• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

22. března 2017 
žádost jsme podali někdy v květnu, v srpnu jsme byli na pohovoru u psychloga v Brně, ten nám říkal že se dostaneme nejdřív na přípravku na jaře a ejhle překvápko a jdeme už teď v listopadu :slight_smile:
@cuddle
30. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ahoj a odkud jsi ?
Vypadá to že jsme začali bojovat stejně :slight_smile: My žádáme o holčičku 0-4 roky :grinning:
2. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko super rychlost, my podavali ted v zari a jeste to neni uplne zpracovane, cekali na posudek z mesta a pak prijde pani k nam a pak to posle na kraj, takze ja doufam, ze to jaro to jisti, i kdyz nam rikala, ze vzdy oteviraji kurz kdyz maji tak 10 paru , takze asi se ted rychleji nasbirali dalsi, tak otevreli
3. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva Brno venkov, no ja to nesla asi pred 10ti dny a jeste cekame na ten zbytek, navstevu doma a odeslani na kraj, my si napsali nejlepe do 6ti mesicu - pohlavi nerozhoduje, ale pocitame s tim, ze to jeste budeme muset pozmenit ( vetsinou rikaji, ze po tom kurzu a pohovoru s psychologem Ti doporuci nejake upravy )
3. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky no hezky se to tu rozjíždí a my furt nic :frowning2: Ani tu žádost nemáme podanou, chjo :-/ Tak tu sbírám aspoň info...:slight_smile:
3. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hvezdicka07 a co Vas brzdi? neni cas tam zajit, je to rychlovka
3. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle: Manžel :grinning: Má starosti ze stavbou a tak ho nechci zatěžovat ještě s papírama, takže až to bude v nějaké únosné rovině, tak tam snad zajdeme :slight_smile:
3. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hvezdicka07 jo aha, no na socialku muzes i sama, popovidas si co a jak a dostanes papiry a formulare k vyplneni, stejne jsem to u nas vyplnovala ja, manzel si jen zajistil potvrzeni z prace a lekarsky posudek
a pak stejne prijde k vam si popovidat
4. říj 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle : Nechci tam jít sama...určitě tam chci jít s manželem, abych si byla 100% jistá, že do toho chce jít taky :slight_smile:, takže až bude čas, tak tam zajdeme spolu :slight_smile:
A co u Vás? Nějaké novinky???? :wink:
19. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra prijde pani k nam kouknout jak bydlime a pak by se to melo posunout na kraj
@hvezdicka07
19. říj 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nepřijde, onemocnela....tak se to posouva...
@hvezdicka07
20. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle : neboj :wink: Jednou určitě příjde :slight_smile:
20. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v pondělí to byl měsíc od podání žádostí a pořád nic.Tak jsem dnes paní volala a ona mě oznámila že ještě neposlala papíry na obec a manželovi do práce na posudek .Ach jo :rolling_eyes:
26. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva u nas taky nic, pani si pred navstevou onemocnela, doufam, ze to ma tak na pul roku a nikdo jiny to resit nemuze, jelikoz uz to ma rozpracovane.....
26. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva ahojky,my jsme podávali žádost v srpnu 2007 a na přípravku jsme šli až v dubnu 2008,protože jsme museli čekat až nás bude 5 párů.Takže jedni,co byli v přípravce s námi čekali jen 3 měsíce. :wink: a zařazeni jsme byli v únoru 2009
27. říj 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, protože stávající uzavřená skupina o adopci už nepřijímá nové členy, rozhodla jsem se založit novou, otevřenou všem novým žadatelům, všem, kteří se teprve rozhodují a všem, kteří mají své dopčátko doma a nechtějí tu veřejně ventilovat své starosti. Kdo se chce přidat, napište mi IP.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bojujeme-spolecne-adopce-zadatele-schvaleni/
4. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyna84 tento odkaz ale nefunguje....kam jsi to dala do temat neplodnosti nebo jinam?
8. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Funguje, ale je to uzavřená skupina, jestli se chceš přidat, napiš mi IP, já tě tam připíšu na seznam členů :wink: .
9. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyna84 ja to zkusim najit v soukromych skupinach, ale jinak tam mas teda aspi spatny odkaz, ktery te nepresmeruje na info, ze je to soukroma skupina at si pozadas o povoleni, ale konik napise, ze

Zdá se, že stránka www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bojujeme-spolecne-adopce-zadatele-schvaleni/ neexistuje.
9. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyztak tedy je spravny link, aby jste tu soukromou skupinu nasly, jmenuje se adopce 2011 a dal

http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/adopce-2011-a-dal/
9. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Díky, hned tě jdu přidat.
9. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dlouho jsem tu nebyla a vy se hned přestěhujete jinam :( Můžete mě taky přidat do tý soukromý skupiny, prosím??? Děkuju :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hvezdicka07 Ahoj tak už je u vás něco nového?
My stále čekáme na paní ze soc..už dva měsíce :frowning2:
19. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva: Ahoj u nás nic...ještě jsme si nepodali ani žádost, ale jeden přírustek do rodiny přibyl :slight_smile: Máme kocourka :grinning:
19. lis 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda je tady někdo z pelhřimovska, nebo alespoň Vysočiny? Jak dlouho jste čekali? My podávali žádost loni v prosinci a jediné, co se udělalo, byla návštěva ze sociálky...testy nemám a o přípravce ani nemluvím...
20. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysočina- Nové Město na Moravě :sweat_smile:
23. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva Máš IP :wink:
24. lis 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka co je IP?Jsem asi ůplně bl.... :grinning: co?
24. lis 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatapkaiva Interí pošta :wink: a nic si z toho nedělej, já na to taky koukala poprvně jak tele :grinning:
25. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka a jak to zjistím jestli ji mám
25. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek