukám,že sis toho prožila dosytosti.Zažila jsi i porod ve 22.týdnu,to bylo asi strašné viď?Takže 3.IVF a až KET s úspěchem.Tak to bys to tady v Čechách měla fakt za minutu dvanáct.Poněvadž tady se už 4.pokus platí úplně celý,třeba prý 80 tisíc.Jeje,tak to je tak super,že po těch peripetiích máš Joshuíka.Tak posílám miliony mrazivých deštivých kapek s přáním sourozence pro Joshuíka.Mimochodem,kolik ti dávali embryí,nějak jsi neuváděla?
Papa

sandol
autor
20. říj 2010

@stazina teda holka, tak tys takhle při chuti jo 😵 ,cože to tam máte za programy,tož to u nás néni 🙄 ,páč já jsem absolutně bez apetítu.Zdrž se ještě chvílu svých choutek,vydrž děvo až do víkendu,zbytečně tam teď to miminko nepopichujte 😔 Spocená jako kůň,nádhera 😀 😀,fakt mě to tu baví 😎 .Kopýtka máš už nahoře?Do rozlámaných zad ještě vetři koňskou mast a zařehtej si nad tou svou pokleslou literatúrou 😀 😀 😀

sandol
autor
20. říj 2010

vzbudila se mi pracinka,loučím se,večer papapapappa 🙂

stazina
20. říj 2010

@sandol tak ted se chlámu zase já!!!! 😀 teda, ty seš taky pěknej kůň 😀 😀

dashi
20. říj 2010

@sandol děkuji za přivítání, trochu jsem zapomněla psát, no chvilku po ET jsem těhu byla, ale pak se mi rozjela MS a čárka začala slábnout. No Dr. jsem to řekla, nasadil léky, tak se uvidí teď. Už jen aby ta mrcha dorazila co nejdřív 😉

dashi
20. říj 2010

@stazina jsem torchu mimo co je to nativní cyklus 😅 mrcha má dorazit příští týden. Jinak chodím do centrra v ČB 🙂

bublenudle
20. říj 2010

AHOOOOOJ holky...tak jsem tady a jsem strašně štastnááá,jelikož sliznice 11 den 11,5mm...jupííí..od soboty budu brát utrogestan navíc a v uterý jsi jdu pro moje mimiška...tralalallaa..už se nemužu dočkat..tak jsem moc ráda..jinak koukám jsem ok,to jsem ráda...pěkně odpočivejte..a nepřehánět to s tím sexíkem,hahahah jak tady čtu..

bublenudle
20. říj 2010

jinak přidávam ...
1IVF červen....nevydařené
2IVF srpen...nevydařené ×2 nanučky zamrazené×
1KET....26.11 ?? vše 2010

sandol
autor
20. říj 2010

@dashi tak to je mrzuté,když už jsi měla // a pak z toho nic ☹ ,počáteční lítání v oblacích vystřídalo pěkné plácnutí na zem 😢 ,to musí být pěkně na psychiku co 😝
Kdy čekáš mršku?Teď jí musíš nazývat něžně,žádnou mrchou,aby ti přišla co nejdříve 😉 Taky chodím do Budějovic.

sandol
autor
20. říj 2010

@stazina bodejď že sem taky kůň,vždyť jsem přece na koňovi,jen nejedu na modrým,asi tak před hodkou mi bylo nějako špatně,takže nějak přesedlávám na zelenýho-jako že jsem byla celá zelená 🙂 Jaké bylo shledání s klukama?Neboj,dnes již svých 10hodinek nedáš 😝

sandol
autor
20. říj 2010

@bublenudle ahoj,tak paráááádička,vše zatím podle nejlepšího plánu viď?Tak jen tak dááááááál 🙂 Pěkné,že jsi zase tak optimisticky naladěna,tak z toho šťastná 😵,to je hned půl úspěchu 😉
Sliznice krásný hodnoty,teda ale že to budeš mít až za týden se docela divím,já to měla po 12.tým dnu po UZ se sliznicí 12,3 mm naplánovaný a provedený 15-tý den.Nojo no,asi jiný CAR jiný mrav,sami nejlépe vědí 😉 Tak užívej ,za týden už budeš těhu 🙂 Neboj,já sexovat nebudu,nejni ten apetít 😀 a stazina může zatím jen slintat,povolila si to až za o víkendu 😀

sandol
autor
20. říj 2010

oprava:v poslední větě má být: "povolila si to až o víkendu" děkuji za pochopení

sandol
autor
20. říj 2010

dere se mi sem manža 😎 ,tak snad se sem ještě dnes dostanu

stazina
20. říj 2010

napíšu zítra až hoši usnou, ted už nemůžu...přivítání bylo bouřlivé🙂jsme ráda, že je máme a taky že už spí 😀 dobrou.-)

dashi
21. říj 2010

@sandol nestíhám všechno číst, ty jdeš taky na 1.Ket, nebo jsi už pod 😉 Tak jsme se tam třeba potkaly 😎 MS čekám příští týden asi po, nebo út. Když jsem byla naposled na kontrole tak jsem měla ještě ovulaci a to bylo 21. po MS, no Dr. povídal, že asi ještě fungujou ty hormony, tak to bych se divila kdybych otěhotněla přirozeně 😲

bublenudle
21. říj 2010

@sandol ahojky....děkuji...jsem fakt ráda,že už si pro moje broučky pujdu...no a se sexem taky nic...haha..a jak se cítíš?? kdy že to budeš testovet??? paaa 🙂 🙂

sandol
autor
21. říj 2010

holky nazdárek 🙂 ,tak dnes už poletoval sníh,máme to tu,palčáky na ruce,čepice na palice a šálečky na krčky 😀 ,teda krom vered 😀
Jak se dnes cítíte?
@dashi jsem 9.den po ket.
Třeba přirozeně neotěhotníš,ale máš díky těm hormonův v těle při ketu větší šanci 😉
@bublenudle počkej,ty ještě můžeš ne??Nebo taky néni apetít 😉 ?

sandol
autor
21. říj 2010

@vered ,tak co?????Jak je????Dneska už jsi 10.den,to to letííííííííííííííí.....................

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina a co ty holka,dnes 2.den po Ket?

dashi
21. říj 2010

@sandol tak držím palce 🙂 a už jsi zkusila testovat? To jsou nervy, viď 😒

holky, tak to já se musím přiznat, že na sexík jsem měla největší chutě po ET, to bych snad mohla i 3x denně 😅 ,ale teď mám teda takovej útlum, že se spíš musím přemoct 😲

sandol
autor
21. říj 2010

@dashi jo,kravka jsem to zkusila 7.den po ket,to víš že nic,tak teď to mám v plánu až na víkend,nejlépe neděle,tenkrát se mi // ukázaly přesně 12.den,což budu právě v neděli.Dřív jsem teda předtím netestovala,tak nevím,zda bych je měla i i před 12tým dnem.Ale v ten 12.den si myslím a tedy mám tedy sama potvrzené,že by se už // ukázat měly,tak snad 🙂
A pozor,zase další dračice 😔 ,hned po ET by sexovala,to jsi jak stazina 😀

dashi
21. říj 2010

sandol já právě zkoušela testovatu už 7.den a čárky docela viditelné 😉 , teda nemusela jsem je lovit pod světlem. No tak jsem to taky Dr. řekla, on že každý tělo je jiný a reaguje jinak, takže hlavu vzhůru určitě tam budou // 🙂 A taky říkal, že testit nejdřív 10. ted to už se dá něco vidět 😉

sandol
autor
21. říj 2010

@dashi tak to se ti to chytlo a pak pustilo viď 😢 ,to je blbá varianta tohle,to radši od začátku nic.
Tos je měla tedy brzy už 7.den.Já to navíc zkusila až odpoledne,takže nebyla ranní moč a měla jsem citlivost testu až těch 25.Takže hlavu a naději rozhodně neztrácím 🙂 Navíc tetnkrát ten 12.den čárka nebyla nějaká zvlášť výrazná.Jinak v Budějcích nám stejně píšou dostavit se k TT za 3 týdny,to máš taky ne?To je docela dlouho,mi přijde,ale asi ví proč to tak natahujou...

dashi
21. říj 2010

@sandol já si koupila mamates, holky na diskuzi psaly, že s ním mají dobrý zkušenosti 😉 a není tak drahej něco kolem 40 kč a jsou tam 2 ks. hm, prý to tak vypadalo, ostatně fakt nevím kde je zakopanej pes, my jsme s přítelem oba v pohodě, vajček jsem měla 16 z toho se jich 14 normálně oplodnilo, měli jsme prodlouženou kultivaci tak vybrali 7 nejlepších, 2 zavedený a 5 nanučků 😉 Taky jsem se na to ptala, jestli není lepší teda zavést jen jedno, prý ne 😉 Tak uvidíme, uvidíme 😉 🙂

stazina
21. říj 2010

Ahoj Holky, takže jsem po jediné noci sklukama zase už normálně zničená, jako vždycky, od pěti dělali kraviny, takže to už stálo za prd....a ted tayk usnuli , tak doufám, že aspon hodinku ,a bych mohal v klidu dovařit...

@sandol a abys věděla, já už jsem 3 den po Ket..heč🙂)
a jasně , ež neztrácej halvu, atešíme se v neděli na výsledek..jsem napnutá jak struna🙂budou tam dálnice🙂
@dashi tak to bude jen otázka časum, kdy se vám zadaří ,enboj...a nebo to opravdu klapne ješět přirozeně🙂

Já jsem si dneska říkal,a že to rzhodně vyjít nemůže..celý den se rozčiluju ( bydlíme u tchánovců - prozatím) a pak kluyk taky pořád jen tahám a lítám a vůbec..to by byl teda uderník, kdyby v bříšku vydržel....ale dvě zdravé děti mám a tak si nemůžu stežovat, štasná bych byla, ale svět se nezboří, když to nevjde..( no, trochu si to obhajuju, ale asi bych malinkato plakala 😔
tak jo , jdu vařit, pa

vered
21. říj 2010

Ahoj holky, nejak se to tu rozjizdi! 🙂 Nestacim to vsechno cist a reagovat. Dnes jsem mela volne dopoledne a tak jsem se byla cournout po meste, uz tu mame "pouhych" 30 stupnu, tak to bylo celkem prijemne!! A Vam tam uz snezi??? Vy se mate!!! Myslim ze Sandol a Stazi by mely psat nejake vesele knizky, jde Vam to holky skvele!!!!! 😀 😀
@sandol Jo jo dnes uz 10.den, utika to utika. Mam doma jeden testik, jeste co mi zbyl nekdy z minule, ale nevim kdy se odvazim......nastesti testy tu sou dost drahy,tak s nima zbytecne neplytvam...ja jsem srab, mozna ani test neudelam a pujdu rovnou na krev...nevim nevim......a co TY??Jak se citis??A v nedeli jdes do toho jo?? Ty jsi mela uz 3- denni embryjka?, to mne zavadeli 2, jedno 4-bunecne a to druhe jen 2-bunecne.
@stazina Tak treti den jo??? To je prima, jen Te chci povzbudit, ze ja se taky porad rozciluju a hned me vse vytoci!! A nejvic to moje sladky a vytouzeny detatko! 🙂 Doufam, ze to je predzvest tehulkovstvi a ne necoho jineho!!! Neboj vyjde to!!
@dashi Ahoj, holky tu psaly ze nejlepsi je jit na KET hned ,ale ja se s tebou chci podelit o mou zkusenost ,ze ne vzdycky tomu tak je. Napriklad ja jsem po IVF mela cykly tak rozhazene a hladiny hormonu uplne nenormalni a dokonce jsem mela i anovulacni cyklus a tak mi doktori, rekli az urcite pockam aspon mesic a pak jdu do KET v nativu. Ale urcite zalezi jaky jsi mela protokol, jestli dlouhy nebo kratky a jestli normalne ovulujes atd. U nas je problem na manzelove strane. Kazdopadne Ti preju hodne stesti at je Ti je vrati v ten pravy cas!!!
Tak holciny drzte se a preju Vam krasnej den!!! Pa

stazina
21. říj 2010

@vered ahoooj, to sandol je tady ta vtipná🙂) to mě rozčiluje všechno tady a těhotestvím to opravdu neí... 😒 ale až se odstěhuejm , bude líp..
Tak uvidíš, kdy zatestíš...pokud si nepíchala žádný hcg, tak bys mohal za dva tři dny testnout, né? anebo zajít an tu krev..to bude asi jistější 😉 a těšíme se na zpraávičku ...ani nevím, jestli bys chtěla dovjčátka?
musím , pa

vered
21. říj 2010

@stazina Stazi, prave ze pichala a dokonce dvojitou davku Ovitrelle, pry ta jedna davka je jako 300 jednotek Hcg, takze ja mela rovnou 600!!! Nevim ale jak dlouho to vydrzi v tele.....fakt jsem z toho tentokrat zmatena.
Brala bych asi radsi jedno mimusko, 😉 to bych zvladla lip. 🙂 papa

vered
21. říj 2010

@stazina jo a jeste, ja jsem bydlela u tchanovcu cely rok a nejdriv super........ ale cim dyl, tim horsi.Neni nad svoje bydleni!!!!!

bublenudle
21. říj 2010

@sandol ahojda...tak jak to tady jde 😎 jj,sexovat mužu ještě,ale nějak není apetit..vše se mi to motá ted v hlavě,at je vše ok...a miminka mají pěknou peřinku 😵 kdy budeš testovat???