Hledá se náhradní maminka

ales1980
5. bře 2023

Dobrý den,
jsme pár z Ústí nad Labem, který se mnoho let neúspěšné pokouší o miminko. Nyní jsme se v Pronatalu dozvěděli, že to ze zdravotních důvodů ze strany partnerky nepůjde. Našla by se náhradní maminka, která by nám byla ochotna pomoci splnit nám náš sen a vnést do našeho života radost a smysl? Ozvěte se prosím 🙏

leila7
6. bře 2023

@ales1980 vemte si decko z kojenaku tam jich je hafo

zrzinda
6. bře 2023

@leila7 Jezisikriste, to je fakt rada 🤦‍♀️ Lepší mlčet..

martinka_33
6. bře 2023

@leila7 rozdíl mezi dítětem z kojeňáku s neznámým původem a dítetem, který odnosila náhradní maminka je ten, že náhradní maminka odnosí detátko biologických rodičů, takže to je pak jejich vlastní, jen ho jiná žena porodí.

miluska222
6. bře 2023

@leila7 zase jste moc chytrá co ?O přímé adopci nevíte nic ,nejspíše a vaše rada co jste napsala je zadavateli k 💩💩💩💩.To co jste napsala jen vypovídá o vaší inteligenci.Nejsoise když se rozdával rozum jste byla mimo že ?Čekala bych víc vstřícnosti a neee to co jste napsala 😡A víte proč jich je tam plno ????Já bohužel ano ,jeden z důvodu je ,díky takovým lidem jako vy ....možná by je tam bio maminky nedávali ,když by více věděli o možnosti Prime adopci ,možná by je tam nedávali když by nebylo takových lidí jak vy arogantnich ?!Vážně příště lepší mlčet než z vás něco takového vypadne....

leila7
7. bře 2023

@miluska222 ohhh gratuluji ted jste mi to nandala....tak psat si nekde na internetu o dite to uz neco vypovida o zene ktera si dela srandu ale to asi vy nechapete

martinka_33
7. bře 2023

@leila7 hloupost svetem vládne.... Na facebooku jsou celé skupiny, kde se (ano přes internet) seznamují biologičtí rodiče s náhradními maminkami. Je to v dnešní době nejrychlejší a nejpohodlnější způsob. Nebo snad inzerát v novinách by byl lepší?

zrzinda
7. bře 2023

@leila7 Je to teda intimní otázka, ale mate děti? Pokud ano, tak víte, jak silná je mateřská láska. A taky urcite víte, ze pro některé ženy můžou byt otazky na mateřství a těhotenství sakra těžké. Sama mám dvě děti a nedokážu si představit, jaké by to bylo bez nich, tak moc je miluju. Takže si neumím představit, jakou bolest musí prožívat někdo, kdo ví, ze své miminko bude mít bohužel dost složitou cestou.
Takže bych vám moc rada doporucila, ať sakra držíte zobak a svoje idiotske názory si necháte pro sebe. Je to tak těžký? 🤷‍♀️

m01
13. bře 2023

Chci se stát náhradní matkou.
Vlastní děti již mám.
Můžete mě kontaktovat na email
Maminkapro@post.cz

m01
Autor odpověď smazal
Zobraz
m01
Autor odpověď smazal
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru