1. inseminace. Může test ukázat těhotenství dřív?

Zdravím holky, mám obrovskou prosbu. V pátek jsem podstoupila 1. IUI v Iscare. Pí. doktorka říkala, že manžel má výborné sperma, mě díky Clostilbegytu a Fostimonu dozráli dvě vajíčka. Říkala jsem si, že to budu brát s rezervou, abych nebyla zbytečně zklamaná, ale ona mi řekla, že je veliká šance, že se zadaří. Jsem v koncích. Test si mohu udělat prý za 14 dní, ale nevím, jestli to vydržím. Myslíte, že test mi může těhotenství ukázat dřív?
jusinka
28. bře 2010
Držím pěsti 😉 ! Vydrž aspoň 10-12 dní a stejně to ber s rezervou, protože než se začne vylučovat HCG, trvá to, mohla bys být těhotná a přitom by byl test čistě bílý, tak abys nebyla zybtečně zklamaná 😉.
zlatonka123autor
28. bře 2010
ááá Jusinko to jsem nechtěla slyšet 😉 to čekání je fakt hrozný. Ale děkuju, potřebovala jsem trochu uklidnit. Docela nápor na nervy. 🙂
jusinka
28. bře 2010
😉 http://www.naseporodnice.cz/tehotensky-test.php.

Ber to tak, že až budeš těhotná, čekat budeš celou dobu 😉. Nejdřív na potvrzení z krve, pak na ultrazvuk srdíčka, pak na další kontrolu.. To vše je s rozestupem cca 14 dnů 😎, od určitéh týdne jsou kontroly až po měsíci..
zlatonka123autor
28. bře 2010
Já vím, ale aspoň budu vědět, že se to konečně povedlo 🙂 to už bude příjemné, snad 🙂 nervíky budu mít pořád. Zato tobě se to blíží 🙂
jusinka
28. bře 2010
Rozumím ti, měla jsem to stejně 😉 . Ale vyjde to, uvidíš 😉 ! Když ne teď, tak příště určitě! Jen pozor na případný zklamání, já asi nejvíc obrečela nepovedený první pokus IUI, hodně jsem tomu věřila.. A vidíš, teď jsem těhotná 🙂. Sice až po IVF, ale jsem ..
Na každou jednou dojde 😃. Tak se měj a držím pěsti🙂 🙂
jennyska
30. říj 2013
@jusinka @zlatonka123

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste prosím svou zkušeností, radou, či tipem přispět do naší společné Wiki knihovničky Modrého koníka? Máme v ní totiž téma Inseminace a bylo by fajn mít tam i zkušenosti: http://www.modrykonik.cz/inseminace/ 🙂

Knihovničku si tady tak nějak pospolu všechny tvoříme, radíme si v ní a povzbuzujeme se. Takže se klidně zapojte i vy, svou zkušeností, rozšířením článku apod.

Děkuji Vám, že pomáháte 🙂
Janča

Začni psát odpověď...

Odešli