Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

zejm
18. kvě 2010

HURRÁÁÁÁÁ!!!! Holky, jsme schválení!!!! Běží nám souběžně dvě žádosti - adopce i PP. Tak to by v tom byl čert, aby to nevyšlo! Já se tak těšíííím!!!!

petula82
18. kvě 2010

Ahoj holky,teda vy jste ale ubreptaný 😀 .Já bych za váma ráda chodila častěji,ale bohužél nestihám.Holky taky bych ten film chtěla vidět. Ivko,tak to jsi měla pěknej šok,ale já myslím,že takovýdle drobnosti,jako roztáhlej gauč,je jim jedno.Takže můžeš být v klidu.Hezky si užívej dny po ET.Kdy testuješ? 😉 Budu držet palečky.
Jinak holky,jsem se rozhodla,že další IUI bude až v říjnu(listop.)A nebo nám zavolají a nebude v nejbližší době žádná.To by bylo nejlepší. 😉 Jo na hematologii mě brali znova krev na toxoplazmózu,prý jsem tam měla minule nejasné výsledky a musí se to zopakovat.Ale přitom tam mám napsaný ,že to bylo vše negativní,možná jsem tam měla jen trochu blbý hodnoty,nechápu..Holky,ale pokuď to teď nedopadne,tak jsme našli problém,no hurá po těch letech.
Všem co se chystají na Ivf nebo Iui,přeju hodně štěstí

petula82
18. kvě 2010

Zejm, moc gratuluju 😀 🙂 😀 ,to bude radosti.Chce to malou oslavičku,my šli tehdá s manželem do kina a na večeřu

juvik
18. kvě 2010

Zejm, gratuluju ke schválení 😵

megynka
18. kvě 2010

zejm veľká gratulácia k schváleniu 😵 😵 😵

maova
18. kvě 2010

Beruško, ať to dneska dobře dopadne 🙂

Zejm, hurááá 🙂, moc gratuluju 🙂

lea296
18. kvě 2010

Zejm, moc gratuluju, to je supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂
Beruško držím palce.

mila30
18. kvě 2010

Beru, držím palce. 🙂
Zejm, supéééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 .

wrtulka
18. kvě 2010

Ahojky všem..
Zejm moc obrovská gratulka teď už jen ten kouzelný telefon 😵 😵 😵

zejm
18. kvě 2010

Co myslíte, holky, zavolají zítra nebo až pozítří??? 😲 🙂 😀

zejm
18. kvě 2010

ČEKATELKY NA MIMINKA
˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*
ZEJM.......... * Středočeský.. * 3/2009.... * 6/09-1/2010... * 5/2010........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

b.e.r.u.s.k.a
18. kvě 2010

ČEKATELKY NA MIMINKA
˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*
ZEJM.......... * Středočeský.. * 3/2009.... * 6/09-1/2010... * 5/2010........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....* 5/2010..*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

b.e.r.u.s.k.a
18. kvě 2010

Holky moc děkuji,že jste na nás mysleli,návštěva proběhla v pohodě.Paní ráno volala,že příjde o půl hodiny později,jestli to nevadí.Chudina má toho moc,nakonec dorazila o hodinu později,už jsme se báli,že zavolá a přeloží ta,ale zvládli jsme to.Tak jsme si hezky popovídali nabídli jsme paní medovník a rozloučili se po hodině a čtvrt.Takže teď už čekáme až napíší ohledně kurzů a psychtestů.
Zejm velká gratulka,to je hezká zprávička.Doufám,že vás budeme brzy následovat 🙂

juvik
18. kvě 2010

Beruško, tak super, že to tak dobře dopadlo 🙂 Snad na ty testy a přípravky nebudete čekat moc dlouho...

b.e.r.u.s.k.a
18. kvě 2010

Juvik paní říkala,že ty kurzy nejspíš až na podzim-v září,ale psychotesty možná už v červnu.A co ty jak se daří?

juvik
18. kvě 2010

Beruš, v červnu? ..tak to by bylo za chvilku 😉
Já jsem zalezlá doma u internetu a knížek, když je tak hnusně....pobolívá mě pořád břicho, ale to vždycky, takže těžko říct....myslím, že rozhodnuté už je, jen já se to ještě nedozvím

klaraemma
18. kvě 2010

zejm, moc gratuluju, moc vás nedočítám, teď jsem si všimla , že jdete i do PP??? můžu se zeptat, proč jste se tak rozhodly?? My o ní taky uvažovaly, ale vadilo nám, že to není anonymní ( co se bio rodičů týká) a pak bych měla strach, že mi za pár let děti vezmou a vrátí k bio rodičům. ☹ Jestli se nezlobíš, že se tak ptám.

b.e.r.u.s.k.a
18. kvě 2010

Taky jsem koukala,když to říkala,ale není to na 100%.
Broučci se zavrtávají,proto tě bolí bříško a neboj za chvíli se to dozvíš,jestli se jim u vás líbí a zůstanou 😉

juvik
18. kvě 2010

Berus, doufám, že zůstanou....pořád jim domlouvám 🙂
Klaro, taky mi tohle na pěstounce vadí...ta možná účast biologických rodičů 😒

ivkaj
18. kvě 2010

Zejm, gratuluju! A moc bych ti přála aby vytoužený telefon zazvonil už zítra 😵

Wrtulko, jestli se nepletu, v jiném témátku jsi psala, že jste do nějakého centra jezdili kvůli PICSI. Jen pro info, v Praze je nějaké nové centrum, kde tuto netodu používají. Dívala jsem se na jejich ceník a je to síla 😝

Petula82, testovat bych měla o víkendu,ale je to už naše 3.IVF tak se mi do toho nějak moc nechce, bojím se zklamání 😕

Berus, to by jste měli testy docela brzo. Nám naše paní zubatá řekla do dvou měsíců a až pak m došlo, že už budou prázdniny a nevím, jestli přes prázdniny fungují.

juvik
18. kvě 2010

Ivko, to jsem nějak zasklila, že jsi taky po ET....budu ti držet palce 😉
To centrum....taky jsem koukala na jejich stránky....ceny parádní 🙄

maova
18. kvě 2010

holky, já už se malinko ztrácím v tom, kdo má po ET a koho co čeká, ale prostě vám držím palce strašně moc všem 😵 Bylo by to krásný do tabulky napsat stejně jako u jajky, že čekáte miminko 🙂 Všem bych vám to moc přála 🙂 😵

wrtulka
18. kvě 2010

ivkaj ano jezdili jsme do Brna do Helisou..
o jaké centru se jedná? Mě to zaujalo 😉
no ono to v Heliosu taky nebylo vůůůůbec levné! I když PICSI zrovna stálo 3 tis.. což v tom všem bylo to nejmenší..

wrtulka
18. kvě 2010

Maova možná by stálo za úvahu rozšířit tabulku taky o pokusy ET,KeT, IVF, IUI a tak..
protože mám ten pocit že snad každý se tu snažilkuje ještě.. i kdyby jen doma 😉 prostě naděje umírá poslední 😵

ivkaj
18. kvě 2010

Mao, jak jsi tu nedávno psala, že bys občas potřebovala nějaký model na účes, tak se hlásím jako dobrovolník. Vlasy mám blond po ramena,tak s tím už by šlo snad něco provést😉

Juvik, díky;o) Budu ti je držet na oplátku. Myslím, že by sme si tu štěstí zasloužila každá.

Holky co už máte za sebou přípravu, doporučovali vám na kurzech nějakou literaturu? Půjčila jsem si pár knížek o NRP od Matějovského,tak jsem zvědavá.

maova
18. kvě 2010

wrtulko, taky už mě to s tou tabulkou napadlo 🙂 Takže holky, kdo si vzpomenete, napište mi prosím do IP, kdo jak jste na tom s IVF, IUI ........ a já to tam doplním 🙂
Jen my se už nesnažíme, ale to nevadí, třeba jednou ještě začneme 🙂

ivko, tak super, to jsem moc ráda 🙂 Teď už budu muset běžet, ale napíšu pak IP a domluvíme se 🙂 A literaturu nám nikdo nedoporučoval, ale jestli si to nepletu, tak o Matějovském mluvili hodně často, takže to budou asi dobré knížky 🙂

ivkaj
18. kvě 2010

Wrtul, jde o Prague Fertility Centre (www.pragueivf.com) a ceny si asi porovnáš sama,ale mě to tedy v porovnání s Podolím přijde hodně drahé.

juvik
18. kvě 2010

Wrtulko, je to tady http://pragueivf.com/cs/o-nas/cenik/
Ivko, díky 😉
Jinak s těmi knihami myslíte Matějíčka ne? Hezká je prý taky kniha Na cestě za dítětem...ale nemůžu si vzpomenout autorku...a já jsem četla ještě knihu Adopce, vztah založený na slibu....autorka: Schoolerová....je to sice z amerického prostředí, ale pěkně napsané....ta paní je taky matkou adopčátka.

wrtulka
18. kvě 2010

Jéé já bych se jako model taky přihlásila vlasy viz fotka 😀
Holky já nedávno četla článek o paní co měla dvě děcka svoje a vzaha si 4 další děti ale teda do PP..
tak tam byly hodně zajímavé věci.. jako jak jsou ty děti když už si je berete z děcáku větší zblblé z toho prostředí..
že se třeba jako očekávají že jim budete veškerý čas plánovat (jako v děcáku), nebo že dělají jakousi opozici proti dospělým a tak no.. ale co mě mrzelo tak tam ta paní psala že jako lidé co nemůžou mít děti a chtějí adoptovat že to dělají jako náhradní řešení.. mrzelo mě to protože si říkám když má dvě svoje tak se do téhle pocize nedokáže vžít a tak ji odsuzovat ☹..
nevím no ale zajímavý článek zajímavé postřehy..

juvik
18. kvě 2010

Ivka byla rychlejší 😉