PŘÍMÁ ADOPCE - hledám maminku...

luciearebeka
5. únor 2021

Dobrý den, ahoj všem,
jestli je tu nějaká maminka, která si z nejrůznějších důvodů nechce miminko nechat, prosím napiště mi. Jsem slušná, zajištěná, pracující 34letá žena s Prahy, se stálou prací i partnerem. Věnuji si sportu, turistice a svým dvěma kočkám. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní dítě, jsem žadatelka o adopci přes OSPOD, ale čekací lhůty jsou naprosto šílené...
Pokud je tu žena, která má zájem o přímou adopci - napište mi prosím zprávu. Změníte mi život a já vašemu dítěti dát to největší štěstí a lásku, jakou budu jen moct... Děkuji.

luciearebeka
autor
5. únor 2021

Můžete také napsat email na mojevysnenedite@gmail.com Děkuju..

pavlinachlupacova
24. dub 2021

Dobrý den, několik let se snažíme s přítelem o miminko, ale bohužel šance jsou mizivé. Proto jsme se rozhodli k přímé adopci. Rádi bychom tedy touto cestou poskytli nějakému děťátku láskyplný domov ♥ Pokud se zde najde nějaká maminka, která by se rozhodla jít touto cestou, napište mi prosím na email: pavlinachlupacova@gmail.com

bramborka1
10. kvě 2021

Dobrý den, také hledáme maminku, která si nemůže své miminko nechat a uvažuje o přímé adopci. Bohužel vlastní miminko si k nám cestu hledá jen velmi obtížně... Jsme státem schválení žadatelé o adopci. Náš kontakt je bezdetnost@seznam.cz

wrtulka
10. čer 2021

Snažím se zmapovat proces přímé adopce, rizika atd. Proto prosím pokud jsou zde rodiče, kteří takto přijali dítko, nebo děti budu velmi vděčná za vyplnění dotazníku: https://www.survio.com/survey/d/W6R4D4J9G3E6Q4A4T

janinkadaliborek
8. zář 2021

Dobrý den našla by se tady paní nebo slečna která by měla zájem nám vynosila miminko? Prosím pište do zpráv

bramborka1
16. pro 2021

Dobrý den, hledáme maminku, která si nemůže nechat své miminko a ráda by ho dala do přímé adopce. Již to vypadalo, že jsme takovou maminku našli, ale nakonec přestala komunikovat a jsme opět na začátku. Moc bychom si miminko přáli, máme za sebou i oficiální přípravu a schválení, že jsme vhodní žadatelé o adopci. Víme také, jak přímá adopce probíhá, máme připraveny všechny dokumenty. Nyní nám chybí jen to děťátko. A tak milá maminko, pokud Tě tento příspěvek zaujal, napiš mi zprávu a řekneme si o sobě více.. Všem přeji co nejklidnější dobu adventní!

bramborka1
16. pro 2021
janinkadaliborek
4. led 2022

Dobrý den.
Jsme manželský pár už 12 let . Všechno máme ,ale jen to jediné co si moc přejeme to nemáme a to je miminko. Ze zdravotních důvodu nemohu mít vlastní děti. Proto jsme se s manželem rozhodli si miminko adoptovat přes přímou adopci. Už jsme to zkoušeli ale vždycky jsme narazili na lhářky a hlavní prioritou byly peníze spoustu peněz.
Jestli by se tady našla maminka která ví že si miminko nemůže a nebo nechce nechat a rozhodla se mu dát šanci žít plnohodnotný život , vychováváne v milující rodině . Tak se nám prosím ozvěte. Po miminku moc toužíme. Prosím jen vážně.