Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

maova
5. kvě 2010

Tak už by snad mohla být tabulka vidět i u mě v albu 😀

zejm
5. kvě 2010

Bezvadný, Mao. Stačí kliknout na zobrazit netextové prvky a už je to tam!!! Obdivuju, jak jsi šikovná 🙂 😲

megynka
6. kvě 2010

dobré ránko 😉
beruska, lea ďakujem za podporu 😉 hádam už bude lepšie, budem sa snažiť to toľko neriešiť a včera som zo seba vyplakala ten stres, tak dnes ráno je trošku lepšie 🙂 a s vami všetkými je hneď veselšie 🙂 ďakujem vám dievčatá a želám krásny dník aj keď je upršaný, teda aspoň u nás leje od včera večera bez prestávky, idme pracovať a zajtra mám dovolenku, tak si oddýchnem 😉

wrtulka
6. kvě 2010

Dobré ránko..
Megynko to je mi moc líto a 100% tě chápu že už toho máš plné zuby..prostě je to nápor pořád i když se člověk snaží žít normálně.. 😔 doufám že paní ze sociálky už dneska dorazí a ty budeš mít o stres míň!!
Když ono jim to nedochází no 😔 že člověka v tomhle stavu rozhodí už úplně všechno..
Sem vás včera dočítala..a říkala si co kdybych jim řekla že se s neplodností nevyrovnávám dobře? Považovali by mě za blázna? Myslím že to že se s neplodností člověk nesmířil je i důkazem toho že jde do adopce ne? Taky jsem tu uvažovala o tom stromu a těch postavách.. nemumím vůbec kreslit takže je to takový jako že bych spíš řešila aby to vypadalo jako strom a člověk.. a až pak jeslti strom bude mít listí a tak (to sem někde zaslechla že něco znamená ale nevím co 😝 )
JInak já byla včera na vyšetření v centru do kterého jsme začali s manžou chodit - 3 tí centrum a teprve tady mi dělají vyšetření jako je průchodnost vejcovodů, imunulogie.. trošku/víc mě to mrzí.. jak se ty přístupy různí a hlavně jak jaký z nás neplodných dělají dojný krávy bez toho že by jim aspoň trošku záleželo na efektivitě léčby (nejdřív provést vyšetření a až pak "léčbu") a naší psychice 😔 nebo zdraví 😔

zofka44
6. kvě 2010

Dobré ranko, vy jste toho tedy napovídali🙂 člověk sem jeden den nenakoukne a hned takovýho čtení🙂
Megynko, doufám, že už je ti dneska lépe, na každou z nás to asi čas od času padne. Tu vaší Zubatou opravdu nechápu! Snad se jí už dneska dočkáš.
Mao, tabulka je výborná, jsi fakt šikulka🙂

megynka
6. kvě 2010

ahoj wrtulka, tak ja som si povedala, že už zubatú nečakám, možno sa niekedy stretneme ale už doma sedieť nebudem,som z toho potom na nervy a to nepotrebujem no a presne, ja osm tiež nad tým kreslením uvažovala a tiež neviem nejak extra kresliť 😀 tá postava by určite vyzerala tak že hlava - krúžok, telo - palička + 2 paličky nohy a 2 paličky ruky 😀 no a nad stromom by som začala uvažovať či listnatý alebo ihličnatý alebo palmu 😀 palmy mám najradšej ale asi by som nakreslila ten listnatý 😀 ale už na to kašlem idem si najskôr dorobiť skúšky, mám ich dosť veľa a potom budem myslieť na ostatné

zofka ďakujem, dnes už je lepšie 😉

wrtulka
6. kvě 2010

Megynka to chápu že se ti na ni nechce čekat 😔 a co Megynka? Kdy jdete zase na cvičák?
Nám už Lája konečně končí hárání takže hurá v sobotu na cvičák už to potřebuje jako praskátko drbání 😀 😵
včera jsem měla dovču tak jsem jí vzala na dlouhou prochajdu a pak jsme zkoušely povely.. tak krásně chodí když ví že mám pamlsek když ne tak na mě kašle 😝 vobludka 😀
Taky doufám že dneska bude líp pro všechny..
jo a tady je hnusný počasí 😔 prší jako na podzim..

zejm
6. kvě 2010

Jo, prší a je kosa jak blázen. Holčičky fňukají, že chtějí šatičky a trička s krátkým rukávem a já je vždycky nacpu do svetru a do bundy 😀
A upekla jsem kynutý koláč. Dva! Mňam... Pekla jsem včera odpoledne a už jsou oba skoro snědené. Jeden tvarohový a jeden povidlový 🙂

brundik
6. kvě 2010

Ahojda 🙂
Tak az ted jsem objevila druhou tabulku s fotkama, teda Mao, smekam, je super 😵 A ty jsi sikovnik 😉
Megynko, ja tomu moc nerozumim, asi jsi to tady psala, ale me to nejspis uniklo, pac moc nestiham. Vy si se zubatou domluvili uz nekolikrat termin a ona se bez omluvy neobjevila? 😕 Jestli je to tak, tak bych se zkusila obratit nekam vys. Mrzi me to, ze k tomu vsemu, se clovek potyka jeste s necim podobnym 😔
Kokam, zediskuze o stromu je porad v kurzu 😀 Ja to teda vubec nejak neresim. Normalni snad sem, tak i kdyz nakreslim zrudu, tak to v tom musi byt poznat, doufam.
Wrtul, v nekterejch CARech dokonce nabizej peci psychologa, protoze vedi, ze snaha o dite kolikrat s psychikou zatoci.
Me za hodinku taky cekaji doktori, musim se rozloucit.

lea296
6. kvě 2010

Dobré ráno,
wrtulko to mi něco připomína, pokud jde o vyšetření, že každej CAr ti všechno neudělá. Já si taky myslím, že by měli pořádně člověka vyšetřit a ne to jen zkoušet možná se podaří. Je teď lituju, že mám 2 pokusy pryč a že jsem měla na ten druhý jít někam jinam. Zjistila jsem na to centrum kam jsem chodila, že jim nejde o lidi, ale jen o peníze, což je smutný.Nejraději bych to někde zveřejnila, aby jim tam ubylo lidí. Protože je to fakt hnusný, člověk je na dně s nervama, touží po miminku a oni se tam chovají takhle. Oni mě poslali jen na genetiku, když jsem po KEtu potratila, imunologii jsem si zařídila sama. Teď jezdím do Gennetu do Prahy a tam mi hned řekli, vy máte už skoro všechny vyšetření, chybí jen hysteroskopie a zjistit průchodnost jednoho vejcovodu, co zůstal. Čeká mě nástup do nemocnice 16.5 a 17.5. výkon, už se to blíží, už aby to bylo za mnou, bojím se co mi najdou. Kdybych chodila dál do Plzně, tak oni mi řekli jen, je nám to líto a hned mi nabízeli další stimulaci, bez jakéhokoliv vyšetření.
Mao, tabulka úžasná, jsi fakt hrozně šikovná.

megynka
6. kvě 2010

wrtulka ideme v nedeľu na cvičák, minulý týždeň lialo tak cvičák bol len taký polovičný tak dúfam že teraz už pršať prestane aj keď to zatiaľ tak nevyzerá ☹ je zima a prší a prší ale už by to aj tá naša potrebovala 🙂 zajtra mám dovolenku tak sa teším že s ňou budem doma 🙂

brundík zubatá už u nás bola a nezastihla nás doma tak nám nehcala odkaz aby sme sa dohodli, ale keď som jej volala nechcela mi vôbec povedať že kedy príde a ešte bola tak trošku nahnevaná že musí po pracovnej dobe keď som jej povedala, že chodíme z práce tak o 16:00 domov, tak som jej povedala, že teda ak mi povie deň vezmeme si dovolenku, ale nechcela a tak každý deň nervózne doma čakám, že kedy príde, aby sme sa zasa neobišli, ale nemôžem ju predsa takto vyčakávať stále keď nechce povedať kedy príde, tak od dnes už nečakám, bála som sa odísť aj do mesta keby náhodou prišla

wrtulka
6. kvě 2010

Holky tak jsem taky pěkně naštvaná unavená z toho všeho..
manža byl teď u obvoďačky s těmi našimi papíry na adopci - aby nám dala pokud možno oběma potvrzení. Sem si myslela že se podívá do karty napíše to a je to.. a ono prd. Oba se tam musíme objednat.. manžu objednala až na červen ach jo. Tímhle tempem si ty papíry oběháme tak v červenci. Občas mám pocit že kdybysme chtěli někoho zabít tak to půjde snáz než si oběhat potvrzení na to že jako fakt můžeme mít dítě.. 😔 😔 😔 😔
Maova koukala sem do tabulky! Teda fakt nááádhera!

juvik
6. kvě 2010

Ahoj kecalky 😀

Tak ještě ke stromu....nesměli jsme kreslit ani palmu ani jehličnan....takže asi zklamu Megy 😀 ....musel to být nějaký listnatý strom. Jo a k tomu jestli je tam to listí nebo ne, Wrtulko, něco říkala, ale nemůžu si fakt vzpomenout co....bylo toho hodně, co tam vyčetla. A u těch postav jsme ji pak museli popsat, muž - žena, věk, vlastnosti.

Wrtul, já jsem psycholožce řekla, že nejsem s otázkou neplodnosti úplně vyrovnaná a myslím, že kažád žena, která si tím procházíl, se s tím vyrovnavá těžce. Bavili jsme se o našich pocitech, jak to řešíme s manželem, jestli o tom mluvíme.....ale rozhodně to myslím nebylo tak, že by nám to přineslo nějaký "černý bod" při posuzování

juvik
6. kvě 2010

Wrtul, to je teda k vzteku s tou doktorkou 😠 ...my jsme naší zavolali, došli za ní hned další den, nechali ji papíry a za 2 dny to měli vyplněné....a ani jsme nemuseli za to potvrzení platit, odpustila nám to....jinak bychom dali 2x300 Kč 😕

wrtulka
6. kvě 2010

Juvik to mi povídej ☹ od zaměstnavatele sem ještě potvrzení nedostala.. od doktorky v nedohlednu.. fak se picnu 😔
ani se mi do centra na ty IUI už nechce pomóc 😔 😔 😔
ale díky za tu zkušenost s psycholožkou ohledně té neoplodnosti.. protože si pořád říkám že to jak se cítím musí být normální.. vzhledem k tomu že situací kterou procházím normální není 😔

megynka
6. kvě 2010

wrtulka to je hrozné, no my sme aspoň s doktorkou nemali problémy, potvrdenie vystavila na počkanie, ono je teraz asi nejaké smolné obdobie 😒 no a mňa keď sa bude pýtať že či som vyrovnaná s tým že nemáme deti, tak určite nie, veď keby som bola neišla by som na 4 ivf...wrtulka to centrum nevzdávaj, ja idem na ivf hneď ako príde schválená žiadosť, som sa rozhodla že nebudem čakať na jeseň pôjdem hneď až môžem prípadne potom hneď riešiť moje zamestnanie ak by sa to ivf nepodarilo

juvik tak palmy nie? 😀 škoda 😀

juvik
6. kvě 2010

Wrtul, to papírování je hrozně otravné...snad se vám to podaří dát dohormady dřív, protože je to ubíjející, furt na něco čekat a čekat.
A ohledně psycholožky....snažila jsem se být celou dobu upřímná a říkala, jak to cítím....měla jsem sice obavy jestli to nebude v některých věcech ke škodě, ale asi ne, když jsme prošli 🙂 A ta naše psycholožka byla fakt skvělá....má malé děti a říkala, že si ani nedovede představit, co prožíváme když to nejde....působila na mě hrozně pozitivně 😉

brundik
6. kvě 2010

Tak jsem zpatky, vypada to, ze budu o vejcovod chudsi. Jsem pozvana k nejakemu specialnimu doktorovi, ktery rekne ortel, ale jako na potvoru v den psychotestu, prekrejva se to asi tak o hodinu, tak musim, zjistit, jestli to nebude problem. Ja blbec, hned mi ten termin nedocvakl 😒
Megynko, stejne to s tou zubatou nechapu. Ta je nejaka divna. A jeji postup neni spravny, fakt bych zkusila kontaktovat nejakou osobu z jejich nadrizenych. Vzdyt opravdu nejde sedet a cekat doma, jestli nahodou neprijde 😒 Je mi to lito, ze se potykas navic jeste s takovym pristupem.
Wrtulko, vazne? Nas teda doktorka chtela taky videt a proklepla si nas celkem peclive, i poplatek zinkasovala, jedina, podminka byla prijit v dobe, kdy ma planovane vysetreni. Jsem prekvapena, jake se muzou objevit prutahy a pritom je to podle me jen chtit a byt ochotny.
Vyrovnani se s neplodnosti je pro kazdou zenskou i chlapa obtizny, s takovou odpovedi pocitaji.

mila30
6. kvě 2010

Ahojky holky,

hlásím příchod z nemocnice.
Cítím se moc dooobře 🙂 .
Nestačila jsem vše dočíst, ale to málo co jsem zachytila je, že Megy má problémy se zubatou, nechápu proč to takhle blbě řeší, prostě se řekne termín a šmitec, člověk už se takhle nervuje a proč ještě tyhle narvy zbytečně navíc??? 😕
Wrtulka my jsme obvoďačce zavolali, za 2 dny jsme k ní přišli, měla nás už prostudované, řekla nám co napíše, aby jsme s tím neměli pak problémy a šly jsme, jo a zaplatili jsme teda, ale to mi neva.
Brundik, to je mi líto..a ke kterému doktorovi jdeš?

b.e.r.u.s.k.a
6. kvě 2010

Teda koukám,wrtulko to je mi líto,že vám to tak protahují,já jsem si řekla o pracovní posudek a hned na druhý den jsem ho měla a snes jsem šla za doktorkou,bez objednání či předchozího zavolání a papír mám vyplněný a potvrzený,Takže máme vše po kupě,HURÁ!!!!!!!!!!Teď si jen domluvit schůzku a zanést to.Jsem ráda,že jsme s tím neměli takové problémy jako vy.Tak hodně zdaru. 😀

brundik
6. kvě 2010

Milo, kdyz ono to ani tady nejde docist pri nekolikadenni absenci, to uz jsem taky zjistila. A mam z tebe radost, ze je ti fajn.
Berusko, tak hura n urad 😉

juvik
6. kvě 2010

Milo, vítej zpátky....to jsem ráda, že je ti dobře. 😉
Brundik, tobě držím palce na to vyšetření i na testy...ať to nějak skloubíte
Berus. teda, vy jste rychlíci...to je dobře, že už to máte kompletní a můžete odevzdávat 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. kvě 2010

Díky holky,taky jsem ráda,že nám to tak odsýpá,snad se to někde nezasekne 😀
Brundík,to je mi líto,drž se,snad to nakonec dobře dopadne.
Milo a jak jsi dopadla ty,pokud se nepletu šla jsi na zjišťování té průchodnosti.

megynka
6. kvě 2010

dnes sme prišli z práce bola riadna búrka tak sme ľahli a zaspali a hádajte čo sa stalo, zvoní zvonček a prišla sociálna pracovníčka najlepšie je fakt nechať veci nech sa pomaly sami vyvíjajú a nenervovať sa len keby sme to vždy tak vydržali, bola hrozne milá, vyplnila s nami dotazník, pár otázok a išla, stále sa smiala, taká vyškerená, hrozne milá, konečne mi odľahlo 🙂

brundik to je mi ľúto ale budem držať palce nech to dopadne čo najlepšie

mila super že si z nemocnice doma a výsledky dopadli dobre?

krásny večer všetkým 🙂

juvik
6. kvě 2010

Megy,no sláva, paní dorazila 🙂 Tak už můžeš být klidnější 😉

zofka44
6. kvě 2010

Hezký večer holky,
Megynko, tak hurá! Konečně máš klid.
Mílo, to je fajn, že se po operaci cítíš dobře, to jsi po laparoskopii?
Zítra na mě ráno myslete - v osm ráno je tu pan Zubatý, už mám napečeno🙂, ještě musím vykartáčovat psa, jako na potvoru má neskutečně línací období 😝
Wrtulko, já ty formuláře dávala dohromady skoro dva měsíce, nejdéle jsem čekala na potvrzení o příjmu, chlap ho měl hned a já na něj čekala skoro měsíc, babu z personálního jsem neustále uháněla, až mi bylo trapně. Je to fakt, že neustále na něco čekáme, až si říkám, že tyhle všechny peripetie mi někdo "nahoře" přichystal, abych se naučila trpělivosti🙂

zofka44
6. kvě 2010

Ještě jsem se s vámi chtěla podělit o jeden odkaz, na který jsem dneska narazila, a třeba to budete znát, já jsem to dneska četla poprvé a docele mě to pohladilo po duši🙂 Jestli chcete, juknětena: http://www.materska-nadeje.cz/osmero_nadace.htm

b.e.r.u.s.k.a
6. kvě 2010

megynko,tak to je skvělé,že paní dorazila a hlavně že byla milá
Člověk si potom říká,proč tak nervoval,že to nestálo za to. 🙂 😉

megynka
6. kvě 2010

juvik už som naozaj kľudnejšia 🙂

zofka zajtra mám dovču a tak ráno vyvenčím hafana a budem myslieť na teba nech ti to dopadne dobre tak ako aj nám 😉 inak aj nám hrozne pĺzne, teda líná 🙂 😉

beruska, presne som si hovorila že tie nervy nestáli za to, ale keby si to tak človek uvedomil skôr 😉

zejm
6. kvě 2010

Hlavně si říkám, proč tak nervovala ta paní, chudák Megynka ☹ To se přece nedělá. Ale někdo rád dělá důležitého, třeba si tím paní Zubatá něco dokazuje. Asi bych ji kousla. Ale to nejde, když Vám má dát miminko 🙂 Jsem moc ráda, že už je to za Vámi. Teď už budete mít na všechno jasný termín - jen na kouzelný telefon ne 🙂 🙂 🙂
Wrtulko a Tebe mi je taky líto. Naše paní doktorka se mohla přetrhnout a říkala, jak je to hezký a jak nám drží palce. Ani zaplatit si to nenechala...
Zato teď čekáme jak trdla 😒