Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

omcamauta
13. črc 2010

Holky dík. Takže naprd, B je sice k C blíž, ale tak o 50km, dalších 350 zbývá 😅

omcamauta
13. črc 2010

Hodila jsem mailíka paní, co to má na starosti v mém trvalém bydlišti a uvidíme, co nám na to poví. Každopádně díky 😎

monajs
13. črc 2010

Ahoj holky, právě od nás odešla zubatá.Byla na návštěvě, ještě se ptala na rodinu a ani nechtěla nic vidět, pokoje...nic a já tak gruntovala 😀 Říkala,že mám ze zaměstnání moc hezký posudek 😀 a že máme doma hodně místa a že se jí u nás moc líbí a že jako s žadateli s náma nebude problém a schválí nás i kraj 😀 ufffffff měla jsem od rána trému jako prase 😅 a přitom to nic nebylo.byla moc milá 🙂 jdu se chvilku slunit na dvůr 😎 😎 😎

megynka
13. črc 2010

ahojte 😉 všetkým vám hrozne moc ďakujem, že ste na mňa mysleli, tak OPU mám za sebou, odobrali 8 vajíčok - 2 jednotkové, 3 dvojkové a 3 trojkové, zajtra ráno budeme vedieť koľko sa oplodnilo, zatiaľ sa počíta že sa bude robiť aj PiGD, ale to sa uvidí až podľa vývoja embryí, ET bude v nedeľu alebo v pondelok a na 100% v narkóze, docent dnes kukol na ten môj nešťastný krčok a povedal, že bez narkózy by sa mu ET nemusel podariť a to riskovať nebude, tak som sama zvedavá ako toto všetko dopadne, toľkoto vajok sme ešte nikdy nemali
krásny dník, idem si ešte ľahnúť a trošku pospať, padá na mňa konečne únava 😉

merrel
13. črc 2010

Ahojky holky,

tak i u nas zacina byt aktualni tema adopce...
chtela jsem se vas optat jak to probiha a tak?
uz mam kontakt na urad kam si mam zavolat a dhodnout schuzku takovou tu prvni informacni a dal...?
moc dekuji a preji vsem slunickove dny 🙂

megynka
13. črc 2010

@monajs tak super gratulujem 😉 ja som bola tiež z tej návštevy na nervy a tiež to dopadlo dobre 😉 príjemné slnenie 😎 k nám sa blíži búrka, už aby spŕchlo

omcamauta
13. črc 2010

@merrel tak to jsme na tom úplně stejně. My jako první prošli www.adopce.com a www.nahradnirodina.cz - je tam spousta zajímavých informací, speciálně pro nás, co se o to teprve začínáme zajímat.

merrel
13. črc 2010

@omcamauta moc dekuji www.adopce.com sem vcera uz "smirovala" tak juknu jeste na ten druhy odkaz

odkat jsi? jde mi o to, ze jestli to ve stredoceskem kraji chodi treba rychleji nez v Praze nebo estli nevis, zdali nejsou jinde prijemnejsi nebo tak 🙂

omcamauta
13. črc 2010

@merrel právěže na minulé stránce píšu, že budem s tou žádostí mít velký problém 😠 já trvale bytem v městě A, muž v B a společně žijeme v C. Poslala jsem dotaz do A, jestli je možné žádat a absolvovat nějaké ty pohovory v C než se natrvalo přestěhujem do A, zatím čekám na odpověď.
A kde je to "rychlejší" nebo "příjemnější" lidi, to se určitě zeptej tady ostatních holek, o tom já zatím nevím vůbec nic. 😉

merrel
13. črc 2010

@omcamauta jezis promin musim se podivat zpetne do diskuze 😅 ...

omcamauta
13. črc 2010

@merrel promiň, nemyslela jsem to tak, že "musíš" hned všechno zpětně projít - já jsem tu poprvé zabloudila včera a těch 70 stránek přelouskávám poměrně pomalu. Jen prostě u nás to nebude tak jednoduché, no.

wrtulka
13. črc 2010

Ahojky Megynka koukám že 8 vajíček to je super počet!!!!!!!!!!
Moc držím pěsti aby se jich oplodnilo co nejvíc! 😵 😵 😵
Jen se houpě zeptám na čem závisí to hodnocení které vajíčko je jaké nám vždycky říkali zralé/nezralé..tak sem zmatená jak polní včela 😀

merrel
13. črc 2010

@omcamauta nene v pořádku je mi jasny ze si t nemyslela nijak zle 😵
ale urcite si to prectu protoze tam urcite najdu spousty odpovedi na otazky na ktere bych se stopro stejne ptala 😉

megynka
13. črc 2010

@wrtulka takéto hodnotenie sme mali vždy pri embryách, ale pri vajíčkach teraz prvýkrát 😅 nechápem ako môžu poznať ktoré je najlepšie, horšie a najhoršie 😒 neviem a tiež som bola prekvepená že 8, celý čas mi hovorili že tak 4 - 5, no možno tých 4-5 bude oplodnených

wrtulka
13. črc 2010

Megy počkej nakonec budou ještě mrazáčkové 😉 😀
ne fakt držím pěsti dál ale zatím dobrá zpráva!!!! 😵 😵 😵 8 je idáelní počet 😵

lea296
13. črc 2010

Ahoj hoky, všechny Vás zdravím, vrátila jsem se z dovolené a snažím se Vás teď dočíst.
Megynko,gratuluju, to je super, teď ještě aby se jich hodně oplodnilo.
Milo30, opatruj se a odpočívej, úplně jsem v šoku, co se ti přihodilo.

mila30
13. črc 2010

Ahoj holky,

Megynko gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, 8 vajíček je krásných a držím palce, aby se jich oplodnilo co nejvíc.
Leo, vítám tě z dovolené. 🙂

No a my dnes na tom psycho pohovoru 😀 :
vše super, máme prý nadprůpěrné hodnocení, takže paráda 😀 . Byli jsme tam jen půl hodiny, když viděla, že jsem po operaci, tak mě tam nechtěla držet dlouho. Říkala, že na podzim máme čekat potvrzení z magistrátu a hned jak přijde jim tam máme zavolat, abysme se domluvili na té poslední žádosti ohledně mimi.

No a na gyndě jsem dopadla tak, že doktorka nevěřila vlastím očím,když četla co se mi stalo. Pak jsem jí říkala o mé jizvě, že se mi na jednom místě rozšklebila, tak když tu jizvu viděla, tak řekla, že to je prasárna 😒 . Vyčistila mi jí jelikož už mi to hnisalo a dala mi na to takové proužky něčím napuštěné a mám to zase celé přelepené a v pátek mi to musí manža přelepit a v úterý kontrola.

frenkina
13. črc 2010

Ahojky holky tak dnes jsme byli na 8 měsíční kontrole a Tomášek má 9490g a 72cm sestřička říkala že je malej kus chlapáka 🙂 jinak jsme zdravý a to je hlavní.Přidávám pár foteček ať vidíte jak rosteme 😉

megynka
13. črc 2010

@wrtulka mrazáčikov sme nikdy nemali, to by bol teda úspech 🙂
@lea296 vitaj z dovolenky, bolo určite super 😉 ja by som tiež potrebovala niekam vypadnúť aspoň na predĺžený víkend
@mila30 gratulka k pohovoru 😵 a nech sa jazva rýchlo zahojí
@frenkina tomášek krásne rstie, je to chlapák 😵 a máte nádhernú pohodičku v bazéne v týchto horúčavách 😉
no a dievčatá všetkým vám ďakujem za podporu, ste zlaté 😉 🙂

megynka
13. črc 2010

@wrtulka mrazáčikov sme nikdy nemali, to by bol úspech 😵

@lea296 vitaj z dovolenky, ako bolo?

@mila30 gratulka k pohovoru 😵 a nech sa jazva rýchlo hojí

@frenkina tomášek krásne rastie, je to chlapák a máte super pohodičku v bazéne v týchto horúčavách

dievčatá, všetkým vďaka za podporu, ste zlaté 😉 🙂

ferdice
13. črc 2010

megynka drzim palce at vyjdou krasna embryjka v hojnem poctu, pro jistotu at jsou i zmzlici
mila30 take gratuluji k pohovoru a snad uz to ted bude jen lepsi, kdyz se o tebe stara tva lekarka
frenkina tomasek je fakt krasny a ac se mi vzdycky vzpiralo to o mimcech rikat, tak je vam podobny, bazen parada a pohodicka
brundik jojo v praci na konika neni tolik casu, to znam. a ke psum, musim rict, ze nam nase psice hodne dava, uz tim ze ji mame. ne ze by nahradila dite, ale fakt rozveseli tu domacnost. hlavne kdyz na mne padne splin. ale s tim nedostatkem casu je to blbe. nekdy si rikam, jak muzu chtit deti, kdyz mam tak malo casu, ale urcite bych v praci nebyvala tak dlouho, kdyby byly deti.

petula82
13. črc 2010

Megynka,to máš pěknou úrodičku. 😉 Já teď za váma stihnu chodit častěji,jsem na neschopence,nemohla jsem včera dýchat,tak mě napíchali injekce,mám inhalátor po 12hod.,pak něco do nosu 2xdenně....Holky mě bylo hrozně blbě,takovej záchvat jsem ještě nezažila,ten inhalátor,co mám na akutní,tak mě skoro nezabral a to mě to chytlo v práci na kase,ale byl hroznej problém aby mě šel někdo vystřídat na kasu,oni by mě asi nechali složit 😒 .Tak mě tak nasrali.Ve čtvrtek mám kontrolu.
Frenklinko,Tomášek je pěknej chlapák.Moc vám to spolu sluší 🙂 .
Monajs,no vidíš jak to dobře dopadlo.To je super.
Všechny moc zdravím

petula82
13. črc 2010

Holky,takhle pěkně mě to kvete na balkóně.

juvik
14. črc 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 😉
Megynko, přeju ať máte krásná embryjka 🙂
Frenki, to je pohodička....sluníčko, bazenék, juj 😵
Mao, gratuluju k zařazení 🙂

Holky, co už jste schválené, mám dotaz...vy jste ještě po té, co vám přišel papír o zařazení byli na magistrátu něco vyplňovat? 😕 Teď jsem o tom četla i na jiné diskuzi a jsem z toho jelen. My už nikde nebyli....přišel dopis a čekáme....tak mě to teď překvapilo...snad jsme nic neprošvihli??? Že by to zas bylo kraj od kraje jiné?

Přeju všem moc krásný den a neupečte se 😉

megynka
14. črc 2010

ahojte, volala som s embryologičkou, správy sú zlé, síce vajká oplodnila ale povedala, že to ešte nevidela, ani jedno vajko a tiež spermie nemajú nejaké jadierko, ktoré je nositeľom genetickej informácie, takže je tam len jedno biedne, ktoré nevie ako bude pokračovať, zajtra mám volať či bude mať aspoň 4 bunky, no proste hrôza, som viac naštvaná ako smutná,ale urobili sme čo bolo v našich silách aj peňaženkách a teraz nám naozaj zostáva len adopcia.....no nemáme my smolu?!....život je sviňa...ale riadna...je mi z toho zle....ešte včera som sa tešila a dnes sú všetky nádeje preč...ja už na to nemám.....

wrtulka
14. črc 2010

Ahojky Megynka 😔 😔 😔 😔 😔
moc jsem na tebe myslela ale jak vidím málo jsem držela pěsti 😔 😔 😔 😔 😔
to je mi moc moc líto..ale tak uvidíš jeslti se ještě nějaké nepochlapí zítra moc bych ti to přála 😔 😔 😔 😔 😔
máš pravdu udělali jste co jste udělat mohli... teď je to na nich 😔

mila30
14. črc 2010

Megy....je mi to moc líto..nevím co napsat... ☹ ..drž se.
Petulo...to snad není možné 😲 , jak tě nechtěli vystřídat na kase...no to je na zabití 😠 . Prosím tě opatruj se a do práce nespěchej.
Juvík my teda ještě schválené nejsme, ale bylo nám řečeno, že až nám přijde schválení z magistrátu, tak jim máme zavolat, abysme se dohodli na termínu kdy k nim přijdeme vyplnit poslední žádost ohledně mimi.

lea296
14. črc 2010

Megynko,to mě mrzí, je mi to líto, ach jo to je fakt něco. Jedna stimulace nemůže proběhnout dobře,Mila takové problémy a teď ty, zase tohle. To je tak nefér, drž se, já vím, že je to hrozně těžký, člověku je to hrozně líto a je to hlavně hrozně nespravedlivé.
Maova, gratuluji, konečně jsem si přečetla, že jste schválený.
Petulo, opatruj se , to je fakt něco v té práci.
Frenkino, malej je krásnej.

monajs
14. črc 2010

@megynka - to je mi moc líto. ale třeba se embroušek pochlapí. drž se holka, vím,že je to težké. 😔
@frenkina - Tomášek je moc krásný 😀
@petula82 - to je ale nádhera 🙂 🙂

ferdice
14. črc 2010

Megynko moc mne to mrzi, ach jo, fakt nespravedlnost. drz se Megusko.