Přímá adopce. Jak postupovat?

misutka955
24. únor 2020

Rádi bychom si s přítelem adoptovali miminko přes přímou adopci. Vlastní děti mít nemůžeme tak to zkoušíme alespoň takto 🙂

bobinecka01
24. únor 2020

Netusim z jakeho duvodu je nemuzete mit a zaroven je mi to lito. Nenasla by se treba nahradni matka. Kamaradka takto odnosila svym kamaradum dite a uz mu je 8 mesicu.

wrtulka
24. únor 2020

A ještě dopručuji tuhle fcb skupinu: https://www.facebook.com/groups/593182664530062...

elencze
Autor odpověď smazal
Zobraz
misutka955
autor
24. únor 2020

@wrtulka moc děkuji 🙂

misutka955
autor
24. únor 2020

@bobinecka01 je to složité :(.. Náhradní maminku jsem ještě nehledala ale už jsem o tom taky přemýšlela 🙂.. Nedovedu si představit život bez dítěte :(

lucielux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janinini
26. srp 2020

Zdravíme. Jsme manželský pár který nemůže mít vlastní děťátko a proto jsme se rozhodli že si miminko chceme adoptovat přes přímou adopci pokud by se našla maminka která je těhotná a chce dát své miminko do přímé adopce a milující rodiny tak ať se nám ozve ni-cca@seznam.cz

shadilay
28. zář 2020

A odkud to chcete adoptovat, z dětského domova? Přemýšleli jsme nad tím také, potřebujeme ještě dojednat nějaké právní věci, ale máme profesionály (https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/)

marie2468
30. pro 2020

Krásný den,hledáme děťátko k přímé adopci, vlastní děťátko mít bohužel nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči,prosím ozvěte na email mari2468@seznam.cz.

bramborka1
19. dub 2021

Dobrý den, pokud je zde nějaká maminka, která si nemůže nechat své miminko, prosím napište. My bychom si moc přáli sourozence pro našeho čtyřleťáka, bohužel nám není souzeno mít další vlastní... Jsme schválení žadatelé o adopci🙂. Email je: bezdetnost@seznam.cz

domov_pro_miminko
11. říj 2022

Dobrý den všem, hledáme děťátko k přímé adopci. Rádi poskytneme miminku láskyplný domov a pevné rodinné i materiální zázemí. Rádi otevřeme náruč také miminku jakéhokoli minoritního etnika. Kontakt pro maminku, která plánuje dát miminko do přímé adopce: domov.detatku@seznam.cz