Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

sany78
14. únor 2012

@bettyna84 Děkuju 🙂

kikin
24. únor 2012

Ahoj, muzu se taky pripojit? V Lednu jsme podali zadost a ted cekame na dopis z magistratu...

cuddle
24. únor 2012

@kikin pošli žádost Bettyna84 o zarazení do nasi skupiny 😉

kikin
24. únor 2012

Dobre dekuju 🙂

lucinka8624
25. únor 2012

Ahoj, zdravím všechny. Podle toho co jsem se dočetla, tak už máte spoustu věcí za sebou. My jsme nyní začali a 6. března k nám příjde sociální pracovnice na prohlídku. Nemůžu mít sama děti, jsem po umělých bezúspěšných oplodněních a adopce je pro mě jednoznačná volba. V této době se probírám papírnictvím a snažím se vše poctivě vyplnit. 🙂 takže koloběh před námi, ale za to děťátko to stojí. Ráda bych se k Vám přidala ať nejsem na tom sama, přistěhovala jsem se do nového města, nikoho tady nemám, takže bude to i pomoc pro mě, jsem z Jížních Čech, ale vyrůstala jsem v Opavě. tak se mějte a všem hodně sil a štěstíčka

irinka
25. únor 2012

@lucinka8624 ahoj Luci, vítej 🙂 přeji, ať vše rychle utíká 🙂 určitě to za miminko stojí, my jsme "čerstvě" po přípravkách a jsme si s manžou teď už na 100% jisti, že to bylo výborné rozhodnutí 🙂 a odkud jsi?

cuddle
25. únor 2012

@lucinka8624 to same chodime spis do uzavrene skupiny, napis Bettyna84 at ti tam povoli vstup 😉

hatapkaiva
13. bře 2012

@lucinka8624 Ahoj jsi z Nového Města na Moravě? 😀

beritek
9. kvě 2012

Ahoj!
My jsme těsně před schválením (doufám 🙂 ). Žádost jsme podávali 9/2011, vše už máme za sebou. Jen ten papír chybí. A následně to děťátko...🙂. Je fajn, že je tu pokec o i tomhle tématu - jak psala lucinka8624 - alespoň na to není člověk sám.
Přeji všem hodně trpělivosti!

cuddle
9. kvě 2012

@beritek tak to mate super, my stejny termin podani, ale cekame na pozvanku k testum, takze to bude jeste na dyl...kdyby jsi chtela mame uzavrenou skupinu, kde resime vse mozne ohledne adopce a aktualniho stavu 😉

hatapkaiva
12. kvě 2012

@beritek já žádala také v září 2011 a čekáme teprve na přípravku ☹
jak je toto možné to nechápu 😢

beritek
23. kvě 2012

@cuddle Už jsem napsala Betty84. 🙂

beritek
23. kvě 2012

@cuddle, @hatapkaiva S námi byli na přípravce lidé, kteří (na přípravku) čekali rok, i rok a půl od podání žádosti. A to byli ze stejného kraje jako my. Fakt netuším, podle čeho se to řídí. ☹ Každopádně držím pěsti! 🙂

hatapkaiva
25. kvě 2012

@beritek jedeme přípravku v červnu

beritek
27. kvě 2012

@hatapkaiva Pak mají 30 dní na to,aby na vàs vypracovali zprávu a pak budete asi čekat na zařazení-jako my..🙂

hatapkaiva
28. kvě 2012

@beritek no nás budou čekat ještě psychotesty ☹

mysycka
29. kvě 2012

ahojte holky, jak se všem daří? Jak postupujete?.Dlouho jsem tu nebyla, takže my už máme za ssebou celou přípravku a už jen čekáme na dopis z kraje o zařezení do evidence 🙂

hatapkaiva
1. čer 2012

@mysycka my přípravku začínáme 7.6. v kojeňáčku

mysycka
3. čer 2012
mysycka
3. čer 2012

@hatapkaiva tak my teda po celou dobu přípravy v kojeňáčku nebyli, holt jiný kraj jiný mrav 🙂. každopádně přeju ať to všechno dobře dopadne 🙂

hatapkaiva
8. čer 2012

@mysycka Takže v kojeňáčku to probíhalo ale ve školící mísnosti a děti jsme viděli jen venku.
Ale moc pěkně nám asi 2 hodiny vyprávěla ředitelka toho kojeňáčku 🙂

mysycka
9. čer 2012

@hatapkaiva jé tak to je moc pěkný, no já abych pravdu řekla jsem asi radši, že jsme v kojeňáčku vůbec nebyly. Už to vidím, jak bych si je chtěla hned všechny odvízt domů 🙂

hvezdicka07
9. čer 2012

Ahojky holky, tak se hlásím z dovolené 😉 Naše další kroky budou, že v pondělí bude manžel vyřizovat to hodnocení z práce a ve středu to půjdeme podat a pak se uvidí, co dál 🙂

hatapkaiva
10. čer 2012

@hvezdicka07 Hodně štěstí

hatapkaiva
10. čer 2012

Tak my pokračujeme přípravku teď od čtvrtka do soboty a potom 28.-30.6. 🙂

hvezdicka07
10. čer 2012

@hatapkaiva : Děkuju 🙂

benetka
26. čer 2012

Ahoj všichni, doufám, že se letos zařadáme konečně mezi rodiče - čekáme na mimi od podání 2 roky a sedm měsíců. Jsme Olomoucký kraj a podle našeho info bylo zatím letos dětiček do adopce málo. ☹

haaribo
11. črc 2012

Ahoj, vidím, že až tak moc aktivity tady není, ale i tak se zeptám, můžu se přidat? My podávali žádost 12/2010, schválení jsme od 5/2011 a čekáme... Jsme středočeský kraj. 🙂

cuddle
11. črc 2012

@haaribo spis je to tim, ze mame soukromou skupinu , kam samo chodime vic 😉 kdyžtak si napis o pridani

lenpes
24. črc 2012

Ahojky všichni, po všech peripetiích s endometriozou, operace a 8neúspěšných IVF jsme se s manželem rozhodli, že se pustíme do boje s adopcí. Celý ten maratón o pokus o otěhotnění trvá už celých 8let, tak jsem si řekla, že mne nemůže položit dlouhé čekání na adopci. Teď mne čeká operace, kde asi přijdu i o dělohu. Jsme teprve na začátku, nemáme ještě podanou ani žádost, nemám ponětí, co a jak dělat, tak doufám, že mne zasvětíte : ) Jsem z Brna-venkov.