• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S čím lze Femibion 800 kombinovat?

6. listopadu 2013 
Ahoj Holky, užívám už měsíc a půl femibion a zatím se nedaří. Lze tento vitamínový prostředek něčím navíc podpořit? Všimla jsem si, že někdo užívá femibion ještě navíc s kyselinou listovou. Femibion však už kys. listovou obsahuje. Můžete poradit některá zkušenější s čím se dá tento vitamín kombinovat? Děkuji.
20. srp 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v tom Femibionu již kyselina listová je...kopíruju
Komu je přípravek určen? Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu, vitaminů a jódu je určen pro dospělé ženy plánující těhotenství a pro těhotné ženy až do konce 12. týdne těhotenství. :wink:
20. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Měsíc a půl je celkem krátká doba :wink: kombinovat nejlépe se zdravou a čerstvou stravou, dostatkem pohybu a pozitivním myšlením :wink: Hodně štěstí a brzy // přeju :sunglasses:
20. srp 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
nedaří otěhotnět? Já myslím, že ty vitamíny se doporučují brát předem spíš proto, že ženy ze začátku těhotenství kolikrát ani hned nevědí. že jsou těhotné, tak aby tělo a hlavně plod mělo vše, co potřebuje. Kyselina listová je nejdůležitější. Vitamíny a minerály jsou sice k otěhotnění potřeba taky.... třeba vit. C a E, selen, zinek (ty poslední dva to se říká hlavně u chlapů). Co je dobré ještě brát, to záleží na tom, jak tělo (ne)funguje. Já zkoušela drmek obecný na podporu ovulace, Macu, jeřáb ptačí, maliník - posledně jmenované na hormonální hladinu, aj. Pozitivní myšlení je taky důležité, jak píše fishtamin.
20. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@olusenka @sarkad2856 @fishtamin @bibianca

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s femibionem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? :slight_smile:

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na http://www.modrykonik.cz/femibion-800-a-400/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím jako v minulosti a nebo současnosti vy a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti :slight_smile:

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča
6. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek