• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
@mariiianka Ahoj, tak konečně píšu. Chvilku mi to dalo než jsem se probrala po noční, pak dítko ze školky... :slight_smile:
Tak poslední testík luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: Myslím, že už je to jasný a určitě tě to muselo hodit do klidu ne? :grinning: :grinning: Tak nakonec i nový mamatest dokáže pěkné čárky :grinning: :grinning:
No paráda, mám z tebe radost :slight_smile: :slight_smile: Do pondělka už to uteče rychle :slight_smile: Vlastně ještě v neděli čekám ten digi testík :grinning:

U mě se konečně rozjela mrcha v plné síle, je to opruz, ale bylo to jasný..
12. dub 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 no jo pracující,to zcela chápu.Já už se dom trochu nudím,kdyby aspoň bylo krásný počasí.Jasně že už jsem v klídku,nachvíli :grinning: No jo bylo mi porazeno ať zkusím odpo,že jsou silnější.Nevěřila jsem tomu a když se objevili,tak teda šok.Myslela jsem si,že by měli být spíš slabší.Nějak to nechápu,ale to je jedno,hlavně že jsou tam :dizzy_face: .Snad v neděli nezapomenu :sweat_smile: .Takže přeci ti to clostík rozhodil,ale další kolo už je tvoje :dizzy_face: .
12. dub 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka No to je hezka fotka takhle odpoledne! Opravdu to vidim na vitezstvi v prvni etape maratonu :grinning:
12. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz no ještě nepředbíhejme :sweat_smile: .Ale děkuji :wink:
12. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak dnes dálnice jako hrom koukám :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 je to neuvěřitelný,tomu se fakt říká zázrak :dizzy_face: .Ještě aby v pondělí byla dobrá krev a budu spokojená.Nemůžu tomu nějak uvěřit :sweat_smile: :sweat_smile: .Doufám,že brzy zažiješ tu euforii,co teď zažívám já.Moc moc moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Děkuju, věřím, že se taky dočkáme :slight_smile:
13. dub 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 to si piš,protože od teď ti budu posílat těhubacílky :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01
@kockacz tak holky,slíbený testík na památku :slight_smile:
14. dub 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:dizzy_face: @mariiianka Tak ho tady konecne mame!!!! Nadhera,uz neni o cem pochybovat. :slight_smile:
14. dub 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 Vendulko děkuji,hlavně aby krev byla ještě OK a pak snad už konečně uvěřím,že je to fakt těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jsem zvedava na tu krev, kolik to bude...Drzim palce :grinning:
14. dub 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ještě jednou píšu, tentokrát z PC. Dnes jsme byli celý den venku na zahradě :dizzy_face: Opravdu náááádherný den!!!!! Připravili jsme zahradu na novou sezónu a nakonec jsme opekli buřtíky. No jsem nabitá energií na celý měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tenhle testík je opravdu za odměnu :dizzy_face: :dizzy_face: Budu se těšit na výsledky krve, určitě to bude krásný číslo :dizzy_face: :dizzy_face: A pak čekat jestli to budou dvojky nebo jednen prďolka, pak aby bylo vše ok v těhu, porod a pak se bát dalších x let :grinning: :grinning: :grinning: Pořád se člověk bude sice něčeho bát, ale za to to rozhodně pořád stojí!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
14. dub 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz no nervíky už pracujou,jen aby tam něco bylo.Ale jsem přesvědčená,že prostě to tam je :sweat_smile:
14. dub 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 my jsme se taky slunili,sem tam jsem něco pošťourala.Postavili jsme trampolínu,tak je Adélka spokojená.A na buřtíky taky došlo.To je dobře,že jsi nabitá,teď půjde vše samo :wink: .Ten je krásný viď,jen kdyby za ty peníze to tam vydrželo :unamused: .No doufám,že krev bude v poho,jinak se z toho zblázním.Ale pevně věřím že jo :dizzy_face: .Ono je furt něco,ale je jasný,že to za to rozhodně stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Zítra,jen co se dozvím,jak jsem dopadla,dám vědět.Protože holky moje zlatý bez VAŠÍ podpory,bych to nezvládla.Děkuji děkuji děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak to jste měli taky krásný den:slight_smile: Krev určitě bude v poho, není jediný důvod proč by neměla být :slight_smile: Chápu, že máš obavy, člověk hned tak něčemu nechce uvěřit po takové době neúspěchů, ale věř, že se karta obrací a blýská se na ty lepší časy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01
@kockacz zlatíčka moje,je to POZITIVNÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .HCG 678.Já mám takovou radost :grinning: :grinning:
15. dub 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Mam za tebe opravdu radost a moc ti to preju! Hlavne, aby bylo vsechno ok.
Jeste asi nevis kolik jich bude vid?
15. dub 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz děkuji moc,jsi zlatá.Teď bude řada na tobě a na Vendy,prostě vám to musí vyjít,věřím tomu.Snad bude vše v poho,na utz jdu za 14 dní,tak snad se něco dozvím.A jestli je tam jedno nebo dvě,to je mi už zcela fuk,hlavně ať jsou ZDRAVÍ a v pořádku.
15. dub 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak to je perfektni!!!!! Pisu v rychlosti z mobilu. Nadheraa,moc gratuluju!!!!!!!!!
15. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 moc děkuji.Nemohu se z toho nějak vzpamatovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka
@kockacz

Ahoj holky! Jak se daří??? U nás teď takové "hluché" období, beru 4. den Clostík . Další měsíc už ho brát nebudu, pokud to nevyjde, objednávám se do CARu a začnem plánovat IVF (na září). Už jsme pevně rozhodnutí :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ahojky,u mě nic nového.Ještě 10 dní a jedu na utz,už se těším.Tak budu držet palečky a těšit se na pozitivní zprávičky.Do září ještě daleko,tak se třeba o dovče zadaří.A pokud ne,tak IVF už určitě.Hlavně člověk musí jít do toho s pozitivní myšlením a pak jde vše lépe.Mám z tebe takovu radost.
19. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak jak se máte.U nás nic nového.Ještě nekonečné 4 dny a hurá utz :sweat_smile: .Všechno je tak zdlouhavý,doufám,že pak to bude rychleji utíkat.A hlavně aby bylo vše v pořádku.Ještě,že je teplo a můžu být venku,jinak bych se zbláznila.Něco málo udělám,ale převážně mám relax :slight_smile: .Jinak vycházky moc nevyužívám,protože je většinou prospím :grinning: a to chodím večer celkem brzo spát,no jo,ale únava je únava.Tak dám vědět,jak jsem v pondělí dopadla,snad bude vše OK :wink:
25. dub 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @vendy01 ahoj holky, u nas se zatim nic nedeje. Cekam na MS a pak nasazuju Clostik, frcim na infuze a zkousime dalsi IUI. Vychazi to nekdy po kvetnovych svatcich. Mam ted strasne fofry v praci, tak sem jen vzdycky juknu co je noveho. Drzim palce na kontrolu az uvidime ty vase zizalky :wink:
25. dub 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz jééé,tak to budu držet moc moc palečky.Tak pak dej vědět a to by bylo aby to už sakra nevyšlo :slight_smile: .Mám radost i za tebe,určo se zadaří,MUSÍÍÍ!!! :dizzy_face:
25. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Náhodou mě připadá, že to vše docela letí, ale u tebe vřím, že se to táhne :slight_smile: :sweat_smile: Moc držím palce na UZ, budu očekávat jen ty nej zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
@kockacz Držím palce do dalšího boje!!!!!! Už to přeci konečně musí vyjít!!!!!! :slight_smile:
Ahoj holky, tak u nás nic extra :unamused: Poslední cyklus s Clostíkem a dnes jsem byla na UZ, kde to vypadá, že se mi udělala nakonec cysta a ne folík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak už jsem se objednala rovnou do CARu na konec května. Mají narváno, ale pro nás to bude tak akorát.
25. dub 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 mě to moc neletí,když jsem furt doma,ale už jsem si i zvykla :slight_smile: .Cysta to je nepříjemná věc,ale může sama zmizet,no a květen je to coby dup,tak se to aspoň někam zase kousek pohne viď.A kam si se objednala,vy máte car tam někde asi u vás viď.Aspoň to nebudeš mít tak daleko jako my.Ale třeba to nakonec nebudeš ani potřebovat,v létě jedna dovolená může vše změnit,moc bych ti to přála :dizzy_face:
26. dub 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 taky mi pripada, ze cas strasne leti. To kdyz clovek chodi do prace, kde se nenudi :grinning: Konec kvetna je :grinning: fajn, utece to jak voda.
Ja jsem ze svych 4 prirozenych tehotenstvi 2x otehotnela v kvetnu, 1x v cervnu. ALe to bylo prirozeny otehotneni, nevim jestli to bude platit i ted u toho IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas zase bude slozita kombinace s infuzemi v Praze. Zaciname tyden pred IUI a pak jednou tydne. Nevim, jestli uz jenom z toho stresu z toho silenyho dojizdeni a vseho kolem to nedopadne :confounded: Na druhou stranu, my se na ty doktory vyprdnout nemuzeme, nesmime tehotnet sami, ale jen kontrolovane s temi infuzemi. Jinak se to neda presne nacasovat a zase by to nedopadlo :frowning2: Je to tezky vysvetlit.
@mariiianka
26. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz to je blbý,když je to ještě takhle komlikovaný :confounded: .Taky jsem to měla takhle vždycky s IUI se stresem,hlavně mě to vůbec nebavilo,protože už dopředu sem věděla,že to nedopadne :angry: .Asi nějaká intuice nebo co,ale do IVF jsem šla s tím,že to prostě dopadne výborně.Takže stres je hrozný svinstvo.Zkus myslet pozitivně,i když to jde někdy těžko.Budu na tebe moc moc myslet,ať to dopadne na výbornou a hlavně se šťastným koncem :dizzy_face:
26. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek