• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

21. listopadu 2016 
@romanar ahoj, chces si popovidat? loni jsme si prebirali holcicku od pestounu, bylo to fajn s pestounkou, i když jsme tez jezdili 70 km 6 tydnu od zac. cervna a loni byly fakt vedra, ozvi se budu rada. jaký jste kraj?
13. srp v 15:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
chci zeptat, existuje tu soukromá skupina o adopci? mohu být zařazena? díky
13. srp v 15:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@romanar ahoj na fcb pokud tam chodíš je skupina kde najdeš ado maminky. Kdybys měla o přidání zájem napiš mi :slight_smile:
16. srp v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě mě napadlo kdo byste si chtěl z nově příchozích žadatelek nebo ado maminek počíst že dám odkaz na blog i sem :slight_smile:
http://adopce-donaha.infoblog.cz/
16. srp v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den najde se tu někdo ze západních čech,kdo má zkušenost s adopcí,mám několik otázek týkajících se psychotestů.Budu vděčná když se někdo ozve děkuji :slight_smile:
22. srp ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik333 ahoj, plzensky kraj, priprava je za nami, klidne napis do SZ co Te zajima :slight_smile:
22. srp v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my jsme poprvé zašli na sociálku v prosinci 2015, v lednu nás pozvali na testy, v únoru a březnu jsme měli přípravku, která byla naprosto seznační, moc nás bavila a pomohla nám ujasnit si, jaké dítě zvládneme, nemám co vytknout. Na konci července jsme byli schválení a teď budeme min. ještě 3 roky čekat na kouzelný telefon. Vše až na dlouhou čekací dobu bylo naprosto v pohodě, všude byli příjemní. Moc držím palce, abychom se všechny dočkaly vytoužených mimísků. Ale prý je dětí hodně málo a čekačky se prodlužují..... ach jo....
4. zář ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik333 Ahoj Evíku, psychotesty naprosto v pohodě, jsou tam otázky na Tvou osobnost, jak řeších problémy, jaký máte vztah, zda jsi dominantní, jaký máš vztah se širší rodinou, zda nemáš někdy chuť k sebevraždě, je tam pár otázek i na intimní oblast. Testy mají 3 fáze - nejdřív vyplňuješ 570 otázek na PC, potom dostaneš papír, ať doplníš rozepsanou větu typu: "Moje nejšťastnější období v životě bylo....." a potom nakreslíš strom... to je vše.... ale je to na dlouho, vem si svačinu a dobrou náladu. :grinning:
4. zář ve 21:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my jsme poprvé zašli na sociálku v prosinci 2015, v lednu nás pozvali na testy, v únoru a březnu jsme měli přípravku, která byla naprosto seznační, moc nás bavila a pomohla nám ujasnit si, jaké dítě zvládneme, nemám co vytknout. Na konci července jsme byli schválení a teď budeme min. ještě 3 roky čekat na kouzelný telefon. Vše až na dlouhou čekací dobu bylo naprosto v pohodě, všude byli příjemní. Moc držím palce, abychom se všechny dočkaly vytoužených mimísků. Ale prý je dětí hodně málo a čekačky se prodlužují..... ach jo....
4. zář ve 21:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,co jste holky psali do kolonky Predstavy o prijatem diteti? Jako jake chceme ditko? :slight_smile: Ted tu lezim v papirech a pomalu se tim prohryzavam :grinning: jeste ty potvrzeni a v lednu to tam neseme
21. lis ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek