• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

22. března 2017 
@lenpes ahoj jestli máš zájem napiš o přidání do zamčené skupiny, taky z okolí Brna nás tam par je :wink:
24. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
ahojky, moc děkuji. Jen nevím, jak mám napsat
24. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
ahojky, moc děkuji. Jen nevím, jak mám napsat
24. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpes : Napiš správci a ona Tě přidá :wink: Klidně i do IP :slight_smile:
24. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpes mas to v IP
24. črc 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
Ahojky, tak co srazík, jak probíhal?
2. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? :slight_smile: Dneska si jdeme na úřad podat žádost o adopci a mám z toho smíšené pocity jestli nás paní úřednice "nevykopne" s tím že jsme ještě moc mladí :( mě je 25 a manželovi 28. Dětičky mít ale svoje nemůžeme tak je to pro nás jediná volba
4. říj 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, v pondělí jdu také poprvé za paní úřednicí, jsem zvědavá jak to bude probíhat, jsem z okolí Boskovic, okres Blansko, svoje děti nemůžeme mít kvůli endometrioze..
16. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojím se, že nebudu vědět co říkat o vztahu k rodičům, sourozencům a co napsat do životopisu.. jsem stydlivá a tichá, moc toho nenamluvím
16. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také právě začínáme boj s formuláři, tak nějak jsme to vyplnily ale nevím jak do životopisu.Jak jste vyzrály na životopis vy?
21. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 ahoj my životopis psali až na psychotestech - takový ten standardní ze školy - narodila jsem se, vyrůstala jsem s rodiči - jméno matky, jméno otce , sourozenců, kde jsi vyrůstala, kam jsi chodila do školky, základní, střední atd. zájmy, volný čas, atd. prostě takové vyprávění, až jak jsi potkala partnera, svatbu společný život...
jinak máme uzamčenou skupinu -- kdyby jsi chtěla chodit tam a sdílet info o postupu
21. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 - My jsme žádný životopis nepsali, jen něco málo do žádosti, jinak na všechny tyto informace se nás už rovnou ptala paní ze sociálky při návštěvě u nás doma. Všude je to jinak.
22. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 Upřímně, ten životopis byl úplně nejhorší :grinning: - soudím podle toho, že jsi ze Středních Čech, tak to asi máte stejné. Dostali jste takovou osnovu, otázky?
22. lis 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,@werumka jsem ze Středních čas osnovu jsme dostali, řídit se podle ní memusíme a jak jsem na to koukala tak to asi podle ní vezmu nějak heslovitě.
@zelva40 - my dostali osnovu přímo k žádosti.
@cudle jak tady píšu nám dali k žádosti rovnou osnovu asi na dvě stránky A4.Tu uzamčenou skupinu bych ráda navštívila, pošleš mi odkaz.?
Co všechno kolem adopce máte za sebou?Tedy jestli to není tajemství.
23. lis 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 Nám akorát říkali, že ta psycholožka, které se ten životopis posílá, tu osnovu nemá, takže heslovitě to být může, ale tak nějak plynule a srozumitelně, aby se v tom neztratila.
23. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ahoj, nemyslela jsem si, že jsem znova na tento server zabloudím. Už jsem si to zakázala, se rozptylovat sladkýma fotkama. Pak našla Vaše fórum a jedno jméno...... Cudle a rozhodla jsem se vrátit. Cudle moooooc srdečně zdravím. Abych se představila, snažím se s manželem už 3 roky - 5x IUI, 2x IVF z toho 2x KET a 1x ET. Teď v úterý jsu na kontrolu po ET, ale už krvácím. Takže naděje už žádná. Má děloha není MISS a mám endometriozu. Takže se má naděje smrskává. Poprosila jsem manžela, aby silně uvažoval o podání žádosti k adopci. No a proto jsem Vás chtěla požádat, zda můžu mezi Vás. No a to druhé, co mě sem přivedlo je VÁM NABÍDNOUT OSOBNÍ - tedy přes koníka, nechci se vměšovat do práce jiných, POMOC, NEB PRACUJI NA MěÚ, na odboru soc. věcí a zdravotnictví, na OSPODU, konkrétně vykonávám agendu NÁHRADNÍ RODINNÉ PÉČE, dále mám agendu domácího násilí a běžnou agendu OSPODu. Pokud budu jen trochu moci, tak Vám moooo ráda pomohu. Mějte se dobře, tak jak Vám to jen jde. Bojujte s mými kolegy a strašně si pro Vás i pro mě přeji, abychom co nejdříve drželi v náručí buď naše nebo naše miminko. Protože, jak my v práci říkáme, MAMINKY ZE SRDÍČKA a těmi byste si přáli být, tak ať se Vám to rychle povede. Každá maminka nemůže být maminkou z bříška, tak ať jsme alespoň MAMINKY ZE SRDÍČKA. pááááá
23. lis 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katerrinka pridame te do soukrome diskuze - Bety Ti pak napise, az te tam prihodi :slight_smile: rady jsou potreba vzdy a treba s manzelem brzo dospejete k nazoru do toho jit :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahojky, to doufám, že dospěje a to rychle. Chci jít k "zubaté" :slight_smile: v prosinci. Manželovi jsem řekla, že já budu čekat na jeho výzvu a hned půjdu. Cesta dlouhá, trnitá, ale snad k vysněnému cíli. Tu soukromou diskuzi nechápu, snad pochopím. pááá
23. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerrinka mame uzamcene tema ADOPCE abychom se mohli bavit vice osobne, preci jen jsou to docela citlive info - tak ne kazdy to chce ventilovat tady kde to vidi kazdy
23. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11
@katerrinka holky mate pristup obe do te uzamcene skupiny
23. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, ale jak se k Vám dostanu do té uzavřené? jsem prostě blbá. :slight_smile:
23. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerrinka hele ja nikdy nevim jak ten odkaz poslat je to nejake zmatene , tak zkousej, jedno urco pujde
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/adopce-2011-a-dal/
24. lis 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stelli25 Reaguji pozdě, ale snad nevadí. Úřednice vás určitě nevyhodí kvůli věku. "Posbírá" od vás vše potřebné a pošle to na krajský úřad, kde budete pak vše rozebírat s psychologem. Ten vám i řekne, jaké šance na osvojení máte. Pokud jde jen o ten věk, neměl by být vůbec problém. Ono to nějakou dobu trvá, takže klidně může uplynout 2 roky (záleží na regionu, zda je tam hodně dětí nebo ne), ale víc jak věk ho bude zajímat, jak stabilní vztah máte, jestli jeden z vás netrpí nějakou duševní poruchou a pod.
24. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče toho životopisu. Asi je to zase nějaká regionální zvyklost, ale běžně se k formulářím životopis nedává. Někdy se píše u psychologů. Ale z toho bych určitě strach neměla.
24. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s manželem máme o adopci zažádáno už téměř dva roky (koncem ledna to budou 2 roky) a ráda bych poznala i jiné holky, které na ten svůj kouzelný telefonát čekají. Vlastní miminko mít nemohu-po dvou operacích jsem bez vejcovodů a zůstal mi jen jeden (kousek) vaječníku), mám rozsáhlou endometriozu a za sebou 3x IVF s vlastními vajíčky a 4.IVF s darovanými, kdy jsem otěhotněla a bohužel potratila-stejně tak po následném KETu.
29. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek