Femibion, kedy ste ho presne začali užívať?

zuzkakiss
25. kvě 2017

Ahojte, som tri mesiace po potrate, bola som 12 týždni a jeden deň. a teraz mi doktorka predpísala kyselinu listovú a , že neskor mam brat ten liek femibion. A chcem spýtať , kedy ste ho presne začali prvýkrát užívať ?

deaneira29
25. kvě 2017

Ahoj, já femibion 1 užívala už před otěhotněním, je určen na dobu před a na první trimestr, potom se přechází na Femibion 2 🙂
Dana

zuzkakiss
autor
25. kvě 2017

aj kde doktorka povedala , že ho budem užívať až , keď doberiem kyselinu listovú ?

mku
25. kvě 2017

Po potratu jsem na radu gynekolozky zacala brat femibion 1 a kyselinu listovoz plus... a s uzivanim jsem skoncila az po prvnim trimestru... pokud chces otehotnet v blizke budoucnosti znovu tak bych brala oboji...

pikl
1. čer 2017

Já jsem brala kys.listovou 2 měsíce před otěhotněním a asi v 6.tt, když se těhotenství potvrdilo, tak jsem přešla na Femibion. Někdo nedokáže správně strávit obyčejnou kyselinu listovou tak proto je lepší brát Femibion, ale můj případ to nebyl, tak jsem to moc neřešila

martinides
17. kvě 2018

přestala jsem ho brát v den termínu porodu, jelikož jsem týden přenášela, tak týden před porodem 🙂