• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. inseminace. Může test ukázat těhotenství dřív?

30. října 2013 
Zdravím holky, mám obrovskou prosbu. V pátek jsem podstoupila 1. IUI v Iscare. Pí. doktorka říkala, že manžel má výborné sperma, mě díky Clostilbegytu a Fostimonu dozráli dvě vajíčka. Říkala jsem si, že to budu brát s rezervou, abych nebyla zbytečně zklamaná, ale ona mi řekla, že je veliká šance, že se zadaří. Jsem v koncích. Test si mohu udělat prý za 14 dní, ale nevím, jestli to vydržím. Myslíte, že test mi může těhotenství ukázat dřív?
28. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím pěsti :wink: ! Vydrž aspoň 10-12 dní a stejně to ber s rezervou, protože než se začne vylučovat HCG, trvá to, mohla bys být těhotná a přitom by byl test čistě bílý, tak abys nebyla zybtečně zklamaná :wink:.
28. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá Jusinko to jsem nechtěla slyšet :wink: to čekání je fakt hrozný. Ale děkuju, potřebovala jsem trochu uklidnit. Docela nápor na nervy. :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: http://www.naseporodnice.cz/tehotensky-test.php.

Ber to tak, že až budeš těhotná, čekat budeš celou dobu :wink:. Nejdřív na potvrzení z krve, pak na ultrazvuk srdíčka, pak na další kontrolu.. To vše je s rozestupem cca 14 dnů :sunglasses:, od určitéh týdne jsou kontroly až po měsíci..
28. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, ale aspoň budu vědět, že se to konečně povedlo :slight_smile: to už bude příjemné, snad :slight_smile: nervíky budu mít pořád. Zato tobě se to blíží :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumím ti, měla jsem to stejně :wink: . Ale vyjde to, uvidíš :wink: ! Když ne teď, tak příště určitě! Jen pozor na případný zklamání, já asi nejvíc obrečela nepovedený první pokus IUI, hodně jsem tomu věřila.. A vidíš, teď jsem těhotná :slight_smile:. Sice až po IVF, ale jsem ..
Na každou jednou dojde :grinning:. Tak se měj a držím pěsti:slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusinka @zlatonka123

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste prosím svou zkušeností, radou, či tipem přispět do naší společné Wiki knihovničky Modrého koníka? Máme v ní totiž téma Inseminace a bylo by fajn mít tam i zkušenosti: http://www.modrykonik.cz/inseminace/ :slight_smile:

Knihovničku si tady tak nějak pospolu všechny tvoříme, radíme si v ní a povzbuzujeme se. Takže se klidně zapojte i vy, svou zkušeností, rozšířením článku apod.

Děkuji Vám, že pomáháte :slight_smile:
Janča
30. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek