Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

Tak nějak s tou prací 🙂 My jedeme v červnu na prodloužený víkend do Paříže,nevíme jak to bude o prázdninách,manžel má nějakou práci u nás v salónu,budeme dělat rekonstrukci a my budeme mít 3 týdny nucenou dovolenou,takže si jí mimo moc brát nemůžu,tak to řešíme alespoň tím prodlouženým víkendem a taky chceme zkusit další pokus o miminko.
Tak ať ti to v práci Mao uteče 😉

jajkaz
5. kvě 2010

Ahojky,
holky, ten strom vám nedá spát, co 😀 Jak to tady čtu, jediné, co mě napadá je, že je to součást testu školní zralosti- namalovat postavu, strom, dům a pokus opsat text 😉 Tak kdo ví, co na vás zkoušeli 😀 😀 😀

brundik
5. kvě 2010

Zejm, dekuju za citaci Blabol. Aspon mam trosku predstavu. Ja se na ty psychotesty tesim, protoze clovek se nad spoustou veci nezamysli a tady budu muset. Neco se dozvim i o sobe. Vy jste meli nejakou fajn psycholozku, ze se s vama takhle bavila.
Jestli budeme kreslit, tak nase obrazky budou jako ohen a voda, ja jsem hracicka a detailista a manzel praktik.
Beru, ty mas tri tydny nucenou dovolenou 😕 To by se mi teda vubec nelibilo. Ale pokud ji bude mit i manzel, tak je to fajn, kdyz to takhle klapne. Nam da vzdycky praci najit nejaky spolecny termin, loni jsme se na terminu dovolene dohodli 2 dny pred odjezdem, nase prace to neumoznuje lip, vsichni se nas ptali, kam pojedeme, tak jsme vyjmenovali asi 4 mista vzdaleny od sebe stovky kilometru, ze se asi rozhodneme v den odjezdu 😀

jajkaz
5. kvě 2010

Brundi, tomu říkám akční plány dovolené. Tak snad aspoň potom tu dovču si užijete v klídečku 😉

zejm
5. kvě 2010

Neměli jsme to v jeden den. To vyhodnocení našich výplodů trvalo paní psycholožce asi tři týdny 😀 Pak byl znovu už jen ústní pohovor, stavěli jsme společně s dětmi věžičku z kostek a asi hodinu si pak s nimi hrála, kreslili a povídali si. Malá jí nakreslila tatínka s maminkou v posteli, jak se tatínek na maminku kouká a maminka spí otočená k němu zády... To jsem se nasmála 😀 A druhá namalovala naši svatební fotku a tatínek měl černé vlasy, neměl vousy ani brýle... No, veselo bylo 😉

juvik
5. kvě 2010

Ahoj holky,
tak u nás byly testy taky v pohodě a v podstatě jsme tam vyplňovali taky co už tu zaznělo....kreslili jsme strom 😀 a taky lidskou postavu....to bylo....u manželova obrázku psycholožka dostala záchvat smíchu 😀....taky jsme koukali, co z toho vyčte, ale asi jo. Jo a taky jsme seřazovali barvy od nejoblíbenější po nejméně oblíbenou a kreslili koláč radosti a starostí, které máme....no bylo to hračičkování....psali jsme to nadvakrát a ještě měli pohovor s tou psycholožkou.

brundik
5. kvě 2010

Jajko, to jo, ale dovolenou si pak vychutname uz jenom tim, ze jsme spolu 🙂
Juuu, Zejm ma nove foto. Nekdy koukam jen na fotky, myslela jsem, ze pribyl nekdo novy. Kdyz ty deti jsou tak krasne prirozeny 🙂
Psychologove toho uz videli tolik, ze se asi hned tak nad necim nepozastavi, doufam 😀

petula82
5. kvě 2010

Ahoj holky,my nekreslili strom,ale postavy,já nakreslila ženskou s velkou hlavou,samozřejmě omylem,nebyla guma.Ta psych. pak po mě chtěla popis.Prý, proč má velkou hlavu,tak jsem jí řekla,že má víc starostí 😀 ,tak byla spokojená.Já kreslit umím,ale né postavy.A ty testy na Pc nebyly nic moc,samý kraviny.Juvík,my kreslili koláč na přípravách,měli jsme napsat co se nám líbí na partnerovi.Brundik,my to letos budeme mít s dovčou podobný jak vy,taky něco na poslední chvíli.
Jajko,ahoj kočko.Tebe moc zdravím,jak ti je? Jinak to pobolívání v podbříšku je normální,to si jen miminko dělá místo.Pak dej vědět,jak dopadla kontrola.Hodně štěstí.

zejm
5. kvě 2010

Jojo, taky mě pobolívalo bříško 🙂 Neboj, Jajko!!!

megynka
5. kvě 2010

tak dievčatá, ja som s nervami v koncoch, dnes som čakala tú pani zo sociálky a ona zasa nedorazila, som nervózna, nemôžem ju predsa čakať každý deň, čo je toto za život, celých 5 rokov už neriešime nič iné len deti, dokonca už si nedokážeme ani užiť pekný sex, teraz keď prídem domov každý deň sedím ako na ihlách a čakám pani zo sociálky, je to fakt na nervy a k tomu všetkému ešte stresy v práci, prestávam to akosi zvládať a dnes som si sadla a musela som sa z toho všetkého vyrevať, ale už nevládzem a tak to všetko nechávam tak, čím viac sa snažím a niečo chcem tým viac sa mi prestáva dariť, kašlem na pani zo sociálky, už ju viac nebudem čakať, ak nás niekedy zastihne doma tak fajn a 4ivf? no určite ho absolvujem a možno aj skôr ako som plánovala, a nech už dopadne ako chce tým skončím, už chcem konečne normálne žiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všetkým vám želám nech sa vám plnia vaše sny aby ste boli šťastné

maova
5. kvě 2010

Holky, ještě jsem si trochu hrála a změnila tabulku 🙂 Sice se nevejde celá a musí se jet posuvníkem, tak nevím, jestli to nevadí. Myslela jsem, že by mohla být takhle v albu a do fotek bych dali Frenki Tomáška a potom další a další děti, jestli budete souhlasit. A teď hlavně Frenki 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/maova/album/...

maova
5. kvě 2010

megynko, to je mi líto, že zase nedorazila ☹ Ach jo, nechápu, že vám nemůže říct termín ☹ Občas to tak na člověka všechno padne a je to hrůza, doufám, že jsi se z toho vyplakala a je ti aspoň trochu líp a další dny budou už lepší. Snad i ta soc. pracovnice už konečně dorazí. Posílám pohlazení, aspoň takhle na dálku.

juvik
5. kvě 2010

Mao, teda ta tabulka je super....i s fotečkama 😵 Jsi moc šikovná 😉 ...to já jsem na podobné věci úplně levá 😅

Meggy, ach jo, to je fakt na budku 😒 ....taky tomu nerozumím, proč s tím dělá takové průtahy. Přeju ať je brzo líp a zase vyleze sluníčko a dobrá nálada 😉

megynka
5. kvě 2010

maova, juvik ďakujem a maova tabuľka je úžasná 🙂

maova
5. kvě 2010

Jsem ráda, že se vám líbí. Tak ještě co ostatní a počkáme na Frenkinku 🙂

megy, co si třeba udělat s manželem nějaký hezký večer 🙂 Povídat si, dát si vínečko ... 🙂

megynka
5. kvě 2010

maova zrovna sme si naliali vínko 🙂 musíme niekde vypadnúť aspoň na predĺžený víkend ale najskôr musím dorobiť skúšky v škole

juvik
5. kvě 2010

Tak vínko bych si taky dala 🙂 ... ale jsem sama, manžel je v práci, a samotné mi to nechutná.
Ale dám si asi něco sladkého....honí mě mlsná 😅

megynka
5. kvě 2010

no juvik mne by samej tiež isto nechutilo 🙂 ale ja som tiež na sladké a manžel tiež 🙂

zejm
5. kvě 2010

jéje holky, jak vám rozumím!!! Kdybyste věděly, jak mi teď po operaci krásně nechutnalo! Ale už je to bohužel pryč a jsem zase jak kyselinka. A taky každý mi přinesl něco dobrého, tu čokoládku, tu bonboniéru, abych se lépe uzdravila. No a jde mi to dobře, moc dobře, kilečka letí nahoru jedna báseň 😀

maova
5. kvě 2010

No to mi povídejte o sladkém, to já můžu pořád 😀 Dneska jsem si vzala sukni a přišla jsem si v ní strašně tlustá, tak bych to měla asi omezit, ale když to není nutný, tak to nedokážu.

megynka
5. kvě 2010

tak ja už som zahájila aspoň trošku dietu lebo všetky letné sukničky už boli tesné 😀

zejm
5. kvě 2010

No jo, Mao, ale kde je ten okamžik, kdy je to nutné 😉 Mám-li být k sobě upřímná, ten okamžik proběhl tak před pěti kily. A když já si vždycky řeknu, že mi to za to nestojí, když mám na to takovou chuť...A člověk musí mít na světě nějakou radost...A jednou se to nezblázní...
Všechny dobré pocity a výmluvy mě ale opustí hned, jak na ulici zahlédnu nějakou pěknou štíhlou ženskou. Takže hned, jak vyjdu před barák 😀

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

mao nádhera,tabulka je skvělá
megynko taky posílám pohlazené a povzbuzení,místo aby vám to paní usnadnila,tak tě nervuje a stresuje,chudinko.
Holky a se sladkostma a kilečkama mi ani nemluvte,já jsem z těch všech hormonů přišla k takovému bříšku a špíčkám,že už ani v plavkách nevylézám.

juvik
5. kvě 2010

Tak jsem vás navnadila na něco sladkého, jo? 😀
My máme sladké taky rádi oba ...každý víkend musí být něco upečené, protože jinak nemůže být neděle 🙂
Ale váhu naštěstí řešit nemusím, zatím a manže už vůbec ne...60kg i s postelí 😀 ...Berus může potvrdit, v úterý jsme se viděli 😉

zejm
5. kvě 2010

tak na nás už dorazil asi ten střední věk... Byla jsem vždycky nejhubenější za třídy, vdávala se s 50 kily...no a teď, hanba mluvit. Teď jsem doma, tak peču prakticky denně, holky, muž i já si to užíváme. Ale dost už o tom, špíčky jsou to poslední důležité v životě, no ne?
Jinak Mao, ta tabulka je skutečně luxusní!!! Jen bych chtěla, aby byla celá plná 😒 Zařídíš to? 😀

zejm
5. kvě 2010

Mao, já jsem asi fakt osel, ale když kliknu na Tvůj fotoblog, tak se ta nová suprová tabulka neobjeví. Objeví se jenom, když kliknu na ten odkaz, co jsi nám tu dala
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/maova/album/......
Prosím, poraď... Jak se tam dostanu? ☹

zejm
5. kvě 2010

A nakonec koukám, že se mi ta nová tabulka rozbalí, jen když kliknu na ten TVŮJ odkaz. Když kliknu na ten, co jsem vložila o dotaz výš, zase vidím jen tu starou tabulku. Jsem z toho jelen 😔

maova
5. kvě 2010

zejm, věř tomu, že kdybych to uměla, tak to zařídím hned, aby byla tabulka už celá plná 😉 🙂
Ale proč to funguje jenom z odkazu nevím. Když klikneš na můj fotoblog, tak by ses tam měla dostat taky, mělo by to být to nejvrchnější album?

Já teda zatím taky hubnout tolik nemusím, i když je fakt, že to břicho mě štve a dneska ty nohy v sukni taky 😀 Ale jinak každýmu připadám hubená, takže to ani nevyslovuju, protože si pak každý klepe na čelo 😀
A radši jsem si už vyčistila zuby, aby mě nelákalo nic sladkého 😀

maova
5. kvě 2010

zejm, teď mě napadlo, proč asi tu tabulku u mě nevidíš. Protože dokud tam není vložená žádná fotka, tak se album tváří, jako, že neexistuje, takže ho pravděpodobně vidím jenom já ☹ Musím vymyslet, jakou tam vložit fotku nebo obrázek, aby byla vidět.

lea296
5. kvě 2010

Maova, tabulka jse super, fakt jsi šikulka.
Megynko,posílám podporu, to je fakt o nervy, takhle Vás zubatá stresuje, nechápu proč. Já z toho byla nervozní a to jsem věděla, kdy dorazí. Všechno holky to věděly dopředu, jen Vás takhle nervuje, fakt nechápu.Ono je to fakt těžký, na mě to taky někdy padne a sesypu se, člověk toho strašně moc zažil a prožil a pak si říká, proč zrovna mám takovou smůlu. Dneska jsem byla v Tescu a bylo tam tolik těhotných, píchlo mě hned u srdíčka, ale musíme věřit a doufat, že se stane zázrak a dostaneme všechny ten vytouženej uzlíček štěstí.